banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4651, 4652, 4653, 4654, 4655, 4656, 4657 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Morientes ima sema da dugovi ne ostaju... imas li ti prijedlog, kako bi rjesavao ovu situaciju?
zamrzavanje je najnormalnija stvar, da se sutra desi treci svjetski i nas pogodi, klub bi bio zamrznut, ne ugasen, ne bi kretao iz pocetka vec nastavio tamo gdje stao.
Novi zakon o sportu je fiktivnost, otpisivanje dugova je fiktivnost, vracanje dugova bez zamrzavanja je fiktivnost...

Pinkara imas li konretan prijedlog, osim sto si vec poimenice isprozivao neke bivse igrace?

Garancije ne postoje ni za sta...
Ali postoje statuti u klubovima i pravilnici.

Garancije ti je da u skupstini kluba, koja je najvisi organ,budu ljudi kojima je stalo da Borac bude klub primjer a ne klub slucaj, da u nadzorom odboru imas iste takve ljude, a UO da radi i podnese na kraju izvestaj navedenim, koji onda imaju mogucnost da reaguju.

Nije niko opcija za ulazak u klub, vec fiktivno na osnovu clanka
https://srpskainfo.com/pusic-borac-mora ... e-od-nule/

Citiraj:
Po ko zna koji put ponavljam da imam obavezu da pomognem Borcu, to je klub koji je od mene napravio čovjeka i zdravu ličnost, svim srcem sam u ovom klubu...
...
Od fudbala se može zaraditi, ali u njega ne treba ulaziti s ciljem da se zaradi, već da se oduži klubu, zajednici, gradu…


zdravijih razmisljanja ne cuh odavno, a iako sere, onda ga bas dobro sere ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 15:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Prozvao pa sta?
Mislim da si promasio sa tumacenjem onog sto sam napisao. Ako je ovo novi pocetak,onda treba da se sve iscisti ukljucujuci i "legende kluba".
Ima njuh jos sto parazitiraju od uprave do uprave. Nije rijetka pojava kada se ustolici nova uprava da ti starosjedeoci u klubu ih hvale na sva usta pri tom pljujuci prethodnike da bi na kraju ovi novi zavrsili kao i ovi prosli.
Svoje prijedloge sam jznosio kada je bilo vrijeme,imam i sada misljenje ali ono je manje bitno. Neka mladi kazu koju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 15:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Na stranu sve ali Gliso je govedo na kvadrat,jedina stvar ovog ujkinog koja mi se svidja je da se unisti Glisa.Samo ja bi jos nasao ko mu je omogucio da porazuje ovolike pare.Ima li iko informaciju koliko je do sad isplaceno skoli fudbala Dzaja.
Yebote napraviti toliki dug a nismo prodali igraca u toj vrijednosti u proteklih 10 godina.
Jos kad se sjetim koji su to igraci,osim Boke i eto Marka Maksimovica,ovo ostalo Boze pomozi,mislim da je medju njima i Glista :D i ima igraca koji se nisu ni bavili ozbiljno fudbalom.
Jos pitanje,zna li se tacno koliko se duguje Ringu i Brani Jankovic i kakav je statu sa njima,jel ceka Brane zemlju da napravi zgradu?...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 15:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
Moje misljenje je da je Pušic dobar izbor , prije svega vrijedan i pametan momak, samim tim sto je izasao onog trenutka kad su ovi krenuli sa svim svojim sranjima je dokaz da nije kao ONI u to sam siguran, i dok je bio tu to je bilo jako ozbiljno , bas onako ona prava prica. Ako se odluci da preuzme mimo vice i ovih , treba mu dati podrsku jer sam siguran da ce napraviti dobar odabir ljudi i da ce uraditi najbolje za Borac , tj iz ove sad situacije nadji najbolje rjesenje . Nije igrao prljavo kao ovi , ovi su se sluzili prljavim stvarima i opet su pokusali sad prljavo i dalje igraju prljavo ..

Puna podrska PUŠIĆU !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 16:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Mi smo klub trebali ugasiti kad je predsjednik kluba bio Suput, naravno nije bilo podrske jer ljudi vecinom ne poznaju stvarno stanje kluba, navijace obicno interesujs rezultat i ako nema rezultata odmah krece lov na vjestice...
Ja i dalje mislim da je svaka uprava radila najbolje sto je znala, neke bolje, a neke losije, ali svaka se borila na svoj nacin, moja zamjerka svim upravama ide samo u pravcu sto nisu imali dovoljno hrabrosti, da kazu, stanje je takvo i takvo, ako ne uradimo to to i to, najebali smo, a nas prijedlog je takav i takav...
Igranje prve ligs Rs i nosenje sa dugovima je samo tiho umiranje i rezultat ce biti jednak, samk ce agonijs duze trajati, a za tri cetri sezone igranja lige rs, prve ili druge, rezultirace time da ce na stadionu biti samo porodice igraca koje i onako nece placati ulaznice, ostali ce ga zaboraviti...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 16:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
najbolje ugasiti klub,Laktasi i Krupa nisu daleko lagana voznja autom svaki vikend i lagano

jebes Borac ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 17:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
pinkara je napisao:
Prozvao pa sta?
Mislim da si promasio sa tumacenjem onog sto sam napisao. Ako je ovo novi pocetak,onda treba da se sve iscisti ukljucujuci i "legende kluba".
Ima njuh jos sto parazitiraju od uprave do uprave. Nije rijetka pojava kada se ustolici nova uprava da ti starosjedeoci u klubu ih hvale na sva usta pri tom pljujuci prethodnike da bi na kraju ovi novi zavrsili kao i ovi prosli.
Svoje prijedloge sam jznosio kada je bilo vrijeme,imam i sada misljenje ali ono je manje bitno. Neka mladi kazu koju...


ok, pogresno sam protumacio.
istina je to sto pises, znamo to svi manje vise koji ...
oni su vec sebi i odstupnicu napravili, borac 1926, ali zato sam i rekao da sada imamo priliku zdravu pricu graditi mi, ne paraziti, razno razne legende itd.

sta je bilo bilo je...gledamo buducnost...samo ne kratkovidnu nadam se

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 18:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
https://youtu.be/-wAKHGVFB2Y

Možda se rešenje može naći u ovim rečenicama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 19:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
Riješenje je samo zakon o sportu koji bi doveo eventualne inevestitore. Međutim do tada treba naći model koji Borac može postaviti na zdrave noge. Ogromni su dugovi, ova pitanja mora da riješi grad, država. Zato puna podrška, samo na ulicu, naće oni lovu. Kada može Rafting 13 miliona može i Borac. Što se tiće Džaje, sutra napraviti skupštinu Džaje i smijeniti Glišiće, i eto naćina kako izbjeći dug. Oni su UG kao i svi ostali klubovi, a 20 god nisu održali skupštinu. I 200 % su uzeli lovu od Čelika, ali polako, doće i to...

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jun 2018, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Prvi korak je odlazak ovih ljudi u upravi.
Zatim da se uradi presjek stanja i da se vidi sta se duguje i kome.
Mada nisam optimista i ne vjerujem da za klub ima spasa. Ko zna sta ce iza ovih ostati. Pa problem omladinske skole itd...
Ali kazem korak po korak.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jun 2018, 00:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2010, 10:09
Postovi: 129
http://zurnal.info/novost/21180/tajkuni ... m-stadionu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jun 2018, 07:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
U Banjalucku bundes ligu i lagano. Ako je mogla Parma moze i Borac. U svakoj slucaju ovo je sramota za Banjaluku i RS.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jun 2018, 09:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
ljudi najbitnije je sutra bez ikakvih incidenata da se okupimo,prosetamo gradom i zavrsimo setnju na nama najvaznijem mjestu :)

bice mnogih koji zele da nas ocrne,predstave kao placenike,divljake koji ruse svoj grad.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jun 2018, 09:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2017, 19:27
Postovi: 32
Nigdje se ne spominje podpredsjesnik kluba Vico,da se hinja ne pokusava usutati da ostane hahaha,parola VICO ODLAZI


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jun 2018, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Veca hinja mi je ispao felso ovim svojim bahatim izjavama upucenim protiv ljudi koji su protestovali..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jun 2018, 11:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ћорсовић даје још наде на свом порталу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jun 2018, 12:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Okt 2014, 17:29
Postovi: 103
http://mondo.ba/a808769/Sport/Fudbal/Pr ... -ligi.html

Послато са LEX653 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jun 2018, 15:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2010, 10:09
Postovi: 129
https://glasnarodan.blogspot.com/2018/0 ... a.html?m=1


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2018, 12:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Због новонастале ситуације и информација до којих смо дошли, а према којима ће данашњи скуп навијача бити искориштен у друге сврхе, те не желећи да угрожавамо безбједност свим нашим припадницима и симпатизерима клуба, отказујемо данашњи протест.

Ми смо своје незадовољство показали у четвртак, захтјеви су јасни. Борба се и даље наставља!

Не пристајемо на гашење и фузије, тражимо систематска рјешења за Фудбалски клуб Борац и одлазак тренутне управе.

Не дамо Борац!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Jun 2018, 12:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2010, 10:09
Postovi: 129
Ko vodi taj sajt?
O cemu se ovde prica :-?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4651, 4652, 4653, 4654, 4655, 4656, 4657 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs