banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 10 Jun 2024, 08:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17619 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 881  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Ala Morisona cara!!!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Sa onakvih procentom suta olimpije i sa izuzetno losom odbranom minus pet na poluvremenu je veoma dobar rezultat!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 17:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Klackamo previse tokom utakmice...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 17:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Izgubismo...losa zavrsnica, jebiga... Ima potencijala ali oscilacije su nevjerovatne....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 17:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Joj kad čovjek promaši zicer na minus jedan i onda idući napad za njih i trica i ćao djaći.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
15 trojki.......samo Zvezda moze kuci dati 90 i opet lagano izgubiti........

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2011, 21:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Sa ovakvim timom i pristupom igri, posebno u odbrani, i ove cemo sezone biti prikovani na dnu tabele.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2011, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Opet 90+ kuci primamo, pa jbm mu i odbranu i sve, jos izgleda Radetic ligamente pokidao.......peh i to ti je....kad je Kari dosao opasan me entuzijazam drzao, al drasticno opada.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2011, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Nevjerovatno koliko povredjenih igraca ... Ilic, Radetic, Lazic, Vuk, ... strasno!
Uz sve to imamo grozan raspored na pocetku sezone.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2011, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Bar je Nedovic pokazao da ce uz Karija postati reprezentativac, kakav ulaz covjek ima mila majko :notworthy: :notworthy: :notworthy: Ako ne dovedu neko opasno meso u reketu nece ovo na dobro izaci nikako.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 08:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Ja ne znam sta ste vi ljudi ocekivali? Izgubili smo od evroligaske ekipe, i ekipe koja ima najveci budzet u ligi... Nista strasno, idemo dalje, mi moramo traziti priliku protiv ostalih ekipa, a ne protiv olimpije, cedevite, partizana, cibone i sl.... Realan nas domet ove sezone je sredina tabele i sve preko bice veeeliki uspijeh.....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 08:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Jbg Cedevita je i prosle godine imala vrhunsku ekipu i budzet pa smo ih dobili u Bg sa onakvim timom i pucanjem po svim savovima.Doveli smo jednog od top evropskih trenera da se bori za plasman od 8-10 mjesta, to je mogao i Pavicevic lagano odraditi, nesto se nikako ne uklapa.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 08:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
papučar je napisao:
Jbg Cedevita je i prosle godine imala vrhunsku ekipu i budzet pa smo ih dobili u Bg sa onakvim timom i pucanjem po svim savovima.Doveli smo jednog od top evropskih trenera da se bori za plasman od 8-10 mjesta, to je mogao i Pavicevic lagano odraditi, nesto se nikako ne uklapa.


Po meni razlikaja u tome sto ce Pesic za jednu godinu napraviti jednog ili dva reprezentativca, u i projektu ovom od nekoliko godina trofeje po meni mozemo ocekivati za dvije szeone ili uz mnogo ulaganja sledece sezone...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 08:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Nemoj sledece sezone molim te alergican sam na to :D Ne znam, al kad su Covic i Kari usli u ovaj projekat vise sam ocekivao, koliko se suskalo o Igoru i Darku sa njima bi bili konkurentni za titulu, ovako je na pomolu jos jedna duga sezona.Malo me nervira sto Cveletu ne pruza sansu a Covic igra standardno 20+ minuta, al dobro nadacemo se da je to Karijev rezon, a ne Coviceva instrukcija

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 09:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Je li nas plej u nekom srodstvu sa predsjednikom?
hehe, razumijem te to za sledecu sezonu, ali i sam znas da je bilo previse ocekivati da se borimo za titulu... Ja mislim da je cak postojala opcija da Rakocevic dodje ali da su se dogovorili da je bolje da sledece sezone probaju nesto uraditi.....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 09:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
skeva je napisao:
Je li nas plej u nekom srodstvu sa predsjednikom?


Nisu neki rod, Filip je sin predsednika :D Ne znam za Rakoca se i dalje nadam, jos uvijek je na treninzima, EL pocela on i dalje nema klub, mislim da je blizu al cuce se.U reketu moraju nekog camugu prepucanog naci, ostali smo na Popovicu koji je sa odbranom na Vi, spominje se Kimani bivsi FMP-ovac nekad je bio dobar sad blage veze nemam u kakvom je stanju.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 09:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
I ne treba neki znalac, samo nek je camuga i nek je jak :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 11:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ma koliko to glupo zvucalo kad se u sezonu krene sa 1-3 ja i dalje vjerujem u ovu ekipu. POtencijala itekako ima, a uskoro ce ga biti jos vise. Napredak ne dolazi preko noci jasno je da igraci nikako da se priviknu na Pesiceve zahtjeve sporo to ide, ali ide. Nestrpljenjem smo unistili fudbalski nadam se da necmo i kosarkasi tim.
Ja sam od ove sezone zaista ocekivao stabilizaciju kluba. Kari kad je to rekao mislio sam da blefira ali ocito da ce zaista zrtvovati polusezonu da bi rascistio ko moze a ko ne moze igrati. Sad slijedi niz laksih utakmica i mislim da bas sad je prelomnica sezone. U narednom periodu imamo lakse rivale i do decembra i meceva sa Partizanom ocekujem još dva poraza, tako da situacija nije bas kriticna kako se cini.
Nedovic i Cvetkovic se dizu to mi je drago ali Nemanja bas bas mora popraviti odbranu . Ima strasan ulaz.
P.S. Ako neko sumnja da je ovo Zvezda nek pogleda samo malere koji su nas desili...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2011, 15:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5913
Ljudi, nemojte sad na Čovića... Ne igra on što mu je tata predsednik već što je Cvetković mlad i nezreo. Čović je protiv Cedevite iznudio izbacivanje jedog ili dva bitna igrača a i podijelio dosta asistencija. On je neki prosjek lige i ima svoje mjesto u ovoj ekipi. Druga stvar, mislite da bi se jedan Pešić zajebavao da mu neko naređuje šta da radi, a čovjek može da trenira koga hoće. Inače, imamo potencijala ali fali nam po meni još centar (fali nam godinama) i bek šuter. Najjači smo na trenerskoj poziciji, kad se ova ekipa uigra i ako dovedemo ta dva pojačanja i najjači će se mučiti s nama.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2011, 15:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Covicu fali centimetara da bi bio ozbiljan play ovako je prosjek.Sad zbog prosjecnog playa gusiti klinca koji ima potencijal da bude ime u Evropi meni nije jasno.Ne mislim da je to Coviceva direktiva samo komentarisem.Jos jedna stvar kod Karija mi je zadnjih par meceva zasmetala-nikako ne prekida seriju- pa jbm zovi time out, bilo sta samo da im se ruka ohladi a ono nista i tako i protiv Buducnosti, Olimpije i Cedevite.Imamo veliki potencijal, al isto tako cekamo predugo, nek se otvore za dva pojacanja pa da napadamo titulu dosta je vise sredine i donjeg dijela tabele.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17619 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 881  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs