banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5080, 5081, 5082, 5083, 5084, 5085, 5086 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Avg 2020, 11:37
Postovi: 319
Momacki odigrano,nije najljepse za gledati ali je efikasno.Idemo jako svaku sljedecu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Uzelac igra malo ozbiljniji fudbal, Meleg daje znakove zivota...
Dosli smo u situaciju da nakon 25 godina rutinski rjesavamo ove male klubice, konacno...
Zadovoljan sam i sudjenjem :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Polako BBL, opet trcis, letis da prozivas nekoga.
Pustite Marka da radi.

Najbitnije da Vojnovic bude spreman za sarajevo.
A sigurno nece odmah Milojevica gurati u vatru, jer je pauzirao dosta.
Nadati se samo da nas povrede zaobidju u buducnosti..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Gazimestanac87 je napisao:
Слажем се са тобом али мислим да ће се ипак гурати Јовановић.

Mislis Milojevic. :D

Marko onda nek kupi prnje. A ne vjerujem da je Vico toliki idiot da zbog guranja Milojevica izvisimo Evropu. Mali nam je vec odnio neke bodove a jos izlazi iz povrede.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Ja mislim da će Subić na klupu a Ćosić na lijevog beka. Marko i Dejan moraju jače utakmice igrati i počinjati. Možda se Ziljkić i Suba budu mijenjali ali odbrana Ćorić Uzelac Jovanović i Ćosić su beton za ovu ligu. Večeras sam posmatrao Brtana. Mašina je on definitivno. Vojinović i on u paru su odlični. Mols mora naučiti da igra naprijed ali je dobar defanzivac i drago mi je što je cijelu tekmu odigrao. Meleg igračina! Vraća samopouzdanje i šteta će biti ako ne produžimo ugovor s njim na ljeto. Moje najveće razočaranje je Grk. Jednostavno njemu ne leži naš stil igre. Sad samo jako sa njanjama i srce na teren. Ako sutra bude x sve je moguće pa i dupla kruna. Odličnu ekipu imamo. Borovčanin i Georgiev moraju dobiti priliku. Dujaković je ušao i stao odmah. Nezainteresovan. Čavić može biti igračina. Sad ako nam se vrati kapiten bićemo tempirani taman kad treba. Još Jovo kad se vrati.... Odličan tim!

Suba srećno ti rođenje ćerkice!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Avg 2020, 11:37
Postovi: 319
Jovanovic - Uzelac, Ćorić - Ćosić(Suba ovisno o formi)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Odlicna utakmica. Iskoristili smo ovaj laksi raspored, sad idu teze utakmice gdje treba zapeti. Protiv teherana bez respekta i u kost pa sta bude. Daj da uzmemo 3 boda tamo!

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Sky, daj statistiku prvog poluvremena, mislim da smo imali samo jedan faul...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Čestitke igračima i stručnom štabu!
Četiri vezane pobjede u prvenstvu!
Moglo bi se reći laganih 3:0, ali budala je onaj ko misli da postoji lagana utakmica u ovoj ligi. Vidjeli smo kako prođe Željezničar juče, kako prođe Široki danas... I mi smo se lako mogli okliznuti na bilo kojoj od ove 4 "lagane" utakmice ali nismo, i to je za svaku pohvalu!
Dominirali smo, zaslužena pobjeda, kontrolisali smo cijelu utakmicu, veći posjed lopte, više šuteva, više kornera.
Nije džabe izgleda Maksimovićeva galama pored aut linije. I meni je ispočetka bilo smiješno, ali natjerao ih je da trče, do zadnjeg minuta. Usadio im je u glavu. I trče SVI. Jer su svjesni da ako jedan zabušava, cijeli koncept pada u vodu.

Čestitke još jednom i igračima i stručnom štabu, i samo tako nastavite!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Јбг момци данас смо без потребно пискарали по теми, ствари који нису везани за Борац. Али накачио се на мој пост па сам морао и да одговорим на његово писање.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 714
Grk ima njuha za gol, kretnju i vidi se da ima sta pokazati ali nama treba sidras gore poput Lukica i Mehanovica.

Dujakovica odmoriti koju utakmicu ali ga upregnuti na treningu, a Borovcaninu dati sansu u drugom poluvremenu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
По побједу на Кошеву, сад је наш моментум, добили смо све што смо требали, тренер и играчи су растерећенији, сад отрести Сарајево. Ништа икс, не спомињите то. Само Борац, Бог и побједа!!! И то онако ко и Зрињски, не дати им да прелазе центар уопште :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 21:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Sky, daj statistiku prvog poluvremena, mislim da smo imali samo jedan faul...
Nisam uspio uslikati, ako neko ima nek stavi.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Sa kakvim pilićarima mi živimo u istoj državi. Kad ne znaju kako izraziti kompleks prema borčevim pobjedama jer ne mogu na sudije, nije bio čak ni slobodnjak ni jedan, onda kažu ne volimo ih jer neće prave zajedničku drugu ligu pa da naši klubovi ulazi umjesto njihovih :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Apr 2021, 23:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Mols je po meni otkrice od kada je Marko trener. sSvaka utakmica mu raste samopouzdanje i vidi se da je sve sigurniji sa loptom, ima ga svugdje, po meni mora igrati.
Posjed lopte je nama porastao od kada je Marko trener, jer izmedju ostaloga igramo sigurnije pasove, ali na taj načini kontrolišemo utakmicu.

O utakmici nema se šta puno reći, dominirali smo klasično našom taktikom i igrom, ČESTITAM EKIPI NA POBJEDI.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Apr 2021, 00:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pa dobro, sad taj posjed lopte sto je porastao mi i nije nesto, jer se dodaju po sredini i vjecito loptu vracaju nazad. Bilo bi idealno da imamo posjed na nasoj strani u vecini, ali da napadamo svako malo. Nasa taktika dobacivanja na nasoj polovini, pa ako prodje kontra prosla, je super kad igramo protiv ekipa kao olimpic. Ali protiv jacih ekipa, kad nam nabiju muda u grlo od presinga, nece prolaziti. Zato na kosevo treba izaci bez respekta i straha, uci u fajt, napadati pa sta nam Bog da. Gore od mostara i veleza ne moze biti sigurno

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Apr 2021, 06:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Ekipu, koja pobjedjuje ne mijenjati, osim ako je iznudjena, u zvanicnim utakmicama smo dali 15 golova a primili 4 i to je ono sto raduje, imajuci u vidu post kad su pripremne u pitanju, vrijeme je da se u subotu otrese SA i da trasiramo put prema duploj kruni, danas u MO x idealan za nas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Apr 2021, 11:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Pavloviću vođa :D

https://streamable.com/h5w3i8


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Apr 2021, 16:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2015, 08:44
Postovi: 306
Neko sam ko ne piše često ali čitam redovno,kao prvo ako su sudije na našoj strani neka su ako navlace nama nek navlace ako uopšte šta i rade u našu korist,od početka lige sudije su bile 12 igrac drugim klubovima ,a nama još jedan protivnik,sjetimo se koje osvajao titule poslije 95e boksit milici ,sloga trn užas svi oni su bili bolji od Borca užas . Dolazi zajednicka liga pocetkom 2000 god. Opet nas jebu svi i savez i sudije i nasa gradska vlast i opet ispadaj pa opet premier liga ,niko nas nije žalio ni srpski ni federacijski klubovi šta god čak su se i podsmjevali..Sada se okrece kolo sreće i ide na našu stranu i ne treba nikoga zaliti i treba sve da im uzmemo kako je nama biko posednjih 25 godina tako sad nek oni osjete malo i ds uzmemo duplu krunu i narednih godina da niko ništa ne osvoji sem Borca pa da puknu od muke svi redom .. cestitke našim igračima na jučerašnjoj pobjedi i da tako nastave do kraja sezone .Veoma brzo zaboravljamo kako smo mi prolazili prošlih godina i od srpskih klubova i od ostalih npr od slavije ,leotara itd

_________________
Борац Бања Лука Република Српска


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Apr 2021, 17:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Ovaj Velež je najseljačkija ekipa u lici. Utakmica sa Njanjama identična kao naša. Bilbija "sjecka" igru. Ubiše. Ovo je na ivici regularnosti i stadion i igra. Nama odgovara da se Njanje nakupe kartona ali ovo smisla nema šta seljaci rade.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5080, 5081, 5082, 5083, 5084, 5085, 5086 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs