banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 23:20 Danas je 22 Jun 2026, 23:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2501 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 126  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jul 2016, 07:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
A zamisli kad pored takvih klubova Borac ispadne iz lige :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jul 2016, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Сплет околности; испољавање клупских проблема и на резултатима и игри (што се до ове сезоне и није очитовало, говорим о неколико задњих сезона) се десило исте године кад и (по мени) превелико скраћење лиге. До тад смо били у горњем дијелу табеле, али 2015/16 су се правни проблеми и дешавања у управи пренијели и на игру. А лигу су могли да смањују прво на 14 клубова, па онда, могло би већ наредне сезоне на 12. И тако ова лига 12 не доноси неки велики помак ни у чему (видјеће се то сад кад почне), могли су то поступније да ураде, а овако су уништили једну сезону. Клубови гањали само да изгурају сезону некако, Европа испашта, такође у свом метежу испали неки од носиоца фудбала у БиХ. А онда, имали смо Радника који је трећину сезоне ладио јаја, и остало... Гањао се опстанак, титула од бољих екипа "ако се деси", намјештања... По мени, промашај. Сад лига 12, која се очекује да буде квалитетнија него до сад, има којекакве Металпегле, Крупе, машине за прање новца "Олимпиц"... Добро, нека им, и тако смо у већој елити ове сезоне (мал'тене).

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jul 2016, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
Једну велику младост из добоја Какња или гдје већ...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jul 2016, 09:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Наравно да лига 12 неће одмах донјiети ко зна какав бољитак, али временом хоће, ја би то смањио на 10, па четворокружни систем, па ком обојци ком опанци.

Борцу нико није крив што је испао, сви смо ћутали док је драле :love9: харао са Паштарима, Кикићима и сличним, и ови сад што су дошли, нису ријешили питње голмана, лијевог бека, предњег везног, нападача и тако даље...
Било па прошло.

Знам да је ове Младости и слични немају дуг рок трајања, али људи се борили и изборили за опстанак. Олимпик је прошле сезоне имао јачу екипу од нас, Витез није, али је имао Карачића који зна сваку шушу која је по босни ударила лопту икад, па је направио тим који може извући опстанак.

Мени је драго што се лига смањила, донијеће нешто бољи квалитет фудбала, неће више бити екипа који су у 15. колу обезбједе од испадања, а у европу не могу и онда статирају у курузима други дио сезоне, и коме треба они продају/поклањају, или шта већ.

Ове године арена ради 2 утакмице по колу, а нас нема :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jul 2016, 09:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4629
Zna li se gdje su zavrsile pojedine nase zvijezde.
Ruzic, Runa, Djilas,Djokic itd....

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jul 2016, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
Ruzic je u lucanima,runic se zagubio na putu prema zenici,milosavljev kocka u grckoj a djilas je jos uvijek nas :-)
Za izbacivaca ne znam


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jul 2016, 19:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/hervas ... lub/201155

E jebiga sta recisve sam dozivio al ovaj razlog odlaska ne


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jul 2016, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
Шпански Стево Николић :D

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Za Draleta :love9: :love9: :love9: brani bucin sin Ilić-jabuka, igra džo Damjanović, u napadu Koljić, cirkus kolorado 8) 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 17:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Pa to je istorijska utakmica u selu! zna seko mora ostati upisan u klupskoj istoriji kao golman koji je branio na prvoj premijerligaskoj utakmici krupe.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 17:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Trenutno Mladost vodi u Krupi. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 17:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Slika


Drasko krenuo udarnicki od prvog kola, odma namjestanje. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 18:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Крупа из Крупе на Врбасу и Младост из Какањ-Добоја, то су велики клубови БиХ фузбала, претенденти за титулу у Премијер-куруз-шенца Лиги са великим шансама за пролазак у четвртину финала ЛШ. Свака њихова утакмица се прати са великим интересовањем на стадионима Европског реномеа на којима присуствује чак 800 гледаоца. :)

Трагикомедија илити - смијех кроз сузе.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2016, 15:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Umetnik je napisao:
Крупа из Крупе на Врбасу и Младост из Какањ-Добоја, то су велики клубови БиХ фузбала, претенденти за титулу у Премијер-куруз-шенца Лиги са великим шансама за пролазак у четвртину финала ЛШ. Свака њихова утакмица се прати са великим интересовањем на стадионима Европског реномеа на којима присуствује чак 800 гледаоца. :)

Трагикомедија илити - смијех кроз сузе.


Jest, al' Borcu zato počinje prvenstvo za 10 dana


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2016, 22:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
jeste, pocinje za 10 dana ali npr, vidjeces i sad posjetu u bl u odnosu na zenicu, krupu, kakanj, olimpik i sl... bolju posjetu od nas koji smo u ligi rs ce od premijerligasa ove godine imati samo 3-4 kluba i to sarajlije, sloboda i zrinja...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2016, 08:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4629
Izgleda da su Celik i Olimpik vec isturili kandidaturu za nizi rang. Ove godine ce biti lakse opstati u pl duplo nego prosle. Tu su jos i metalnesto pa mladost vitez krupa itd.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2016, 09:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
Nadoce celik,sakupili su neke polovnjake sto ce im biti dovoljno za deveto mjesto.
Olimpik ako ne ispadne ove godine ne znam kada ce i onda sledece sezone imamo dva kluba iz sarajeva sto je i realno.
Mene iskreno ne bi iznenadilo kada bi se radnik ove godine patio jer ih vise niko nece shvatiti neozbiljno,plus sto im je otislo 15 igraca od prosle sezone.
Za krupu ne znam,licno sam iznenadjen sto nisu uzeli prvo kolo jer im je protivnik bio bas po mjeri,idealan za probijanje leda u PL i jos su kuci igrali.....
Ovi iz jajca bi trebali ostati jer ima losijih ekipa od njih.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2016, 09:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Krupa se mora uozibljiti, kakav mali ilić na golu, džo, koljić...mada imali smo priliku na primjeru Borca vidjeti kikiće,paštare i slične...
Oni su meni uz Olimpic kandidati za drugi rang, a i Mladost dk. Između te tri ekipe će se tražiiti dva putnik u niži rang.
Čelik u napadu ima Brkovića, Haurdića i mog omiljenog igrača iz drugih klubova Marina Popovića. Izuzetan napad.
Radnik neće ispasti. Ja ima čak opet predviđam play off, uz Sarajevo, Železničar, Široki, Slobodu i Zrinjski.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2016, 10:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
Koliko su ozbiljni igraci dovoljno govori koliko su ih uzeli nazad u krupu.uzeli su koljica nazad jer je on ipak na oku dorije ili udinezea zaboravio sam.
Za krupu je pitanje hoce li moci izdrzati po litanju kesa jer vec kukaju kako je liga skupa.
U svakom slucaju,vjerujem da ce biti manje neizvjesnosti oko opstanka nego prosle godine kada se vodila borba jzmedju nas viteza i olimpika.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2016, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Радник више није онај прошлогодишњи управо зато што
pinkara je napisao:
im je otislo 15 igraca od prosle sezone.

биће негдје од седмог до деветог мјеста, опстаће наравно, али да нешто направе, тешко. Не видим их у Плеј-офу. Ту ће бити Зриња, Сарајлије, Широки, Слобода и можда Младост или Металеге. Испадају Олимпик највјероватније, и Челик сасвим могуће. Можда и крупа, нису они спремни за ово, мени се чини. Али тек је почео циркус, полако.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
 [ 2501 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 126  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs