banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 16:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4484, 4485, 4486, 4487, 4488, 4489, 4490 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 11:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Кунић игра борбено, и свака му част, туче се колико може, али немојмо се заносити да је он дугорочно рјешење за било шта. Чак му и не замјерим што је онај зицер промашио. Али каква лопта Радуловића који је иницирао ту шансу, кроз 2 штопера, капа до пода Ацо !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 12:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Pregled kola od sinoć, Kiza je bio gost.

http://www.bhrt.ba/bht1-emisije/bh-tele ... 5-10-2017/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 12:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Нова Варош je napisao:
Кунић игра борбено, и свака му част, туче се колико може, али немојмо се заносити да је он дугорочно рјешење за било шта. Чак му и не замјерим што је онај зицер промашио. Али каква лопта Радуловића који је иницирао ту шансу, кроз 2 штопера, капа до пода Ацо !!!


a sta cemo sa hvalospjevima Karicu kad se na Kunicevoj poziciji tukao i dao jedan gol, a sad kad to isto cini Kunic nije dugorocno rjesenje za bilo sta? naravno da nije za evropske utakmice ako Borac bude igrao za par godina ali za ovu odron ligu moze itekako pomoci pod dirigentskom palicom Milinkovica i savjetima vrsnog golgetera Loncara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 13:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Карић је прошле сезоне малтене сам оставио Челик у лиги. Бољи је нападач од Кунића, окретнији је, бржи, не пуно, али јесте.
Проблем нам је што нема ко контру истрчати, да је био неко бржи на страни, можда би и побједили у Мостару. Чудић, Веселиновић или Мирковић, односно да је Чудић раније убачен.
Ацо Радуловић је играо крилног играча, десно крило, мислим први пут у животу.
Нисам паметан, али цијеним да је киза увидио да ми не можемо играти лопте са овом екипом, него чекај контре и трчи, проблем ће бити у Зеници и против Гошка, кад требаш напасти, поговото против габељана кући. Мислим да ћемо добити у Зеници и то поприлично лако. Вријеме је да Челик испадне. Годинама су већ на ивици амбиса.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 13:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Karic je samo iskusniji od Pere, Pero se neozbiljno odnosio prema obavezama u ranijem periodu i zato je slabo napredovao, zato hocu da vjerujem da ce ga zabiti u ZE, sto da ne i Karic pa makar mu ruzno skandirali robovi kao Kajkutu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 14:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Ja bih volio kuci protiv Goska 4 4 2 da odigramo ne pamtim kad smo zadnji put izasli sa dva napadaca od pocetka..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 14:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Ja sam bas htio pitati kako su odigrali Karic i Guberac po vasem misljenju jer ih nesto nisam previse primjecivao a opet kad je Karic izlazio vidi se da je umro, znaci da je dosta pretrcao. Elem, ne sporim da je igracina ali mi smo vise imali od Pere napadaca iako je igrao 10 puta manje od Karica. Ona taktika nabij na Karica ne daje rezultat, osim sto Karic ostavi utisak najborbenijeg igraca, nista drugo. Rope sjajan u Mostaru, gol nizcega Radniku, Slobodi, u kupu vise komada itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 14:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
sada omalovazavamo igru mahira karica?! eeeeeeeeeeeee.............

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 14:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Kunic treba jos dobro guzove da odere da bi mogao opepeliti Karicu.
Poboljsao se, bori se, ali ima mnogo nedostataka. A jedan je da se ne zna graditi. Svako malo sviraju mu faul u napadu.
Plus sto je spor, vidjeli smo ono kad je povukao loptu. Pa jos fulao zicer.
Ali bori se nekoliko zadnjih utakmica i nemam zamjerku.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 15:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Borac u srcu je napisao:
Ja sam bas htio pitati kako su odigrali Karic i Guberac po vasem misljenju jer ih nesto nisam previse primjecivao a opet kad je Karic izlazio vidi se da je umro, znaci da je dosta pretrcao. Elem, ne sporim da je igracina ali mi smo vise imali od Pere napadaca iako je igrao 10 puta manje od Karica. Ona taktika nabij na Karica ne daje rezultat, osim sto Karic ostavi utisak najborbenijeg igraca, nista drugo. Rope sjajan u Mostaru, gol nizcega Radniku, Slobodi, u kupu vise komada itd.


Nije Karić kriv za tu taktiku, nego trener i saigrači. Vidio si npr. u Širokom gdje je Veselinović stajao kad nam je sjebao ofsajd zamku. :roll:

Kuna je građen za napadača, jak je, zna spustiti loptu itd. ali nema ono najvažnije - da iz jedne šanse da gol. Ovaj promašeni zicer u Mostaru je ništa neobično. Mi stvaramo malo gol šansi, a Kuna ih treba puno da bi zabio i zbog toga dugoročno on nije rješenje. Svaka mu čast na borbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 15:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Sep 2017, 05:16
Postovi: 19
Meni se ovo sa Kunicem i Karicem cini dobro.Mozda i najbolje što se moze uraditi.Mozda da Karic jos malo udje prema unutra i da duplira s Kunicem kad imamo izgledan posjed.Ono što sam primjetio je da Galesic mora puno brze odigrati pas dobar prema naprijed u situacijama kad presingom uzmemo loptu na sredini.Bilo je par takvih situacija kad su mu se svi odlično otvorili i nudili a on je ulazio u nepotrebne duele zbog kontakta viska sa loptom i usporavao napad...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Okt 2017, 05:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
kako su Gale i kompanjoni? jesu li sinoc trenirali?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Okt 2017, 06:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Jesu a danas treniraju 2 puta.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Okt 2017, 07:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
hvala, dobro je


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Okt 2017, 09:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Да нас неће случајно преносити ретардирана платформа?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Okt 2017, 11:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Sljedeća 3 gostovanja (Zenica, Doboj-Kakanj i Vitez) nas niko ne prenosi. Pošto je Uda sad dole na klupi izgleda da ćemo ostati uskraćeni i za onaj prenos telefonom. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Okt 2017, 12:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Facebook stranica radija Zenit je radila prenos Celik - Zeljeznicar sa tribina. Nadam se da ce biti toga i u subotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Okt 2017, 12:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
kakav prenos kakvi bakraci, na lice mjesta i bodriti svoje ljubimce :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Okt 2017, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Generalno smijesno je to sto tokom utakmica na FB stranici nikakve informacije ne idu, kao da se utakmica ne igra. Ako si vec Uda sa ekipom, onda nadji nekoga ko ce to profesionalno obavljati tokom utakmice.. pa majku mu i ovi klubovi iz sela su to u stanju obaviti.
Ajde malo neka narod bude vise upucen o utakmicama kluba, ne posjecuju svi ovaj forum da nalete na neku informaciju.

Subota ugodnih 23 stepena u Zenici, suncano, idealno za podrzati igrace u ovoj veoma bitnoj utakmici..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Okt 2017, 05:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
rade momci samo tako na treningu, vidi se da svi imaju motiv da se nametnu Kizi, na probi neki mladi stoper iz livna


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4484, 4485, 4486, 4487, 4488, 4489, 4490 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs