banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 16:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 201 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Hoće li FK Drina Zvornik opstati u svojoj prvoj sezoni u PL?
Hoće 34%  34%  [ 24 ]
Možda 26%  26%  [ 18 ]
Neće 21%  21%  [ 15 ]
Ne zanima me 19%  19%  [ 13 ]
Ukupno glasova : 70
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 27 Jul 2011, 10:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
јан_де je napisao:
Срећно момци!

Знам да немате пуно вајде од мојих жеља, али било би ми драго да се консолидујете и вратите ускоро у ПЛ.

Срећно! :wink:


Јан хвала ти на таквим жељам,искрено се надам да ће ова наша дјеца успјети изборит опстанак.Мићић је остао,па ћемо видјети како ће то изгледати. Вукови ће такође подржати млади тим,што се осталих структура тиче,видјећемо шта нам доноси август. :wink: У сваком случају хвала,сам знаш шта желим Борцу. :wink:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 02 Avg 2011, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Изборите опстанак у првој лиги и мало се консолидујте, па за годину двије да опет нападнете Премијер лигу ак обуде жеље и воље.

Ове године нешто се прича да би Слобода из Мркоњић Града могла у Премијер лигу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 03 Sep 2011, 18:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Не због резултата,већ због обавеза :) није ме било на форуму.
Данас уз пораз малих зелених од 20 и кусур још једна лијепа вијест.
Дрина у Теслићу згазила Пролетер 1-4 на крају. Николић одиграо утакмицу живота,тако да су наша дјеца побјегла са дна табеле лиге РС.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 12 Sep 2011, 09:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
ДРИНА - Модрича 2-0
Стријелци: Николић у 19, Ивановић у 45.
Градски стадион у Зворнику. Гледалаца 300.

Дрина играла у саставу: Максимовић, А.Ивановић,Ерић,Симић (од 90. Милојевић),В.Ивановић,Здравковић,Рустемовић,Р.Васић,Николић ( од 85. А.Васић),Лазић,Илић (од 68. Јеремић).

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 12 Sep 2011, 12:49 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4306
drinin vuk je napisao:
ДРИНА - Модрича 2-0
Стријелци: Николић у 19, Ивановић у 45.
Градски стадион у Зворнику. Гледалаца 300.

Дрина играла у саставу: Максимовић, А.Ивановић,Ерић,Симић (од 90. Милојевић),В.Ивановић,Здравковић,Рустемовић,Р.Васић,Николић ( од 85. А.Васић),Лазић,Илић (од 68. Јеремић).

Cini mi se da ste kompletno promjenili ekipu u odnosu na onu iz pl, nadam se da cete se stabilizovati i vec iduce godine napasti titulu u ligi R.Srpske.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 12 Sep 2011, 14:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
veteran 1987 je napisao:
drinin vuk je napisao:
ДРИНА - Модрича 2-0
Стријелци: Николић у 19, Ивановић у 45.
Градски стадион у Зворнику. Гледалаца 300.

Дрина играла у саставу: Максимовић, А.Ивановић,Ерић,Симић (од 90. Милојевић),В.Ивановић,Здравковић,Рустемовић,Р.Васић,Николић ( од 85. А.Васић),Лазић,Илић (од 68. Јеремић).

Cini mi se da ste kompletno promjenili ekipu u odnosu na onu iz pl, nadam se da cete se stabilizovati i vec iduce godine napasti titulu u ligi R.Srpske.


Колико ме памћење служи у односу на ону утакмицу у Бањалуци прошле сезоне против Борца у клубу су остали голман Максимовић и Јеремић,уз наравно ове младе снаге Васића,Рустемовића, Ивановића. Дрина је најмлађа екипа у лиги РС,реално гледано по потенцијалу мјесто јој је међу првих 6.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 13 Sep 2011, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
ладно ова црвена земља има најбољу гол разлику :roll: код куће 9:0

Дрина има младу екипу, можда буде од вас нешто за коју годину ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 13 Sep 2011, 22:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Шајин je napisao:
ладно ова црвена земља има најбољу гол разлику :roll: код куће 9:0

Дрина има младу екипу, можда буде од вас нешто за коју годину ;)


Јбг брате иза њих стало цијело село :) мада неће ни они дуго,осим осталих ствари,немају ни они ту помоћ да играју ПЛ.

Ове године најизледније је да ће Бијељина и Добој стати иза клубова и да ће ти клубови играти,уколико Леми не стане из Лакташа ;)

А ми, кад дођу нека боља времена,били видјели и свеједно нам како за лигу тако и за државу. Важно је једно,важна је Српска!

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 18 Sep 2011, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
6. kolo Prve lige RS

FK Podrinje Janja – FK DRINA Zvornik 0:0

Stadion: Podrinja u Janji.
Gledalaca: 700.
Sudija: Miloš Gigović (Gradiška).
Žuti kartoni: Jusufović, Sajtanović, Jović (Podrinje); Zdravković, V. Ivanović, Simić, Rustemović, R. Vasić, Nikolić (Drina).


DRINA: Maksimović, A. Ivanović, Erić, Zdravković, V. Ivanović, Simić (od 90. min. Jeremić), Rustemović, Lazić (od 72. min. Đurić), R. Vasić, Nikolić, Ilić (od 85. min. Vasiljević). Trener: Dragan Mićić.

Igrač utakmice: Goran Maksimović (Drina).


Још један бод је освојен,нећу нагађати нити причат небулозе,ал мислим да реално гледано Дрина и са оваквим тимом уз 2-3 појачања би ладно могла освојит ово такмичење. Ал наравно нема се пара и нико није луд да освоји нешто што значи додатних 100 000 КМ трошка. Можда није спортски и на мјесту коментар,ал таква је ситуација,а Зворник има пуно пречих ствари него што је ФК тренутно. :evil3:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 22 Sep 2011, 12:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Фудбалери Дрине су се пласирали у осмину финала купа РС,пошто су као гости побједили у Невесињу екипу Вележа са 3-0. Дрина је наставила серију успјешних резултата,а овај меч тренер Мићић је искористио да одмори већину стартера и шансу пружи неким играчима који шансу углавном чекају са клупе.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 22 Sep 2011, 13:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12653
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Лијепо би било да се састанемо у Купу Републике Српске...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 22 Sep 2011, 13:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Лијепо би било да се састанемо у Купу Републике Српске...


Слажем се. Ову нашу дјецу би једна таква утакмица сасвим сигурно мотивисала да пруже што више, уосталом има ту пар квалитетних момака,које би једног дана и Борац могао довест,макар на позајмицу (претпостављам да се сјећаш малог Стевановића,он је поникао у Дрини а играо за Борац).
Мада у Зворнику ти се много тога промјенило од оног августовског дана по свим питањима ;)
Једноставно (вјероватно је то и карактеристично за мање средине) водећи људи општине немају слуха ни за какве навијачке покрете,низашта, поштују се они са кобиље главе,све им се допушта,због тога је стадион празан. :roll:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 22 Sep 2011, 13:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12653
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
drinin vuk je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Лијепо би било да се састанемо у Купу Републике Српске...


Слажем се. Ову нашу дјецу би једна таква утакмица сасвим сигурно мотивисала да пруже што више, уосталом има ту пар квалитетних момака,које би једног дана и Борац могао довест,макар на позајмицу (претпостављам да се сјећаш малог Стевановића,он је поникао у Дрини а играо за Борац).
Мада у Зворнику ти се много тога промјенило од оног августовског дана по свим питањима ;)
Једноставно (вјероватно је то и карактеристично за мање средине) водећи људи општине немају слуха ни за какве навијачке покрете,низашта, поштују се они са кобиље главе,све им се допушта,због тога је стадион празан. :roll:


Знам да је мали Стевановић из Зворника, то што људи који воде град имају мање слуха не значи да и ви треба да смањите интерес за својим клубом, чак напротив, јер слична слика је код свих, код нас су се сличне ствари дешавале и дешавају се и даље, али ми на срећу имаму навијачку групу која је јака и сваким даном је све јача, њен глас се и чује и поштује, зато вјеруј ми да се наш градоначелник бар мало забринуо када је група дигла транс са поруком "ДОБРО ВЕЧЕ ГРАДОНАЧЕЛНИЧЕ, а испод оставили празно поље, мислим да је схватио поруку, тако и ви, не попуштајте ни најмање, јер сте ми ви једини клуб из Р.С. према којем ја имам заиста искрене симпатије... :)

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 22 Sep 2011, 13:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Све то стоји, али код нас ти је то углавном све сведено на оне стандардне стереотипе "шака будала,наркомана,кретена" коју често изусте такозвани општински представници. Резултат је најмање важан,бар када су навијачи у питању,навијали су и прије ПЛ и кад се петица примала и даље као што ти рече љубав је јача од свега. Али бројне акције и покушаји у тјерању гробара зворничког спорта није се показала успјешном,штавише ти "гробари" су отјерали људе.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 22 Sep 2011, 13:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12653
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
drinin vuk je napisao:
Све то стоји, али код нас ти је то углавном све сведено на оне стандардне стереотипе "шака будала,наркомана,кретена" коју често изусте такозвани општински представници. Резултат је најмање важан,бар када су навијачи у питању,навијали су и прије ПЛ и кад се петица примала и даље као што ти рече љубав је јача од свега. Али бројне акције и покушаји у тјерању гробара зворничког спорта није се показала успјешном,штавише ти "гробари" су отјерали људе.

Не смијете ни стати ни престати, јер то значи да су вас побиједили... Једна од најјачих порука нешег ИСТОКА управо и гласи "НИШТА НАС НИЈЕ СЛОМИЛО"...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 02 Okt 2011, 10:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Фудбалери Дрине су остварили на Градском стадиону у Зворнику нову побједу. Овога пута Дрина је била боља од екипе Слободе из Новог Града 1-0. Стријелац је био Николић.
http://www.zvornikdanas.com/2011/10/nik ... edu-drini/

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 11 Okt 2011, 11:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Citiraj:
ZVORNIK – Utakmica osmine finala Kupa Republike Srpske između zvorničke Drine i Kozare iz Gradiške, koja je trebala da se odigra sutra, na Gradskom stadionu u Zvorniku, odložena je, a novi termin odigravanja biće poznat u toku dana, eventualno sutra.

Kako smo saznali u FK Drina, ekipa Kozare uputila je molbu Fudbalskom savezu RS i zvorničanima da se utakmica odloži za neku narednu srijedu zbog vrlo važne premijerligaške utakmice koju ovaj klub igra u subotu, na svom terenu, protiv ekipe Rudar Prijedora.

Nakon dogovora između dva kluba određeno je da se utakmica odloži, a novi termin odigravanja ove utakmice objavićemo naknadno.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 05 Nov 2011, 20:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Дрина неочекивано добила Црвену Земљу из Веси 1-0. У сриједу ће играти у Зворнику утакмицу четвртфинала купа Републике Српске против бањалучког Борца.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 06 Nov 2011, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2774
Prilika da Zvornik pozdravi sampiona ali i da navija za svoj tim. U vasem gradu, kao u rijetko kojem, nasa ekipa i nasi navijaci nikada nisu imali nikakvih problema. Mi imamo ambicije i u Kupu Republike Srpske, tako da vam nece biti lako :D Nadam se lijepom vremenu i dobroj igri oba tima. Kad se samo sjetim onog proloma oblaka na posljednjoj utakmici ova dva tima u Zvorniku u PL, strasno. Neka pobjedi bolji mada to u ovom trenutku i nije neka nepoznanica :) . Ziv bio.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FK DRINA ZVORNIK
PostPoslato: 07 Nov 2011, 09:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
kod kuće i na strani je napisao:
Prilika da Zvornik pozdravi sampiona ali i da navija za svoj tim. U vasem gradu, kao u rijetko kojem, nasa ekipa i nasi navijaci nikada nisu imali nikakvih problema. Mi imamo ambicije i u Kupu Republike Srpske, tako da vam nece biti lako :D Nadam se lijepom vremenu i dobroj igri oba tima. Kad se samo sjetim onog proloma oblaka na posljednjoj utakmici ova dva tima u Zvorniku u PL, strasno. Neka pobjedi bolji mada to u ovom trenutku i nije neka nepoznanica :) . Ziv bio.


Претпостављам да ће Борац играти у другом саставу,јер руку на срце Дрина осим у лошем терену у сриједу уколико киша падне нема се чему надати. Ту прије свега мислим на неискуство,има потенцијала али реално гледано Дринина дјеца су урадила далеко више него што се очекивало ове сезоне.

Што се тиче саме посјете она ће реално гледано бити мизерна у поређењу са посјетом из августа (око 2600)или неких ранијих мечева Дрине и Борца. Не више од 500 људи.Разлога је пуно.

Кад већ спомену онај пролом и кишу ко из кабла :), богами сва су предвиђања да ће и овог пута бити исто,што ће вјероватно додатно утицат на симпатизере,јер тешко да ће Вукови доћи на утакмицу. Добро дошли браћо! :wink:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 201 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs