banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17601 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696 ... 881  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 08:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
@nitro Одиграла је Будућност добро. Да их је шут мало боље послужио, било би 20 на крају.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 08:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Za EL se borimo kao Denver na zapadu, da nas pometu u 1.kolu :) Al kako smo igrali sredinom sezone, stvarno bi bila šteta da ne prođemo dalje... + što bi mogli privući neko zvučnije ime za sledeću sezonu... Ogroman problem će biti zamijeniti Jovića... Stranci uvijek lutrija, a domaćih organizatora nema ni blizu tog kalibra... Jedino da Marković ostavi keš u Rusiji i dođe igrati EL :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 09:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Imala je Buducnost nekoliko perioda u igri kad nisu pruzali nista na terenu, u jednom momentu, u drugom poluvremenu su sutirali trojke 1/9.
Savovic je bio dobar, Ilic je bio odlican, uhvatili su puno lopti u napadu.
A mi smo bili bez energije, Laza i Djenka su se trudili, po obicaju, Jovic se tek zagrijava. Previse je utakmica, jednostavno.

Sad nam je dobro sto ne moramo putovati na sljedece dvije utakmice i nek se majstorica igra u Areni, sto da ne, kad je zbog za mene totalno nebitnog
cetvrtfinala Dejvis kupa zauzet Pionir.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Владимир je napisao:
@nitro Одиграла је Будућност добро. Да их је шут мало боље послужио, било би 20 на крају.


A čuj... Da je nas poslužio šut, makar još 2-3 otvorena da smo pogodili, mi bi vjerovatno pobijedili. U principu, nema se šta njima zamjeriti, oni igraju u skladu sa mogućnostima, koje su debelo ispod Zvezdinog nivoa... Ali ušli su bolje u utakmicu, odmorniji i jesu bili, nadskakali nas, pogotovo ofanzivno i u tom segmentu završili posao. VIdim da nešto pričaju kako su odigrali sjajnu odbranu i presjekli Zvezdinu igru i slično... Odbranu su igrali OK i odgovorno, ali da je nešto spektakularno i nije. Selekcija faulova im je očaj živi, u četvrtoj četvrtini su izašli iz bonusa za 3 minute... Zvezda je sinoć, trebala da odgovori bržom igrom i tranzicijom, kontrama, da dođe do lakših poena, ali ih prosto nije eksploatisala u tom segmentu, jer nije bilo energije za tako nešto.
To i problemi na četvorci. Jedino, uslovno rečeno iznenađenje od strane Zurosa bilo je forsiranje unutrašnje igre na Savovića, koga je čuvao Simonović zbog njegovog čestog otvaranja na šut, gdje ga Bjelica i Tompson ne bi stigli ispratiti, a Mitrović je standardno loš ove sezone u odbrani. Savović je suprotno očekivanjima išao da leđima rješava situacije i tako nam čovjek koji nema elementranu leđnu tehniku, dade 15 poena za poluvrijeme... Budalasto zvuči da jedna od najboljih odbrana u EL, nije mogla da na niskom postu brani Borisa Savovića. Ali eto, desi se i to...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 12:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Савовић је бољи кошаркаш на позицији 4 и од Митровића, а тек Симоновића, мада овај други и није високо крило, него ниско, само то игра сплетом оклоности. Симоновић је физички слаб да чува неке играче на позицији 3, а камоли на вишој позицији. Савовић је такође добар скакач, технички није јак, али довољно снаге има да се поред Симоновића избори за полаку позицију, а против Митровића може и на брзину.

Радоњић је требао Томсона ил Бјелицу на четри спустити, може се живјети са шутевима Савовића за 3 поена. Неки би рекли да је радоња својим пустио једну побједу :iconbiggrin: или се вратио у стари "радоња мод", кад се заборави :D

Свако продужење уговора Луки Митровићу је удар на кошарку као на институцију. Томсон и Нејц Печник су вјероватно бивши, Бјелица има уговор и за сљедећу сезону и то јак финансијски, Јовић вјероватно иде, а сигурно ће и за Кузмића постојати неке понуде.
Добро, ово што ради Нејц може и Ракићевић, ту већ постји замјена, само се треба наћи први плеј, ето Боутрајта ако већ Цедевита не буде играла ЕЛ догодине :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Дакле, од ових који сада имају икакву минутажу, идуће сезоне би могли/требали остати Џенкинс, Лазић, Гудурић, Дангубић и Бјелица. Ја бих задржао и Митровића, само му преко љета уплатити тим најбољих психијатара или курви или шта год му треба, мало да дође себи. Не расту бољи на грани. Наш је човјек.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 12:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Za stil igre Radonjića, ne ogdovara divljak ne kecu... Njemu treba smiren organizator igre, koji je u stanju vrtiti pick dok ne prođe... Opet, nije isključeno da će i on u neke finansijski toplije krajeve na kraju sezone...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 13:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Ако не остане због Ф4.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 13:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ko je Nejc Pecnik?

treba ostaviti po svaku cijenu Lazica i Dzenkinsa, oni su najvrijednije sto imamo, ostalo kako god


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 13:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Волтрес, гио сконцетриши се, ако не можеш надимке похватати како мислиш вијећати са нама :lol:

Ако се избори ЕЛ моће се довести квалитетни играчи за можда нешто мање новца него што би се требало дати.

Sondri je napisao:
Za stil igre Radonjića, ne ogdovara divljak ne kecu... Njemu treba smiren organizator igre, koji je u stanju vrtiti pick dok ne prođe......


И доведе Печника који само флоутере баца, сличном прециножћу као и Тони Паркер.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 13:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
o izvinjavam se sto ih nisam povezao, covjek je stvarno isti Pecnik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Kako vam se cini Kuzmic?

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 20:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
dubok je kanal sebi iskopao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 21:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
StigoStriko je napisao:
Kako vam se cini Kuzmic?


Jović ga je činio boljim nego što zaista jeste, što se tiče ofanzive.
Ali napredovao je i u tom segementu, doduše, još je sirov, zna čiste zicer fulati. Često mu se desi da polaže loptu od tablu, umjesto da zakuca ili proba zakucati.
Možda on i ostane preko ljeta, ko će znati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 29 Mar 2017, 23:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Владимир je napisao:
Дакле, од ових који сада имају икакву минутажу, идуће сезоне би могли/требали остати Џенкинс, Лазић, Гудурић, Дангубић и Бјелица. Ја бих задржао и Митровића, само му преко љета уплатити тим најбољих психијатара или курви или шта год му треба, мало да дође себи. Не расту бољи на грани. Наш је човјек.

Nemoj ovo, povrijedice se opet. Mada, prosle sezone nam je njegova povreda preokrenula sezonu jer dodje Kvinsi. Uglavnom, svaka cast na zalaganju i ljubavi, ali ima jos klubova.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Mar 2017, 06:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Хоће ли мајсторица бити прије Дарушафаке?

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Mar 2017, 07:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Ако не буде помјерања, хоће. У уторак. Д'фака у петак.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Mar 2017, 07:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Нова Варош je napisao:
Волтрес, гио сконцетриши се, ако не можеш надимке похватати како мислиш вијећати са нама :lol:

Ако се избори ЕЛ моће се довести квалитетни играчи за можда нешто мање новца него што би се требало дати.

Sondri je napisao:
Za stil igre Radonjića, ne ogdovara divljak ne kecu... Njemu treba smiren organizator igre, koji je u stanju vrtiti pick dok ne prođe......


И доведе Печника који само флоутере баца, сличном прециножћу као и Тони Паркер.


Prvi plej kod Radonjića će uvijek biti igrač tipa Jovića, Markovića ili sličan. Drugi plej je logično trebao biti drugačijeg tipa, neki koji može sam da iskreira poene sa jedinice i da je solidan u šutu. Recimo igrač tipa Pulena, ali takvi su za Zvezdu prevelik luksuz da bi igrali drugog pleja. Volters je bio solidno rješenje, u smislu odnosa cijene i onoga što donosi, samo što se i on muči i sa realizacijom, ali ima trenutke kada odigra odlično. On je doveden da popuni rupu u rosteru, a u zabludi su oni koji misle da bi isto to mogao da odigra i Rebić recimo. Kada igra on, osnovna ideja je da se dobije sigurnost na prenosu lopte, a glavna igra, centralni pik, gotovo se i ne pokušava. Zato je često korišćen i Dženkins na poziciji jedan, jer je on odličan pik igrač, koji dobro prepoznaje momenat otvaranja visokog igrača i ima visok procenat realizacije šuteva sa poludistance, pogotovo sa kapice.
Kad igra Volters, sa druge strane, maksimalno se može pokušati pik en pop sa Bjelicom/Simonovićem. U ostalim situacijama lopta ide za Gudurića, koji preuzima ulogu kreatora u tim napadima. Kod njega je opet problem, selekcija napadačkih rješenja, jer mu je šut uvijek prva opcija. Generalno, fino je to uklopljeno, da niko ne iskače iz okvira onoga što može da uradi. Osnovni kvalitet Radonjića kao trenera i jeste to što odlično prepoznaje mogućnosti igrača i u skladu sa tim ih i koristi. Naravno da to ne funkcioniše uvijek, pita se nešto i protivnik odnosno odbrana, zato nisu rijetke ni situacije u kojima Lazić napada koš ulazom po čeonoj liniji, Gudurić i Simonović ispale nerezonske šuteve sa 7-8 metara, a Dangubić šutira duge dvojke iz driblinga. Mada ovo posljednje, bar mi se tako čini, nije posljedica neorganizovanog napada i neke improvizacije, već mi se čini da Radonjić ima prilično povjerenja u Dangubićev šut, i omogućava mu akcije, koje će on i završavati na taj način. Sa druge strane, sam Dangubić mi ne djeluje kao neko ko ima samopouzdanje srazmjerno trenerovom povjerenju u njega. Slično je mislim i sa Mitrovićem. Vjerovatno se na treningu vide stvari koje oni na utakmicama ne pokazuju ili ih pokazuju na momente...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Mar 2017, 09:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Kuci imam dres Luke Mitrovica, sto dovoljno govori sta sam mislio o njemu i njegovim kvalitetima
Medjutim povrede koje su ga iskidale su ucinile da jednostavno to vise nije a nayalost nece ni biti stari Luka

Dovoljno je pogledati samo derbi gdje je Grobarima ubacio tri trojke jos malo pa u nizu
kako je rijesavao zonu sa visokog posta i koliko je pametnije igrao

Danas Luka se plasi ulaska u reket, mehanika suta je ocajna i nastavi li ovako nazalost karijera ce mu ostati

Sto se tice Savovica slazem se sa komsom mada je u drugom dijelu Simonovic puno pametnije branio Borisa . Ono sto je problem je sto to nije eksplatisano na drugoj strani jer je masio otvorene suteve. Onaj air ball pri kraju meca kad nije pogodio nista jasno pokazuje koliko se umor akumlirao. Tokom meca sam imao strah od majstorice jer znam da bude neke lose stvari ali ova ekipa zaslzzuje povjerenje maksimalno...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Mar 2017, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Nitro, za te novce za koje igra Pečnik mogao se dovesti neki, u narodu nazvan indijanac, koji ima poene u rukama. Nikako se ne slažem da je Pečnik pogodatak, naprotiv, promašaj je.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17601 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696 ... 881  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs