banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 04:54 Danas je 23 Jun 2026, 04:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 22443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022 ... 1123  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Feb 2018, 09:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Не спамујте тему љеба вам.

Влакање, нисам улазио на сајт ФСС, можда ово горе и није дрес, то сам на другом форуму видио и пребацио, ко ће га знати.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Feb 2018, 15:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2017, 09:11
Postovi: 147
bigman je napisao:
Синко, немаш ти шта да пристајеш. Ти си тако рођен.
Није ти проблем поново се регистровати и написати себи подршку... :lol: :lol: :lol:


i dalje si debil koji samo piskara :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Feb 2018, 16:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Ima li ko da banuje ovog? U redu, svi mi peckamo jedne druge, ali niko ne pise ovakve gluposti kao ovaj. Plus je pozivao na tucu.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Feb 2018, 14:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Dule Karleusa proglasen za najboljeg defanzivca turske lige

https://www.instagram.com/p/BfLtnJ-lsF_ ... avezsrbije

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Feb 2018, 15:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 15:08
Postovi: 33
Nije neka liga ali svejedno lijepo priznanje


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 15:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Maj 2013, 04:22
Postovi: 36
Živkovic kako je stavljen na poziciju 10-ke, igra brutalno. Odlicini su mu pasovi, veoma je racionalan , ma najbolji igrač Benfike u zadnje četiri utakmice. On se ubio za poziciju NA KOJOJ JE iNIESTA IGRAO.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 19:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Maj 2013, 04:22
Postovi: 36
https://www.youtube.com/watch?v=uHRcEHM-I8U


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4994
Banetu skinuta traka.

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1371143


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 19:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Patkometrija??


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 20:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Да, да, уопште не изгледа као да постоје проблеми, не знам откуд би неко могао да добије такву идеју... :roll:
Тако се то ради, прво отпустиш селектора који те одведе на СП након петсто година, а онда неколико мјесеци пред СП мијењаш капитена. Браво, идиоти.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 20:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
enc0re je napisao:
Patkometrija??


То.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 20:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
A jel mogu svi biti kapiteni, da se ne ljute zbog toga...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Ови што бране Крстајића у коментарима ко Вучићеви ботови.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 20:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
jbga, kolarov gotivi kafane kao i selektor svojevremeno....

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 20:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Mladen Krstajić, Ivan Rakitić i Jermaine Jones :D

Kad se sjetim kadra njih trojice na tribinama, Schalke ih suspendovao zbog Kitićevog koncerta :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 20:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kolarov je olicenje srpskog fudbala. Idiot i seljak. Trebali su Mitra staviti kao zamjenika.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 21:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Мени ово вуче да банета неће ни повести на СП.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4994
Vuče da neće, očigledno se sprema mjesto za nekog tatinog sina.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 00:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Па јел може неко бити толики дегенерик?

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 00:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Cuj je li moze? Pa ko normalan moze dati nekome ko nema ni dan trenerskog staza da vodi reprezentaciju na SP?
Bog te pomogao, pijanduru Mazu Vasilijevica stavilo za koordinatora u Fss, Binic isto neki djavo, Milosevic, Bunjevcevic, koji se pokazao kao Sd u Zvezdi, Toncev... pa takav spoj je nemoguce naci. Ma najgori neprijatelj to ne bi uradio, al mozemo mi. Biznismenu sa calmom, makrou, i sta sve ne, dalo fudbal, pa hajde, nek se igra mali.
Srpski fudbal, od dolaska Karadzica je u blatu, a ovi sad i to blato kopaju, pa upadaj jos. Fudbal se igra u kaljugama, a ono calmoglavi prica o napretku. Upadanja u svlacionice, prijetnje, kako bi njegovi omladinci bili prvaci te igrali Ls su normalna stvar, niko ni da pisne, kao da smo na Divljem zapadu. Onda dodje onaj iz Bugojna, pa prica o napretku u svakom pogledu u drustvu, a ovamo se prijeti djeci.
Srbin sam, ustajao sam u zoru gledati, je.ne prijateljske utakmice, a sad ne osjecam reprezentaciju. Nekad se tresao ko prut, a sad miran. Gade mi se svi, od igraca, pa do ovih gore. Jbs ti to sve.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
 [ 22443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1016, 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022 ... 1123  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Semrush [Bot] i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs