banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 23:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 366  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Sep 2010, 11:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne ne, nego u dvorani borik na onom stubu sto stoji velika slika, iznad terena... Ona slika gde su se zajedno svi slikali, a on drzi onaj stakleni pehar a ne ovaj...

Ovakva je slika samo drugi ugao i on drzi pehar:

Slika

U pitanju je Slobodan Vuksa 8) 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2010, 12:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Ево и те слике:

Slika

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2010, 12:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Herc, stoko, pa sto ne dolazis na rukomet?! Tetak ti je bio/jeste malo cupavija guzica po pitanju rukometa... Ajde, dovuci se na sljedeci mec ;)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2010, 12:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
E to je ta slika, on je ispod golmana.

@Tasko, zato sam i pitao za raspored, dolazim na sledecu utakmicu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2010, 14:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Hertzog je napisao:
E to je ta slika, on je ispod golmana.

@Tasko, zato sam i pitao za raspored, dolazim na sledecu utakmicu

:hello1: :hello1: :hello1:

Kontam da ce Borac ove godine biti puno opasniji nego prosle..

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2010, 10:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Bosna pada ove godine ,u Jevropi cemo daleko dogurati. Markovic je puno bolji od Budise 8)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2010, 11:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Malo o tekmi sa Krivajom. Nekako su usli u mec opusteno i na poluvremenu usla nervoza. Melic ne samo sto zabija nego i dize ekipu radovanjem i trkom. Kako samo odskoci od parket kao da je od gume. Vranjes odlican u odbrani a stigao 3 zabiti iako nije prelazio centar. Panic ako ovako nastavi bice evropski igrac. Ostali su podbacili u kompletu. Pod hitno nam treba pivot i drugi golman bolji od Dejanovica a drugi tip od Marija,visi i krupniji. Bice vatre sa Bosnom i Izvidjacem,samo treba doci u dvoranu podrzati ih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2010, 10:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Европска бајка рукометног клуба Борац m:tel сљедећег викенда ће добити још једно поглавље - окршај са турским представником Aнкара Спором, у оквиру другог кола Купа EHF. Пребогатој историји "црвено-плавих" из Господске улице биће дописана још једна, надамо се, успјешна страница, седма у послијератном периоду.

A нова ера отворена је 1999. године, када су "црвено-плави" наступали у тадашњем Сити купу. Такмичење су почели од шеснаестине финала у којој их је чекао грчки Килкис. У "Борику" је виђен реми (24:24), који није обиљежио добар рукомет, него груба игра гостију. У реваншу је виђена скоро иста слика, арбитри су Грцима допуштали готово све, што је на крају резултирало побједом од 25:22.

- Било је то наше "ватрено крштење" на међународној сцени. У обје утакмице смо видно оштећени, а у Бањалуци је чак дошло и до прекида меча због погибељних стартова Грка. Бојан Црномарковић је задобио потрес мозга, док је Манету Лаврнићу напукла јагодична кост. У другом дуелу и мени су расјекли усну, али и поред свега мало нам је недостајало да их елиминишемо. Мислим да смо били бољи, те да смо наивно испали. Нисмо имали правих информација о њима, а ни много јаких утакмица пошто смо играли Прву лигу Републике Српске - рекао је Горан Малић.

Данашњи капитен може се похвалити да је једино он био актер свих Борчевих европских битака новијег датума. А оне које су слиједиле у сљедећој сезони још дуго ће се препричавати. Тим из Господске улице играо је у Купу EHF у којем му је прва препрека био белгијски Хаселт. Оба меча играна су у "Борику", у којем су уписане двије лагане побједе 35:19 и 36:16. Затим је услиједио пораз од Шахтјора (31:22), но, девет голова "минуса" надокнађено је у реваншу - 33:15.

И онда је на ред дошао моћни Сандефјорд, који је у Норвешкој славио 29:21. "Борик" је био спреман за још један спектакл, али и премален да прими све љубитеље рукомета. До полувремена су Бањалучани стекли 15:12, у финишу дошли корак до циља, међутим, лопта напросто није хтјела у гол за толико жељених "плус осам". Били су "црвено-плави" тако близу, а тако далеко. Те ноћи, препуни "Борик" и Бањалука су плакали.

- Против Шахтјора смо надокнадили велики "минус", а са истим амбицијама смо ушли и у реванш против Сандефјорда, који је годину раније играо четвртфинале Лиге шампиона. Тај окршај био је круна једне генерације и рукометна посластица пред 5 000 гледалаца. Били смо близу пролаза, можда смо га и заслужили. Ипак, остали смо "кратких рукава" за један гол, а имали смо три напада да га постигнемо. Тада смо играли најљепши рукомет послије рата, предвођени Мартиновићем и Радомировићем на голу, уз које смо стасавали ми млађи. Поносан сам на тај дуел. И дан данас га се сјећам као да је јуче био, а мислим да ћу и до краја живота - нагласио је Малић, додајући да је Борац на добром путу да се врати на стазе старе славе.

Године 2004. ривал у трећој рунди Челенџ купа био је КРAС Волендам. "Црвено-плави" су лако добили дуел пред својим навијачима са 34:22, да би Холанђани у реваншу већ до полувремена стекли "плус 10". Ипак, Борац је издржао налете домаћих, прошао у идуће коло, у којем је са два тријумфа у "Борику" елиминисао Лусис из Каунаса (36:26, 28:24). Слиједио је дуел са, испоставиће се, прејаким Вакер Туном, који је "пао" у Бањалуци (24:23), да би Швајцарци у реваншу били убједљиви - 33:23.

- Била је то тешка сезона са финансијске стране. Клуб је био у новчаним проблемима, али смо смогли снаге да положимо прва два испита. Онда је на ред дошао Вакер Тун, којег смо добили у "Борику". Међутим, Швајцарци су у реваншу, уз благу помоћ судија, били прејаки. Имали су одличан тим, за који су наступали све сами репрезентативци и који је касније освојио трофеј, тако да ми можемо бити поносни на остварено - поручио је Бојан Црномарковић.

У сезони 2006/2007 тим из Господске улице играо је Челенџ куп, а вољом жријеба, за првог противника добио је представника Косова и Метохије, Кастриоти. У Урошевцу је "црвено-плаве" очекивао меч високог ризика, а завршен је на најбољи могући начин, побједом 21:18. Реванш је био егзибиција, а коначних 41:22 били су сјајна увертира за сљедећег противника, Ловћен. На Цетињу су Црногорци славили 27:17, а Aрсланагићеви пулени били су на добром путу да надокнаде "минус", но, нису успјели.

- Знали смо да смо бољи од Кастриотија, мада је постојала бојазан како ће све бити на гостовању. Срећом, све је добро завршило. Били смо бољи, добили први дуел, а у другом их декласирали. Надали смо се да имамо шансе против Ловћена, поготово јер је реванш био у "Борику". Међутим, густ распоред нас је скупо коштао. У Црној Гори смо одиграли слабо, у реваншу смо имали шансу уз сјајну атмосферу. Но, десет голова је био превелик "минус". Остао је жал јер мислим да нису били квалитетнији - поручио је Борис Срдић.

Сљедеће сезоне игран је Куп побједника купова, у којем је први противник била Болоња. Било је то вријеме еуфорије због повратка Небојше Голића у Борац. Ипак, неуиграност екипе оставила је трага, па су Италијани тријумфовали у "Борику" са 23:29. У другом окршају Бањалучани су одиграли много боље и остварили Пирову побједу 29:32.

- Да смо и први меч одиграли као у реваншу, прошли бисмо даље сигурно. Био је то почетак сезоне у којој смо имали доста нових играча. Коцкице се нису посложиле и то је Болоња знала да казни. Остаје велики жал за пропуштеном шансом, јер је други меч показао колико смо били бољи од њих - нагласио је Владимир Бранковић, чијих седам голова у Италији није било довољно за коначно славље.

Прошлогодишња европска авантура Борца почела је двоструком побједом на Еуротек Бевом (28:19, 22:28), а завршена неуспјехом против Будућности. Били су "црвено-плави" равноправан ривал у Подгорици, али су пали у финишу и кући се вратили са "минус шест". Реванш су слабо отворили, дозволили ривалу да поведе, да би затим преокренули резултат, те у узбудљивом финишу замало остали без трећег кола.

- Очекивали смо да ћемо лако проћи Еуротек, што се и обистинило, док смо против Будућности платили данак неискуству. Нисмо искористили шансу у Подгорици, гдје смо одиграли добро, а ипак изгубили шест разлике. У другом дуелу смо били под притиском, јурили смо резултат и, нажалост, нисмо успјели - нагласила је Борчева "јединица" Марио Блажевић.

У сезони 2001/2002, "црвено-плави" су требали да наступају у Челенџ купу. Међутим, због финансијских проблема, челници тима из Господске улице су одлучили да одустану од Европе, па је естонски Ревал Спорт дуел другог кола добио за "зеленим столом".

Aнкара Спор

Први окршај са Aнкара Спором заказан је за 3. октобар у Турској, док је реванш шест дана касније у Бањалуци.

- Сматрам да смо 100 одсто спремни, и тактички и технички. Надамо се да можемо доћи до доброг резултата, а имамо и још доста мјеста за напредак. Посједујемо информације о ривалу, знамо од кога пријети највећа опасност и бићемо спремни на све. Оптимисти смо - истакао је стратег Борац m:tel-а Драган Марковић.

Резултати

1999/2000, Сити Куп

Шеснаестина финала

Борац – Килкис 24:24

Килкис - Борац 25:22

2000/2001, Куп EHF

Прво коло

Хаселт – Борац 19:35

Борац – Хаселт 36:16

Друго коло

Шахтјор - Борац 31:22

Борац – Шахтјор 33:15

Треће коло

Сандефјорд – Борац 29:21

Борац – Сандефјорд 26:19

2001/2002, Челенџ куп

Друго коло

Борац - Ревал Спорт 0:10

Ревал Спорт – Борац 10:0

2004/2005, Челенџ куп

Треће коло

Борац – Волендам 34:22

Волендам – Борац 28:18

Осмина финала

Лусис – Борац 26:36

Борац – Лусис 28:24

Четвртфинале

Борац - Вакер Тун 24:23

Вакер Тун – Борац 33:23

2006/2007, Челенџ куп

Треће коло

Кастриоти – Борац 18:21

Борац – Кастриоти 41:22

Осмина финала

Ловћен – Борац 27:17

Борац – Ловћен 30:23

2007/2008, Куп побједника купова

Друго коло

Борац - Болоња 23:29

Болоња - Борац 29:32

2009/2010, Куп EHF

Прво коло

Борац - Еуротек Бево 28:19

Еуротек Бево – Борац 22:28

Друго коло

Будућност – Борац 36:30

Борац – Будућност 33:29

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2010, 22:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2008, 00:42
Postovi: 158
Врањеш Идемо у треће коло

http://www.glassrpske.com/vijest/13/spo ... -kolo.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2010, 18:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
ko nadje link za prenos Borca neka stavi :)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 16:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2008, 00:42
Postovi: 158
изгубили смо у турској 31-24


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 17:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
lepeza je napisao:
изгубили смо у турској 31-24

ozb? kako toliko puno?

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 17:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2008, 00:42
Postovi: 158
http://www.banjalukasport.com/sport/pub ... 3175639531


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 18:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
немогу да вјерујем да смо толико пуно изгубили :roll: биће тешко у Борику али мислим да ако буде добра атмосфера на трибинама можемо побједити


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 18:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Jebaji ga... Prosle godine su momci se ravnopravno nosili sa onim Crnogorcima do zadnjih 5 minuta. I onda izgubise 6 razlike. A sve vrijeme bio egal. U revans utakmici ih uzeli samo 4 razlike... Idemo u subotu u dvoranu da im damo podrsku... Valjda ce dati sve od sebe :)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 18:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Markovic vjeruje da ih mozemo stici,znaci nisu oni toliko dobri :) samo los dan momaka

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 18:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2008, 00:42
Postovi: 158
седмерци 2 од 7 ,невјероватно
ал вјерујем да ћемо надокнадити и ових 7 голова у Борику без проблема


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 18:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
TaškoBL je napisao:
Jebaji ga... Prosle godine su momci se ravnopravno nosili sa onim Crnogorcima do zadnjih 5 minuta. I onda izgubise 6 razlike. A sve vrijeme bio egal. U revans utakmici ih uzeli samo 4 razlike... Idemo u subotu u dvoranu da im damo podrsku... Valjda ce dati sve od sebe :)


кад се сјетим атмосфере прошле сезоне против будућности најежим се,на пол. губимо 1-2 разлике играчи у другом пол. истрчавају на терен одлично одиграју Борик се тресе од навијања и на крају је хвалило мало да прођемо даље и судија је срао надам се да ће и против анкаре бити онаква атмосфера


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 18:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Moramo angazovati ljude da dodju na utakmicu! Podrska puno znaci, pogotovo za dvoranske sportove...
Aj Borac!

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2010, 08:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
изгубити од турака 7 разлике је превише! надао сам се да можемо одиграти егал а овдје их глатко побједити.
ипак се преко ноћи не могу промјенити многе ствари.

има ту још много посла, добро да се засучу рукави, да би се остварио напредак.

субота, у колико сати?

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 366  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs