banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 07:47 Danas je 23 Jun 2026, 07:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 3740 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 187  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:01 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 755
Pa pratim, ali teško je dole protiv suđenja, a Olimpija hoće makar Eurokup


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
miki je napisao:
Pa pratim, ali teško je dole protiv suđenja, a Olimpija hoće makar Eurokup


ako su ih onako lako uzeli partizan i cz a i zadara zamalo neki dan ne vidim sto ne bi igokea.a i da izgube nije im to nekakva propast.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Mar 2012, 19:56
Postovi: 796
Bogam´ kuva se za 4 mjesto za sad.4 ekipe imaju 10-8.cedevita je gubila u jednom trenutku od Olimpije u prvom dijelu meca oko 15-ak razlike ali vratise se i uzese.Radnicki rutinski.MZT nije naivna ekipa.Igra se dalje.Ima jos dosta.Bice frke velike :lol:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4

Jao majko primi ga i Rajko,k'o onomad majmuncina Bajko!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
srdjanBL je napisao:
Samo Zvezda, mada tesko.


U stvari, mnogo veće šanse da ih stigne ima Partizan, ali je i taj scenario prilično bajkovit.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Gocias ga prizvao.

Citiraj:
“Crvena zvezda je u najboljoj situaciji. Imaće verovatno pravo organizacije završnog turnira. Ne znam da li će biti u Železniku, ali ne odustajemo od svojih velikih ambicija, kao što vidite”, rekao je Vujošević.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Stvarno je Vujosevic pacenik prve klase.
Ja ne znam je l' ja to nisam primjecivao ranije, ili on to nije ispoljavao.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Nismo bili konkurencija pa nije toliko obracao paznju, znao je pljucnuti povremeno.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
:lol: pa kad izazivate čovjeka po forumu.
Nego za ozbiljno, na Mondu je izjava prenešena malo drugačije:
Citiraj:
Iza Igokee Zvezda je u najboljoj situaciji, jer osim onog ko će se plasirati direktno u Evroligu, drugoplasirani ima pravo organizacije fajnal-fora. Ne znam da li će to biti u Železniku. Zvezda ima prednost, ali mi ne odustajemo od svojih ambicija

Po ovome drugoplasirana ekipa je po automatizmu domaćin F4, može li to ko potvrditi?


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Forty Two je napisao:
Gocias, Ne razumijem zašto započinješ raspravu, je li nešto izjavio, uradio danas ili juče ili ti je samo dosadno.


papučar je napisao:
Gocias ga prizvao.

Citiraj:
“Crvena zvezda je u najboljoj situaciji. Imaće verovatno pravo organizacije završnog turnira. Ne znam da li će biti u Železniku, ali ne odustajemo od svojih velikih ambicija, kao što vidite”, rekao je Vujošević.


Ташко je napisao:
Stvarno je Vujosevic pacenik prve klase.
Ja ne znam je l' ja to nisam primjecivao ranije, ili on to nije ispoljavao.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2013, 23:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Forty Two je napisao:
:lol: pa kad izazivate čovjeka po forumu.
Nego za ozbiljno, na Mondu je izjava prenešena malo drugačije:
Citiraj:
Iza Igokee Zvezda je u najboljoj situaciji, jer osim onog ko će se plasirati direktno u Evroligu, drugoplasirani ima pravo organizacije fajnal-fora. Ne znam da li će to biti u Železniku. Zvezda ima prednost, ali mi ne odustajemo od svojih ambicija

Po ovome drugoplasirana ekipa je po automatizmu domaćin F4, može li to ko potvrditi?


Koja bi to logika bila da drugoplasirani ima pravo izbora :) a normalno da nas ubada sa Zeleznikom, nema nikakve veze sa izborom i organizacijom.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
Šta ja znam, prvoplasirana ekipa će ionako ostvariti plasman u EL, to bi bilo pružanje najveće šanse drugoplasiranoj ekipi da ostvari isto, neka vrsta povlaštenog položaja.
Kako misliš pravo izbora, zašto bi neko ko se bori za titulu odbio domaćinstvo F4?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Ma nema tu povlastenog polozaja, pisalo se danas da ce vjerovatno biti Beograd, ali nije nigdje potvrdjeno. I prethodnih godina nije drugoplasirani ili prvoplasirani imao nikakvo pravo oko izbora za F4, kako Lisac i kompanija odrede, tako je.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
capin tri kola u nizu najkorisniji igrac


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
I nije odmorio ni minut :)

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
papučar je napisao:
I nije odmorio ni minut :)



zajebavas? :confused2:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Ozbiljno, Muta uzjahao i ne silazi :lol:

http://www.abaliga.com/game/123/Szolnok ... lStatistic

http://www.abaliga.com/game/116/Radnick ... lStatistic

http://www.abaliga.com/game/110/Igokea- ... lStatistic

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
:lol: :lol: :lol: jadan momak


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
Kakav manijak, pa umrijeće mu čovjek na terenu :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Ma izvadio bi njega Muta samo da se sjeti :)
jedne sezone je ganjao igraca da mu udje i promijeni ritam, ali je tek onda skontao da mu ovaj igra 22 minuta bez prestanka ..
Bakic prisao nadajuci se da ce ga ovaj promijeniti a on kaze dobro igras nastavi :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2013, 00:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Hahaha

Jel istina da je muta trazio da radnicki igra ranije utakmice da bi stigao obici beogradske kafane


Vrh
  
 
 [ 3740 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 187  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs