Citiraj:
ajd se sad sjeti koliko je ranije morati trošio na pojačanja,
morati nema pojma o fudbalu, da nesto zna on bi sacekao neko vrijeme da se ekipa malo uigra, a on odma' mijenja sve. on je debil i konacno je docekao svojih pet minuta kad je konkurencija propala.
juve je druga prica, oni su bar kvalitetno trosili, ekipa prije calciopolija je izgledala ovako bufon, zambrota, tiram, kanavaro,desno ne znam ko je bio, vezni red emerson, vijera, nedved, kamoranezi, a naprijed su se mijenjali delpjero, trezege, ibrahimovic. strah i trepet, tesko da je tad u evropi bila jaca ekipa.
za razliku od intera, juve je imao najbolju politiku sto se tice transfera u italiji, jesu mnogo trosili ali im se svako pojacanje itekako isplatilo, a dobro su i gurali u evropi.
milan ko milan, zadnji najjaci transfer im je bio kad je nesta dosao, placen preko 30 miliona evra, ne znam da li je bila 2002. ili 2003. poslije nije dosao niko za ogromne pare, kaka je placen 8.5miliona, jedino mozda pato, a ostali su svi dosli za male pare, sedorf i pirlo su iz intera zamijenjeni za neke igrace - cist dokaz koliko morati zna o fudbalu kad je pustio ovu dvojicu a uzeo onog francesca coca tad i jos nekog lika iz argentine. otisao sevcenko, nije dosao niko, otisao kaka nije dosao niko, gurkufa se lako odrekli, nije niko dosao.
a kad pogledas engleze, oni svake sezone trose mnogo, ljudi ulazu i zato imaju rezultate.
a i ovaj calciopoli nije nimalo pomogao.
_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.