banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 04:13 Danas je 23 Jun 2026, 04:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Avg 2015, 17:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ovaj Hugo je prevara nevidjena, nista nije pokazao od kada je dosao, jos sada ovaj zicer, a da ne pricamo o onom slobodnjaku iz prvog pokuvremena, umalo u aut da ode lopta kada je sutao... On i jesha za sada najlosija pojacanja


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2015, 17:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa ovo je neverovatno, covek nema pojma o fudbalu


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2015, 17:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Andjelkovic crveni... O konju raspali, jos protiv Javora sledece kolo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2015, 18:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Dobro je ovo, fino igramo, Donald stvarno dobar, odbijaju se od njega kao od zid, a sve duge lopte kupi, tako da i odbrana deluje bolje uz njega...

Hugo i jesha bas slabi, da se njih dvojica hoce popraviti pa da budemo jos bolji...

Nekako delujemo kao dobar tim, bice nesto od ovih fudbalera, samo da stranci ne zakazu kada krenu kasniti plate


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2015, 18:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Jovic da izgubi koju kilu pa moze i on od pocetka umjesto Huge.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2015, 18:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ok je Donald, samo se vidi da ne konta igrace, ali to ce doci vremenom.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2015, 22:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Mi to kao krenuli igrati? Aj dobro. Nadam se da će se Ibanjez vratiti brzo. Anđelković ne zna gdje udara.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2015, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
donald samo jedan trening imao... ne zna realno ni sta se očekuje od njega... par dosta loših kretnji... ali i dosta više pozitivnih stvari... vjerovatno ce biti pojačanje... kovačevića nekako prodati/utopiti... pod hitno.. ne znam šta ćemo sa tolikim igračima
bez obzira volio bih da dođe viola... odlican igrac za nase uslove... eto ga gore u vezi da krpi plavšića, kataija , vereda... ma koga god
ne znam koliko je realno da dođe još i lekić na sve to? ima sad gore i jovic, i orlandic i vijera...

ne znam za vas, ali gledao sam sada i protiv čuke... i prvi ko mi je zapao za oko je grujic... aj sve neke greškice i nekonstantnos, ali oni daleki pasovi i ono kad povuce loptu, a pored svega igra bez ikakvog respekta... ja tu vidim veći potencijal i gurao bih ga samo tako...

onaj plavšić, kad sam ga vidio sa siperakom i dudom kontam;:aloooo... ali na osnovu ove dvije, kada sve saberem i oduzemem... neka ga, bravo mali...

ibanjez mora što prije, kad veće nema luneta...anđelko je vezara
a moram reći dda mi na živce veoma često ide petkovic... alo maikon, kakva je to kurcobolja. ja sam nadmoćan, lagano ćemo, opuštencija...

who the fuck are matos i mbođ?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2015, 06:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Stubborn je napisao:

ne znam za vas, ali gledao sam sada i protiv čuke... i prvi ko mi je zapao za oko je grujic... aj sve neke greškice i nekonstantnos, ali oni daleki pasovi i ono kad povuce loptu, a pored svega igra bez ikakvog respekta... ja tu vidim veći potencijal i gurao bih ga samo tako...



Fudbal mu teče venama. Kao da se rodio na terenu. Kad pusti onaj jelenji korak čini se da bi mogao tako do sutra, uživam da ga gledam. Juče je samo jednom promjenom pravca izbacio dvojicu igrača da je to bilo smiješno gledati, kao amatere. Dvojicu koji su krenuli na njega jednim potezom ostavio 10 metara iza sebe, ako je nešto talent, to je. Pas mu je brutalan.

Odavno nismo imali takva dva potencijala za velike, ali velike igrače, kao što su Grujić i Jović. Ako je Grujić rođen na terenu, Jović je rođen u šesnaestercu. Kad gledaš njega i Vijeiru, tačno se vidi da iako je Portugalac obučen, dobar igrač, nema taj ubilački gen, gen napadača koji je kod Luke tako izražen, taj osjećaj za gol. Boško i Basta? Ne smijem ni Rajkovića zaboraviti, znači trojica. Ristić isto jako solidan, novajlija Plavšić takođe pokazao zavidan talent. Kamo sreće da imamo iole sposobnu upravu kojoj je usput stalo i do kluba, a ne samo do sopstvenih transfera. Sa ovakvim mladim potencijalom ne bi bio problem u dvije godine jednom ući u LŠ. Wishful thinking...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2015, 07:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
kontam da su već podjeljeni procenti i većina ih nece biti tu sledeću sezonu...
bez obzira, sa svim ovim pojačanjima i cjelokupnom grupom igrača, titula se mora napasti.. sad kad se ne zaostaje nimalo za grobarima, a i kad se vidi da su daleko od nedodirljivih

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Avg 2015, 14:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2015, 10:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/2333 ... -u-aberdin
Nemamo sportske sreće.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2015, 15:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
ovaj čovjek je neuništiv...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2015, 18:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Џошуа Паркер иде у Абердин! Такође, према нашим информацијама, у плану су одласци још неких играча из нашег клуба, а можда први међу њима буде Ненад Гаврић.

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal- ... erdin.html

Oleeeeeeeeeeeeeeeeee.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2015, 19:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Kolji vola :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2015, 23:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ako se to ostvari bice dobro.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2015, 15:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nas skauting nastavlja sa starim navikama, dovedi igraca koji protiv nas odigra dobro...

Citiraj:
Crveno-beli su postigli dogovor sa Predragom Sikimićem, igračem koji ih je namučio u nedavnom duelu sa Voždovcem, saznaje MONDO.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2015, 17:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ako mislis na Srnica, on je nase dijete, dobar je, samo ne kontam zasto se predomislio pa zeli doci.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2015, 17:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nije Srnic, nego Sikimic iz Vozdovca... Aj bar nije vezni igrac :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2015, 17:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Jebem ti takvo pojacanje od 33 godine iz Vozdovca. Dosta je vise igraca jebem vam mater. Kako ce nas svi tuziti redom za godinu dana.


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Yandex [Bot] i 50 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs