banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 19:04 Danas je 22 Jun 2026, 19:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 456  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Avg 2015, 18:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
vlakanje je napisao:
Nisam upratio, da li neko misli da bi odlazak Bozovica bio rjesenje za izlazak iz kanala? Ako misli da bi, zasto?



Ne vjerujem, ja prvi to ne mislim. Ja sam da odu Terzic, Toncev i kompanija. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Avg 2015, 18:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Ma niko to ne misli...
Ova uprava je pokazala sta je i tu svaka prica zavrsava

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Avg 2015, 18:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Bozovic je tu najmanje kriv. Sto rece Herc za Lalata imao fine rezultate u Napretku, sada i u Borcu, a kod nas nista. Na stranu sto je saban ovako.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2015, 21:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
U septembru ce biti raspisani vandredni izbori, znaci nema promena pre oktobra, ako ih uopste bude... Bojim se da se opet Kim jong Un ne kandiduje sam na demokratskim izborima


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2015, 21:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Tako ce biti, Covic nece. Sjajna jos jedna predstava, samo sve je manje publike, ali dok je 4 miliona od gasproma bice i predstava. Daj gasi nas vise, da odemo ko ljudi u istoriju!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2015, 22:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Terza da ode sutra ostaviće nepopravljivo stanje, mnogo igrača, debeli ugovori, a hoće da dovodi još.
To nebi Njemačka otplatila da mercedes pod hipoteku stavi


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2015, 22:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Doveli smo i Donalda... Nema sta, to je resenje... Meni svaka vest koju procitam a vezana je za FK snizi IQ za 10


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2015, 23:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Tacno mi se gadi ovaj prelazni rok.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2015, 23:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sa promocije :lol:

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2015, 07:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Erazmo Roterdamski je napisao:
Bozovic je tu najmanje kriv. Sto rece Herc za Lalata imao fine rezultate u Napretku, sada i u Borcu, a kod nas nista. Na stranu sto je saban ovako.

Ma tu je najveci problem sto se toj ekipi prije nego sto pocne sezona nabije da je cilj titula, tesko se nose sa tim pritiskom i izgore, nemoze mi niko objasniti ili me ubijediti da Metalac ili Radnicki Nis ili OFK imaju bolji tim od Zvezde, to je prosto nemoguce...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2015, 07:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
ja sam kontao da je ovaj mičel neko krilo, kad ono centralni vezni..
to je ekstra, treba nam neko tu... to nam je najdeficitarnija pozicija, jer imamo samo savićevića, ristića, stojanovića, grujića, kovačevića...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2015, 08:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
:lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2015, 10:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Gledam da je Partizan uvalio nekim Turcima Kojica. Kako su ljudi dobro odradili transfere, prodali njega, a doveli dva prava napadaca. Sva sreca i mi tako radimo.


Poslednji put menjao Erazmo Roterdamski dana 05 Avg 2015, 11:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2015, 11:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Ranko Stojić <3


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2015, 12:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Ramadaniji <3 :* :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2015, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Jos malo obaranja IQ-a:

Dosadašnji potpredsednik Crvene zvezde Slaviša Kokeza podneo je ostavku na tu funkciju. "Deo severne tribine ne poštuje oni koji daju, već one koji od Zvezde uzimaju", napisao je on.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2015, 08:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Је л` може неко да ми, у кратким цртама, каже шта је то што се замјера овој управи? И за шта је она конкретно крива да би се прозвала на претходној утакмици?

Док чекам одговор...

Ова управа, осим Терзића и јадног нам предсједника, донијела пара и пара у ФК, политичким везама са СНС-ом и позицијама које лично обнашају. Поготово Кокеза и Тончев. То се зна. И поред тога, јама нашег дуга је толика да је то ко кап воде у празан бунар, али обезбјеђује функционисање. Под функционисање, мислим, ФКЦЗ функционисање, нешто што смо гледали неколико сезона уназад.

То што смо ми цигани лудаци, мегаломански настројени без икаквог оправдања и покрића, наш је проблем и ко нас јебе кад смо такви. Клуб нема ни пребијене паре, нико плату не прима већ годину дана - од играча до чистачице (и тако скоро сваке године), смјењујемо управе и тренере ко на траци, дјецу нам одводе ко младе теоце на клаоницу...
И поред свега тога, доведемо човјека, тренера, најбољег могућег којем смо могли довести, да није ЈСЛ-ТСЛ-Бата Ђора кадар, који је тренер радио озбиљној лиги, са озбиљним клубовима и направио озбиљне резултате, зајебаног, бескомпромисног и по ријечима других правичног човјека и на крају (намјерно на крају) циганина-лудака. (Лалатовић само ово посљедње, нпр.)
Дошао у ово зајебину од клуба, распалог и оглоданог великана, који је по свим могућим спортским, финансијским и осталим релевантним показатељима 4. клуб у земљи већ пар година у назад, да бисмо му МИ, након 1:1 са Нишом урадили ШТА? Управа напоље! Да, њему смо урадили, јер се он везао за управу и неће да се зајебава са сваким шарлатаном који мисли да је неко и нешто сад кад упадне у УО, ничим изазван.
Човјек јасно каже да је он одговоран за игру, за тим и за резултат (што се ја не сјећам да је икад ико код нас тако нешто изјавио послије лоших игара и резултата), али МИ не звиждимо њему (јер ипак, толика говна нисмо, знамо да је то сељачки до бола избацивати таквог тренера за 2 лоша резултата и лошу игру), него у незнању коме да звиждимо, ми по управи. И ето, разјебашмо управу. И шта ће се сад догодити?
Оде пола управе, пола ће их остати, доћи ће нови са својим "идејама" вођења клуба, алиби потезима (звучно појачање, ново задуживање, можда и нови тренер), дестабилизација СВЕГА поново, а сезона тек почела. Неке ћемо паре изгубити, можда ћемо неке добити, али није то поента. Шта мислите како ће се за 3 дана ово одразити на тим и тренера? Како чак и покушати направити неки "систем", правила или било шта, кад нам је у глави само титула и поређење са ФКП, а у ствари смо 4. тим у Србији и наудаљенији у историји својој, од замишљеног модерног клуба са правилним фудбалским системом пословања и менаџмента? Зашто ми нисмо могли пустити ово све овако како је до зиме? Гледамо како комшије, па бисмо и ми то исто преко ноћи, али не знамо како, па ћемо мијењати управу?! Истрпили смо и курту и мурту, па дај да нешто видимо од овог реномираног човјека, него смо по ко зна који пут себи убацили клипове у точак...

Да се разумијемо, ја сам генерално, против ове и овакве управе, то није спорно, они у некој нормалнијој Звезди немају шта да траже, али ово што смо ми урадили је велики корак уназад. Ми морамо нешто направити на терену, и због пара и продаје играча и због резултата. Управа ако може да намакне неке паре, добро, ако не онда избацујемо. ТЕРЕН је једино што нас може спасити.

По зими, киши, сунцу, снегу или кошави!

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2015, 09:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4629
Samo pogledajte rezultate Lalatovica prije i poslije. Sve se samo kaze. Zvezda je klub koji je u raljama menadzera i dok se to ne promijeni nema naprijed ni metra.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2015, 10:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Bigman
da li ti stvarno vjerujes da je dug smanjen, ili je mozda ova uprava potrosila neke pare koje jos nisu ni zaradjene.
Sta se zamjera evo redom

1. Smjena Stojanovica
smjenili su trenera koji je donio sampionsku titulu i pri tome stvorio odlicnu atosferu unutar ekipe. Otjerali su ga ko poslednjeg psa. Ta titula je samo igracka i nicija druga. Umjesto da se ratsanu gospodski zahvale na tituli , Slavisa prvi mec gleda na tribinama .

2. Promjena ciljeva
U sezonu se redovno ulazilo sa jednim ciljevima koji su mijenjanji tokom sezone. Cas afirmisemo mlade, cas napadamo titulu, mijenjamo trenere ko na traci , bey ikakve vizije se radilo, pojacanja su dovodjenja na kilogram. Ta prica pita se samo Grof je za naivne. Dopustili su da nam Lalat dovede pabnjeve potput Gavrica, Cvetkovica

3. OFK
Da li ti je nakon dva kola jasno sve oko OFK-a

4. Pritisci na igrace
Vecina o tome ne razmislja ali pitanje zasto nasi bivsi igraci procvjetaju kad odu. Manji pritisak, uprava je cesto znala da upada u svlacionice i drzi monologe,. Terza pogotovo...
Jedini lik koji je to sprijecio bio je Robi

5. Dug
Ja licno ne vjerujem da je smanjen dug. To su njihovi podaci od ljudi koji se su oni postavili..

6. prodaja igraca
Isticu kako su sacuvali tim. A nama od nasih talenata je ostala pokoja lijeva ili desna noga zavisi sta je pini ocijenio kao investiciju.

7. svadja sa Toletom
Godinama ratuju sa Toletom i nisu uspjeli da ga uzdrmaju. Prvi su kad se dize frka, ali konkretno nista nisu napravili osim sto se --posteni-- Kokeza uvalio u FSS. Te price da su oni donijeli pare okaci macku o rep

ima jos mogu

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2015, 11:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Dug se može smanjiti samo ako imaš prihode koji su veći od rashoda, tj. ako dio profita možeš odvojiti da isplatiš dugovanja. Ili otpisom.

Ono gdje je dug sigurno smanjen, su isplate bivšim igračima i trenerima koje su bile problem za licencu. Međutim, te isplate su izvršene unaprijed isplaćenim Gaspromovim novcem, koji pokriva otprilike pola godišnjeg budžeta, a već unaprijed je potrošen. Od čega će se onda finansirati sezona? Za neku siću su prodali Lazića, Onjila. To ne pokriva praktično ništa. Dobro, ima prodaja velikog dijela Luke Jovića za milion, ali i to je valjda otišlo za licencu. Prošle sezone prodali Daudu isto za siću i to je otprilike to. Sezonu prije toga, još dok je bio Stojadinović, prodali Spajića i Mudrinskog za ukupno dva miliona. Dakle, ako je dug smanjen, odakle je smanjen, iz kojih prihoda? I da nije možda "smanjen" sad početkom sezone, kad je Gasprom iskeširao sve odjednom, da bi onda za godinu dana čudesno porastao za desetak miliona, kad svi troškovi dođu na naplatu? Godišnji budžet je vjerovatno blizu 10 miliona evra, sudeći po dovođenju Ibanjeza i Vereda. Odakle pokriti? Meni ta priča sa smanjenjem duga izgleda kao samo još jedna u nizu manipulacija.

Elem, sad vedrije vijesti - izgleda odoše svi 8)
Ja bih samo trenera Božovića zadržao, mada me i on nekim svojim potezima iznenadio, bolje rečeno žestoko iznevjerio.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 9117 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 456  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs