banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 09:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8572 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 429  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 27 Maj 2018, 08:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Какав ти је Ливингстон?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 27 Maj 2018, 09:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa kako su krenuli i skoro 40 poena u 1/4 za Rakete, Durant promašio dva vezana slobodna... ja sam pomislio evo ispadoše.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 27 Maj 2018, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
Pogledao dio utakmice 6 Klivlend - Boston, Boston smušen u odbrani, ali zato bar u napadu ne znaju šta će. Izgleda da sve te svoje pobjede kući izvlače čisto na energiju u odbrani, ne znam šta bi drugo moglo biti.
Jednostavno, kad ne ide, svi se samo zgledaju. I onda neki tipa Markus Smart krene pripaljivati trojke sa veće udaljenosti... Zato, u sedmoj, postavio bih Klivlend kao favorita - očekujem da zbog pritiska finala Boston možda izgubi tlo pod nogama i ne osjete da su na domaćem terenu. Koliko se može očekivati od, ipak klinca, Tejtuma, da povuče kad je tvrdo?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 27 Maj 2018, 23:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Рекао бих да је ипак притисак много већи на Кливленду. Ем су још прије првенства проглашени за побједника Истока, ем имају Леброна, ем се овима повриједио Кајри... замисли како би изгледало да у новинама пише да су најбољег играча на свијету избацили Бејнс и Хорфорд са гомилом балавурдије. Леброн ће сигурно одиграти најбољу утакмицу у плеј-офу, имаће типа 45 поена, 10-11 скокова и приближно толико асистенција, али група грађана коју предводи је врло непоуздана и вјероватноћа да они двапут заредом обаве посао који се од њих очекује је минимална.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 02:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Zasad ta grupa građana obavlja posao, za četvrtinu i po 0-12 iz igre.(bekovi Cavsa)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 04:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
KING!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 06:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Шта рећи о седмом мечу Бистин-Кливленд? У једном тврдом, више евролигашком мечу, гдје се за сваки поен ваљало муком изборити, гдје је читав меч био на један или два посједа разлике, Кливленд је преживио.

Тајрон Лу се држи ко пијан тарабе философије циге који је тјерао коња да ринта и да не једе. У једном моменту Леброн је дишући кроз шкрге завапио "ало, тренеру, вади ме мало, па имам и ја душу", на што је Лу "шта вади, а хоћеш плату, хоћеш к***ц, ринтај и не причај".
И Леброн је ринтао, и ринтао, свих 48 минута, наравно још једна луђачка партија.
За Кливленд се може рећи, један тим, један човјек. Но опет да би добили у плеј-офу и таквом Леброну треба подршка. А већ у 5.минути прошлог меча ударац у главу је добио њихова друга звезда Лав, није се враћао у том мечу, и није га било у овом мечу.

Тамо прије неких 8 љета у франшизи из земље Оклахоме је играла заједно чудесна тројка младих играча, Дурент, Харден и Вестбрук. Ту им је припомагао и извјесни центар Ненад Крстић Крле, но занимљиво да понајбољи у тој екипи поред Дурента, не бјеше ни Расел ни брада већ извјесни Џеф Грин, тада наравно баш млад. Имао је и каснијих сезона овај Грин добре сезоне, тумарао по разним клубовима, но некако недефинисан, нешто између "тројке" и "четворке", па и "неостварен".

У овој екипи Кливленда прескупо плаћених, реално преплаћених играча, овај Грин игра за минималац, тачније "строги" минималац. И он је заузео мјесто умјесто Лава у петорци, одиграо одлично и био та права подршка Леброну.

Што се тиче Бостона, они су играли своју игру са 7 играча у ротацији, један проступ са акцентом на колективу, од те седморице, ова четворица за НБА прилике екстремно младих (год.94-98.) имају важнију улогу, играју са пуно енергије, висок ритам, активни у офензивном скоку, таквом игрим су имали у овом мечу 19 шутева више, но ти млади играчи су изгорили, подлегли притиску, и осим Тејтума који је и у овом мечу нагговјестио да је играч који ће урадити велику каријеру, све промашили.

Младим играчима Бостона припада будућност, садашњост Кливленду, ово је ипак ера Леброна. На којег ће од својих бувших саиграча из Оклахоме, Грин ударити, Дурента ил браду, сазнаћемо сутра ујутро.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 06:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
Khal Drogo objasnio..sjajna analiza..isto mislim

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 06:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
a jesu odigrali naivno...
sad sve nade u Hjuston


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 06:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
zdero je napisao:
KING!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 06:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
giometar je napisao:
a jesu odigrali naivno...
sad sve nade u Hjuston
Tesko Rakate bez Kris Pola

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 06:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Sinoć rekordna granica na kladionicama, 38.5 na Lebrona...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 07:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
Harvester je napisao:
Рекао бих да је ипак притисак много већи на Кливленду. Ем су још прије првенства проглашени за побједника Истока, ем имају Леброна, ем се овима повриједио Кајри... замисли како би изгледало да у новинама пише да су најбољег играча на свијету избацили Бејнс и Хорфорд са гомилом балавурдије. Леброн ће сигурно одиграти најбољу утакмицу у плеј-офу, имаће типа 45 поена, 10-11 скокова и приближно толико асистенција, али група грађана коју предводи је врло непоуздана и вјероватноћа да они двапут заредом обаве посао који се од њих очекује је минимална.


Aman :D

Citiraj:
Zato, u sedmoj, postavio bih Klivlend kao favorita - očekujem da zbog pritiska finala Boston možda izgubi tlo pod nogama i ne osjete da su na domaćem terenu.


Iako nisam gledao, 79 poena na svom terenu i nevjerovatno očajni procenti šuta Bostonovih igrača govore dovoljno. Da ne bude da ja kao nešto znam, ali nema tu šta znati, jednostavno igrači tipa Teri Rozir su dobri igrači, simpatični kad se malo izdignu pa počneš da navijaš za njih jer uvijek navijaš za slabijeg, ali za velike utakmice trebaju veliki igrači, a Boston ga nema tj. ima ga ali na najboljem mjestu u hali (samo za gledaoce), znoji se u odijelu :)
Boston nedorastao, džaba pompa. Jedino što je čudno u svemu je što je ovo otišlo u 7 utakmica, moja pretpostavka je bila negdje 4-2 za Klivlend, bez ovolikog natezanja. U svakom slučaju treba odati priznanje njihovom Radonji što je ovoliko uspio izvući iz ekipe i igračima za borbenost. I finale konferencije je lijepa stavka u karijeri, a ovi igrači im za više i nisu. Jedino Tejtum, "malac" će biti jedan od vodećih igrača u eri nakon odlaska sadašnje generacije, samo da povrede zaobiđu.

A sad Zapad, nepoznanica ili će Durent da se naljuti? :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 07:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Rivaldinho je napisao:
79 poena na svom terenu i nevjerovatno očajni procenti šuta Bostonovih igrača


Veća misterija su bili procenti šuta dosad... u situacijama gdje Rozier III pogađa kao Curry, Smart kao Klay, Morris kao Leborn, Tatum kao George i Baynes kao Fućka :lol: Horford jedini igrao po očekivanju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 07:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
Ima i toga :D
Mada im realno treba odati priznanje, jesu se prilično dovukli do finala, ali grizli (ne, medo) su koliko su mogli, pa i preko svojih mogućnosti, kao što si primijetio.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 08:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
7/42 šutali Rozier, Smart i Brown...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 08:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
8/42 :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 08:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Igokea bi sa LBJ stigla u NBA finale :D
I kao što rekoh, u pravo vrijeme su udarili Kevina :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 09:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Da, nema sta, Klivlend je bolji od ovakvog Bostona, ali je pitanje sta bi bilo da se Kevin Ljubav nije povrijedio. Inace, mislim da pomenuti veliki igrac Bostona sinoc nije bio u dvorani, sto je ponukalo komentatore da pocnu da se bave nekim spekulacijama i nagovjestajima.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 09:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Napominjem da mi se od ovog tricodrljanja povraca. Ovi iz Bostona se ponasaju ko da u petorci imaju Tompsona, Birda, Reja Alena, Dzefa Hornaseka i Krisa Malina, pa non-stop prangijaju, a nista ne mogu da pogode. Pa dobro majku mu, vidis da ne ide, probas onda valjda nesto drugo. Monro je kompletan mec presjedio, mogli su njega malo ubaciti pa mu spustiti koju loptu pod kos ili tako nesto. Ako si ozbiljan tim, ne mos dozvolit da ti igrac, ma kolko mlad bio, ima 0-10 trojke.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8572 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 429  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs