Stubborn je napisao:
Danny ^_^ je napisao:
mandrak je napisao:
Nesto najodvratnije u tom navijackom svijetu sto sam cuo je pravda za urosa.
Da je pravda taj idiot bi visio na nekom drvetu
+1 dobar post.
i to bi bila pravda?
To bi bio nauk za sve ostale, ali nisam za to da se na taj nacin sprovodi pravda. Prvog debelo kazniti, sta da se radi ali neko mora biti prvi. A sve ostale slati ne u zatvore vec na vaspitno popravni rad. Mnogo je neobradjenih njiva u Srbiji, mnogo je kamenoloma kojima treba radna snaga.
U Svedskoj ovakav drustveni otpad posalju na sjever da ciste snijeg i da sijeku drva.. pa kad ruke utrnu, sjetice se oni za sta su krivi i gdje su grijesili u svom zivotu.

Citiraj:
A koga su to Uros i Ivan ubili i oni su bar svoje odlezali i u drugom slucaju na izdrzavanju kazne za svoja nedjela a ovamo pedofili,prave psihopate,narko dileri i ostala bagra dobijaju uslovne kazne i to nikom nista tako da malo treba biti realan nisu navijaci ni priblozno problem drzave koliko oni drugih problema imaju
Nemoj me zezati da pokusavas opravdati ubicu?
Ako neki pedofil nije osudjen, to nije razlog da ovaj ne bude.
Uros nije ubio samo IGROM SLUCAJA ali htio je to uraditi. Dakle potencijalni ubica. O beogradskom djilkosu Bogdanovu stvarno ne zelim trositi rijeci.
Kod one bivse drzave od rijetkih stvari cijenim sto su policajci ovakvima ekspresno lomili kosti i sva rebra. Kad bolje razmislite, tako i treba jer priglupi a bezobrazni, nevaspitani drustveni otpad za bolje nije!