banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 20:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4734, 4735, 4736, 4737, 4738, 4739, 4740 ... 5703  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2019, 15:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
Umetnik je napisao:
Јбг, гостујућа гарнитура има једини задатак да се разликује од домаће и то је то, а нисмо једини који су имали бијеле гостујуће дресове. Ова домаћа је фина.

Oпет из Србије. Ово ће бити или једна од највећих срамота Борца или један велики успјех, а успјех је и да се доведе један број играча из Србије и да од њих ваља макар један.

Такође, искористићу прилику и рећи нешто: бомба је играч који добро игра, а не који се добро зове. Ово ми иде у потпис, свиђа ми се мисао, може и у уџбенике, хе, хе.


Što je najgore taj otpad iz Srbije se ubraja u strance. Umesto da se dovedu pravi stranci (a svjedoci smo da to nije nemoguće ni u slabijim ligama od ove), oni dovode nabeđene i isluzene likove. Ništa nisu naučili od prethodnika ili i ne žele da nauče, a poznato nam je kakva su primanja ti igrači imali kroz istoriju.

Razlika u kvalitetu između PL BiH i Kokeza lige je nikad manja. I to ne zato što je ova nasa preterano dobila na kvalitetu (nekada su vjeciti dobijali ovdje po 5:0 u prijateljskim, što je sada nemoguće), nego zato što su oni u velikom padu i ta liga je ubedljivo najneregularnija u regionu. To pokazuju i ovi evropski izleti, gde Zrinjski pokazuje zube, a Radnik je na veoma glup način ispao. S druge strane videli smo "vicešampione" iz Niša kako su prošli protiv Flore. To je najjednostavniji primer, a mogao bih još dosta toga da napomenem, ali nije tema.

Da poentiram, apsolutno sam protiv isluzenih igrača iz Srbije, koji misle da ako tamo ne prave više razliku, ovdje će doći da izdominiraju sa pola snage. Ako nešto dolazi iz Srbije to mora biti igrač koji se dokazao i na internacionalnom nivou kao Marko Jovanović recimo i koji je kroz karijeru pokazao da je profesionalac. Ono što bih dovodio iz Srbije su mladi igrači koji nemaju za sada mjesta u najvećim klubovima, ali mogu da dođu na pozajmicu kod nas. A da zauzvrat ako se vrate u svoje klubove mi dobijemo procenat od naredne prodaje, što je i uslov manjih klubova u Kokeza ligi. Recimo TSC je to vrhunski odradio sa Bojanom Balažom i Partizanom. Deliće 50-50 od budućeg transfera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2019, 17:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
bigman je napisao:
Koja je vasa procjena, koliko ce ljudi doci?

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

Prvo kolo dobar rezultat na teskom gostovanu, PL nakon duzeg vremena u Bl, dobar termin, izmedju 4 i 5k pod uslovom da se ne desi neko nevrijeme...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2019, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Na stadionu Borca može se igrati samo prvo i drugo kolo kvalifikacija LŠ i LE.
Kad bi slučajno neki klub iz RS izborio 3 pretkolo evro kupova morali bi igrati na jednom od tri stadiona u federaciji ili ići u Srbiju.

Sarajevo treće pretkolo LE igra u Zenici.

Nema stadiona u BiH gdje bi se mogli igrati mečevi grupne faze UEFA takmičenja.

Sreća u nesreći pa niko ne može proći ni prvo kolo kvalifikacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2019, 19:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
bigman je napisao:
Koja je vasa procjena, koliko ce ljudi doci?

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

Prvo kolo dobar rezultat na teskom gostovanu, PL nakon duzeg vremena u Bl, dobar termin, izmedju 4 i 5k pod uslovom da se ne desi neko nevrijeme...

Могуће је и да буде 5 хиљада, а не бих гарантовао да неће бити и мање од хиљаде, све зависи хоће ли превладати заборавност и жеља за гледањем фудбала или став према управи.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2019, 19:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2009, 12:54
Postovi: 785
Lokacija: Бања Лука
Koliko je para ulaznica za Borac-Zvijezda 09 sutra?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Jul 2019, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
3 KM Исток, 5 КМ запад

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Jul 2019, 07:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Otisli igraci u karantin, to znaci s jedne strane dobro a s druge strane bice malo dosade, sve u svemu ne treba veceras potcijeniti ranjenog protivnika, jedino da ih malo potcijenimo poslije 5 - og gola


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Jul 2019, 14:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
Ne znam za vas, ali meni je izjava našeg trenera hit: kako dva dana i dvije noći nije mogao da spava jer je bio pod utiskom remija na Grbavici. "Velikan iz Platonove" - da nije smješno, bilo bi tužno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Jul 2019, 21:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5255
Lokacija: Црвено - плави град
Играч утакмице : Младен Лучић.... Танко је ово...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Jul 2019, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1854
Lokacija: Бања Лука
Утакмица танка скроз, очајни смо.
Људи ко је упао на сјевер био? Неко рече да је Дела?

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Jul 2019, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Бранислав Крунић je napisao:
a Zvijezda 09 je u meč ušla bez napadača. Onda vam je sve jasno, igrali su sa veznim igračem u napadu i to je nama pravilo probleme u zadnjoj liniji

Spoiler:
Slika

Шта би тек било да су играли са нападачем :lol:

Онако спор фудбал нисам одавно гледао. Они одрон, а ми им парирамо по томе. Опет нам фали реализација, кад дођемо до гола то буде под тремом, не, треметином! Одузму се ноге људима. Лијепо је што смо побиједили, али оно је било слабо.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 08:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Одбрана и Лучић одлични, и Врањеш пролазна оцјена. Вујаклија ниједне лопте добио није, а нападач.
А убједљиво најгори на терену је Мирић, неспреман, боји се повреде, понаша се ко везни играч, а не ко крило.
Надам се да ће у Тузли Јакуповић стартовати.
Не знам што Зиљкића нема, а био супер на припремама.
Трачак нада је то, што смо лоши, а нисмо гола примили у 2 кола, а 4 бода.

Ајд ваљда ће бити боље.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 08:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Bilo je ovo dugo ljeto za Dieduonne Gbaklea, malijskog fudbalera koji je prvo najavljen kao pojačanje banjalučkog Borca.

Borac je navodno potpisao ugovor sa njim, ali nakon što je odradio dobar dio priprema sa klubom, njegovim dovođenjem na posudbu se pohvalio Rudar iz Prijedora.

No, danas informaciju o njegovoj probi u Širokom Brijegu donosi portal jabuka.tv. Gbakle će u Širokom Brijegu boraviti narednih nekoliko dana nakon čega će struka procijeniti da li on može biti adekvatno pojačanje za hercegovački klub.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 08:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Lose skroz sinoc.
Opet ima nekakvog zalaganja i trcanja ali smo ne povezani ,daleko smo od igraca.
Lucic odlican, stoper mislim Jovanovic odlicannn, Bosancic dobar. Ostalo tanko.
Tesko je i vrijeme bilo ali opet da stojimo onako defanzivno a ljudi nam naprave pet zicera nije normalno.
Bice ovo bolje sigurno jer gore i nemoze bas puno.
Zasad samo rezultati ide po planu.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Мора ово много боље...

Средину уопште не контролишемо, фочак и Босанчић не могу држати везу, танки су у дуел игри, заједно имају 140 кила.

Мирић није ни играо крило већи дио утакмице, гужвао се са Столетом и Вујаклијом. Далеко најбољи дио тима је одбрана, а и Црнов ми се свиђа. Вујаклија у 2 утакмице ниједне лопте од везњака није добио, а ради пуно без лопте. Остале треба окадити добро...

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 10:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1306
Plašim se da će ovo biti loše i kad se "uigramo". Sramota je da se branimo protiv najslabije ekipe u ligi na našem stadionu 70% utakmice i da stvore 3-4 zicera, a mi ni jedan u dvije utakmice. Valjda dobijemo na brzini kad se oporave Subić i Zilkić, ako ovaj drugi i dobije šansu.

Kao i na Grbavici, Jovanović i Lučić najbolji, Mirić pizda.

Sad dva vezana gostovanja, Tuzla City i Radnik, bio bih zadovoljan sa jednom pobjedom od 0:1 i porazom od 3:0, bolje nego dva remija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Зиљкић се закачио са круном на грбавици, тако да је он своје завршио, барем док је овај у клубу.
Што се тиче утакмице, туга.
Да ми против екипе која ће испасти 90% из лиге, нисмо у стању да створимо један зицер на нашем стадиону.
Још у другом полувремену се повуку и задовољавају при резултату 1:0, немам ријечи, а ни онај гол Врањеш не би дао, да оно дијете није било на голу.
Лучићу свака част, оправдава епитет правог појачања, Јовановић ме изненадио, надам се да ће тако и да остане.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
2. Kolo, polako sa ocjenama. Sad treba samo cupati bodove i uigravati se. Treba rutine i malih automatizama u ekipi koja se sklopila prije 15 dana. Ima potencijala bas. Sve je do trenera i broja utakmica. Posjeta je bila dobra, mada moze bolje.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 11:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nema se sta puno komentarisati jer realno nije se imalo sta ni pretjerano vidjeti...
Pohvala za Bosancica i Jovanovica, Lucic ocekivano prvi golman lige... Definitivno cemo imati problem da napadnemo, oni su nam pravili problem iz tranzicije, na postavljenu nasu odbranu nisu nam pravili problem nikakav...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Jul 2019, 12:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ajde nek' mi neko kaže šta se to toliko promijenilo od prošle sezone pa se odjednom priča okrenula. Od priče "uprava napolje", "Vico napolje", "Vico lopov", tzv. bojkota dok je ova uprava, nije ostalo ništa.
U odnosu na prošlu sezonu se promijenilo jedino to što je Dodik bukvalno ušao u klub i što se više ne igra ova seoska liga nego Premijer. Pa je pitanje zbog kojeg od to dvoje su se vratili navijači. Mada oboje je licemjerno. Odjednom se sve zaboravilo i počela priča "Klub je iznad svega", a Vico i ekipa i dalje isto rade a svi se prave ludi. Sa par pojačanja svima oči zamazane.

I da, znam da će sad većina početi da me napušava, prijeti i sl., al' valjda će barem neko odgovoriti pošteno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4734, 4735, 4736, 4737, 4738, 4739, 4740 ... 5703  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs