banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 12:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4630, 4631, 4632, 4633, 4634, 4635, 4636 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 09:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Ja samo ne razumijem kako taj vico i dalje ima toliki inat da nastavlja da bude u klubu.. pa nemas upravnog odbora, nemas ljude oko sebe, nemas publiku na stadionu, nemas rezultate, pucas po svim savovima, imas samo delu i felsu i sts znam mozda jos nekog eventualno.

Znaci klub nam tone zbog tako nekih likova koji su pali sa neba, i nemaju nikakve veze sa Borcem i sportom, a klub gledaju kao igracku preko koje je moguce ubosti neki transfer... ali s obzirom kakvi talenti su u pitanju, tesko gospodo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 11:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
Rangarok je napisao:
Ja samo ne razumijem kako taj vico i dalje ima toliki inat da nastavlja da bude u klubu.. pa nemas upravnog odbora, nemas ljude oko sebe, nemas publiku na stadionu, nemas rezultate, pucas po svim savovima, imas samo delu i felsu i sts znam mozda jos nekog eventualno.

Znaci klub nam tone zbog tako nekih likova koji su pali sa neba, i nemaju nikakve veze sa Borcem i sportom, a klub gledaju kao igracku preko koje je moguce ubosti neki transfer... ali s obzirom kakvi talenti su u pitanju, tesko gospodo!

Izace onog trenutka kad ovo sve dodje do Milorada Dodika ako uopaze doste dodje , nagore je sto je medijski mrak , da bar novinari smrdljivi pisu o svim stvarima kako treba pa da ss digla malo vecafrka u javnosti , ovako oni pisu sta im se kaze , prodali su se za male pare , dva puta je dela maltretirao pred 300 ljudi , jedino portal jedan je nesto kratko prenio , trebamo svi sa foruma poslati pismo na e mail adresu od palate predsjednika , pa nek vidi malo , nije mu valjda u cilju u izbornoj godini da mu necak placa kriminalca da tuce ljudi po gradu ... kolko je to samo bahato , VICO ZELJKOVICU MARS IZ BORCA FUKARO JEDNA !!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 11:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
:lol: :lol:
Na forumu je ko u klubu, al identicno stanje. Snsd kontrolise medije, Vicu, klub, biblioteke, banke....a ovaj kaze da se salje mail predsjedniku :lol:

Srećan Vaskrs svim Borčevcima.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 12:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
AndiamoBL je napisao:
:lol: :lol:
Na forumu je ko u klubu, al identicno stanje. Snsd kontrolise medije, Vicu, klub, biblioteke, banke....a ovaj kaze da se salje mail predsjedniku :lol:

Srećan Vaskrs svim Borčevcima.

Kad me vec ismijavas , reci mi jel ti stvarno mislis da snsdu odgovara ovakvo stanje u klubu jel ti stvarno mislis da njima odgovara nesposobnj vico zeljkovic da vodi klub ovako u izbornoj godini ??? Da vodi klub u propast i siri nezadovoljstvo medju ljudima koji su posjecivali stadion , da placa kriminalca da maltretira , ako mislis da to njima odgovara onda nesto nije s tobom uredu ...
srecan Vaskrs i tebi i svim Borcevcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 16:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Druže posalji mail, spasi Borac.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 16:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Тужна слика коју је шакал поставио. Дно.

Nijeposteno je napisao:


Kad me vec ismijavas , reci mi jel ti stvarno mislis da snsdu odgovara ovakvo stanje u klubu jel ti stvarno mislis da njima odgovara nesposobnj vico zeljkovic da vodi klub ovako u izbornoj godini ??? Da vodi klub u propast i siri nezadovoljstvo medju ljudima koji su posjecivali stadion , da placa kriminalca da maltretira , ako mislis da to njima odgovara onda nesto nije s tobom uredu ...
srecan Vaskrs i tebi i svim Borcevcima.


Борац је задњи пут кад је испао, испао за вријеме локалних избора, односно те године, 2016-те, а снсд глатко побједио на иборима у БЛ. Шта ти то говори?


Ајд схвати, да сем пар десетина мазохиста, народ боли брига за Борцем. Гледа народ како да заради себи и дјеци кољу хљеба, ако већ није нагулио из ове жаборкречине.

Чекати срећнија и боља времена што се тиче нашег Борца, па кад год да дођу....

Христос Васкрсе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 22:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Није само један човјек у питању, тај дела ради за партију која га плаћа, а иза партије стоји читава полиција. И де ти иди против читаве полиције ове републике. И смијешно је што једни друге прозивате и разврставате по критеријумима "ми прије 30 година", "ми прије 10 година, ви сада"... Сви ми ваљда волимо Борац, а свађама нећете ништа постићи. Помозите, ако нећете или не можете, нема проблема, само не одмажите сви у оваквој ситуацији.

Христос васкрсе, и да доживимо та боља времема и љепше Васкрсе...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 22:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
Umetnik je napisao:
Није само један човјек у питању, тај дела ради за партију која га плаћа, а иза партије стоји читава полиција. И де ти иди против читаве полиције ове републике. И смијешно је што једни друге прозивате и разврставате по критеријумима "ми прије 30 година", "ми прије 10 година, ви сада"... Сви ми ваљда волимо Борац, а свађама нећете ништа постићи. Помозите, ако нећете или не можете, нема проблема, само не одмажите сви у оваквој ситуацији.

Христос васкрсе, и да доживимо та боља времема и љепше Васкрсе...

Najgore od svega sto sebi neko daje za pravo da proziva nekog a pri tom on Cuti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Apr 2018, 23:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 476
Nijeposteno je napisao:
Umetnik je napisao:
Није само један човјек у питању, тај дела ради за партију која га плаћа, а иза партије стоји читава полиција. И де ти иди против читаве полиције ове републике. И смијешно је што једни друге прозивате и разврставате по критеријумима "ми прије 30 година", "ми прије 10 година, ви сада"... Сви ми ваљда волимо Борац, а свађама нећете ништа постићи. Помозите, ако нећете или не можете, нема проблема, само не одмажите сви у оваквој ситуацији.

Христос васкрсе, и да доживимо та боља времема и љепше Васкрсе...

Najgore od svega sto sebi neko daje za pravo da proziva nekog a pri tom on Cuti.



ovo na moj racun.......ja NIKOG ne prozivam licno nego mi smeta letargija grupe....i imam pravo kad kazem da prije 25-30g ne bi ovo ovako bilo.....bar se ne bi ucutali kao ovi sad....i ja vise slova na tu temu necu napisati....ako ce vam biti lakse pisacu da ste naj bolji i dan danas...da grmite sa sjevera...da su vam koreografije super,steta sto zbog zadnje bakljade Borac placa astronomske kazne ...jeste li sad zadovoljni drugovi clanovi grupe?

I to mi napise drug clan koji se nedavno registrovao na forumu samo da ''kaze'' nesto....mislim smijesno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Apr 2018, 08:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Ovaj remi sa Goskom je tanak i bice cupavo za opstanak.

I dajte prestanite o Lesinarima, koga bolan to zanima?!
Ne idu na utakmice i gotova prica, ne idem ni ja dok bahate neznalice ne odu pa koga boli ona stvar.
Ovi novi clanovi unistise temu na kojoj se ranije nesto, osim naseg standardnog naprdjivanja, moglo i procitati.

Ne zanima ovdje normalne ljude da li je neki kriminalac pretucen, ko sa tribine rastura drogu, koga stiti policija, ko je dousnik i slicno! Sta normalan covjek ima sa tim otpadom?!

Prestanite dosadjivati!

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Apr 2018, 10:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
сморили сте о Лешинарима, одлука групе је таква и ми то морамо поштовати.
Нама је већи проблем наш распоред до краја сада две заредом гостујемо (Слобода, Челик) онда кући са Младост ДК па опет два гостовања (Витез, ГОШК) и на крају кући са Слободом.
Мислим да имамо судбину у својим рукама јер ако узмемо бод Челику мислим да је то то. Уколико наредне двије изгубимо већ нас видим у борби за голи живот. Наравно пуно тога зависи и од данашње утакмице Челика и унапријед уписане побједе...

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Apr 2018, 16:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Очекивано Челик на полувремену води 2-0 у Витезу, први гол из офсајда, други грешка Јевтића, ништа нису препустили случају. Дакле, побједили су.
Са овом побједом Челик нам прилази на 10 бодова, идуће коло играју кући с Младости и ту се очекује да им се комшије склоне, па им ми долазимо, у случају да побједе обје, ето их на 4 бода, ако ми изгубимо у Тузли.

Што се тиче нас сљедеће 3 утакмице су битне, Слобода и Зеница, и чекамо Младост. Императив је 4 бода, бар 4 бода.
У Тузли за викенд играмо, а Слобода ће бити уморна од купа, сумњам да ће сампрас™ то баталити зарад борбе за опстанак. Ту морамо покушати извући бод, и ако ништа друго покушати добити Младост кући у БЛ, ако ништа послужити се играма ван терена.

Сад засад, уз Челик навијајмо против Гошка и Слободе да се и они не склоне Челику.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Apr 2018, 20:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Neka tisina na forumu.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Apr 2018, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Стрепња на +10

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2018, 08:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Opravdana, do kraja prvenstva nece biti kola da nije namjesteno. Neke sudije i clanovi saveza ce bas da se opare, neki koji nemaju zeludac za to ce dati ostavke (Mladost)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2018, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
manitu uci da svira je napisao:
Opravdana, do kraja prvenstva nece biti kola da nije namjesteno. Neke sudije i clanovi saveza ce bas da se opare, neki koji nemaju zeludac za to ce dati ostavke (Mladost)

+1

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2018, 16:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2018, 13:04
Postovi: 43
vodja je uznapredovao do mjesta tjelohranitelja cerke velikog vozda pa hoce li imati vremena sad i za samaranje po stadionu il se traze novi kandidati?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2018, 16:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Narod treba jebati :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2018, 16:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Ja sam cuo da je zavrsio sa samaranjem bar neko vrijeme......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 10 Apr 2018, 16:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
Nema Stajanja je napisao:
vodja je uznapredovao do mjesta tjelohranitelja cerke velikog vozda pa hoce li imati vremena sad i za samaranje po stadionu il se traze novi kandidati?

?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4630, 4631, 4632, 4633, 4634, 4635, 4636 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs