banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 14:54 Danas je 24 Jun 2026, 14:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 135  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Definitivno. A dao je i mali Lazic odlicnu loptu njemu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sprema se covek za prelazak u partizan, pa se malo dodvorava komsijama sa ovakvim izjavama :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Nije bilo nekih vecih greaka, sudjenje je bilo ok. Par sitnih gresaka i to je to. Nek postavi neko snimak penala. I ja mislim da nema dileme, igrac Vojvodine je gledao u loptu, bezveze digao nogu i udario Vukana u butinu. Penal jeste glup ali jebiga, sta se moze.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Nikoliću je vjerovatno krivo zato što prelazi u Partizan pa neće imati više od boda prednosti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Erazmo Roterdamski je napisao:
Drago mi je zbog onog mrtvog kapitena njihovog. Prava pizda od čovjeka.
Nikolić sere nešto, kao režirano. Penal je bio čist, ne znam šta hoće. Budu pola utakmice na svojoj polovini i hvataju kontre preko ona dva naša mučenika od štopera.


Seđački je tako vrijeđati cijeli narod, u ovom slučaju Mađare.
Nisam vidio taj dio kada Nikolić spominje "režiranje".

A sada hajmo Zvezdino prolećeeeeee!!!!

I nadam se da će ovaj sa klupe Vojvodine preći u Partizan, to im iskreno želim za Novu godinu.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Jeste bio kontakt, mali, Vukan se bacio kao pokošen, ali bio je. Ko je kriv onom klincu iz Vojvodine...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
80Vlado je napisao:
Erazmo Roterdamski je napisao:
Drago mi je zbog onog mrtvog kapitena njihovog. Prava pizda od čovjeka.
Nikolić sere nešto, kao režirano. Penal je bio čist, ne znam šta hoće. Budu pola utakmice na svojoj polovini i hvataju kontre preko ona dva naša mučenika od štopera.


Seđački je tako vrijeđati cijeli narod, u ovom slučaju Mađare.
Nisam vidio taj dio kada Nikolić spominje "režiranje".

A sada hajmo Zvezdino prolećeeeeee!!!!

I nadam se da će ovaj sa klupe Vojvodine preći u Partizan, to im iskreno želim za Novu godinu.


Spomenuo je u izjavi nakon meča.
Iznervirali su me igrači Voše, a mirno sam gledao utakmicu ravnodušan na našu lošu igru. Nisam više mogao podijeti jaukanja onog kapitena na svaki start. Znači čuje se na TV-u. Mali se kune da nije napravio penal, a fino se vidi da ga je zakačio. Vuković minut jebe mater sudiji u lice, a ovaj ništa.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Erazmo Roterdamski je napisao:
. Nisam više mogao podijeti jaukanja onog kapitena na svaki start. Znači čuje se na TV-u. Mali se kune da nije napravio penal, a fino se vidi da ga je zakačio. Vuković minut jebe mater sudiji u lice, a ovaj ništa.


Dobar opis Jelen super lige :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 19:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
Jebi ga, ne može nas slanina vječito dobijati.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Čuj vam priče penal čist ko suza :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lKKiakWZlOU[/youtube]

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 09:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Cosa Nostra je napisao:
Čuj vam priče penal čist ko suza :lol:


Je li bio penal?


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 09:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Bacio se ko Boško Buha, e sad što je sudija svirao na kreč to ne znam..

Koji je ovo penal Zvezdi u ovoj polusezoni ?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 09:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Je li bio? Je li ga zakačio?


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 09:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Kontakt je bio al ne za penala,da se igralo kod Engleza u 20 ovakvih situacija možda bi 5-6 pokazalo na penal.
Bacio se ko da mu je nogu polomio.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 10:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Kontakt je kontakt. Pipo je ovakvih izborio 30 u karijeri. Noramlo je da će čovjek pasti kada je osjetio da ga je ovaj zakačio.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 12:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Ma pusti @cosu on je na ovim temama čisti provokator. Naravno da je i njemu jasno ja je penal čist ko suza. Ono što jeste pitanje je zašto je ovaj "dječko" iz Voše napravio takav retardinjo start. Opaliti protivnika u svom s šesnaestercu onako čisto po nozi i to kada nema nikakve gužve, to zahtjeva opasno nizak IQ.

A sa tim penalom ili bez njega Zvezda u jednoj dobroj tekmi otrese Vošu.

Mislim da bez Toletove pomoći partizanu nikako nije dovoljan ovaj bod prednosti. Zato sada prave priču gdje je realno nema, a znaju da su im sudije direktno dale 6 bodova u ovo pola sezone. Naravno, ono sa NP u prvom kolu je bio "iznenadjeb'vo" najgora krađa u istoriji lige.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
Naravno da je čist penal, plus što je ne znam koji igrač Vojvodine prišao sudiji odmah poslije toga i u facu mu psovao mu mater a nije ni žuti dobio. Kad se već busati za Englesku, šta bi na ovo tamo sudije uradile?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 22:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Jagos Vukovic

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2013, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Svako svoga konja brani..

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 2682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 135  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs