enc0re je napisao:
Đurđević je toliko lud da provede jos jednu sezonu u Radu da bi ga vi 'pokupili' sledeće.... xD Mislim da je malo ambiciozniji od toga..
Nije baš da je on novi Nejmar u najavi, pa da bude toliko ambiciozan. Dao je devet golova prošle sezone, ali kao što rekoh, on je trenutno nešto slabiji i od Mitrovića, što će reći da je još uvijek samo potencijal i odličan igrač u najavi. Druga stvar je što će on da uradi onako kako mu Ranko kaže, a ovaj će da gleda svoj najveći interes (čitaj: procente od prodaje), ali taj scenario se neće dogoditi, ne zato što je Đurđević ambiciozan ili što je Stojić zabrinut za njegovu karijeru, već zato što su u Zvezdinoj upravi, nesposobni da razmišljau dugoročnije i da gledaju unaprijed...
S obzirom na dugovanja i generalno probleme, meni jednostavno ne ide u glavu ovo razbacivanje na sve strane. Ne samo da se dovode igrači osrednjeg kvaliteta, već se oni i preplaćuju (Onjilo), dovodi se suviše jeftinih rješenja, koja se kasnije pokažu kao najskuplja (saga o štoperima), a kao ščag na tortu, priča se o igračima, čije je angažovanje realno malo ko očekivao, baš zbog problematične finansijske situacije (Petković, Đurđević, o Milevskom, Lanetu i Lukoviću i da ne pričam)... Sve u svemu, ovo je popriličan cirkus. Pretrpani smo igračima, a opet šuplji na pojedinim pozicijama. Doveden je ogroman broj igrača, a sportski direktor je realno odgovoran za dovođenje tek njih par. Nemam riječi, već se samo molim Bogu da to u nekom suludom scenariju, na kraju ispadne dobro...