banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Apr 2021, 16:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Vodimo na poluvremenu u Zenici 8 razlike


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2021, 17:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Нова добра партија црвено плавих и побједа у Зеници 77-87.
Ај Леотар вечерас! 8-)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2021, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Bravo momci.
Sad Leotar uzme i ostaje nam da dobijemo obje preostale kući Bosnu i Leotar ako se ne varam


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2021, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Leotar pustio Slobodi, to se vidjelo jasno ko dan. Nisu igrali odbranu u posljednjoj četvrtini i produžetku a u napadu samo šutali trice iako su ušli sa prednošću 10 razlike. Ostaje da se nadamo da barem Spars neće sad izjaviti da sa Čelikom i Slobodom igra sa juniorima jer odmara za ABA2, ako bude igrao u punom sastavu nemoguće da pusti obje a koga god pobijedi mi smo u Top 6


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2021, 23:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
polapet je napisao:
Imaš li prijedlog, ko je ta neka grupa drugih ljudi koji bi digli klub na viši nivo, a da su finasijski nezavisni i da su politički nezavisni.A da mogu naći ili dati iz svog džepa 400000-500000 KM.Daj mi imena, predloži!


Nemam.
Mislim da je jedina opcia nastavak saradnje sa Igokeom, ne znam na koliko je uopste sporazum potpisan.

ČESTITAM NA POBJEDI, grehota bi bila da izmakne liga za prvaka.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Вечерас са Босном у Борику, 19:00.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Спарси у задњи минут против Слободе ушли са +6 и на крају изгуби један разлике... Ма хајте молим вас...
Исто и Леотар, оде у продужетке и онда у продужецима неки измишљени шутеви за 3 поена, ма дај...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ovo su sparsi pustili. 16 sekundi do kraja, na brzinu neki pik i polaganje preko 3 igraca i to je to. Sad bi leotar trebao pustiti sledece kolo, jer njima to nista ne znaci. Al to je ta liga, oni ce svoje gurati i pustati, a za klubove iz RS nikad niko. Ne bi iznenadilo ni da leotar zapne zadnje kolo ko lud

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Znači opet štela, jesmo sad definitvno ispali


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 20:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ma nismo ispali, ali sada definitivno ne zavisimo samo od nas samih. Ostaje nam opcija da Sparsi dobiju Celik, a mi Leotar u tom slučaju otpada Celik. Naravno racunam da Sloboda dobija Capljinu kući. E sad, najvjerovatnije se pitaju Sparsi, odnosno sa kojim igračima će izaći na megdan Čeliku. sad ne znam da li se to igra u petak ili poslije ABA balona.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Zar stvarno neko misli da ce sparsi zapeti da dobiju celik, kad im ta pobjeda nista ne znaci? A celiku pobjeda znaci prolaz dalje.
Hercegovci nista bolji nisu, oni kao i sva okolna mjesta imaju urodjen kompleks od BL, zato me i nece cuditi ako zapnu svim silama da dobiju Borac. Bilo bi super kad bi s pola gasa igrali, pa bar ta pobjeda da bude sigurna. A spars-celik pitaj Boga sta ce biti, veceras su slobodi namjestili vec..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 21:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Imaju pravo da igraju protiv Celika kako zele. I onako je liga neregularna, pola timova raspustilo pola igraca kad se saznalo da ispada samo jedan. Nesto ne vjerujem da bi Borac ginuo u petak da ne mora, a u ponedjeljak igra utakmicu plej ofa aba 2 lige.
Leotar je protiv Slobode imao bacanje za pobjedu sekund do kraja, lopta skliznula sa obruca vrlo lako je mogla uci, danas Sloboda daje 2 teske trojke ova druga skakala po obrucu, a Sparsi promasili 2 trojke od toga druga iscurila. Sta da je trojka Sparsa usla, a da je Sloboda promasila ? To je kosarka, Sloboda je imala srecu. Da je neko mislio namjestiti te 2 utakmice namjestili bi lagane pobjede Slobode, a ne bi isli u rizik zadnjih napada, ulaziti u zadnja 2 minuta sa -6 itd.

Leotar dolazi protiv Borca bez 3 igraca koji su suspendovani zbog tuce na utakmici protiv Slobode koju su "pustili".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 21:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
A de mi reci, jel zadnjih 16 sekundi spars-sloboda veceras odigrano kako treba? Lopta sa strane za spars na slobodinoj polovini?
Ako si gledao, i razumijes se imalo, skontao bi da je to tako providno odigrano, eto samo da se potroši 16 sekudni i da se lopta baci na kos preko njih trojice.
Ekipa koja igra zavrsnicu aba lige i koja je u vrhu bh lige ne igra zadnje napade tako sigurno.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Mene više zanima kako smo mi uspjeli izgubiti od Mičigena. Njima ne treba ni za šta, nama gori pod nogama, a ovo ostalo je sve očekivano. Sad kad misle i raspala Sloboda, i Čelik a pogotovo seljački Spars da su tobože nešto naudili Borcu, sad ih treba razvaliti na turniru ABA 2 i ući u ABA 1. Nema bolje motivacije, I naravno Igokea da ih oduči od košarke u Ligi 6.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 22:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Borac u srcu je napisao:
Mene više zanima kako smo mi uspjeli izgubiti od Mičigena. Njima ne treba ni za šta, nama gori pod nogama, a ovo ostalo je sve očekivano. Sad kad misle i raspala Sloboda, i Čelik a pogotovo seljački Spars da su tobože nešto naudili Borcu, sad ih treba razvaliti na turniru ABA 2 i ući u ABA 1. Nema bolje motivacije, I naravno Igokea da ih oduči od košarke u Ligi 6.

Borac se ispraznio od zgusnutog rasporeda i milion utakmica i putovanja u kratkom periodu. Plus se vrati na moj post iznad o kompleksima koje svi imaju u okolnim gradovima i mjestima u RS od BL i Borca i eto ti kako su dobili.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 22:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
supersonic je napisao:
A de mi reci, jel zadnjih 16 sekundi spars-sloboda veceras odigrano kako treba? Lopta sa strane za spars na slobodinoj polovini?
Ako si gledao, i razumijes se imalo, skontao bi da je to tako providno odigrano, eto samo da se potroši 16 sekudni i da se lopta baci na kos preko njih trojice.
Ekipa koja igra zavrsnicu aba lige i koja je u vrhu bh lige ne igra zadnje napade tako sigurno.


Nije bilo 16 vec 7 sekundi do kraja. To je tako pisalo na ekranu ali nije bilo tacno vidi se i na semaforu iznad kosa kad se zumira. Sloboda preuzela blok ovi nisu imali vremena da organizuju nesto ozbiljnije vec da pokusaju tako cak su i dosli do solidne pozicije za sut. Ovdje se pise kao da se svaka egal utakmica rjesava kosem u zadnjoj sekundi, a daleko su veci procenti promasenih zadnjih napada na 7-10 sekundi do kraja nego datih.
Zar neko stvarno misli da bi neko ko namjesta utakmicu namjestio na nacin da zavise od trojke koju su dali 7 sekundi do kraja a koja se od obruca odbila skoro na vrh table ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 22:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Onda je moja greska, ja sam vidio da pise 16 sekundi do kraja.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 22:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Da evo i ja sad gledam snimak, različito je sat pokazivao. Ali druže namješteno je 100% i Leotar i ovo. Ajde malo gledaj te akcije Slobode pred kraj, bukvalno se dodaju na liniji za tricu i svi su sami na otvorenom šutu, onda ako i promaše Spars uopšte ne skače, lagano kupe tu loptu i poentiraju. A sa druge strane da je Spars ili Leotar išao na faul u napadu, izgubljenu loptu ili promašaj zicera to je preofirno, ovako šutali su i Spars i Leotar oko 20 trica u posljednjoj četvrtini i pogodili mislim da nisu ni jednu. Jednostavno osjetiš tu nonšalanciju, nije bilo energije ni želje za pobjedu ni Leotara ni Sparska. Razumijem da je Sloboda zainteresovanija i energičnija, ali koji je rezon da vodiš 10 razlike i samo šutaš trice koje nikako ne idu. Jeste Leo i Spars su imali šut za pobjedu, ali ne pogodiše ni jedni :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 22:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
16 pise na grafici koje se rucno radi i nije povezana sa semaforom. Na semaforu je bilo 7,3 ako dobro vidim. Vidi se i na drugoj strani kod trojke ovog crnca iz Slobode da je u momentu kontakta lopte sa obrucem na semaforu promijenjeno sa 10 na 09, a onda je 2 sekunde lopta skakala..

Borac u srcu je napisao:
Da evo i ja sad gledam snimak, različito je sat pokazivao. Ali druže namješteno je 100% i Leotar i ovo. Ajde malo gledaj te akcije Slobode pred kraj, bukvalno se dodaju na liniji za tricu i svi su sami na otvorenom šutu, onda ako i promaše Spars uopšte ne skače, lagano kupe tu loptu i poentiraju. A sa druge strane da je Spars ili Leotar išao na faul u napadu, izgubljenu loptu ili promašaj zicera to je preofirno, ovako šutali su i Spars i Leotar oko 20 trica u posljednjoj četvrtini i pogodili mislim da nisu ni jednu. Jednostavno osjetiš tu nonšalanciju, nije bilo energije ni želje za pobjedu ni Leotara ni Sparska. Razumijem da je Sloboda zainteresovanija i energičnija, ali koji je rezon da vodiš 10 razlike i samo šutaš trice koje nikako ne idu. Jeste Leo i Spars su imali šut za pobjedu, ali ne pogodiše ni jedni :wink:


A sta da je crnac promasio trojku na 7 sekundi do kraja koja je 2 sekunde razmisljala da li da udje ili ne ? Sta da je Spars napad prije dao trojku koja je iscurila 35-40 sekundi prije kraja za +4? I trojka Slobode napad prije je bila sa 9 metara nimalo lagana pozicija. Ili da se ova promasena trojka Slobode prije zadnje trojke za pobjedu odbila na drugu stranu a ne direkt u ruke igracu Slobode. Vi pricate kao da oni mogu svaki sut odluciti da li ce pogoditi ili ne ili gdje ce se odbiti. Pa to ne mogu ni nba igraci. Dodaju se sami na trojci zato sto je igrac probio napravio visak i onda ostali rotiraju i dodje se do viska na sutu. Ja opet kazem da je neko htio namjestiti i ovo i Leotar namjestili bi lagane pobjede Slobode a ne da zavisi sve od jednog suta i ogromne doze srece koja prati Slobodu kroz ove 2 utakmice.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2021, 22:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Dobro. Ajd ovako, ako Spars ne kalkuliše u smislu da izbaci Borac i iz Lige 6 i iz Aba 2 naredne god. što zbog Borca što zbog sebe jer su Sloboda i Čelik lošiji rivali, oni će pobijediti Čelik na domaćem. Ako izgube i to, i završe sa dva poraza baš sad a do sad su sve prekucavali, ne može ih oprati ništa. Tako ne rade ozbiljne ekipe koje misle i na svoju reputaciju, ali i na sreću koju će prizivati u nekim odlučujućim utakmicama za plasman jer baš tad se sve vrati i sreća okrene leđa


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs