banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 08:13 Danas je 23 Jun 2026, 08:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8752 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 06:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Niko sretniji od njega sad :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 10:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Да обавимо још до краја ову рутину против Кливленда, па онда у финалу коначно неки озбиљан тим.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 11:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Šnalu na stranu.

Ako prođu Oklahoma i Klivlend, biće prejebeno finale.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 11:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
volio bih da Toronto osvoji ovo, ako nista zbog lika iz Demokratske Republike Kongo, koje bi to svrsavanje bilo u Africi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 12:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Rivaldinho je napisao:
Je li se to jednoglasni MVP opet raspada kao prošle godine u finalu, kad stvarno pritegne :evil3:


Da, napokon sudije pustaju da se necija ruka spusti na njegovo njezno tijelo, odmah nema bjezanja tako lako i ispucavanja, a preko ruke ga ne sluzi sut za sada. Drugim rijecima sudije su pustile kontakt igru, pravu kosarku, i ovo je rezultat toga. Jos samo da Lebron prestane biti bijeli medvjed i bice od ove NBA nesto.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 12:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
To je nefer prema Lebronu. S obzirom na njegovu konstituciju, dozvoljavaju odbranu na njemu sa puno više kontakta.
I onda kad se svirne faul, kao kakav faul on igra ko pičkica.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 12:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ne dozvoljavaju. Npr odbrana na Dzordanu je bila paklena, na ivici tuce, grambali su ga i udarali po glavi pa je covjek opet bio najbolji. Lebron je terminator, ne smije se svirati kontakt pogledom, nema smisla. Eno npr Bijombo ga unistio blokadom a sudije izmisle faul jer zaboga, ko moze Lebrona blokirati... Nervira me to, ako si zvijer nemoj da igras kao pickica.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 12:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Ono je bio čisti faul. Zna se šta je vertikaliti, šta je kontakt.

A što se tiče suđenja na njemu, mi ko da ne gledamo istu ligu. Mislim da je neko od ovih komentatora sa Sk pričalo baš o suđenju na Lebronu, i koliko ustvari tu najviše bude oštećen on.
I ne pričamo o košarci od prije 20 godina. Kad bi bio taj kriterijum Kari i njemu slični ne bi ni igrali u ovoj ligi. Ali ako je suđenje drugačije u odnosu na tad, onda ga treba primjenjivati na sve isto, bez obzira na veličinu, konstituciju, jačinu itd...

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 12:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Gledam sad vječnu listu strijelaca i oduži li se ova serija sa Torontom i još CLE prođe u finale, Lebron bi mogao bez problema prestići moćnog Hakeema i ući TOP 10 najboljih strijelaca svih vremena...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
giometar je napisao:
volio bih da Toronto osvoji ovo, ako nista zbog lika iz Demokratske Republike Kongo, koje bi to svrsavanje bilo u Africi


Mnogo sam ga gotivio dok je bio u Šarlotu, jeste da je u napadu crni Kuzmić otprilike, ali leti po sve tri dimenzije, među najboljim centrima ove generacije je kada je odbrana reketa u pitanju, srčan je i ide na sve. Kad je otišao iz Šarlota kaže Juing "tražimo atletskog centra, pokretljivog, bla bla" ja reko' :mad: šta ste puštali čovjeka, imali ste ga, ali dobro, ovako ispade njemu bolje, a oni neka žale. Doduše, kad sam već kod njih, ako nekim čudom Majkl Kid - Gilkrist bude zdrav bar sezonu i ako pametno iskoriste veliki prostor za plate koji će im se sad otvoriti, mogu biti među jačima na Istoku. Ovako sakati su otjerali Majami u 7. Izgleda da rade pametno, prvo su sa novim trenerom počeli konsolidovati odbranu, onda su se pojačali šuterski i sad još ako zabodu nekog kapitalca mogu biti jako nezgodni. Naravno ako se MKG opet ne skrši jer on sa njim i bez njega su drugi tim.

Kad već spominjete Hakima, po mom skromnom mišljenju jedini igrač koji može i pomisliti da uđe u neku priču sa Džordanom za najboljeg svih vremena. U 2 godine pregazio je 3 centra kakvi su bili Robinson, Juing i O'Nil nestvarno podigavši nivo igre i osvajao titule gdje mu je najbolji saigrač bio već mator Dreksler. Da je Majkl ostao u ligi, mislim da bi mu Hakim skinuo bar jednu od te dvije titule - ne znam koliko je poznato da Džordan ima negativan skor u regularnom dijelu sa Hakimom. Nešto im nije ležao Hjuston.

Elem, Oklahoma-Marlboro-Suzuki 8)

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 17:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
zdero je napisao:
Ono je bio čisti faul. Zna se šta je vertikaliti, šta je kontakt.

A što se tiče suđenja na njemu, mi ko da ne gledamo istu ligu. Mislim da je neko od ovih komentatora sa Sk pričalo baš o suđenju na Lebronu, i koliko ustvari tu najviše bude oštećen on.
I ne pričamo o košarci od prije 20 godina. Kad bi bio taj kriterijum Kari i njemu slični ne bi ni igrali u ovoj ligi. Ali ako je suđenje drugačije u odnosu na tad, onda ga treba primjenjivati na sve isto, bez obzira na veličinu, konstituciju, jačinu itd...

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Faula ono nije vidjelo, bar ne u NBA. U Evropi bi se sviralo, posebnona vecim imenima. Kad budem dosao na komp pokazacu ti par primjera kako se na Lebronu nista ne svira :D .

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 20:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
cist faul bio


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Maj 2016, 21:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Видло фаула.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 26 Maj 2016, 06:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
40 razlike na kraju 3. četvrtine :/ Raspad sistema...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 26 Maj 2016, 11:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Нису ни заслужили да освоје кад играју ко пи**ице. Не знам како их није срамота.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 26 Maj 2016, 12:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Najbolje da Kanađani osvoje na USA toritoriji... to ti je kao da Integral izgubi na tenderu kod nas :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 26 Maj 2016, 14:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZdmsNA6yhXY[/youtube]

Ne znam zašto, ali ovo mi je jedno od najboljih kucanja ikad. Volim ga pogledati s vremena na vrijeme.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 26 Maj 2016, 21:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
https://www.youtube.com/watch?v=1ZpGKC62qvs

Ostao sam duzan :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 26 Maj 2016, 21:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Jedno je flop a drugo intenzitet kontakta tj da li ce sudija svirati ili ne.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 26 Maj 2016, 21:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Nego, pusti to. DeAndre u prvoj petorci sezone :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 [ 8752 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot] i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs