banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 22:00 Danas je 24 Jun 2026, 22:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 135  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Nov 2013, 18:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1124
Jel ovo fudbal??? Poluvrijeme bez akcije,bez suta,bez pasa,pa kvalitetniji fudbal gledam kad igraju Vrbas i Krajina.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 18:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
A fudbala i tuge...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 19:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Slovenac dabogda kucu promasio......


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Hvala Obradoviću uz pjesmu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rAOZpFO8n_g[/youtube]

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 20:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
cestitke na pobjedi.fudbal nam je u qrcu


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 20:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
Ocajna utakmica, ali barem smo pobjedili. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Kakav smor od utakmice pa ovde se ne zna ko je losiji. Sudija je izvukao utakmicu bio je najbolji akter "derbija". Pa u srijedu je utakmica Borac-Leotar za ovo bila el klasiko. Ovo mi veceras nije trebalo da gledam.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 20:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vlfose69Sbg[/youtube]

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Redefinisali su fudbal, na kraju pravedno prema svim generacijama koje su ganjale kožni balun od postanka svijeta što je odlučeno autogolom, ali pamte se 3 boda i nastavak nikad zanimljivijeg nezanimljivog prvenstva.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
:D

Slika

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 21:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Pobjeda je zaslužena, ali realno smo ovom kilavom partizanu trebali ugurati 3 komada. Pa oni nisu uspjeli ni golu da priđu.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 21:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Ништа, још једном прочитати шта је Нитро написао на претходној страни и то је то.

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2013, 21:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29907
Lokacija: Banjaluka
Nitro je napisao:
Eto nam i derbija, koliko sutra...

Mislim da kolektivno ima svi da se iznenadimo, količinom nekvaliteta, koji će sutra istrčati na teren. Dosad pokazano u toku sezone, sugeriše da će se na terenu gledati jako loš, dekadentan i spor fudbal, ali zato borben i generisan sa puno nerazumne agresije, potpuno pogrešno kanalisane. Očekivan je sporadični bljesak, odnosno fudbalski potez, koji će međutim vrlo brzo da se utopi u taktičko nadglupljivanje, dvojice očajnih izgovora za trenerski posao. Obojica (Rašović ili Stojanović), ili su teške neznalice odnosno ziheraši, ili su pod apsolutnim uticajem neke više instance u sastavljanju tima i taktike, što u oba slučaja govori da nijedan nema kredibilitet niti autoritet, da bude trener Zvezde ili Partizana. Uglavnom, kao nikad do sada, u derbiju ćemo uživati u defileu polufudbalera, iscijeđenih veterana, koji su to po godinama ili po trenutnom stanju fizičke spreme, menadžerskih igrača, isforsiranih i na silu izguranih reprezentativaca i precijenjenih talenata, uz par dostojnih izuzetaka. Pobijediće, ne ona ekipa koja bude manje loša, već manje bijedna, pošto trenutna referenca, odnosno pridjev koji opisuje realno stanje srpskog fudbala, nije loše, već bijedno...



Ali 100% tacno, znaci nista nisi promasio.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2013, 07:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Taman pomisli covjek da ne moze gore od proslog derbija, ka dodje ovaj. Plasim se same pomisli kakav ce biti sledeci :oops:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2013, 09:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
"Lekari su mi savetovali da izbegavam vazdušne duele, ali kod postizanja gola o tome nisam razmišljao i Bog me je nagradio. Na kraju meča uhvatio me je grč, znao sam da ne mogu da izdržim celu utakmnicu, jer sam juče prvi put trenirao posle povrede", kazao je Ninković.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2013, 12:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
http://www.mozzartsport.com/vesti/repri ... -1-0/64381

Siguran sam da je ovaj derbi bio kvalitetniji :)

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2013, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Ma goni to sve, moramo čekati košarku ili vaterpolo :confused2: da se malo naložimo, nema od ovih 'ljeba. Oba kluba grabe ka propasti, mislim egzistencijalnoj, fudbalski su propali odavno.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2013, 13:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
U moru sveg onog lošaka od juče, moram reći da me Gogić iznenadio borbenošću i nekim ssituacijama gdje je dobro odigrao u defanzivi. Iskreno, pribojavao sam ga se.
Pitanje je sada, da li možemo pobiejditi nekoga na gostovanju, da ovo ne prospemo odmah?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2013, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Slika

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2013, 16:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8hPmM6vkDXE[/youtube]

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 [ 2682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 135  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs