banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Gradski stadion
PostPoslato: 21 Jul 2021, 08:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Za treće kolo i plej of, potrebna je treća kategorija stadiona po Uefinim standardima. Mi ispunjavamo većinu uslova i nedostaci se mogu riješiti uz naporan rad. Najveći problem su čitači karata i grijanje terena. Pisao sam da je uefa u prošlosti "gledala kroz prste" ako je većina uslova ispunjena, a što se tiče terena Uefa je na ovaj način to definisala: Grijanje terena i/ili pokrivka za teren (zavisno od lokacije i klimatskih
uslova)
.
Dakle, ako bi na adekvatan način riješili vip zone, parking, prostor za rad medija i ostale nedostatke, moguće je da bi nam izašli u susret zbog terena jer se igraju mečevi u ljetnom periodu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gradski stadion
PostPoslato: 21 Jul 2021, 14:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Једино покривка долази у обзир у овом кратком периоду.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gradski stadion
PostPoslato: 02 Nov 2021, 10:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Borac u srcu je napisao:
Uskoro će biti usvojen novi urbanistički plan Grada do 2040, u njemu predviđaju prostor za novi stadion ali ne više na Banjalučkom polju nego u Lazarevu. Što je i logično, grad se može širiti jedino ka sjeveru, jedino dole ima još ovećih njiva


Mogu oni usvojiti urbanististički plan, ali sam mišljenja da će to biti teško realizovati jer investicija zahtijeva ogromna sredstva. Ne treba zaboraviti turbulentnu političku situaciju, skupštinu grada pretvorili su u lična prepucavanja i skretanje sa stvarnih problema. Neće ništa da se dogovore a grad i narod ispaštaju. U slučaju da se približi plan za gradnju kompleksa, možemo samo zamisliti koliko će isplivati krokodila u ovoj bari i kad preračunaju koliko je to kvadrata i betona.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs