banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 21:39 Danas je 22 Jun 2026, 21:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1085 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 55  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Sep 2012, 10:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Najeb'o mu se Spahic mile matere :lol:



P.S.

Real Madrid have 4 points in the league after 4 games. Looks like they're taking partnership with Spurs seriously :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Sep 2012, 10:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Spahic je jedan od rijetkih BiH igraca koje jako cijenim. Uglavnom su divlji i sirovi. Nije ni on daleko od toga; ali je odlican igrac.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Sep 2012, 11:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6ILRatyPGvg[/youtube]





Ako ovo sinoć nije bio penal... Sudija :violent1: :P



Taško, prvo poluvrijeme je bilo loše, Fabregas i Alkantara su bili među boljima, ostali tanko. Teljo sve nešto na silu hoće. Kada je oko 60e minute ušao Mesi, tada se sve okrenulo. Žao mi Pujola.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Sep 2012, 20:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Španjolski mediji tvrde: Radošević na ljeto stiže u Real, Mourinho osobno dogovorio transfer

Samo jedna utakmica za reprezentaciju Hrvatske bila je dovoljna da mladi veznjak Hajduka Josip Radošević postane meta interesa najvećih europskih klubova, pa tako i velikog madridskog Reala čiji je, sudeći po španjolskim medijima, već jednom nogom član.

Debi za seniorski sastav ‘kockastih’ u kvalifikacijskom ogledu za plasman na Euro u Bruxellesu protiv Belgije gurnuo je mladog Dugopoljca pod svjetla pozornice pa je već samo dan kasnije povezivan s odlaskom u redove talijanskog prvaka Juventusa.

Međutim, odmah se i dolazak trenera Reala Josea Mourinha na prethodnu utakmicu reprezentacije u Zagrebu s Makedonijom počeo povezivati u kontekstu odlaska Radoševića s Poljuda jer su tada Portugalcu pohvalno o veznjaku Hajduka navodno govorili bivši sportski direktor kraljevskog kluba Predrag Mijatović te Mourinhov prijatelj, trener Lokomotive Tomislav Ivković.

Informacija o interesu Real Madrida za Radoševića utoliko je ozbiljnija što je španjolski sportski portal sport.es kao prvi odlazak Radoševića na Santiago Bernabeu već predstavio kao gotovu stvar.

U članku pod nazivom ‘Real dogovorio dolazak mladog Hrvata Radoševića’ između ostalog stoji:

- Mladi veznjak Hajduka Josip Radošević igrat će sljedeće godine za Real nakon postignutog provizornog dogovora između stranaka. Dogovor je postignut uz direktnu intervenciju Josea Mourinha koji je prisustvovao susretu Hrvatske i Makedonije u Zagrebu. Uz pomoć Predraga Mijatovića postignut je dogovor sa čelnicima Hajduka te će se igrač nakon završetka sezone priključiti Real Madridu.

O Radoševiću se piše kao o reprezentativcu Hrvatske kojem je tek 18 godina, defenzivnom veznjaku koji po igračkim karakteristikama autora podjeća na Xabi Alonsa.

Sličnu priču prenio je i portal slavnog madridskog sportskog dnevnika ‘ As’, koji se pak poziva na izvore iz hrvatskih medija kada se, odmah nakon susreta s Belgijom, prvi put zavrtjela priča o interesu Mourinha.

- Real Madrid već je dogovorio prvo pojačanje za sljedeću sezonu, to je veznjak Hajduka iz Splita Josip Radošević - stoji u ‘Asu’.





Hrvatski nogometni klub Real


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Sep 2012, 21:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Sta reci... moracu za Barselonu poceti navijati :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 16 Sep 2012, 21:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
HNK Real.

Odakle si skinuo vijest? Da pogadjam?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 17 Sep 2012, 07:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Andrija Delibasic 8) 8)
Sto volim kad ovako neki zaboravljeni as eksplodira


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 17 Sep 2012, 09:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Jel ko vidio ludacku utakmicu Espanjol Atletik...
Espanjol nije normalan stalno na poluvremenu vodi i na kraju spasava zivu glavu
Onog Italijana Langa treba streljati...Prvo promasi prazan gol a onda nakon postignutog gola zbog slavlja sa navijacima dobije drugi zuti karton...
Ljorente zaigrao za Atletik. Definitivno su mi postali najsimapticnija ekipa...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 17 Sep 2012, 09:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Gledao sam samo sazetke i ono nije normalno, u Espanjolu se ne zna ni ko pije ni ko placa.

Sto se tice Ljorentea, zato su ga i zadrzali iako mu ugovor istice na ljeto. Predsjednik kluba je rekao da mu je bitniji Ljorente u ovoj sezoni nego tih "30-ak miliona koliko bi dobio za njega".

Na kraju krajeva njima pare i ne igraju veliku ulogu jer ne kupuju nikog van Baskije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 17 Sep 2012, 11:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 22 Sep 2012, 22:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
sta je branio ovaj toljo svaka mu cast
skinuo je bar 5 zicera


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 22 Sep 2012, 22:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Uhvatio sam ih na 2.45


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 22 Sep 2012, 23:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
shakal je napisao:
Uhvatio sam ih na 2.45


i ja sam 1,66 i 1,90

taman su mi se pocele gace tresti kad ga uvalja cavi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 22 Sep 2012, 23:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Ja sam ih uhvatio jutros na 1.05, za uslov. Normalno, ostali su mi zadnji...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 23 Sep 2012, 08:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
:D :D


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mZdNRm6E2sU[/youtube]


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 23 Sep 2012, 08:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Могао би вечерас реал кикснути :D Ваљекано им увијек муке зада.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 23 Sep 2012, 08:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Posljednjih 7-8 utakmica, 7-8 pobjeda Reala.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 23 Sep 2012, 09:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Нова Варош je napisao:
Могао би вечерас реал кикснути :D Ваљекано им увијек муке зада.

Nidje veze


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 23 Sep 2012, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
ima li neko link za Real, ls hunter sve pogasio?

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Primera 2012/2013
PostPoslato: 23 Sep 2012, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nije pocelo. Trazim po netu da vidim koji je razlog sto je pocetak pomjeren do daljnjeg...


Vrh
  
 
 [ 1085 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 55  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs