banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4404, 4405, 4406, 4407, 4408, 4409, 4410 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Avg 2017, 22:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
skypostman je napisao:
Ma kakav pritisak ljudi moji, pa mi smo usli iz druge lige. Ovu sezonu zaboravite, stabilizacija i sredina tabele, da se neke stvari poklope i slegnu a onda iduce napasti evropu. Nemojte stvarati pritisak, nema nista naglo i preko reda, samo lagano...

Na mjestu je to sto pises ali...
Dzaba i sav marketing kad ce poslije losih rezultata ostati nas 1000 kojima se j*be za tim jer smo svakako na stadionu. A posto ce biti manje publike i sponzori ce imati manje interesa, a onda i teze ide ta stabilizacija, sve je to povezano.

Mi jednostavno moramo imati konkurentnu ekipu.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Avg 2017, 22:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Karic iako nije dao gola je jedan od nasih najboljih igraca trenutno!!!
Oduvijek se znalo da on nece dati 20 golova u sezoni ali da ce orati za ekipu i razigravati sto covjek i radi.zutog ili slovenca malo preseliti na klupu,dati aci sansu a ostale realno nemamo ni sa cim promijeniti.
Kod drugog gola,janicic umjesto da ispuca loptu odigra povratnu po zemlji zecu i lik je sprasi kroz usi a u istom napadu prije gola avdukic OPET odbranio mrtvu sansu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Avg 2017, 22:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Bez pritiska i bodova iz narednih utakmica posjeta nam pada na ispod prodjeka a da ne mracim da bi moglivdoci da igramo ligu za opstanak....
A onda je sve moguce samo je nwbo granica i prva liga rs.
Prave se pocetnicke greske i treba ih ispravljati cim prije.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Avg 2017, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Kontam da smo kvalitetom oko 8. mjesta, dobro je Pusic rekao po platama smo 8/9, to je to, ako mislimo sta dovoditi odmah na ovoj prvoj pauzi, na zimu je vec kasno. Ako ima para, ako nema, nek ide kako ide samo se bojim situacija kad izlete 3-4-5 startera zbog kartona i povreda, klupa je tanjusna.
Jeste da nismo zasluzili oba ova poraza ali mozda nismo ni protiv Goska 3 boda, jbg. Glavu gore, probati uzeti bare 4 boda sad


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 00:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Pogledah reprizu, ne znajuci rezultat. Neću vrijeđati niti kritikovati, sami je početak, ali se mora sportski sektor uozbiljiti.
Vidimo se protiv Viteza na stadionu.
Pohvale navijačima na brojnosti i navijanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 08:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Ne bih se baš složio da nam je klupa tanka, Delić, Radulović, Burazor bi po meni mogli igrati u pola premijerligaških ekipa u prvoj postavi.

Ništa strašno, nadam se da su naučili nešto iz ove utakmice, idemo dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 08:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tanka je utoliko sto ni u odbrani,ni na golu,ni u napadu nemamo nikakve alternative najboljoj 11-orici....samo u veznom redu imamo izbor...sinoc se jasno vidjelo koliko Vranjes nema izbora za plan B...da se nesto promjeni,pojaca...nema covjek mogucnost da promjeni nesto i krene rizicnije...otkad smo primili drugi gol,nismo prisli golu zeljeznicara do sudijske nadoknade,punih 25 minuta.....inace,sasvin zasluzena pobjeda domacina,bili su brzi,agresivniji,vise su napadali i vise zeljeli ovu pobjedu....imaju i vecu sirinu u rosteru....moglo je uz malo srece biti drugacije,da kjosevski pri 1-1 nije odbranio onaj zicer Veselog..al pitanje je koliko bi to bilo i dobro...samo bi se zamazale oci da se sa ovako limitiranim izborom igraca u odbrani i napadu moze izgurat sezona i izboriti liga 6...sad je sve na Upravi...ispasti,naravno necemo ni sa ovim igracima,imamo ih 13-14 solidnih....a ako zele da ne budemo epizodisti,i zaista se ozbiljno uhvatimo borbe za Ligu 6,ili Evropu,onda su jos 2-3 kvalitetna pojacanja pod moranje...jer tek dolazi ritam srijeda-nedjelja i ispadanja zbog povreda,kartona....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 08:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Једино везни реди и имамо, то не треба појачавати.

Док год ми на гостовања будемо ишли да играмо катанаћо нема нама хљеба. Не знам што смо се повукли након вођства. Никако ми није јасан Врањеш.

Хоћели ложе ускоро бити готове?

Браво Шлагере, кратко и јасно.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 09:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Stabilizacija i borba za opstanak ne idu ruku pod ruku, tu glupost odmah zaboraviti, dakle, rezultat nam treba, hitno, eto ja cu kao laik reci da nama fale tri boda, a vi mislite sta god hocete, nama teske utakmice tek predstoje, ovo do sada je bila boza i limunada zajedno.
Dosli smo pod moranje za sest bodova u sledece dvije.
Sportski sektor je od pocetka kasljucao, a sada vec ozbiljno pocinje da steka, tu se hitno moraju posloziti stvari ili od stabilizacije nema nista...Upravi jos jednom svaka cast za rad, ali na zalost oni ne igraju na terenu, da igraju, bilo bi vise bodova.
Jos nesto, sta cemo mi ako se povrijedi Karic ili Galesic nedaj boze ili dobiju kartone, kakav sistem igre imamo za to.

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 09:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Pa sasvim je realna mogucnost povrede, njih dvojica nose ekipu. Ostali se slepaju. Galesica batinaju samo tako jer je znalac, Karic se rve sa dvojicom na ledjima svaku utakmicu, Avduka skida ono sto je realno...

Za ostale bas i nemam sta pozitivno napisati.

Sa ovom ekipom cemo opstati, ali za ligu 6 mora se dovesti neko.
I slazem se, bodovno smo podbacili. Kad sam vidio raspored ocekivao sam 7 bodova minimum, u nekoj najgoroj varijanti.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 09:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
nista ne dirati do pauze. sto se ekipe tice, mali zuti treba da odmori i radulovic mora vise da igra.
najlogicnije stvar sinoc je bila da aco, ako vec nije poceo, udje u igru oko 55 minuta i da se privodi kraju rezultatski. zakasnilo se ali opet, koje su nam alternative?!
mi drugog igraca na klupi nemamo da kvalitetom zasluzuje mjesto u stratnoj postavi osim ace! cija je to krivica??? to je pitanje svih pitanja! ako je novac postojao i ako si doveo karica, galesica, veselinovica znaci da je sigurno bilo prostora da se dovede jos jedan stoper i napadac. to je minimum, da ne govorim o lijevom beku i jos jednom veznom.
ali ne, mi ostajemo sa ojdanicem i sl!
dosli smo u situaciju kada moramo da uzmemo obe utakmice kuci pred pauzu i vratimo se u normalan tok.
stabilizacija je prosla, to se moze zakljuciti na osnovu izjava u petak. sada da bi klub napredovao dodatno, neophodni su rezultati a to mora da donese sportski dio, od jandrica, strucnog staba i i graca na terenu.
momci, plate sada ne kasne, pripreme su odradjene, euforija je u gradu(bila bar do sada), stadion je najposjeceniji u regionu... sta vise treba??? godina dana da se "naviknemo" na premijer ligu??? e to ne moze!
rezultat sa terena mora da bude dobar inace se vracamo unazad a zna se na kome je da to isporuci.

na kraju krajeva, jandric mora da pronadje jos 2 igraca do kraja mjeseca! ako on to ne moze, treba pronaci nekoga ko moze to da uradi.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 09:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
I da, problem je sto igramo sa 2 defanzivna vezna pa nemamo tranziciju. Ja bih tu doveo jednog igraca drugacijih karakteristika, promijenio formaciju a jednog od ove dvojice na klupu. Nemamo dovoljno igraca u napadu i zato Galesic drzi loptu predugo.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Sasa Kajkute napusi kurca banjaluckog svim navijacima Borca. Postedite me prica profesionalac ...smradino jedna ...

Nisma vidio jedino sto sam se nadao ...vidio sam neagresivne igrace, preplasene igrace, preplasenog trenera ...vidio sam sve drugo osim onoga sto nam je ime kluba ...
Pustite pravdanja roster, manjak igraca, igramo zatvorena, autobus parkiramo, dokle vise ...hocemi li dobiti trenera da probamo otvoreno, pa ko ga jebe, neka nas nabijemo 5:0 ...

ako je prosli poraz bio nesreca, ovaj je pokazao da mi nemamo borce vec curice na terenu ...cast izuzecima

Avduka skida Zebi priliku, nasih sest igraca stoji igleda kako ovi jos dva puta sutaju i daju gol ....

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Mi smo 25 dana priprema izgubili na uigravanje formacije sa jednim zadnjim veznim, od toga se odustalo sedam dana pred sezonu, neda mi se sada traziti taj intervju...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Volim Borac je napisao:

Nisma vidio jedino sto sam se nadao ...vidio sam neagresivne igrace, preplasene igrace, preplasenog trenera ...vidio sam sve drugo osim onoga sto nam je ime kluba ...
Pustite pravdanja roster, manjak igraca, igramo zatvorena, autobus parkiramo, dokle vise ...hocemi li dobiti trenera da probamo otvoreno, pa ko ga jebe, neka nas nabijemo 5:0 ...

ako je prosli poraz bio nesreca, ovaj je pokazao da mi nemamo borce vec curice na terenu ...cast izuzecima

Avduka skida Zebi priliku, nasih sest igraca stoji igleda kako ovi jos dva puta sutaju i daju gol ....

To je to, odigrali smo kukavicki i tako i prosli. Kad budemo isli npr. Zrinjskom neka Vranjes na presu jasno kaze da idemo parkirati autobus i igrati kao sisice pa da se ne nadamo. A Zrinjski je mnogo bolji od raspalog Zeljeznicara, ja bih se zabrinuo.

@RBA
Pa da, mijenjati formaciju. Nije kasno. Iskreno, nekako mi Guberac I Zuti ne funkcionisu, ne vidim svrhu igranja obojice u isto vrijeme. Gubimo na kreaciji, brzini...

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Zutog cemo ovako spaliti...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
kakvo mijenjanje formacije u ovom momentu? pa valjda je logicnije probati promijeniti sastav na terenu?! mi smo 4 kola poceli sa istom ekipom, osim kada se janicic povrijedio i mirkovic odradjivao crveni, i to govori da nas je lako procitati. to se vidjelo sinoc, na karica smo navikli da ga tuku, plus sto je galesic vise bio u vazduhu nego na svojim nogama. tuklo ga sa svih strana, od stoper i bekova do ramovica.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Simatizer, nema sada diranja u formaciju, sada je tako kako je, za te stvari sluze pripreme, zato sam i rekao da je u tom intervju sam Cupo rekao da je na pripremana namjesta sistem sa jednim nazad i onda ga odbacio sedam dana pred sezonu zbog "karakteristika borcevih igraca" jbg.
Ispalo je da smo 25 dana priprema bacili niz vjetar.

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
A jebat ga, sta onda da se radi? Nemas roster da nesto drasticno promijenis, ne diraj formaciju...sta onda da ocekujemo? Realno, imamo samo Acu kao alternativu koji je trenutno bolji igrac od Zutog. I to je to. Da, procitani smo, udaraj Galesica i osakaceni smo.
Vidjecete muku i protiv Viteza, zalijepice se za njega, a ova dvojica ne znaju kreirati...

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Avg 2017, 10:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Aco, Delic, Burazor, to su neke alternative, ostalo budi bog snama, dakle samo medju ta tri igraca mozes traziti rjesenje, ostali su tu da ih imas onako na broju...
Eventualno Djordjevic...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4404, 4405, 4406, 4407, 4408, 4409, 4410 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs