banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 08:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jul 2023, 20:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10461
Šta si konkretno pratio? Na TV nije baš tako loše izgledalo. Ipak, moraš imati na umu, da su to generalno manje popularni sportovi. Ja sam gledao skoro sve naše sportiste osim borilačkih vještina, koje inače ne volim gledati, i bilo je to dosta lijepo gledano, ovo sa terenom na trgu mi se najviše dopalo.

Skokovi su, koliko vidim dosta dobro prošli. Doduše to su Zakopane. Inače kad smo već kod skokova, motam priznati da me je ugodno iznenadio Daniel Tchofenig osvajanjem zlatne medalje, na maloj, kao i bronza Gregora Dešvandena su iznenađenje. Ipak niko tu nije nedostajao, svi su došli u najboljim postavama.

Slika

Slika


Već na velikoj stvari su došle na svoje mjesto. Zlato Davida Kubackog, kojeg je lijepo nakon porodične drame ponovo vidjeti na zaletištu, srebro sjajnog Jana Hoerla koji će dugo pamiti ove Evropske igre, po dvije srebrne i jednoj zlatnoj medalji u tim miksu, i bronza Raimunda su dokaz da su stvari u drugom takmičenju u kojem je bilo puno manje problema sa vjetrom, ipak došle na svoje mjesto.
Slika

Ostaće upisano da su Slovenci kiknsuli na Evropskim igrama, i da su im obraz spasavale - žene. :D

I na kraju, vrlo sam zadovoljan rezultatom Tim Srbija. 16 osvojenih medalja, je najviše do sada. U Bakuu je bilo 15, u Minsku samo 6. Briljirali smo u kajaku, odlični u tekvondu, boks i kik boks očekivano, tekbol za mene koji nemam baš neku naviku gledati, ugodno iznenađenje, mada oni koji puno bolje prate, kažu očekivano, streljaštvo smo bome podbacili, a basket razočarenje. Ali nismo ni otišli sa najboljim timom. Drago mi je što smo konačno pojavili u badmindtonu, što konačno imamo reprezentaciju u mačevanju ili predstavrika u triatlonu. Nadam se da je ovo bio dobar uvod u OI koje su eto, već za godinu dana.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2023, 20:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10461
Spuštena je zavjesa na Evropske igre. Ako je suditi po medaljama, bile su ovo najuspješnije igre za naše sportiste. Tim Srbija okončao je takmičenja na trećim Evropskim igrama u Krakovu sa ukupno 16 osvojenih medalja, što je više nego u prva dva izdanja Igara.
Naime, na prvim Evropskim igrama u Bakuu 2015. godine Srbija je osvojila 15 medalja, dok je prije četiri godine u Minsku osvojeno tek šest odličja. Od 16 medalja osvojenih u Krakovu tri su zlatne, šest srebrnih i sedam bronzanih medalja.

Slika

Osvojene su i nove kvote za OI u Parizu, a moram priznati da smo ponovo briljirali u borilačkim vještinama i kajak kanu sportu.

Evo detaljne analize:

https://oks.org.rs/tim-srbija-osvojio-r ... im-igrama/

Na kraju, iskren da budem, ovo je mnogo bolji rezultat od onoga što sam očekivao, ali da imamo još puno posla, i to baš u ovim discipilčinama gdje smo sada osvajali medalje - imamo. Jer mi jesmo u tim sportovima u Evropskom, ali ne i Svjetskom vrhu. Odnosno, nismo blizu medalja. Zato naše sportiste očekuje jako puno posla do Pariza. Krakov je bio odlična uvertira i warm-up za Pariz.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs