Da vas spasim muka:
Litvaniju uzimamo, bez milosti, 10 razlike. Uprkos sudijskom naginjanju na njihovu stranu.
Onda od Spanaca gubimo 5-6 razlike.
Turke, uzimamo 20-40 razlike. Vraticemo im za 1389-1867, te za onaj aut na SP. Sudije, FIBA i Turkoglu ce lobirati za njih, Duda ce se smilovati i obecati da nece biti preko 40 razlike.
Cetvrtfinale, salite se? Makedonija i slicni anonimusi nece se ni pojaviti na terenu posteno. Osim ako bude susret sa Rusijom, njih cemo bratski isprasiti 5 razlike, zahvaljujuci kolegi Putin. Usput, pozdrav bratu Vladimiru. Ako pak bude Janezi, dobijaju po usima 15 razlike, jer slabo igraju, a mi smo bili radi da isprasimo BiH ili CRO, ali kako su oni ispali, daj sta das.
U polufinalu cemo se sresti sa nekom akvizicijom marke Litvanija-Slovenija-Francuska... Francuzi mogu moliti Boga da njih ne dobijemo. Tu ce Krstic i Savan da rijese stvar. Mogao bi i Bijelica malo opustiti ruku. Markovic i Tepic ce odigrati dobar dio tekme, jer onaj bradonja mora da odmori muda za finale.
A u finalu, zna se

Spanci, cao momci, djido mova. Brilijantna igra. Krstic, Keselj, Teo, Rasic, Savan... Ne zna se sa koje strane sijeva. Teo ce da razbuca njihovu odbranu, pogotovo ako se usude igrati "covjeka". Preko 15 asistencija mu ne gine. Zona bi mogla malo ublaziti stvar.
Isjeceni dio: Gasol se buni i napada Tea jer ce dati tricu preko ruke i poniziti cigana, Krstic grabi prvi "Ktitor" do sebe i razbija glavu doticnom govnetu.
Momci, svaka cast na zlatu.