banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 03:39 Danas je 22 Jun 2026, 03:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2349 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 118  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Odbojka je u 12.30, a vaterpolo protiv Rumunije u 15.10.

Stanic dominira ! Samo da tako nastavi...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Jesu se naredali! :D U trostavu Bojan Đurković iz HR 38. Nemanja Mirosavljev (inače drugi na svijetu u trostavu) 39. i Nedžad Fazlija posljednji 41.

Nemanja je došao na OI potpuno raštimovan.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Ne moze Stanic odbraniti koliko ovi nasi ne znaju dati gola. :/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Znači i u rukometu opet kilavo. Ako bi i prošli Mađare, Islanđani bi nam uvaljali barem 10 komada.


Vrh
  
 
 Tema posta: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Ma nabijem te majmuncino


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Loša igra skroz,teško da možemo pobjediti u ovom meču.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Ženski četverac u kajaku (Renata Kubik,Antonija Nađ, Antonija Panda i Marta Tibor) prošle su u polufinale.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Cosa Nostra je napisao:
Loša igra skroz,teško da možemo pobjediti u ovom meču.



Možda je i bolje jer bi se kasnije pošteno obrukali.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
10 minuta bez gola,drugo poluvrijeme vec gubimo 6 razlike.....ne znam sta je problem znam samo da sam zgaravicu dobio....mi sjebemo bilo koju razliku a svi se drugi razigraju....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
hercegovac27 je napisao:
Cosa Nostra je napisao:
Loša igra skroz,teško da možemo pobjediti u ovom meču.



Možda je i bolje jer bi se kasnije pošteno obrukali.


Mi ako prodjemo Sataraše uzimamo i Island 5 razlike pazi šta sam ti rekao,derali smo mi njih i u gorim vremenima po naš rukomet.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Ilic je katastrofa u odbrani vadi ga kretenu

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Cosa Nostra je napisao:
hercegovac27 je napisao:
Cosa Nostra je napisao:
Loša igra skroz,teško da možemo pobjediti u ovom meču.



Možda je i bolje jer bi se kasnije pošteno obrukali.


Mi ako prodjemo Sataraše uzimamo i Island 5 razlike pazi šta sam ti rekao,derali smo mi njih i u gorim vremenima po naš rukomet.



Prvih 45 minuta igraju dobro a onda odjednom nastupi raspad sistema. Klasika! Od prosječnih Mađara gube 5-6 razlike!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
nazalost mislim da je ovo gotovo....3 razlike a mi se zabijamo i igramo napad cijeli minut....steta


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Mislim da se nismo odbranili ni jedan od zadnjih 10 napada Madjarske..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Gotovo. :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ma trebao je igrati presing zadnjih 5 minuta,znao je da smo spori i kilavi u napadu.....ma.....onda neko kaze nemoj nista ruzno reci o njima...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 11:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 16:58
Postovi: 1103
Једноставно ту нема довољно квалитета за нешто више.
Није да се нису борили, али не могу више од овога.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 11:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Shit happens! Samo nama se malo češće događa! Uostalom kao i svake 4 godine!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 11:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
u picku lijepu materinu nek sve ide

pa jel moguce ovo,covjek daje 10 golova na otvorenom sutu


p.s hercegovac kako ti ne dosadi,ili si ti stvarno toliki majmun?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 06 Avg 2012, 11:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Jebem ti državu mrtvu i sve. Jebo vas onaj ko vas poslao tamo. Tačno treba ostaviti kod kuće sve i da gledaju na TV-u kako se igra.
Da smo toliko glupi ja ne vjerujem. Stavlja flastera na onog lika tek posljednjih 5 minuta. Pa zar nisi to mogao skontati ranije, a ne kad nam dadne 10 golova?
Stvarno od sad gledati samo vaterpolo i ćao. Što da se nerviram džaba.


Vrh
  
 
 [ 2349 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 118  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs