banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 01:27 Danas je 22 Jun 2026, 01:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 3454 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 173  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Nov 2012, 21:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
http://www.united-force.org/images/vesti/Rad-%20Hajduk%20Kula%201213%20(3).jpg

...Идемо даље.

Slika

:iconbiggrin: 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Nov 2012, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3968
giometar je napisao:
Aj pustite te price o Laciu i fasizmu, ni nasi klubovi nisu nista drgaciji, samo sto se to kod nas drgacije zove.
Jebala vas Roma!

Citiraj:
A.S. Roma was founded in the summer of 1927 when a secretary of the National Fascist Party, Italo Foschi, initiated the merger of three older Italian Football Championship clubs from the city of Rome; Roman FC, SS Alba-Audace and Fortitudo-Pro Roma SGS. The purpose of the merger was to give the Eternal City a strong club to rival that of the more dominant Northern Italian clubs of the time. The only major Roman club to resist the merger was S.S. Lazio.


Ne kažem, sve je to fakt, ali Roma nije nikad imala u svojim redovima igrača koji je otvoreno fašista, barem koliko je meni poznato.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 02:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
a kojeg je to lacio ubicu imao?
daj ba pusti zajebanciju, sve je od podgrupe do podgrupe...
tribina u rimu se dijeli od gradjanskog protesta i to i dan danas traje...

edit:
nemoj mi reci di canio, jer frajer je ubijao samo golmane, ne ljude...

_________________
ZP550


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 09:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 449
Caplar je napisao:

Da neće i nas iznenaditi sa parolom? :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 11:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3968
Braneee je napisao:
a kojeg je to lacio ubicu imao?
daj ba pusti zajebanciju, sve je od podgrupe do podgrupe...
tribina u rimu se dijeli od gradjanskog protesta i to i dan danas traje...

edit:
nemoj mi reci di canio, jer frajer je ubijao samo golmane, ne ljude...


Jeste on. Ne kažem da je ikog ubio ali je otvoreno fašista.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 11:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Pa i onaj imcecil iz Livorna je otovoreni komunista, zaboravio sam mu ime majko moja, poznat igrač, njihva legenda.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 11:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2012, 18:45
Postovi: 921
Lokacija: SS
FC Magdeburg - Energie Cottbus 2 4 liga

Slika

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 15:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 16:58
Postovi: 1103
Нова Варош je napisao:
Pa i onaj imcecil iz Livorna je otovoreni komunista, zaboravio sam mu ime majko moja, poznat igrač, njihva legenda.


Кристијано Лукарели.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 17:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
mblm je napisao:
Caplar je napisao:

Da neće i nas iznenaditi sa parolom? :lol:


Нисмо на њиховом нивоу ! :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 17:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 449
Caplar je napisao:
mblm je napisao:
Caplar je napisao:

Da neće i nas iznenaditi sa parolom? :lol:


Нисмо на њиховом нивоу ! :lol:

Xxaxaxa...
Ništa oni nisu bolji ni od nas,ni tb i varvara,al aj.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2012, 17:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
ВОЈВОДИНА -Раднички Крагујевац

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


http://img94.imageshack.us/img94/3700/10991196.jpg

http://img829.imageshack.us/img829/1484/84531309.jpg

http://img339.imageshack.us/img339/1426/37401105.jpg

http://img194.imageshack.us/img194/5824/69475840.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/6940/20897814.jpg

http://img594.imageshack.us/img594/1059/25380052.jpg

http://img838.imageshack.us/img838/3258/45022246.jpg

http://img252.imageshack.us/img252/985/54121506.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/7015/86529327.jpg

http://img339.imageshack.us/img339/6292/94748726.jpg

http://img696.imageshack.us/img696/999/78951063.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/937/25670593.jpg


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2012, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Kome je upućena ova parola od forsa?


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2012, 18:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2011, 23:57
Postovi: 521
Lokacija: Борик
Шајин je napisao:
Kome je upućena ova parola od forsa?


варварима

_________________
Slika
Све што је било добро прошло је, Бања Лука је некад била град!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2012, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Malo nekih dešavanja u Bijeljini :D

http://imgius.com/photos/20121125135387085184398.jpg

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2012, 00:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2012, 18:45
Postovi: 921
Lokacija: SS
Spartak Moscow - Dinamo Moscow

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2012, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jebes to, ovo je hard core

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p28mMdAQtWQ[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2012, 10:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Apr 2012, 12:15
Postovi: 421
Говно сељачко, ове треба на колац набијати..


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2012, 11:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
што је најжалосније оваквих је све више и више, и код нас у граду. шабан обични


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2012, 11:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Sjajno :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2012, 13:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2012, 18:45
Postovi: 921
Lokacija: SS
Slika


Vrh
  
 
 [ 3454 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 173  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs