banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:19 Danas je 22 Jun 2026, 17:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4837 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 242  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 28 Jan 2015, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
a kad to uradis u svom sesnaestercu, onda je i penal...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 28 Jan 2015, 20:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Jadni Celzi, samo ga kradu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 30 Jan 2015, 14:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Kosta dobio tri utakmice kazne.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 30 Jan 2015, 17:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
... sledeca glupost bice 6. FA ako se natovari, derace ga kao Suareza sa kaznama.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 30 Jan 2015, 18:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Ako nastavi ovako onda i trebaju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Kako je ova j Chelzi sretna ekipa,cijelu utakmnicu nisu imali udarca prema golu.
EDIT:
Ima Boga :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Najlosija utakmica Chelseaja ove sezone...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
A ovoga Navasa,covjek nezna centrirati loptu.Ovaj Murinjov cirkus od ekipe veceras je bio zreo bar za 3 komada.Nista idemo dalje :wink: ima jos 15 kola.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 20:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Volim ove objektivne kad komentarišu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Je li iko zna sta je sudjeno onda kad je Azar navodno izasao u aut i nakon cega je Siti dao gol? Jer koliko sam ja vidio lopta nije ni na liniji bila kamoli da je izasla.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 20:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
aut je sudjen


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
zdero je napisao:
Volim ove objektivne kad komentarišu.

Mislis na mene ili? A nekazes nista za parkirani autobus Murinjovog cirkusa,a zna se derati kad protivnicka ekipa parkira autobus.Grmi pred novinarima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 21:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Mutinjo je takav. Kada se sjetim sa je Sanderlendu prigovarao za parkiranje busa, a on to radio sa Realom. Vidim i danas stalno nesto prigovara cetvrtom sudiji.
Nego, falili su Kosta i Fabergas. To nije ista ekipa. Sreca pa Celzi ima finu zalihu, stalno govorim da im fali rezervi.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Malo je bezveze govoriti da je ekipa cirkus...
City je imao incijativu i vise su zeljeli pobjedu, ali bez pravih prilika. Obrnuto je bilo na prosloj utakmici, kad je Frenki izjednacio. Meni nije jasno da ekipa sa ovakvim igracima u drugom poluvremenu ne priprjeti ni jednom golu city-a, da ne naprave akciju i da nemaju posten sut. Znam da nedostaju Costa i Fabregas, ali igra danas je bila sramota...

Isti taj City, Liverpool, United i Arsenal su razmontirani u prvom djelu sezone tako da danasnja igra je razocaravajuca...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 22:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
zdero je napisao:
Malo je bezveze govoriti da je ekipa cirkus...

Zahvaljuci Murinju dobili su taj naziv jer na svakoj utakmnici glumi klovna.Sta mu treba non stop prigovarati sudiji i dizati ruke u zrak cijelu utakmnicu.Pa sto je dobio Ferguson naziv "Sir",nije mahao rukama cijelu utakmnicu i galamio na sudije,uvijek je greske trazio u svom sastavu i taktici,a ovome svi krivi osim njegovih igraca i njegove taktike.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 22:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
BOSS66 je napisao:
zdero je napisao:
Malo je bezveze govoriti da je ekipa cirkus...

Zahvaljuci Murinju dobili su taj naziv jer na svakoj utakmnici glumi klovna.Sta mu treba non stop prigovarati sudiji i dizati ruke u zrak cijelu utakmnicu.Pa sto je dobio Ferguson naziv "Sir",nije mahao rukama cijelu utakmnicu i galamio na sudije,uvijek je greske trazio u svom sastavu i taktici,a ovome svi krivi osim njegovih igraca i njegove taktike.


:lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 22:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Nasmija me posteno! Haha.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 22:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Da, kad je to Ferguson napadao sudije :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 22:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ali sta lazar danas promasi :-? .ja pokusao gledati prvo poluvrijeme ali nisam mogao koliko je dosadna utakmica bila


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Premiership
PostPoslato: 31 Jan 2015, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Pa nije ko ovaj vas kmecao na novinarskoj konferenciji. Da razjasnimo nevolim ni MU ali oni su za vas "gospoda",taj covjek samo misli na silu nesto.Danas je dokaz kakva ste ekipa,jos vam je samo falio Kosta "mag"pa da cirkus bude u cijelosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
  
 
 [ 4837 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 242  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs