Добро је. Бодови се пишу, али није баш ни да ме је срамота игре синоћне, као за претходне утакмице.
Атмосфера се поправља, као да неки оптимизам благи надолази. И то је добро. И Плавшић је добро дебитовао, Јовић и Катаи промијенили темпо утакмице. Лучо је паљевина, али зна лопте и користан је у оба смјера, за нас је Роберто Карлос, не само за Ноја, што неко рече.
Добре су измјене тренера, али и РЕАЛНА изјава послије утакмице говори доста:
Citiraj:
Da li je igra iz drugog poluvremena nešto čime možete da budete zadovoljni?
"Ne, ne mogu. Oni su sa malo boljim pasom i boljim kretanjem mogli da nam daju još koji gol. Bilo je rupa između linija. Radimo, ništa ne može preko noći. Biće još oscilacija".
Није добро што онако примамо голове, опет Петковић не игра одбрану, каснио је сваки пут у враћању, дува промаја иза њега, константно је рупа ту, неко ће то искористити.
И генерално, оно што сам раније писао:
Citiraj:
Zašto u svakom meču dajete rivalu gol fore?
"Razgovarali smo puno o tome. Rivalu dajemo gol ili dva fore. Moramo da radimo na tome. Problem je što ekipa svaki meč igra u drugom sastavu. I dalje tražimo najbolji sastav. Radimo, treniramo. Nismo još napravili ekipu. Biće tu još drugih igrača i kombinacija. Nije lako igrati u Zvezdi i napadati. Jer svaka ekipa koja napada je ranjiva. A Čukarički to zna da kazni".
Ова екипа би са Лунетом у форми имала најбољу одбрану у лиЗи, а у нападу растрчана и конкурентна свима, што је Муслиновско-Грофовска основа фудбала. Идемо даље, далеко је ово још од праве игре.
У здравље!