banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 10:46 Danas je 22 Jun 2026, 10:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 3377 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 169  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
STRATOKASTEL je napisao:
richa je napisao:

Kod Utda je iz standardnih 11 igrao samo Rafael, dok je kod Celzija bilo dosta vise prvotimaca i opet su jedva pobijedili zahvaljujuci neiskustvu odbrane koja je direktni krivac za poraz.


Ko ih žebe. Da budu poveli Runija i Co. Ferguson je mislio da će da se provuče lagano i da ponizi Čelzi još jednom, sa trećom postavom, pa mu se razbilo o glavu.
DiMateo je krenuo u istom stilu, ali je imao dovoljno pameti da na klupu stavi kompetentne igrače, za ne daj bože, što mu je dobro došlo.



Da, sigurno je to u pitanju a nije razlog to sto ga boli qrac za ovim kupom? Kao da nije dovoljno sto igraju LS (prosle godine grupe nisu prosli), prvenstvo (nisu bili prvaci) i Carling kup (jedino taj Englezi postoju) nego treba umarati igrace i za ovo? A jedini razlog sto je Celzi imao te igrace na klupi je bio zato sto su domacini pa nisu sebi smjeli dopustiti da ih United opet pobjedi na njihovom terenu.
I da, boli me qrac i za jedne i druge. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kad je to Junajted ponizio Celsija, ove sezone nekad ili?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
^^To si u pravu 100%, po sastavu se vidjelo koliko mu je bitan kup... I mislim da ce ova pobjeda skupo kostati Celzi jer i oni igraju sve sto i Utd, a igralo mu dosta prvotimaca. Sve to izmori igrace pogotovo ovaj sistem od 2 utakmice sedmicno,pa kasnije dodje na naplatu.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Poslednji put menjao richa dana 31 Okt 2012, 23:48, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
zerocool je napisao:
STRATOKASTEL je napisao:
richa je napisao:

Kod Utda je iz standardnih 11 igrao samo Rafael, dok je kod Celzija bilo dosta vise prvotimaca i opet su jedva pobijedili zahvaljujuci neiskustvu odbrane koja je direktni krivac za poraz.


Ko ih žebe. Da budu poveli Runija i Co. Ferguson je mislio da će da se provuče lagano i da ponizi Čelzi još jednom, sa trećom postavom, pa mu se razbilo o glavu.
DiMateo je krenuo u istom stilu, ali je imao dovoljno pameti da na klupu stavi kompetentne igrače, za ne daj bože, što mu je dobro došlo.



Da, sigurno je to u pitanju a nije razlog to sto ga boli qrac za ovim kupom? Kao da nije dovoljno sto igraju LS (prosle godine grupe nisu prosli), prvenstvo (nisu bili prvaci) i Carling kup (jedino taj Englezi postoju) nego treba umarati igrace i za ovo? A jedini razlog sto je Celzi imao te igrace na klupi je bio zato sto su domacini pa nisu sebi smjeli dopustiti da ih United opet pobjedi na njihovom terenu.
I da, boli me qrac i za jedne i druge. :D


Pa ovo je bila jedina šansa da Junajted ove sezone osvoji neki trofej...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
A gdje sam ja rekao da ih je ponizio Skeva? :D Samo sam rekao da ne mogu dopustiti da ih United opet pobjedi na njihovom terenu, i to u razmaku od 4-5 dana..


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
zerocool je napisao:
Da, sigurno je to u pitanju a nije razlog to sto ga boli qrac za ovim kupom? Kao da nije dovoljno sto igraju LS (prosle godine grupe nisu prosli), prvenstvo (nisu bili prvaci) i Carling kup (jedino taj Englezi postoju) nego treba umarati igrace i za ovo? A jedini razlog sto je Celzi imao te igrace na klupi je bio zato sto su domacini pa nisu sebi smjeli dopustiti da ih United opet pobjedi na njihovom terenu.
I da, boli me qrac i za jedne i druge. :D


Većinu klubova (iz gornjeg dijela tabele) boli (zvanično) qrac za svim kupovima osim LŠ. A opet im drago kad nešto osvoje. Znam da je šema užasna i da igraju najmanje dva meča nedjeljno tokom skoro cijele godine, ali "dvoboji titana" su nešto drugo, ako ništa drugo, vječito mjerenje "čiji je veći". Tu nema pardona.
I mene boli za oba tima, ali volim da vidim dobru utakmicu. A ova je bila stvarno dobra.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Pa onda ne mozes reci da je Ferguon stvarno ocekivao da ce laganini uzeti Celzi sa ovom postavom, zar nije logicnije bilo da je htio da testira ove klince (bolje da nije :lol: ) i sta bude da bude, da mu je stvarno stalo do ovog kupa ne bi sigurno izveo ovakvu postavu..


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ma nisi ti, nego onaj momek gore :) . Inace, nije stvar u tome sto Fergusonu nije bitan kup, nego on nema sirinu na klupi a ritam u Engleskoj je takav da igraci ne mogu izdrzati taj tempo kako god da su pripremljeni, pa tako da su morali igrati ovi pomalo smijesni Fergusonovi talenti. Zamisli staklenog Van Persija da igra sva takmicenja, umro bi poslije mjesec dana :) , nema Sir izbora, mora tako...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
zerocool je napisao:
Pa onda ne mozes reci da je Ferguon stvarno ocekivao da ce laganini uzeti Celzi sa ovom postavom, zar nije logicnije bilo da je htio da testira ove klince (bolje da nije :lol: ) i sta bude da bude, da mu je stvarno stalo do ovog kupa ne bi sigurno izveo ovakvu postavu..

Previše je on sujetan da bi priznao da mu je stalo do ovog kupa (vjerovatno i nije baš previše, ali dobro da se nađe ako sve ostalo omaši). Uostalom kao i Wenger, Di Mateo, Mancini... sve ista bagra, svi bi se ebali, al da im ne uđe.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Okt 2012, 23:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
skeva je napisao:
Ma nisi ti, nego onaj momek gore :) . Inace, nije stvar u tome sto Fergusonu nije bitan kup, nego on nema sirinu na klupi a ritam u Engleskoj je takav da igraci ne mogu izdrzati taj tempo kako god da su pripremljeni, pa tako da su morali igrati ovi pomalo smijesni Fergusonovi talenti. Zamisli staklenog Van Persija da igra sva takmicenja, umro bi poslije mjesec dana :) , nema Sir izbora, mora tako...


Koja to ekipa ima neku znacajnu sirinu na klupi u EPL, osim Sitija koji ima igrace za 2 tima koja bi komotno konkurisala za titulu?
Svi ostali su tu u 5 deka, par vrlo dobrih igraca na klupi i ostali solidni.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 00:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Osim Gradjana, po mom skromnom misljenju, Chelsea ima najvecu sirinu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 00:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
skeva je napisao:
Ma nisi ti, nego onaj momek gore :) .

Nisam ni ja rekao da ih je ponizio, već da bi ih ponizio eventualnom pobjedom sa onakvom postavom (klinci koji su do juče skupljali lopte iza gola).
Ali da ne idemo u trivijalnosti, ova utakmica je ispala mnogo bolja, i sa ovakvim sastavima, nego ona prije tri dana, zato što ovi momci nisu imali šta da izgube a mogli su da dobiju sve. Odnosi se na oba tima. Nije bilo pretjeranog foliranja, niti pardona. Čestitke za borbenost.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 00:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
shakal je napisao:
Osim Gradjana, po mom skromnom misljenju, Chelsea ima najvecu sirinu.


Tebe kad god vidim na sportu sjetim se Juventusa, Pogbe i kakav je glupan Ferguson ispao sto se njega tice. Onakvog talenta pustiti za dz pa za to bas moras biti nadareno glup.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Poslednji put menjao richa dana 01 Nov 2012, 00:06, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 00:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Pa dobro, svima je drago kad osvoje neki kup, nevazno sta je, daj sta das. Ali opet do samog finisa tih kupova nece niko od njih izvoditi najjacu ekipu, nevazno protiv koga igraju prva 2-3-4 kola..


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 00:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
richa je napisao:
shakal je napisao:
Osim Gradjana, po mom skromnom misljenju, Chelsea ima najvecu sirinu.


Tebe kad god vidim na sportu sjetim se Juventusa, Pogbe i kakav je glupan Ferguson ispao sto se njega tice. Onakvog talenta pustiti za dz pa za to bas moras biti nadareno glup.



Nije dz, dobio je 400.000 kompenzacije za troskove razvoja. Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 00:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
Djavolu malo bilo. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 12:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Ferguson: "Čelsi je napadao, ali zapravo, nisu bili opasni."

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... od-Celsija

Matora konjina nastavlja da impresionira svojim kretenskim izjavama.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 13:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Sto su ljudi stariji to su nepodnosljiviji....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2012, 16:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15166
Nisu bili opasni, Mančester je sam sebi dao 5 komada...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2012, 14:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
Runi promaši penal u 45' za 2:0 protiv Arsenala. :D


Vrh
  
 
 [ 3377 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 169  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs