banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 15 Jun 2024, 20:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1079 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Jan 2012, 23:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 31 Mar 2010, 15:01
Postovi: 194
da se najezis na kraju, od muke naravno..kad sam cuo p.kazaliste od muke sam jastuk zagrizao..jel moguce da smo takvi idioti???


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2012, 23:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
charles je napisao:
da se najezis na kraju, od muke naravno..kad sam cuo p.kazaliste od muke sam jastuk zagrizao..jel moguce da smo takvi idioti???


Нисмо ми такви идиоти него скупштина града Београда на челу са оним ни имена му не знам који су главни организатори оваквих и сличних манифестација. ;)

Момир људина!

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2012, 23:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ravnogorac je napisao:
Samo ime Srbija,pa makar i macevalacka reprezentacija u pionirskoj konkurenciji nama s ove strane drine znaci sve...Atmosfera u banjaluci bila bi za pamcenje bez sumnje...kakav Nis,kakvi bakraci,ovde se istinski zivi za maticu...Rukometni savez Srbije je uspio dobiti organizaciju ovako velikog takmicenja pored francuske cini mi se i jos dve drzave...znaci imaju tamo uticaja i veza,mogu oni to olako odraditi...samo je druga prica sto za njih ,narod sa ove strane drine i ne postoji...nazalost,takvo je vreme,daleko su manji problem federalci i navodna papirologija i propisi...


Naravno da bi u BL bilo i više ljudi i jača atmosfera, ali veruj bila bi i u Nišu, Kragujevcu i svim većim gradovima Južne i zapadne Srbije, pa možda bi čak i u NS bi bila jača atmosvera (ima mnogo Srba iz RS i RSK tamo), a i od ovih 15ak hiljada ljudi u BG je bila trećina studenata i radnika odavde. Komotno se može reći da BG više i nije srpski grad, jer kad bi prebrojao stanovništvo Srba ima oko 50-60% u njemu, a od toga se pravim Srbima oseća samo 10-20% ostali su ''građani sveta'', vole EU, Ameriku, NATO, Hrvatsku, Muslimanski deo federacije itd. :( Zato BG-u treba oduzeti status glavnog grada!
Sportistima svaka čast, sve im e pozlatilo i bilo najbolje! Ali organizacija dočeka LOŠAAA! Od muz. programa jedino je valjala himna Bože pravde, mada ona pevačica ima previše drečav glas i rukometaška pesma, otalo katastrofa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2012, 23:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Biće vrlo teško da izborimo Olimpijadu, vrlo zajebana grupa, ali vjerujem da može mi to odraditi. Dobijemo Špance na početku i mirni smo. :) Inače, doček je bio ok, Momir legenda kao i Vanja,


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2012, 00:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2010, 15:09
Postovi: 1155
Lokacija: Najljepsi grad na svijetu
dukicas je napisao:
Ravnogorac je napisao:
Samo ime Srbija,pa makar i macevalacka reprezentacija u pionirskoj konkurenciji nama s ove strane drine znaci sve...Atmosfera u banjaluci bila bi za pamcenje bez sumnje...kakav Nis,kakvi bakraci,ovde se istinski zivi za maticu...Rukometni savez Srbije je uspio dobiti organizaciju ovako velikog takmicenja pored francuske cini mi se i jos dve drzave...znaci imaju tamo uticaja i veza,mogu oni to olako odraditi...samo je druga prica sto za njih ,narod sa ove strane drine i ne postoji...nazalost,takvo je vreme,daleko su manji problem federalci i navodna papirologija i propisi...


Naravno da bi u BL bilo i više ljudi i jača atmosfera, ali veruj bila bi i u Nišu, Kragujevcu i svim većim gradovima Južne i zapadne Srbije, pa možda bi čak i u NS bi bila jača atmosvera (ima mnogo Srba iz RS i RSK tamo), a i od ovih 15ak hiljada ljudi u BG je bila trećina studenata i radnika odavde. Komotno se može reći da BG više i nije srpski grad, jer kad bi prebrojao stanovništvo Srba ima oko 50-60% u njemu, a od toga se pravim Srbima oseća samo 10-20% ostali su ''građani sveta'', vole EU, Ameriku, NATO, Hrvatsku, Muslimanski deo federacije itd. :( Zato BG-u treba oduzeti status glavnog grada!
Sportistima svaka čast, sve im e pozlatilo i bilo najbolje! Ali organizacija dočeka LOŠAAA! Od muz. programa jedino je valjala himna Bože pravde, mada ona pevačica ima previše drečav glas i rukometaška pesma, otalo katastrofa.

Pa igrala je Srbija doduse mlada selekcija u Ns i Kg.Jedva se stotinjak posmatraca okupljalo na tim mecevima.

_________________
Mi Delije, jebemo najzrelije!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2012, 02:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ma dobro mladi pa još fudbal, a ja govorim o dočeku trofejnih sportista. Mada, realno, koliko smo mi ovde u R.Srpskoj ''žedni'' za Srbijom, mogli bi i Borčev stadion napuniti i kad bi mlada selekcija Srbije igrala u fudbalu, pod uslovom da je karta besplatn ili jako jeftina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2012, 12:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2010, 15:09
Postovi: 1155
Lokacija: Najljepsi grad na svijetu
Ma garantujem ti da bi bilo dupke puno i da je sa faranima i da je 5km upad,msm na mlade.Jednostavno,preko drine za maticu se gine.

_________________
Mi Delije, jebemo najzrelije!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2012, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Ravnogorac je napisao:
Ma garantujem ti da bi bilo dupke puno i da je sa faranima i da je 5km upad,msm na mlade.Jednostavno,preko drine za maticu se gine.


+1

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2012, 12:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
Шешум: Медаља мелем за око

:)

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2012, 15:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti. ... _id=579629

Cool :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2012, 12:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
Rukometna reprezentacija Srbije napravila je fantastičan uspeh na nedavno održanom EP u Srbiji. Pored osvojene medalje obezbeđena je viza za kvalifikacioni turnir koji će odlučivati o učesnicima Olimpijade u Londonu ove godine.

Slika

http://www.sportske.net/vest/rukomet/or ... 67786.html

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2012, 10:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
Рукомет се догодио Србији, медаља је поново на менију. Још с краја јануара Веселин Вуковић ужива на ловорикама. Играчким златима са олимпијских игара и светског првенства придружио је још једно одличје, сребрну европску, селекторску.За оригиналност посебне честитке репрезентативцима. Колико се само говорило о њиховом изласку на победничко постоље са шајкачама.
– Нашли смо их на Златибору, на пијаци, послали нам аутобусом, Ћора из Металопластике ишао да пазари, од једног деде. А он рекао: „Ако је за рукометаше, даћу по 250, у пола цене, а генералу поклањам“. А, коштала је 1200 динара – прича Вуковић.


Slika

http://www.zurnal.rs/2012/02/15/vukovic ... index.html

Који је краљ овај наш селектор,заготивио сам га скроз,види се да је прави патриота ;)

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2012, 22:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Објављен списак за квалификациони турнир у Шпанији, Бојиновић и дефинитивно није у плановима кад је државни тим у питању.


Станић Дарко
Марјанац Драган
Милић Страхиња
Ристановић Радивоје

Никчевић Иван
Марковић Добривоје
Марјановић Филип
Бељански Бојан
Тоскић Алем
Виловски Урош
Стојковић Растко
Продановић Рајко
Костадиновић Милош
Маркез Митар
Илић Момир
Шешум Жарко
Рашић Давид
Рнић Момир
Ћурковић Данимир
Ненадић Драшко
Манојловић Никола
Чутура Далибор
Вучковић Ненад
Ненадић Петар
Митровић Лука
Вујин Марко
Станковић Иван
Зеленовић Немања

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2012, 10:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
Krajem marta očekuje se ponovno okupljanje srpskih rukometaša kako bi počele pripreme za kvalifikacioni turnir za učešće na OI u Londonu. Ipak, selektor Vuković još uvek ima dosta dilema koje će morati da razreši do okupljanja rukometaša.Svestan je selektor srebrnih rukometaša sa EP da je kvalifikaciona grupa u kojoj se Srbija nalazi najteža od svih.

Imena protivnika podjednako brinu sve koliko i raspored igranja mečeva. Taj momenat najteže pada Vukoviću jer treba odigrati tri duela u tri dana.

Šesti april rezervisan je za duel sa domaćinom, narednog dana igra se protiv Poljaka, a osmog aprila protivnik će biti selekcija Alžira.

Ono što najviše muči Veselina Vukovića jeste da li krenuti svim snagama na Špance ili se štedeti i tempirati formu za Poljake.

"Da li prvi dan napasti Špance, što ne garantuje da ćemo pobediti, a moguće je da se potrošimo pa da izgubimo i od Poljaka? Ili, obrnuto, baciti sve karte na meč sa Poljskom, što bi bilo realnije jer su Španci domaćini? To još nisam prelomio" rekao je selektor "Orlova" za dnevni list "Sport".

On se u tom razgovoru još osvrnuo na činjenicu da je rukomet sport manjih gradova te da bi se trebalo vratiti ranijim vremenima kada su najbolji klubovi dolazili iz manjih sredina.

"Primer je Gumersbah koji dolazi iz sela od pet hiljada stanovnika a uspeo je da bude dva puta prvak Evrope" ističe Vuković.
:)

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2012, 22:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
http://sportal.rs/news.php?id=71398
U petak sa Španijom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 11:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Дуго ишчекивани квалификациони турнир за ОИ креће вечерас. На почетку рукометна репрезентација Србије има најтежег могућег ривала - Шпанију која је и домаћин. Не желим с калкулацијама прије почетка,ал сам мишљења да је нашим момцима дакако важнија утакмица против Пољске рекао бих директног ривала за то друго мјесто које води на највећу свјетску смотру. СРЕТНО ОРЛОВИ!

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 15:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Probati dobiti i ove. Čuo sam da su izmenili sastav u odnosu na prvenstvo. Realno, možemo mi igrati sa njima bez problema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 16:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
kad je utakmica i oce biti prenos?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 16:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
20:15 ima prenos na RTS 1

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 16:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Odlicno.hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1079 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs