|
Је л` може неко да ми, у кратким цртама, каже шта је то што се замјера овој управи? И за шта је она конкретно крива да би се прозвала на претходној утакмици?
Док чекам одговор...
Ова управа, осим Терзића и јадног нам предсједника, донијела пара и пара у ФК, политичким везама са СНС-ом и позицијама које лично обнашају. Поготово Кокеза и Тончев. То се зна. И поред тога, јама нашег дуга је толика да је то ко кап воде у празан бунар, али обезбјеђује функционисање. Под функционисање, мислим, ФКЦЗ функционисање, нешто што смо гледали неколико сезона уназад.
То што смо ми цигани лудаци, мегаломански настројени без икаквог оправдања и покрића, наш је проблем и ко нас јебе кад смо такви. Клуб нема ни пребијене паре, нико плату не прима већ годину дана - од играча до чистачице (и тако скоро сваке године), смјењујемо управе и тренере ко на траци, дјецу нам одводе ко младе теоце на клаоницу... И поред свега тога, доведемо човјека, тренера, најбољег могућег којем смо могли довести, да није ЈСЛ-ТСЛ-Бата Ђора кадар, који је тренер радио озбиљној лиги, са озбиљним клубовима и направио озбиљне резултате, зајебаног, бескомпромисног и по ријечима других правичног човјека и на крају (намјерно на крају) циганина-лудака. (Лалатовић само ово посљедње, нпр.) Дошао у ово зајебину од клуба, распалог и оглоданог великана, који је по свим могућим спортским, финансијским и осталим релевантним показатељима 4. клуб у земљи већ пар година у назад, да бисмо му МИ, након 1:1 са Нишом урадили ШТА? Управа напоље! Да, њему смо урадили, јер се он везао за управу и неће да се зајебава са сваким шарлатаном који мисли да је неко и нешто сад кад упадне у УО, ничим изазван. Човјек јасно каже да је он одговоран за игру, за тим и за резултат (што се ја не сјећам да је икад ико код нас тако нешто изјавио послије лоших игара и резултата), али МИ не звиждимо њему (јер ипак, толика говна нисмо, знамо да је то сељачки до бола избацивати таквог тренера за 2 лоша резултата и лошу игру), него у незнању коме да звиждимо, ми по управи. И ето, разјебашмо управу. И шта ће се сад догодити? Оде пола управе, пола ће их остати, доћи ће нови са својим "идејама" вођења клуба, алиби потезима (звучно појачање, ново задуживање, можда и нови тренер), дестабилизација СВЕГА поново, а сезона тек почела. Неке ћемо паре изгубити, можда ћемо неке добити, али није то поента. Шта мислите како ће се за 3 дана ово одразити на тим и тренера? Како чак и покушати направити неки "систем", правила или било шта, кад нам је у глави само титула и поређење са ФКП, а у ствари смо 4. тим у Србији и наудаљенији у историји својој, од замишљеног модерног клуба са правилним фудбалским системом пословања и менаџмента? Зашто ми нисмо могли пустити ово све овако како је до зиме? Гледамо како комшије, па бисмо и ми то исто преко ноћи, али не знамо како, па ћемо мијењати управу?! Истрпили смо и курту и мурту, па дај да нешто видимо од овог реномираног човјека, него смо по ко зна који пут себи убацили клипове у точак...
Да се разумијемо, ја сам генерално, против ове и овакве управе, то није спорно, они у некој нормалнијој Звезди немају шта да траже, али ово што смо ми урадили је велики корак уназад. Ми морамо нешто направити на терену, и због пара и продаје играча и због резултата. Управа ако може да намакне неке паре, добро, ако не онда избацујемо. ТЕРЕН је једино што нас може спасити.
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави!
_________________ По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...
|