banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 07:48 Danas je 23 Jun 2026, 07:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Avg 2015, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ali namucio nas je tokom utakmice sa Vozdovcem, kako da ga ne dovedemo :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2015, 19:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Drama, a taman sam se ponadao...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Avg 2015, 11:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Posudili smo Parkera. Aj dobro je.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Avg 2015, 11:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ko ga placa i kome smo ga posudili?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Avg 2015, 11:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Aberdinu, nadam se da ga oni plaćaju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Avg 2015, 11:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Platu će imati samo u slučaju ako ga oni plaćaju :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Avg 2015, 11:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Kako je igrao morao bi on nama platiti. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Avg 2015, 12:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Erazmo Roterdamski je napisao:
Jebem ti takvo pojacanje od 33 godine iz Vozdovca. Dosta je vise igraca jebem vam mater. Kako ce nas svi tuziti redom za godinu dana.


Nije on baš pojačanje, kako se meni čini. Više alternativa u špicu, jer trenutno je pravi i jedini napadač, samo Jović. Orlandić je povrijeđen, a svi ostali nisu klasični špicevi. Po meni on i nije loš izbor, ako dolazi za malu platu i bez obeštećenja, kako se i priča.

Uopšte gledano, ne dovodimo mi trenutno igrače radi gomilanja, već zato što Zvezdi stvarno treba igrača, ali pravih fudbalera. Grof je po dolasku, u šali rekao da mu treba 22 nova igrača, a ja lično mislim da je ta izjava dobrim dijelom i istinita. Zadnji vezni što je doveden, Donald, sa 2 treninga, na prvoj utakmici pokazao je više fudbalskog, nego Kovačević za 2 sezone. Moramo da se pomirimo sa činjenicom da u Zvezdi trenutno, igrački kadar čine igrači, kojima su elementarne fudbalske stvari mislena imenica i da je rekonstrukcija neophodna. Najlakše bi sad bilo gurnuti Grujića i Ristića u vatru, Jovića u špic i reći "igrajte momci". Šta sa njima, kad počnu da padaju u formi, povrijede se, Jović upadne u golgetersku krizu, počnu da gube samopouzdanje... Da ih ubunarimo do kraja, samo da bi mogli da kažemo da igramo sa svojom djecom...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Avg 2015, 13:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Sve znam, ali neću da imamo po 30 igrača. Volio bih i ja da imamo normalnu i dobru ekipu sa kvalitetnim igračima. Nadam se da idemo ka tome, ali treba se i riješiti balvana. Nego:
"Moje želje su i Sikimić i Srnić. Evo, oko Srnića pričamo dva meseca. Nadam se da ćemo uspeti da se dogovorimo sa Čukom. Ubeđen sam da bi se brzo uklopio u naš tim, kao što se uklopio i mali Plavšić. Ali i pored toga mislim da će Aleksandar Luković biti naše najveće pojačanje. Ako sve bude u redu, on bi protiv Javora mogao da odigra 20 minuta. Nezadovoljnih uvek ima. Sa pomenutim pojačanjima i Lukovićem mislim da bismo imali korektan tim. Međutim, u januaru možete da očekujete dodatnu selekciju. Jer ako želimo da napravimo tim koji će biti prvak i koji će pokušati da uđe u Ligu šampiona, onda to ne možemo da radimo za dva meseca. To je ozbiljan proces," rekao Božović.
Ako Božović ostane duže možda nešto i bude od nas.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Avg 2015, 17:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ma Bozovic je ozbiljan trener, nadam se samo da neke nove struje ne donesu neke nove "ideje" oko strucnog staba.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 16:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
"Bez obzira na tešku finansijsku situaciju u kojoj se klub nalazi, ja ću uraditi sve što je u mojoj moći da Rajković ne ode u Galatasaraj i nadam se da će UO uslišiti moj zahtev. To moram uraditi iz moralnih razloga i pijeteta prema našem tragično preminulom navijaču Marku Ivkoviću, pa makar se ta odluka kosila sa mojim profesionalnim obavezama", objasnio je Zvezdan Terzić.

"Nije Galatasaraj jedini klub u Evropi. Sačekaćemo ponude drugih klubova pa makar morali da čekamo i neke sledeće prelazne rokove".


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 17:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Zvezdina postava!


Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 18:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne znam zasto je Plavsic na klupi, decko je dobro odigrao prethodne dve utakmice


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 18:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Da nema neko strim na PP, moji štopaju svi. Dankeschoen!

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 18:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Ovo je penal k'o kuća bio...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 18:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sudija preterano sere... Bas puno gresaka, inace dobra utakmica, malo smo bolji, ali i Javor imao dve odlicne sanse


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 18:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Za sada sve dobro, jedino ovaj Vered pogubljen, ja ne znam sta su oni gledali kada su ga dovodili, ali bas je los... Hugo deluje kao dobar igrac, samo je pogubljen na momente, ali kod jeshe nista ne stima... Mali grujic bas dobar, cak ni Ristic nije los na beku iako je je bilo par gresaka na toj strani


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Hertzog je napisao:
Za sada sve dobro, jedino ovaj Vered pogubljen, ja ne znam sta su oni gledali kada su ga dovodili, ali bas je los...


Treba mu povremeno davati šanse. Nekome treba duži period da se prilagodi na promjenu sredine. Očigledno čekaju da proradi.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 19:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Dobro je ovo, odlicno s obzirom na stanje u klubu i pocetak sezone... Donald stvarno odlican, svaku loptu kupi, vraca se, brz igrac, odlicno pojacanje... Ristic kapa dole, kako odigra na beku svaka cast, Grujic takodje... Samo mali jesha pogub, Hugo ne moze dati gol i ne svidja mi se ovo raspravljanje sa saigracima...

Edit: poseta odlicna, to je mobilizacija, a ne ono grobarsko sranje :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2015, 20:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Od tužnog veznog reda sa Vukanom i Kovačevićem došli smo do vrlo dobrog sa Donaldom i Grujićem. To treba forsirati, plus Ristić sa klupe. Vered i Hugo se trude, ali ne ide. Uglavnom, za klasu bolje nego na početku sezone. Uvijek sastavimo tim poslije pet kola.


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs