banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 11:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 ... 366  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Apr 2017, 15:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
u slucaju pobjede borca, sakal ili se nece javiti, ili ce "sudjenje biti kriminal" ili ce se sve svesti na to da je utakmica "nebitna" i da nisu imali ambicija za plejof :D
cestitke na sportskoj pobjedi (ako do nje dodje) ne ocekujem :D :D :D

a ako derventa uzme... nek' nam je bog na pomoci :lol:
"na sta je borac spao", "jaci su i doboj i zivinice", "zali boze para" itd itd itd :D

'esam u pravu cestita dervento :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 15:55 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
još bih dodao da će napisati i "eto......izbaciše nas,a bod nam je bio dovoljan...i uguraše turke iz živinica....srpska posla!!!" :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 20:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Eto odigrase posteno i dobise Derventu...
Svasta bih napisao ali bolje presutiti

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 20:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
zasto? pa svoji smo, kome se ne svidja neka se svadja :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 21:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Brigate BL je napisao:
Eto odigrase posteno i dobise Derventu...
Svasta bih napisao ali bolje presutiti


aj napisi brate,molim te :D ..ako neces javno,onda ili na pp ili svrati na kafu 8)

ja stvarno pojma nemam,niti idem na utakmice...nisam ni znao kome sta treba do danas...ali tamo na sportsport.ba nesto pisu da svaka budala zna da ce borac pustiti derventi....pa na to dodam nesto sto me shako provocirao na viber kad su nas prije par mjeseci uzeli u nekom kupu bh ili cak rs,i u meni se probudi neki bunt da veceras pobjedimo cisto iz pakosti prema shaki i sportsport.ba :lol: :lol: ..ili mozda vise da onima na sportsport pokazemo da nismo ti za koje nas smatraju...

od tebe ocekujem pojasnjenje,ne sumnjam da ce mi mozda biti i zao sto smo pobjedili ako budes ubjedljiv,poznat sam da mi stavovi nisu precvrsti :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 22:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jebo im ja mater! (ovim mojim, da se zna) Treba ti bod protiv ekipe koja je već prošla odavno a ti izgubiš, umjesto da ih makar muški iznabadaš po terenu ako već vidiš da ne ide.

Ne treba niko nikog puštati i te priče, al' me čudi odluka Borca jer bi u play-off sa Derventom (koja je prebacila očekivanja) lakše izlazili na kraj. Na kraju krajeva, sami su sebi birali društvo, nek' se sad s njima igraju.


edit:ˇ@Ziri, doktor ti nalaze dabogda cenzurisao, poslaću šlageru pp :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 07:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
A cestitke na pobjedi??? Nista, a :D
Rekoh li ja :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 08:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ma nije vezano za utakmicu u Derventi konkretno

vec clan uprave Marinko nakon poraza od Vogosce prica kako treba smijeniti trenera jer je izgubio i kako ima preveliku platu. kao radili bi treneri i za manje. To pokazuje koliko se on ne razumije u sport a najgore on se za sve pita. Na krajukrajeva uprava kojoj si clan je dala tu platu treneru. Takodje komentarise utakmicu na kojoj nije ni bio i koja je rezultatski manje vise nebitna.
Ono sto je svakom jasno da je Izvidjac za klasu jaci i ne znam cemu busanje i prica oko titule...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 08:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10254
Onda mu neko smeka i drobi ko je stalno tu uz ekipu :D
Treba marinku dati nekakvu plaketu, ipak je strucnjak :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 12:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Brigate BL je napisao:
Ono sto je svakom jasno da je Izvidjac za klasu jaci i ne znam cemu busanje i prica oko titule...


Ovo ja ponavljam od pocetka sezone. Nije mi stvarno jasno cemu ta prica uopste i sama pomisao da se moze ici na titulu kad tu nemamo ni 1% sanse. Odlicno poznajem ekipu Izvidjaca, gledao sam ih bas dosta ove sezone i nismo jaci od njih ni na jednoj jedinoj poziciji, a da ne pricam da su to kod njih sve momci koji imaju 18-21 god + Ratko kojeg su doveli skoro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
korisnik 1111 je napisao:
Brigate BL je napisao:
Ono sto je svakom jasno da je Izvidjac za klasu jaci i ne znam cemu busanje i prica oko titule...


Ovo ja ponavljam od pocetka sezone. Nije mi stvarno jasno cemu ta prica uopste i sama pomisao da se moze ici na titulu kad tu nemamo ni 1% sanse. Odlicno poznajem ekipu Izvidjaca, gledao sam ih bas dosta ove sezone i nismo jaci od njih ni na jednoj jedinoj poziciji, a da ne pricam da su to kod njih sve momci koji imaju 18-21 god + Ratko kojeg su doveli skoro.


E jbg, šteta. Imali su očajan bodovni saldo u SEHI, baš se osramotili i gajio sam nadu, da ih možemo iznenaditi kao oni nas kad smo bili učesnici SEHA i jači. Al znajući da se radi o HR klubu, i da imaju dobru školu i mlade igrače, vjerujem ti na riječ. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 15:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Borac u srcu je napisao:
korisnik 1111 je napisao:
Brigate BL je napisao:
Ono sto je svakom jasno da je Izvidjac za klasu jaci i ne znam cemu busanje i prica oko titule...


Ovo ja ponavljam od pocetka sezone. Nije mi stvarno jasno cemu ta prica uopste i sama pomisao da se moze ici na titulu kad tu nemamo ni 1% sanse. Odlicno poznajem ekipu Izvidjaca, gledao sam ih bas dosta ove sezone i nismo jaci od njih ni na jednoj jedinoj poziciji, a da ne pricam da su to kod njih sve momci koji imaju 18-21 god + Ratko kojeg su doveli skoro.


E jbg, šteta. Imali su očajan bodovni saldo u SEHI, baš se osramotili i gajio sam nadu, da ih možemo iznenaditi kao oni nas kad smo bili učesnici SEHA i jači. Al znajući da se radi o HR klubu, i da imaju dobru školu i mlade igrače, vjerujem ti na riječ. :(


Pa dosta tih momaka je vec dogovorilo ugovore za narednu sezonu - u Nexeu, PPD Zagrebu, cini mi se da je jedan bio u Nantu na probi, itd itd...
Vidjeces kad budemo igrali protiv njih. Lete na sve strane bukvalno, da ne nabrajam sad imena jer vjerujem da rijetko kome sta znace.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 15:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Korisnik 1111,pitanje za tebe...pošto zaista slabo idem u zednje vrijeme (stidljivi smajli)

Skoro sam pročitao negdje na portalima intervju sa Akom Arslanagićem...gdje je opleo po svemu i svačemu,i po RS BH,i što se nema 30 hiljada maraka za gostovanje u Finskoj,i da je sve u Ligi režirano i svašta nešto..i da nije htio postati Predsjednik RS BIH jer ga je tuzlanski kanton predložio...kaže,da ga je Banjalučki predložio,prihvatio bi kandidaturu odmah,ovako mu se to nešto nepošteno i neprirodno učinilo,da ga tuzlaci predlažu sa kojima nikakve veze nema...rođen u Derventi,a ostvario se u Boriku,postao Evropski i Olimpijski šampion.....al je u tom intervjuu rekao i da mu se jako sviđa trenutna politika u RK Borac i oslonac na mlade igrače na duže staze...

pitanje za tebe glasi,je li to zaista tako,ili Ako jednostavno ne može lajat na svoj RK Borac? :(

Baš sam u dilemi,niti mi se ta fina politika uklapa sa g Umićevićem i sličnim "stručnjacima" niti idem na utakmice da bih imao svoje lično mišljenje,stav,i znao kakvi su nam igrači,generacija koja igra,a pogotovo koje dolaze za godinu,dvije...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 16:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Izvidjac je dosta aktivan, jednog od nasih igraca zele u svojim redovima...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 18:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Schlager

ima klinaca zaista i AKo je tu u pravu da se oni moraju izgurati cak i po cijenu titule...
Ali upravo ce ti naredna sezona donijeti sud o upravi i dugorocnom razmisljanju. Takodje i Abasu jer se on nada da ce se napraviti tim od domacih igraca ..
RBA- blizu su da ga odvedu,a i jos nekoliko talentovanih klinaca iz BIH su vec kaparisali...Rade ljudi posao

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 09:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Schlager, nisam toliko upucen u desavanja u klubu da bih mogao o tome da pricam. Gledao sam svega par utakmica ove sezone i sve mi je bilo jasno...ima tu mladih igraca koje bi morali istrpiti, ali ova "pojacanja" sto su dovodjena po meni nisu neki igraci ako cemo realno. Ne znam kolike su plate, ne znam sta se desava po tom pitanju - vidim samo ono sto prikazu na terenu i na osnovu toga pricam sve ovo. Za titulu nemamo nikakvu sansu i nadam se da je to svima u klubu jasno, ma sta god oni pricali.

Kad pocinje ta Liga 4 ili kako se vec zove ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 13:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
11. maja ako sam dobro upratio, pošto sam planirao do srijede da ću pratiti svoje tamo :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2017, 17:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2011, 14:40
Postovi: 599
Citiraj:
Žrijebanjem je odlučen raspored svih šest kola, a već u prvom naredne srijede (10.maj) sastaće se aktuelni prvak Izviđač i pretendent za šampionski pehar, banjalučki Borac m:tel.

Raspored:

1. Kolo | Srijeda 10.5.2017

RK Vogošća PH - RK Konjuh
RK Izviđač - RK Borac

2. Kolo | Subota 13.5.2017

RK Konjuh - RK Borac
RK Vogošća PH - RK Izviđač

3. Kolo | Srijeda 17.5.2017.

RK Izviđač - RK Konjuh
RK Borac - RK Vogošća PH

4. Kolo | Subota 20.5.2017.

RK Konjuh - RK Vogošća PH
RK Borac - RK Izviđač

5. Kolo | Srijeda 24.5.2017.

RK Borac - RK Konjuh
RK Izviđač - RK Vogošća PH

6. Kolo | Subota 27.5.2017.

RK Konjuh - RK Izviđač
RK Vogošć PH - RK Borac

_________________
Penis, to ti je kao kurac, samo manje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2017, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Izgubili smo 28:24 u Ljubuskom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2017, 21:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Izgubili smo i u Zivinicama 30:25. Ne znam kome su bile potrebne one najave o borbi za titulu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 ... 366  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs