banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 06:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Avg 2021, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Ivan85 je napisao:
Ako je sportski direktor ujedno i licni agent dvojici ili trojici igraca koji su dovedeni, da li je to sukob interesa??
Molim konkretan odgovor , bez floksula mladje kategorije , apoliticna uprava itd.

Буди конкретан са именима.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2021, 12:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
I mene zanima to.Voli bih da vidim o kome se radi, i koji je igrač (ako je) konkretno od nekog sportsko direktora?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2021, 12:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Naravno svi ovi igraci koji su dosli imaju nekog iza sebe, e sad na koga je covjek konkretno mislio ne znam. Misljenja sam da konta na Kuzmanovića koji se muva ovuda otkad je sve ovo krenulo malo na bolje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2021, 13:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Logicno je da imaju nekog iza ledja. Generalno sam misljenja da ova prica ne moze proci bez igokee i menadzera. Cinjenica sa kojom se trebaju pomiriti svi, drugacije ne moze i hebat ga

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 10:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
E taj Kuzmanovic.
Koji je sportski direktor zadnjih 8 mjeseci.
Pa sto se to krije od javnosti, kome je u interesu da ne on ne bude zvanicno predstavljen?
Vjerovatno onima koji su u talu sa njim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Добро, дај званичне информације које посједујеш којег свог играча је он довео.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 12:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Gazimestanac jbg sad bas zahebavas, Kuzmanović se pojavio niotkuda, covjek je menadzer i ima svoju ili radi za druge agencije i nije ovde dosao volontirati.Valjda znas kako stvari funkcionisu, ne mora on nikog direktno dovesti, ali moze posredovati. Sad se on eto pojavio da pomogne Borcu, ma molim te, naravno svako gleda svoju korist jbg, uostalom tako sve i funkcionise. Ivan se malo bori protiv vjetrenjaca hehe, pozz za sve momke, biće to sve dobro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 13:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
A šta ako Vam ja dostavim dokument, gdje se vidi ko je čiji agent?
Da je agent ovog centra Amerikanac koji radi preko Brkica.
Da je Delić agent od Pažina sa kojim se pregovara.
Da je Kenić iz Beobasketa.
Hoćete brojeve licenci.Šta lupate gluposti, čovjek radi ,to pouzdano znam, besplatn.. pomaže.
Naravno da je to čudno sitnim dušama za koje je 10km misaona imenica.Ne kažem da nema zloupotreba ali ljudi koji vode klub ne žive ot toga.Da li vi to znate?
Lupaju pojedinci bezveze.
Pa lako je vidjeti iz koje je agencije koji igrač.Šta lupaju pojedinci to je nevjerovato.Nama ništa ne valja.Bože ti sačuvaj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 13:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Oho...imamo i dokumente...nemoj nista dostavljati pusti to kraju...idemo dalje i ne vidim čemu nervoza, covjek je iznosio svoje mišljenje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 13:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Cinjenica jeste da se Kuzmanović sad pojavio, koja je njegova uloga ja ne znam, ali radi za agenciju i on, tako da se moze pomilsiti da nekog zastupa ili posreduje, ali u stvari to nije ni bitno. samo bez nervoze podsjecas me na onog ''Igokea fans''. hehe


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 13:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Vjeruj da nema potreb da me smiruješ.Ko treba da se bavi sklapanjem tima?Predsjednik koje ima 4 svoje privatne firme?Član uprave koji ima svoju firmu i prodaje autodijelove?Ljudi imaju svoje sisteme privatne, bez i jadne mrlje, i njihov je zadatak da pronađu sredstava i da koordiniraju.Šta oni znaju u rosteru?I ne treba da znaju.Ko treba da ga sklapa?Pa naravno neko ko to poznaje i ko ima konekcije.Neće ga sklapati neka sa ulice ili ne znam ko?Ljudi lupaju li lupaju.Evo, ja sam naveo ko je čiji agent.Neka me neko demantuje.Šta ima loše u tome ako čovjek želi da pomogne?A pardon, nemoguća je misija da neko nešto hoće volonterski da uradi, to je prcepcija.Ali dobro, mi smo toliko loši postali da ne vrijedi polemisati.Srbin ti sve može oprostiti osim uspjeha.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 13:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Uspjeh?? Ostalo se slazem, naravno da će trener selektirati igrace, i biti na kraju krajeva odgovoran, ali naravno uklopiti se u budzet koji kod nas nije ni malo mali. Pa nas jedna Mladost raznese u Mrkonjicu i samo nas je sreca spasila da igramo Ligu sest i sad je to bio uspjeh. Sa ovakvim timom i nije. Usotalom pitanje u kojem smjeru sve ovo ide u BiH prvenstvu, nezna se ni ko pije ni ko plaća.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 14:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Ti hoćeš reći da ovo sve ipak nije neki uspjeh?Što nije urađeno nešto prije 3-5 -7 9 godina?Gdje je kosarka tad bila?Slažem se za Mladost, kikseva je bilo, ali poenta je da ih bude što manje, i da se ne gleda sve negativno.Naravno da je uspjeh?Što neko drugi nešto nije uradio u prošlom periodu?Na ovaj ili na onaj način, ali ajde nešto da uradimo.Ajde da nam talentovana djeca ne idu po selima igrati, nego da igraju u svom gradu.To je poenta, i to je nešto čemu treba težiti.Naravno, moraš imati senire u koje ta djeca gledaju i kojima teže.Upao si iz RS lige u premier i odmah bio 2 u regularnom dijelu.I to nije uspjeh?Budžet je bio korektan to stoji, ali da li neko misli da je i budžet lako skrpiti.Naravno da je budžet došao zahvaljujici i konekcijama preko Igokee.Ali što to neko nije ranije uradio?Igosi jel da, idu i dijele pare sve ulicom, kome god stignu.Jeste, ali u limburgu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 14:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Predsjednik i član uprave imaju vremena da se bahcu po forumu, ali zato nemaju vremena da vide ko dolazi.. Naravno nista protiv, njihov posao i nije da se bave sklapanjem ekipe vec da obezbijede novac, ali tu je drugi problem jer oni nisu sposobni klubu naci budzet veci od budzeta za ligu rs, pa onda tu mora uletiti Igokea, pa malo menadzeri. Problem je sto oni sebi pripisuju sve neke nazovi pozitivne stvari koje su se desile, a njihova zasluga za to je mizerna. Da se Igokea nije ukljucila u proslu sezonu niti bi se igrala aba 2 liga niti bi bili i blizu lige 6. Ljudi se zale na forumu kako je tesko naci 100 maraka, nabrajaju neke troskove od po nekoliko stotina do nekoliko hiljada... Pa da su tako uspjesni ne bi im trebalo biti problem da pronadju 500 hiljada. Ali jasno je da oni tu nisu zato sto vole Borac ili zato sto zele da naprave nesto od kluba vec imaju svoje licne interese.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 15:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Hajde na stranu sada sve, jel zna iko hoce li se igrati Premijer liga BiH, evo koliko čitam ovi nasi iz RS nisu došli na sjednicu, a vrijeme prolazi, pa ne mogu da vjerujem da ce se opet nesto zasrati. Realno ta liga, kakva takva je bila medju jacima proslu sezonu i steta bi bilo da se ne igra, prvenstveno radi igraca, pa ona i navijaca ukoliko budu mogli prisustvovati. Ako ima iko bilo kakvih saznanja neka objavi jer meni sve ovo mirise na politiku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 17:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
А није ни први пут да кошаркашка Премијер лига БиХ мириши на политику и бива пропраћена скандалима, недоласцима на сједнице...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Игра се званично премијер лига БиХ, дошла је позивница.
Наравно, игра се и Аба 2.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2021, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
borikbl je napisao:
Predsjednik i član uprave imaju vremena da se bahcu po forumu, ali zato nemaju vremena da vide ko dolazi.. Naravno nista protiv, njihov posao i nije da se bave sklapanjem ekipe vec da obezbijede novac, ali tu je drugi problem jer oni nisu sposobni klubu naci budzet veci od budzeta za ligu rs, pa onda tu mora uletiti Igokea, pa malo menadzeri. Problem je sto oni sebi pripisuju sve neke nazovi pozitivne stvari koje su se desile, a njihova zasluga za to je mizerna. Da se Igokea nije ukljucila u proslu sezonu niti bi se igrala aba 2 liga niti bi bili i blizu lige 6. Ljudi se zale na forumu kako je tesko naci 100 maraka, nabrajaju neke troskove od po nekoliko stotina do nekoliko hiljada... Pa da su tako uspjesni ne bi im trebalo biti problem da pronadju 500 hiljada. Ali jasno je da oni tu nisu zato sto vole Borac ili zato sto zele da naprave nesto od kluba vec imaju svoje licne interese.


Па ајде кад си већ споменуо цифру од 500 000, а видим да си врхунски стручњак за кошарку, реци шта мислиш колико треба да се изгура једна сезона у премијер лиги БиХ и Аба 2? Наравно подразумијева се да се све обавезе измирују на вријеме.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2021, 12:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Kako ste najavili Pazina, ja mislio neko iz prvog tima, on igrao pet utakmica za juniore...hehe...Sloboda Uzice prosla sezona i to je to...tako najavite


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2021, 12:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ako je on pojacanje onda juhuuu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs