banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Maj 2024, 20:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Feb 2022, 17:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Ide se naprijed zbog Igokee, a ne zbog vas gospodine Djajicu. To je moj jedini problem sa vama. Mrzim one koji se kite tudjim perjem. Ja vjerujem da oni vas gledaju kao dvorsku ludu. Nebitni ste, a hvalite se onim sto je Igokea uradila.

Za vas je bolje da Mile nikad ne padne jer ove druge ce boliti ona stvar za kk Borac.

To je tuzno da svi klubovi zavise od politike i to losih, korumpiranih politika. Zato kad se sabere sve za 5-10 godina kad dodje valjda zdravije politicko vrijeme ti klubovi upitno je da li ce opstati zbog dugova. Tu mislim prije svega na Zvezdu i Partizan.

Ali onda se nemojte predstavljati kao apolitican. Nemam ja problem da vi sjedite pored njih, ali imam problem kad kazete da ste apoliticni, a i dalje sjedite pored njih. Ja kao apolitican bi im dozvolio da gledaju utakmicu kao svakom ko zeli, ali nikad ne bih sjedio pored njih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 18:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4896
Lokacija: Tu preko puta
Mislim da ne potrebe da se imena iznose ovdje, jer niko sa sigurnoscu to ne moze reci ko je ko, a mozda se ne duzni ljudi provlace kroz price.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 18:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2021, 13:26
Postovi: 475
Dijelu ljudi koji zna i koji se sjeca svega sta se desavalo se ne da ici pratiti i podrzavati Borac koji je sklopio saradnju sa jednom igokeom. To je cinjenica i posjecenost bi svakako bila veca da nije toga, da je prava prica.

Ovo pozivanje Lesinara da dodju na utakmice, kome je to palo na pamet, nadam se da je samo jedna jako neslana sala, u protivnom je jedno ogromna sprdacina i sa grupom i sa klubom koji predstavljaju i sa svim. Ili barem totalno nepoznavanje prilika. Jer takav poziv je, vjeujem, stvarno uvrjedljiv za clanove te grupe.

_________________
Svaka mjesalica ima svoj loop.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4896
Lokacija: Tu preko puta
To za grupu se zna odavno, samo sto jos ne mogu pojedini u klubu da svare to.. za pocetak i ovo je dobro, maltene puna hala, dosta.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 19:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Lešinari nisu bili ni mnogo prije saradnje.Sjetimo se finala protiv Bratunca i Leotara.Dakle to je tako.
Njihova lična odluka, i treba je poštovati.Treba i pustiti da vrijeme radi svoje.Biće to ok.Sve su to dobri momci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 19:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2021, 13:26
Postovi: 475
Ni pocetkom 2000-tih nisu isli, a tad vecina koja sad ide na utakmice nije isla tada i obrnuto. Sta bi to vrijeme trebalo da uradi?

_________________
Svaka mjesalica ima svoj loop.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1318
slobo47 je napisao:
Svako ima pravo na svoje mišljenje, meni je to skroz ok.
Tema neiscrpna o kojoj se da raspravljati danima.
Moje mišljenje je da su Lešinari dobrodošli, naravn, ali ako i ne dodju, bude lijepa atmosfera, a posebn raduje veliki broj djece i porodičnih grupa.
Međutim, jedna stvar mi nejasna ostaje.
Daju podršku fk u kojoj vedre i oblače poznati ljudi iz Snsd-a i to im ne smeta da navijaju za fk.
Ovdje u KK im smeta saradnja dva Srpska kuba.
Tuča na tribinama?Jeste, užas, bio sam tu, ali ima jedna druga stvar.
194.-1945 Njemci pobili veliki broj ljudi u ex yu, a več 1970 bili najpoželjniji gosti na Jadranu.
I ja bi volio da je drugačije, ali sad je tako kako je, i smatram da je ovo jedino ispravno, u ovim okolnostima.


Nema ovdje veze ni politika ni saradnja.
Razlog zbog kojeg Lešinari ne idu na utakmice je jednostavan i jasan. Klub je ugašen / pravno zamrznut 2006.
Ovo što vi bodrite danas je osnovano 2011. i to nije taj Borac koliko god se pokušavalo predstaviti da ovaj Borac baštini tradiciju onog koji je osnovan 1947.
To nije to.

Ja lično, kao Borčevac i Banjalučanin ne osjećam gotovo nikakvu pripadnost ovom klubu kakvu imam za FK i RK. A i mnogi očigledno. Ko osjeća, njegova stvar, niko mu ne brani.
Saradnja sa Igokeom je možda samo odbila još publike koja bi došla da pogleda košarku, ali to nije suština.
Da se Igokea danas ugasi i da krene najzdravija moguća priča oko KK, on je opet osnovan 2011. i nije onaj klub i to je kraj priče.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 20:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
I to si upravu, a ja imam pitanje, ko ga je ugasio i ko se odrekao imena Borac i dao ime KK Banjalučka pivara?
Ko je taj bolesni mozak, da čujem?Previše priče o Lešinarima.Neka momci rade kako misle da treba.
Ovi što dolaze takodje, njihov izbor.Moje mišljenje da nedolazak Lešinara, niti šteti niti koristi.
Ovo što smo vidjeli ova 3 dana je sasvim dovoljno.
Ja da se pitam, ne bi ih ni zvao.Ako dodju dobro došli a ako ne dodju, nikakava šteta.Ako ne osjeaju pripadnost, pošteno je što ne dolaze.Zato kažem, to su ok momci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 20:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4896
Lokacija: Tu preko puta
Pricaju se vec davno ispricane price..
nego daj da se uzme taj kup u srijedu, pa onda za vikend i kup bh.. bilo bi bas fino

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 21:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Tako je, kome se svidja svidja.Bravo supersonic!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 21:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26554
Lokacija: Banja Luka
Моријентес je napisao:
slobo47 je napisao:
Svako ima pravo na svoje mišljenje, meni je to skroz ok.
Tema neiscrpna o kojoj se da raspravljati danima.
Moje mišljenje je da su Lešinari dobrodošli, naravn, ali ako i ne dodju, bude lijepa atmosfera, a posebn raduje veliki broj djece i porodičnih grupa.
Međutim, jedna stvar mi nejasna ostaje.
Daju podršku fk u kojoj vedre i oblače poznati ljudi iz Snsd-a i to im ne smeta da navijaju za fk.
Ovdje u KK im smeta saradnja dva Srpska kuba.
Tuča na tribinama?Jeste, užas, bio sam tu, ali ima jedna druga stvar.
194.-1945 Njemci pobili veliki broj ljudi u ex yu, a več 1970 bili najpoželjniji gosti na Jadranu.
I ja bi volio da je drugačije, ali sad je tako kako je, i smatram da je ovo jedino ispravno, u ovim okolnostima.


Nema ovdje veze ni politika ni saradnja.
Razlog zbog kojeg Lešinari ne idu na utakmice je jednostavan i jasan. Klub je ugašen / pravno zamrznut 2006.
Ovo što vi bodrite danas je osnovano 2011. i to nije taj Borac koliko god se pokušavalo predstaviti da ovaj Borac baštini tradiciju onog koji je osnovan 1947.
To nije to.

Ja lično, kao Borčevac i Banjalučanin ne osjećam gotovo nikakvu pripadnost ovom klubu kakvu imam za FK i RK. A i mnogi očigledno. Ko osjeća, njegova stvar, niko mu ne brani.
Saradnja sa Igokeom je možda samo odbila još publike koja bi došla da pogleda košarku, ali to nije suština.
Da se Igokea danas ugasi i da krene najzdravija moguća priča oko KK, on je opet osnovan 2011. i nije onaj klub i to je kraj priče.

Lako se rijesi prica oko pravog Borca, postoji on i lako dodje na mjesto OKK, samo ako ima zelja da se to desi.
Sto se tice apoliticnosti uprave, nisam za to. Vise sam da bude vrlo politicna i to kontra Dodika i Igokee. Bakinacki kompleksi se nikad ne smiju zaboraviti. Ono je bilo vrlo licno protiv Borca i Banja Luke, a ko se pravi vjeverica, to je njegova stvar.
Sto se mene tice, ja cu uvijek otici ako je kosarka dobra, ko god da igra, odem i na Igokeu kad igra protiv jake ekipe, ali nisu svi kao ja, niti trebaju biti

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2022, 23:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Problem je sto ta druga politika nije pretjerano zagrijana za sport. Ti da bi imao politicki projekat u koji neka politika puno ulaze moras imati sportskog fanatika kao najbitniju osobu u toj politici. Tamo gdje drzava i politika ulazu imas takve licnosti poput Vucica, Dodika ili Djukanovica. Bivsi sportisti i(li) "huligani". Kad nemas licnosti koje su sportski fanatici dobijes ono sto se desava u Zagrebu gdje nova gradska uprava ne da ne daje nista za Cibonu vec ce im i uzimati.
Opozicija kod nas nema licnost koja bi bila opsjednuta sportom, a to smo vidjeli i po tome koliko je kk Borac dobio od grada, a i ostali klubovi su dobijali onoliko koliko im pripada po kategorizaciji i grad je dao poprilicno mali procenat budzeta za sport. Za kk Borac i ovu upravu je puno bolje da Mile vlada vjecno. Oni su sposobni iz privatnog kapitala kroz sponzorstva u klub ugurati mozda 200 hiljada km , maksimalno 300 hiljada godisnje, a to je dovoljno da igras ligu BiH, eventualno poneki izlet u aba 2 i to je to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2022, 00:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Konačno da se dobrim dijelom složim sa borikbl osim u dijelu da neko ima vlast godinama.Ali tako je kako je.
Danas sam o tome govorio.Kapacitet Grada je 30000 km godišnje.Ja o tome pričam.Zato i kazem da je jedini način opstanka u današnje vrijeme da se klub drzi što dalje od politike, ali da se istovremeno vrši pritisak na obe strane.
Krajnji cilj treba da bude da se klub pomgne, a na političkom ringu neka se poubijaju.Ja da se pitam, posadio bi ih sve u srijedu naveče i rekao im, večeras zaboravite ražmirice i pomozite klub.Tačka.
Mogu ja politički da nekog volim ili ne, ali činjenica je da ako vodiš takav kolektiv, i guraš prst u oko vladajućoj opciji,
, bićeš oduvan.Dakle moraš ponašati mudro i fleksibilno ili da nadješ nekog Arapa koji će se otvonriti.Ali dok se takav ne pojavi, moraš se ponašati mudro i odgovorno.
Najbolji primjer je Vujošević i KK Partizan.
Možda se i ja ne slažem sa Vučićem npr, ali to mogu kao Duško Vujošević fizičko lice.
Ali ako sam Duško Vujošević i vodim KK Partizan, onda ne mogu da krilam, jer radim protiv interesa kluba.A interes kluba je na prvom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Feb 2022, 23:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2021, 13:26
Postovi: 475
Spoiler:
Моријентес je napisao:
slobo47 je napisao:
Svako ima pravo na svoje mišljenje, meni je to skroz ok.
Tema neiscrpna o kojoj se da raspravljati danima.
Moje mišljenje je da su Lešinari dobrodošli, naravn, ali ako i ne dodju, bude lijepa atmosfera, a posebn raduje veliki broj djece i porodičnih grupa.
Međutim, jedna stvar mi nejasna ostaje.
Daju podršku fk u kojoj vedre i oblače poznati ljudi iz Snsd-a i to im ne smeta da navijaju za fk.
Ovdje u KK im smeta saradnja dva Srpska kuba.
Tuča na tribinama?Jeste, užas, bio sam tu, ali ima jedna druga stvar.
194.-1945 Njemci pobili veliki broj ljudi u ex yu, a več 1970 bili najpoželjniji gosti na Jadranu.
I ja bi volio da je drugačije, ali sad je tako kako je, i smatram da je ovo jedino ispravno, u ovim okolnostima.


Nema ovdje veze ni politika ni saradnja.
Razlog zbog kojeg Lešinari ne idu na utakmice je jednostavan i jasan. Klub je ugašen / pravno zamrznut 2006.
Ovo što vi bodrite danas je osnovano 2011. i to nije taj Borac koliko god se pokušavalo predstaviti da ovaj Borac baštini tradiciju onog koji je osnovan 1947.
To nije to.

Ja lično, kao Borčevac i Banjalučanin ne osjećam gotovo nikakvu pripadnost ovom klubu kakvu imam za FK i RK. A i mnogi očigledno. Ko osjeća, njegova stvar, niko mu ne brani.
Saradnja sa Igokeom je možda samo odbila još publike koja bi došla da pogleda košarku, ali to nije suština.
Da se Igokea danas ugasi i da krene najzdravija moguća priča oko KK, on je opet osnovan 2011. i nije onaj klub i to je kraj priče.

Ma vjerujem da ne bi toliki problem bio ni da se nastavi sa ovim Borcem, da bi se progutalo to sto na papiru to nije to udruzenje gradjana, kad bi bila zdrava prica, kad ne bi svake 3 godine bilo osnivanja novih klubova zarad licnih prepucavanja, mijenjanja imena, izgleda grba... To sa igokeom jeste kap koja je prelila casu, ali ipak ju je prelila. Nije ta kap toliko beznacajna, uprkos tome sto nije jedina losa stvar.

A sto se tice pozivanja navijaca zbog podrske, zar nemate vi one najzagrizenije? Gdje su oni, jel navijaju? Makar 10 momakа da se skupi, mogu finu atmosferu napraviti u dvorani. Ne znam cemu pozivanje Vulturesa kad vec imate navijacku grupu... Pitam samo. A kako je euforija, vjerujem da bi se skupilo i vise od 10 momaka.

_________________
Svaka mjesalica ima svoj loop.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2022, 08:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
Za obične ljude, nezamisliva situacija, ali činjenica je da je ekipa na čelu sa Božić Vukašinom i Čubrom iz Pivare zbog sukoba sa tadašnjim gradskim ocima, promjenili ime kluba iz KK Borac u KK Banjalučka pivara..To se desilo 2004 godine, a 2006 klub je zbog dugova zaledjen.To su prvi grobari Bl košarke.
Aktivira se tadašnjhg KK Nektar i nastavljaju takmičnje pod tim imenom kojem u jednom momentu dodaju ime Borac
Tad su u klubu Škrbić, Benaček i Simović (ne ovaj iz Basketa 2000).Opet dugovi i dubioza.Drugi ešalon Bl grobara.
Osnivaju onda OKK dolaze Doja i ekipa, kao treći ešalon grobara.
Nakon njih klub preuzidaju Maki i Boža, koji, mora se priznati, zaustavljaju propadanje, ali i tavore jer nisu imali kapacitet, ali zato jesu imali veliku sujetu kad ke 2017 došla ovo uprava i zavela red.
E sad, da li je bolje razjebati sve, i ne imjti ništa, ili imati nešto, pa da polako idemo naprijed.
Da bi se vratili na 2004 ili 2006, treba platiti dugove od novca koje su pokrali Božić i Čubrilo.Odatke treba da se krene.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2022, 09:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Avg 2020, 06:27
Postovi: 203
I još nešto.Najzagriženiji su bila grupacija koja je navijala dok su klub vodili Boža i Maki.
Generalno, moje mišjenje je da Lešinare ne treba zvati, ako sami ne osjećaju potrebu da dodju.Ovo sad što ima na tribinama, mladje selekcije, porodice sa dječicom su skroz ok opcije.
Ispade da Klub nema podršku navijačke skupine u momenv kad je najorganizovaniji i najbolje vodjen od rata pa do danas.Ali mi smo čudan narod pa i ta činjenica je ništa neobično.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2022, 09:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2021, 13:26
Postovi: 475
Pa jeste... Definitivan minus najzagrizenijima, ali tako je kako je. A i steta, realno gledajuci...

_________________
Svaka mjesalica ima svoj loop.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2022, 10:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5270
Lokacija: Црвено - плави град
Најзагриженији су престали навијати из других разлога, и у вријеме док су Божа и Маки били у клубу тако да нема потребе да се етикетирају јер та група одавно не постоји.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2022, 11:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4896
Lokacija: Tu preko puta
Ne postoji jer su ih prijedorski bojsi ugasili :lol:

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2022, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4871
@Gazimestanac možeš li objasniti malo detaljnije oko lige razjedinjenih država:
Kad igramo naredni meč, je l se tu igra jednokružno, i znači li pred Top 6 koji smo na tabeli u ovoj ligi ili je bitno samo da budemo među prvih 5


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: digitalniBorac i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs