banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 21:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 47  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Nov 2016, 19:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Gospodin...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Kad se samo sjetim da smo se izbijali sto je "gurao" zurzinova i da mu je to bio najveci grijeh........kako to sada djeluje smijesno i minorno.
Gospodin prirodni,marinovic mu spomenik treba podici jer ne bi bio sto jeste da nije radio s jovicem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1854
Lokacija: Бања Лука
Кад се само сјетим са каквим тимом он би јесењи првак... Жижа пакер, Јоцо трпа, а и Суба је доминирао на лијевој страни, још какве му је лопте Жижа дијелио.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
lik koji je odlicno balansirao izmedju 2 vatre. sa jedne strane krunic a sa druge drasko ilic! i izgurao je svoje, odlican rezultat je napravio za relativno kratko vrijeme a da ga ljudi cijene vidjelo se poslije one utakmice u prijedoru i poteza koji je povukao. i to je bio dokaz koliki je znalac u pitanju!

utakmica protiv zelje u bl, pobjeda sa igracem manje, takticki razbio karacica i pobijedio zrinjski isto tako i ona vrhunska utakmica protiv sirokog 2-2.
a bilo je i ljudi na stadionu...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Kao da je bilo prije sto godina...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1854
Lokacija: Бања Лука
vlakanje je napisao:
lik koji je odlicno balansirao izmedju 2 vatre. sa jedne strane krunic a sa druge drasko ilic! i izgurao je svoje, odlican rezultat je napravio za relativno kratko vrijeme a da ga ljudi cijene vidjelo se poslije one utakmice u prijedoru i poteza koji je povukao. i to je bio dokaz koliki je znalac u pitanju!

utakmica protiv zelje u bl, pobjeda sa igracem manje, takticki razbio karacica i pobijedio zrinjski isto tako i ona vrhunska utakmica protiv sirokog 2-2.
a bilo je i ljudi na stadionu...

Је ли то би она из Приједора утакмица кад је Јоцо да гол у стилу Марка ван Бастена? А ево те против Жељезничара:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=FqzMHC1NfCo[/video]

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
to je ta

https://www.youtube.com/watch?v=0greJBHOhEo


dokaz sta ti je fudbal i kako se sve okrene, Jo je sada u kataru a kozic grabi ka drugoj tituli sa zrinjskim...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a lajali ste i po njemu :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1854
Lokacija: Бања Лука
Schlager je napisao:
a lajali ste i po njemu :D

То су биле само мотивационе критике :D

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
doduse,vise po igracima...sjecam se njegove zadnje utakmice ovdje i pljuvacine....nemojte me tjerat da trazim moje postove da 0-0 protiv veleza nije katastrofa,da je teren bio pretezak,da smo i po takvom terenu trebali pobjediti 6-0,samo da je srdjo dao penal,i da smo najvece sanse iskoristili,precke,stative,oci u oci....ne,vi ste pisali o kurcobolji :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
mozda je to cak bila i ona kad je onaj markovic psovao navijace :angry4: :angry4: :angry4: ...proslo je dosta,zaboravljam pomalo,ali mislim da je bas to bila ta...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
Schlager je napisao:
a lajali ste i po njemu :D


kome? joci, kozicu ili jovicu?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma na igrace,strucni stab,rezultat i sve zivo i mrtvo nakon te utakmice :lol: :lol:

sjecam se samo da me to otjeralo u jedan od mojih mnogobrojnih visemjesecnih egzila sa foruma :lol: :lol: :lol:...jer smo zaista tu utakmicu odigrali dobro i grizli po preteskom terenu...nije htjela u go...nakon nje je jovic otisao...mada mislim da je i on radio preko kurca otkad se saznalo da od evro licence nema nista :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Mislim da se jovicu malo sta imalo za prigovoriti.
Jovic je izmislio djelmica i vratio ga u zivot.utakmica protiv obarske u bijeljini kada smo gubili 2:0 i preokrenuli je isto jedna od onih koje se pamte a bile su u vrijeme njegovog mandata


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
cekaj malo, i dalje ne razumijem...
za jovica sigurno niko nije nista lose govorio. kozic nije ni branio tako da ispada iz racunice a za jocu...

istina, njega jesu pojedinci ovdje kritikovali, i to zestoko. to su uglavnom bili mladji clanovi foruma, sto mi je bilo nepojmljivo pogotovo kada se pojavio koljic i kojem je, po tim pricama, trebalo ukazati sansu pored "nezainteresovanog stokica". ista stvar je bila i sa avdukicem sa jedne i govnarom ruzicem sa druge strane.

znaju ti sto su pljuvali ko su, svaka im cast na "znanju" ali bogu hvala avduka je sada opet tu a joco...
heh, ko zna :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 20:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma bila je tu neka crna rupa,u koju smo upali....i u zadnja cetiri (produzena,jesenja kola) smo samo bod uzeli,celiku u bl...izgubili ovdje od olimpica...u gostima od viteza i zelje....pa protiv ove obarske sto pinkara pominje,izgubili prvu proljecnu ovdje...pa vise i ne znam sta do ove krucijalne 0-0 sa velezom.....pojavila se nervoza i u komentarima,i dvojbe raznorazne....mislim da je dragan jedva docekao da ode u angolu iz jedne neambiciozne sredine,koja ni licencu ne moze obezbjedit

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 21:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Licenca je vjerovatno razlog tog neobjasnjivog pada u igri...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 21:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Licenca je vjerovatno razlog tog neobjasnjivog pada u igri...


i ja mislim....takodje se ne ljutim ni na avduku i one "golove" u mostaru protiv zrinjskog...u lukavici....bilo je sve otislo u q,a on nikad nije kiksao u iole vaznoj utakmici za borac...naprotiv,sepete bodova nam je donio......doduse,ipak sam poluljut na zadnju protiv travnika,ne smije ono :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 21:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
taj travnik mu vecina stavlja oko vrata a iskljucujete iz price ostale?! kao sto ti ne das na srdjana, tako i ja ne dam da se samo avdukic okrivi za bilo sta.

a kad smo vec kod takvih prica, prepricali smo to izmedju sebe do sada 5 puta nas 2 :D
meni je dovoljno samo da se sjetim desavanja pred utakmicu sa niksicanima i KO JE STA TADA URADIO/PRIJAVIO! i sta se nakon toga desavalo...
i to je ono gdje te razumijem kada se radi o neprincipijelnosti! takve objektivne i dokazane primjere postenja zanemarujemo u odnosu na pretpostavke koje nemaju realnog osnova.
kad kazem da nemaju osnova, ne kazem da je ona bruka protiv travnika bila normalna, i sam znas, kao i jos nekoliko ljudi ovdje u kakvom smo stanju bili poslije utakmice. mislim da se trebalo popeti na kicmu svima! od damira spice, ringa, draska pa do igraca na terenu! bez izuzetka, svi su imali umjesane prste u onome sto se desilo.

al' otisli smo od "finih" tema do onih sramotnih... necemo vise o tome, ima i sad previse losih stvari bez da se vracamo par godina unazad.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 21:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa bar za mene znas da nikad nemam dlake na jeziku i da i uzivo i na forumu pricam sta mislim...

ja rekao da je samo avduka kriv za travnik?????

hoces da odvojim 10 min i nadjem ti moje postove ovdje gdje optuzujem avdukica,handzica,zizovica,i kao prvooptuzenog djajica????

(petog sam vec zaboravio,al znam da sam petoricu prozvao :( )

to je bio drugi put da sam napisao i slovo protiv nekog naseg igraca.....

prvi put sam na ovom forumu napisao,da milicu i zivkovicu vise ne treba dati ni na treningu da obuku nas dres!!!!!

i to dok je jos trajala ta utakmica u niksicu koju pominjes,mozda cak i prije nego je srdjo izjednacio....

ako mi ne vjerujes,zaista mi nece biti tesko da pretragom nadjem te moje postove

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs