banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 05 Avg 2021, 14:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Zadnji napad. Mladi Prepelič mislio kraj Batuma da će tako lagano položiti...
https://streamable.com/w4t0g7

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 05 Avg 2021, 14:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Ali da ljudi idu 6-7 puta na polaganje preko Gobera/Batuma, meni nije jasno. On to brani i mnogo jačima u NBA a ne Prepeliču i Blažiću


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 05 Avg 2021, 14:12 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Da im je priznalo onu silaznu, plus jos dobise tehničku, taman bi uzeli. Kako bi Djordjevic pripremio ekipu za ove Francuze, laganih 20 razlike bi dobili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 05 Avg 2021, 14:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ma bilo je svega na kraju. Promašio je i Gober dva slobodna. Pa onaj napad za Francuze kada im nisu resetovali vrijeme, pa dobiše i oni tehničku. Ekstremno glup faul u napadu koji je napravio Furnije...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 05 Avg 2021, 14:31 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Sudije se bas pogubile, sada ce ameri sa nekih 20 razlike da se osvete za poraz u grupi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 05 Avg 2021, 16:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
kada je jovana prekovic?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 05 Avg 2021, 16:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2325
Sutra

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 05 Avg 2021, 19:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
danijell je napisao:
Kako izgubi Slovenija. Ja sam očekivao da će Luka sa nekih 9 metara ubaciti za pobjedu. Ali ovo i u NBA vuče. Da ja najslabiji u 4/4, jer se izmori. Prva četvrtina 10 poena, ostatak 6. Ali 18 asitencija zato. Ali da je bila i ona 19, to bi bilo finale. Šteta.
Ipak Francuzi ipak imaju najveću šansu protiv Amera, od svih reprezentacija.


Nisam gledao, ali generalno su Dončićeve brojke sulude, ako nema brdo poena, onda ima po 20 asistencija i skokova :-? ... Mašina od igrača, brutalno prespreman.

Moram priznati da sam potcijenio Amere. Jeste da smo i mi razbili i jaču (5 godina mlađi nosioci) Australiju od ove, ali stvarno je zastrašujuće koliko odbranom cijede život iz protivnika. Do poluvremena Australija lipsala, i onda je uslijedila šuterska pokazna vježba.
Valjda ima neka izjava Dude Ivkovića, da mu je najveća želja da su mu svi igrači visoki 2 metra... e ovo je otprilike to, ovo je takva ekipa. Svi mogu kvalitetno preuzimati i "mismeč" na niskom postu i nije tolika prednost više. Tim prije što je i malo znalaca oko koša danas, svi bi samo trojke da šutaju :(
Samo šta radi da rijl em vi pi... Čudesno igra KD. Najbolji igrač na svijetu, kakvi Janisi i ostali trkači... ćaća sam na svojim ramenima drži ekipu dok je krizno, i onda kad prelome, ostali dovrše posao...

Finale subota, 4:30 ujutro. Cijenim da neću biti jedini kom će se dati ustati :D
Ameri digli formu, jasno su favoriti, ali ne bih skroz otpisao Francuze. Ne mogu njihove nosioce tako lako zaustaviti kao ostalima. Opet, stari lisac Greg je toliko toga prevalio preko leđa, da bi mu bilo šta podvalili... Vidjećemo kako će okrenuti, a u svakom slučaju mislim da trebaju probati usporiti ostale, a ne Durenta, jer se to ne čini mogućim.

Inače nisam pratio boks uopšte. Evo zanimljive informacije:

Citiraj:
Torrez is the first American to fight for gold in the super heavyweight division since Riddick Bowe in 1988.


Brat je neki Ričard Tores Junior.

E'o sluša klasiku uz trening:

https://olympics.com/tokyo-2020/en/news ... -semifinal

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 00:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Kakvo sjajno takmičenje u sportskom penjanju. Iako su svi, prognozirali, skoro pa ubjedljivu pobjedu Adama Ondre, eventualno da mu konce pomrsi, na lidu Nathaniel Coleman, to se nije desilo. Jedan od dvojice klinaca, Španac Alberto Ginis Lopez zablistao je, najprije na brzinskom penjanju, a onda i na lidu. Dosta dobar rezultat u bolderingu, a na kraju bilo mu je dovoljno da upadne u prva četitri, donio mu je zlatnu medalju. Rezultat je to koji će sigurno cijeli život pamtiti. Ondra jeste dokazao da je car težinskog penjanja, ali je bio tek sedmi na bolderu i ostao bez medalje. Tako da, eto favoriti ne dobijaju uvijek. Olimpijske igre su čudo. Na kraju ostaje žal, što se Staša nije u potpunosti oporavila od povrede, koje ju je na kraju koštalo činjenice da nije bila prva u Moskvi i da nije ni otišla na Igre, jer bi, ubijeđen sam, malo čudo od Niš, zablistalo u Tokiju.


Slika

Moram i riječ dvije o našim kajakašima. Vidim zid ćutanja u Kajakaškom savezu polako se ruši. Za ovaj neuspjeh, a ovo to jeste neko treba snositi posljedice. Na početku, možda se neko i upitao, gdje su Tomićević i Zorić na Igrama, pa ti ljudi su nam donijeli medalju u Riju, ali oni nisu ostvarili ni normu za Tokio. U Japanu nismo mogli gledati ni Šoneta Grujića ni Markana Dragosavljevića, ni Marka Novakovića, o četvercu da i ne pričamo. Od ovih što nam na Igre odoše, na kraju bi slaba vajda. Bojan je bio realno očajan, Strahinja kao da je otišao na ekskurziju a naša onda jedina uzdanica Milica Novaković, se razboljela u Tokiju, tako je da je sve trke veslala pod jakom prehladom. Ishod, Srbija se kući vraća sa tamo nekim jedanaestim i dvanaestim mjestima, što je - ispod svih očekivanja. Ja sam od Milice očekivao medalju, istina bronzu, ali medalju. Jer Milici tu jeste mjesto. Na žalost dok je Milica veslala B finale sa Majom Povkh, fatalna Dankinja Ema Ostrand Jorgensen i mađarica Tamara Čipeš, pokupile su bronzu i srebro, a sve ih je Milica uzeti znala. I na kraju treba skinuti kapu fenomenalnoj Lisi Karington, koja jeste bila prvi favorit Igara, ali uzeti tri medalje za svoju zemlju u kajaku na jednom takmičenju je uspjeh u rangu Felpsove plivačke dominacije. Na kraju, nadajmo se dobrom rezu, pa da već u Pariz odemo kao kajakaška sila, što i jesmo, jer na Evropskim i Svjetskim prevenstvima, smo do skora, redovno uzimali medalje.


Slika

I da, evo programa za sutra:

Citiraj:

Košarkašice, odbojkašice i vaterpolisti Srbije u petak igraju polufinalne mečeve na Olimpijskim igrama u Tokiju, a nastupiće i karatistkinja Jovana Preković.

Prekovićeva će i otvoriti nastup naših predstavnika 14. dana, pošto je njena prva borba zakazana za 5.49 po srednjoevropskom vremenu.

Jovanina protivnica u konkurenciji do 61 kilograma biće Marokanka Btisam Sadini, posle čega je očekuju još tri okršaja. Sve njene borbe moći ćete da gledate na našem Drugom programu.

RTS1 biće mesto na kojem će biti direktni prenosi polufinalnih mečeva odbojkašica, košarkašica i vaterpolista.

Odbojkašice od 6.00 igraju za finale protiv Sjedinjenih Američkih Država, a 40 minuta kasnije, takođe u polufinalu i takođe protiv SAD, igraće ženska košarkaška reprezentacija Srbije.

Vaterpolisti, aktuelni olimpijski šampioni, u polufinalu sastaće se sa Španijom od 12.50.

"Delfini" bi u slučaju pobede za zlato igrali sa boljim iz drugog polufinala u kojem se sastaju Grčka i Mađarska.


https://www.rts.rs/page/sport/sr/tokyo2 ... -igre.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 06:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Ove americke kosarkasice muskarcine, pola ih promijenilo pol sigurno.
Nesto sam se nadala u odbojci, ne znam ni sama cemu al da prodjemo u finale.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 06:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2325
Prekovićka prođe u polufinale, koliko vidim to znači da bronza zagarantovana?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 06:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Пораз обе наше селекције од Америке.
У кошарци очекивано али сам више очекивао од одбојкашица.Резултат не одражава разлику у квалитету двије селекције.

Послато са SM-A022F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 07:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Amerikanke prejake za naše cure. I u odbojci i u košarci. Razlika u klasi. Šteta što smo naletjeli u oba sporta na ove muškarače. Sad se treba spremiti, mentalno za mečeve za bronzu. Jovana Preković briljira.

Kakav preokret u borbi protiv Ukrajinke Anite Serogine.

https://www.rts.rs/upload/media/2021/08 ... 060821.mp4

Prethodno je pomela Sadinijevu i Risko Grande.

Slika


Poslednji put menjao drug dana 06 Avg 2021, 07:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 07:10 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Imaju više Razi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 07:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Kada pogledaš roster u reprezentaciji muškoj i ženskoj, za SAD, prema prvom i drugom (i trećem) All-NBA i All-WNBA timu... Onda vidiš da je u ženskoj košarci još veća razlika :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 08:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Jeste šteta ali nema veze. One su nam toliko toga dobrog pružile da im ne treba ništa zamjeriti.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 11:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2010, 05:30
Postovi: 259
Штета, ипак за Европске првакиње да изгубе 20 разлике, мало пуно.

За одбојкашице сам се надао, био сигуран да могу даље али 3:0, брате.
Да су играле онако као против Италије било би ту свашта.

_________________
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 11:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
20 razlike uopste nije puno. Amerikanke 20 godina nemaju poraza, metu sve pred sobom. Puno bi bilo da je 30-40, ovako je i dobro

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 11:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ajmo jovana, ajmo vaterpolisti. ajmo zlato uzeti negdje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: OI TOKIO
PostPoslato: 06 Avg 2021, 12:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Da li sudije imaju neki bonus za isključenja?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs