banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 06:38 Danas je 23 Jun 2026, 06:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2349 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 118  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Joj majko kako mi gubimo poene. Peti set ne gine. Ovaj mutavi Rezende se raduje za svaki poen ko u fudbalu, drugo ništa i ne zna. Da mu stari nije selektor ko zna da li bi igrao.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
2:2 sad je red da mi uzmemo set :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2011, 00:36
Postovi: 1068
da da tu negde puna kapa 2 seta :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Zašto Starović igra kad mu ne ide? Sad ubacuje ovog kad je 4:1.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
dobro, ovo opusteno gubimo, jer u zivotu se ne sjecam da sam gledo mec nase reprezentacije u kojem smo dobili tie break, a sjecam se makar jedno 10 poraza i to mahom od brazila. bitno je da smo jos u igri za plasman dalje

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2011, 00:36
Postovi: 1068
da al su klinci zesce pizde imali su vise puta mec u rukama...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Da, od Brazila redovno gubimo sa 3:2. Mali Kovačević ne može ništa u napadu.
Ako sam dobro upratio do sad smo napravili 23 servis greške, što bi značilo da smo im faktički poklonili jedan set.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Trebaju muda za ovakve pobjede, a mi smo svoja izgubili odlaskom Kviska i Vanje Grbica, a donekle i Miljkovica.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2011, 00:36
Postovi: 1068
zato sto nam je selektor debil i to godinama dokazuje...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:52 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
jel ovo podmladak od engleza u fudbalu kad sa koreancima igraju 1:1 i jos produzetke..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Koliko je samo Janić loš. Šta on igra? Nit prijema nit napada. Jebem ti sve kad se ovako raspadnemo, a ja ostanem budam do 2. Odakle uopšte ovaj termin? Čuj u 11 naveče počinje meč.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
no_pasaran je napisao:
zato sto nam je selektor debil i to godinama dokazuje...


Ovo ne možeš reći nikako, znači nikako.


Poslednji put menjao Erazmo Roterdamski dana 05 Avg 2012, 01:03, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Kolakovic je bog otac sta god da mi napravimo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
ne bih sada da naglabam o nasoj odbojkaskoj reprezentaciji, samo cu reci da je odavno vrlo dobro pratim, pa:

janjic je ok momak, postujem sve, ali on ne smije da bude važan igrac u reprezentaciji. ako mora da ide sa timom neka sjedi na klupi dodaje peškir i govori "bravo momci". znaci, igrac loš. daleko ispod nivoa reprezentacije, i nikako mu ne bih dao da bude on kapiten, mada to i nije toliko važno.
u napadu bezopasan, u odbrani nesiguran
ja ga ne bih ni pozvao, evo ako nema niko, pa prije bih pozvao terzica.

bravo, šteta velika, ali obe utakmice koje sam gledao (njemacka i brazil) smo sjebali sami sebe

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Poslednji put menjao Stubborn dana 05 Avg 2012, 00:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2011, 00:36
Postovi: 1068
Erazmo Roterdamski je napisao:
no_pasaran je napisao:
zato sto nam je selektor debil i to godinama dokazuje...


Ovo ne može reći nikako, znači nikako.


pa jesi ga cuo zadnji tajm aut : aj aj aj aj aj al :lol: a i to je bilo onako preko kurca :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 00:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Pu jebem ti sport i Boga.
Umjesto da nesto pametnije radim ja gledam odbojku do 2.

Koji kurac onaj Janic radi u ovoj ekipi? Jos je kao kapiten???
Drugo, zasto Starovic igra i sekunde pored Atanasijevica?

Fuj.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 01:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
E jbg al ovo je najbolja mozda utakmica na turniru dosad

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 01:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Da stvarno,sta je sa starovicem,najavljivan kao najperpekstivniji nas igrac a ovamo truba.atanasijevic ce biti jeben igrac


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 01:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2011, 00:36
Postovi: 1068
nadam se da ce pobediti ruse...
ln..

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OI London 2012
PostPoslato: 05 Avg 2012, 01:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ne znam šta je sa Nikićem, je li povreda u pitanju? Janić ko što neko reče može samo dodavati peškir. Starović je dobar igrač, ali ne znam šta mu je. Atanasijević je bio odličan. Protiv Rusa bar dva seta.


Vrh
  
 
 [ 2349 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 118  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot] i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs