banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Maj 2022, 19:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Šta tebi nije jasno supersonic?
Čovječe, privatna liga i oni odredjuju koga će da prime u AbA 2 po svojim kriterijumima a ne po kriterijumima BiH lige.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 19:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Cekaj, cekaj, hoces ti meni reci da bi Borac kao klub, u situaciji ako na sportski način ne izbori plasman u ABA 2 ligu, bio spreman da, iz ABA 2 lige izbaci, recimo Leotar na tako bezobrazan način. Bez obzira na to kako je ABA liga organizovana, znači ovo sve do sada je bila farsa, pozivanje navijača da podrže Borac u ligi 6, sad ispada da se liga igra onako jer eto Borac ima neko garantovano mjesto, ma strašno, strašno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 20:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ja ništa ne želim da prejudiciram, samo kažem da ABA liga odlučuje koga će primiti.Lično smatram da je logika da najbolje plasirane ekipe iz domaćih liga treba da igraju ABA 1 i aba 2.Ali kažem da oni imaju svoje kriterijume.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
A da li je uopste sigurno da ce Borac dobiti pozivnicu ? Ne razumijem taj dio, neko iz bh lige mora ici direktno, bez placanja, a da dve tri pozivnice liga dijeli kome oni hoce. Stvarno mi je nebulozno da tipa Borac ide direktno kao 6 u ligi 6, a da recimo Leotaru npr koji zavrsi drugi iza Igokee daju pozivnicu al da plate.. besmisleno skroz

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5242
Lokacija: Црвено - плави град
Не, ништа није 100% сигурно.
Да ти мало помогнем, Широки је био први у регуларном дијелу и аутоматски обезбједио Аба 2.
Даље, у лиги 6 имамо Игокеу (Аба 1) и Широки (Аба 2), и с обзиром да та два клуба дијеле прво и друго мјесто, треће мјесто у лиги 6 гарантује Аба 2. По тренутном стању, прогнозирам да ће на трећем мјесту бити Спарси или Леотар, Спарси имају квалитет али је Леотар срчанији, тако да ће бити занимљиво сутра у Требињу.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 22:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
E pa sad je jasnije. Znaci ima liga bh smisla, i regularni dio i liga 6 . Bitan momenat su ta zagarantovana mjesta, kao sto si napisao. Ja licno ne vidim razloga da Leotar igra recimo ako bude 3 ( ne ulazim u to da li imaju finansije za to sve )
Sto se pozivnica tice, opet je logicnije da je daju sparsima ili slobodi, nikako ekipi koja je zadnja na tabeli ( bio to borac ili bilo ko drugi ), a do ekipa je hoce li imati pare da je plate i izguraju to sve kroz sezonu

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 23:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ja ne pričam kineski.Rekoh da nema logike ali jd tako.
AbA liga ne ferma BiH ligu niti ima dogovor s njom.
Jednostavno, uzeće koga žele.Najpoštenije je da uzmu po plasmanu iz lige 6, ali to se još ne zna kako će i koga uzeti.
Ja o tome trubim, al dzaba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 23:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5242
Lokacija: Црвено - плави град
supersonic je napisao:
Ja licno ne vidim razloga da Leotar igra recimo ako bude 3 ( ne ulazim u to da li imaju finansije za to sve )


Можеш ли појаснити? Зашто неби требали играти?

Елем, цијеним да неће бити преко 3 представника у Аба 2 лиги, тако да је у игри евентуално 1 позивница. Е сад, ко ће то бити, видјећемо, вјерујем да им је Борац као клуб и Бања Лука као домаћин турнира итекако занимљиви, одзив публике је био одличан а са друге стране и Борац добре партије пружа, али никад се не зна, можда и некоме другоме дадну шансу.

И још једна чињеница:
Прошле године је Широки завршио четврти у лиги 6, те је ипак добио позивницу Аба 2 коју није платио, јер Аба руководство једноставно жели Широки да игра, док су Борац и Спарси обезбједили мјесто уласком у плеј оф.
Борац је ове сезоне најбоље рангирана екипа из БиХ у регуларном дијелу, те полуфиналиста, тако да ни нама шансе нису мале за нову сезону регионалне лиге.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 23:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pogresno sam napisao.. mislio sam napisati da ne vidim razlog da ljudi ne igraju Aba 2

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2022, 23:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 440
Leotar ce igrati ABA 2 ako bude treci.

Ako dobiju Spars, bice i fin kontigent gostujucih navijaca u Banjaluci.

Samo lud covjek ne bi igrao ABA 2 ako izbori na parketu. Sve placeno finansijski, samo mozes dobiti, nista izgubiti. Pa Osijek ispao iz HR lige ove sezone, a igrao ABA 2 jer im se ukazala mogucnost posto niko drugi u HR nije htio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2022, 10:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Što se tiče Osjeka oni imaju ugovor na dvije godine, i tek to je apsurd da će jedan drugoligas igrati ABA 2, a znamo na šta su ličili prošle sezone. Ja samo kažem da nije ni malo sportski da izbacimo Leotar, pošto je ta mogućnost velika da se na kraju desi, jer po statutu ABA 2 iz svake bivše republike ima po dva kluba plus 13 i 14 po plasmanu iz prosle sezone, ma šta to značilo. Ali kako je do sada bila praksa da sve sve mijenja tako postoji mogucnost i za nove promjene u sistemu ulaska u ABA 2. Borac jeste atraktivan zbog lokacije i jednog od turnira koji bi se organizovali. U svakom slućčaju bog zna ko će tu igrati, ali bi trebao biti važan plasman u našoj ligi, kako je to usotalom i u drugim ligama, osim u Hrvatskoj jer oni ne žele igrati, a to je nešto drugo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2022, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5242
Lokacija: Црвено - плави град
Како год окренеш, прича се своди на то да је Аба 2 приватна лига и ће бити онако како они одлуче, без обзира на пласмане екипа. Сулудо, и неспортски је, али тако је.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2022, 17:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ja o tome pričam pišem 3 dana!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2022, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5242
Lokacija: Црвено - плави град
КК Слобода : КК Борац 71:75.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2022, 16:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5242
Lokacija: Црвено - плави град
Посљедњу утакмицу у Лиги за шампиона црвено-плави ће одиграти у суботу од 18 часова против екипе КК ,,Леотар" из Требиња.
Крај сезоне се приближио, Борац је ове године освојио КУП Републике Српске, док смо у АБА 2 лиги направили искорак у односу на претходну сезону и пласирали се у полуфинале такмичења.
Позивамо навијаче да дођу у суботу у Борик и подрже наше момке који иза себе имају успјешну сезону.
Надамо се побједи на крају такмичења, у једној од реприза финала КУП- РС против сјајне екипе КК ,,Леотар" из Требиња.
Ај Борац!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2022, 19:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Pozivamo navijace, ponovo da podrže neku nevažnu utakmicu, u nevaznoj ligi, jako interesatno, jer eto bože moj sve se zna...jbt zivot...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jun 2022, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5242
Lokacija: Црвено - плави град
КК Борац : КК Леотар 82:80.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2022, 19:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5242
Lokacija: Црвено - плави град
Након побједа против јуниорских екипа КК ,,Широки" (73:50) и ОКК ,,Слобода (56:94), наши јуниори су се први пут након 2009. године пласирали на завршницу јуниорског БХ првенства.
Честитке за момке који су остварили сјајан резултат ове сезоне у 1.лиги РС и јуниорском првенству, а све то под диригентском палицом тренера Милана Јованића!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2022, 22:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Čestitke djeci, zaista ovo je veliki uspjeh.Kako sam čuo, igrali su 2 utakmice danas, i obe dobili sa po 30-40 razlike.
ogroman uspjeh.
Nego, nešto me drugo zanima.
Vidim u subotu protiv Leotara, Ivan85 sjedi sa Tiborom?
Da li je na pomolu neki transfer u trenerskm smislu
, jer je tog Tibora pljuvao najstrašnije, a sad ga smekšava i pokušava se uvući u sistem koji je pljuvao do juče.Vajda je Tibor najtanja karika ili šta?Pitam za druga!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2022, 22:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Kolike su sanse da se juniori bore za ANGT ? Znam da su sparsi igrali to jednom ili dva puta. Sve vrijeme mi je cudno bilo kako igokea to nije igrala, pogotovo generacija sa Ilicem, Jankovicem..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs