banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 22:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113930 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4820, 4821, 4822, 4823, 4824, 4825, 4826 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Mar 2020, 23:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
pinkara je napisao:
Mene zanima kome je zvijezda domacin?ta ekipa do kraja nece boda uzeti tako da je steta sto se ne ide kod njih da bude domaca utakmica vise protiv neke teze ekipe


Zvijezda kao poslednja gostuje kod prvih 6 ekipa sa tabele, a ostale dočekuje kući.
Nama sa vrha je isto što se Zvijezde tiče. Ovi iz drugog dijela tabele idu u Ugljevik, ali imaju jednu domaću utakmicu manje.

Ma samo nam je zajebano što idemo dva puta u Mostar, ostalo je vrh.
Na strani Koševo, Doboj - Kakanj, Bijeljina, sa njima je uvijek lakše tu nego u Banjaluci. Izbjegli smo i dva gostovanja u Tuzli, koja nam ne leži, a kući smo dobri sa njima. Željo nam je bar u ligi redovni mušterija na Gradskom. Sa Širokim je uvijek teško i tamo i ovdje, ali bolje je što nam gostuju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Mar 2020, 23:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2018, 22:39
Postovi: 22
Jovanovicu kapa do poda, gine, bori se kao da je iz Bl a ne kao neki pojedinci, necu da imenujem. Necu ni da komentarisem ove 4 tekme jer bi bile vjerovatno ruzno shvacene.
Samo mi je zao sto nisam imao priliku zaigrati sa Jovanovicem jednu tekmu u tandemu.
Poruka za trenera, postroji, utegni, ovo do sad je bio seoski vasar


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 08 Mar 2020, 23:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Vico mora opet imati plan C ako, ne daj Boze nastavimo sa losim igrama i rezultatima, mozda dati sansu cokoladnom koji grize na treninzima nenormalno, ostaviti sve lose stvari iza sebe i pokusati se izdici iznad svih sujeta i ostalih budalastina i uzeti ta tri boda konacno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 09:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 430
Boka Borac je napisao:
Jovanovicu kapa do poda, gine, bori se kao da je iz Bl a ne kao neki pojedinci, necu da imenujem. Necu ni da komentarisem ove 4 tekme jer bi bile vjerovatno ruzno shvacene.
Samo mi je zao sto nisam imao priliku zaigrati sa Jovanovicem jednu tekmu u tandemu.
Poruka za trenera, postroji, utegni, ovo do sad je bio seoski vasar

Kakav bi to tandem bio ne mogu ni da zamislim.Dva lava na mjestu stopera,em sto ove pickice ne bi mogle igrati kako hoce,em sto traka ne bi bila na ruci ove curice.A tek sto se klosari u protivnickim ekipama ne bi mogli kurciti onako kako se juce ponasao onaj Hasanovic citavu utakmicu.Ali jbg do nekih ljepsih vremena...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 09:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2471
Lokacija: Крајишка љепотица
Ovo što se dešava sa ekipom je 1 000 posto kuršlus u svlačionici! Da se pojedini nisu pobunili što neki igrači imaju plate kolike imaju tj, proradila sujeta "ti imaš toliko, zašto ja imam samo ovoliko", pa sad imaju bol u predjelu prepona!? Ako je tako, dati bundžijama platu prosječnog radnika šljakera u Republici Srpskoj00 KM), pa vidjećete onda kako će letiti po terenu!

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 09:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Mi smo cak i onu utakmicu sa Kijevom odigrali odlicno. Iako smo je izgubili ubjedljivo. Meni samo zao sto ova liga nema jebene statistike o trcanju pojedinaca npr. Siguran sam da smo na pola od statistike u prvom dijelu.
Problem ce morati rijesiti uprava i trener.
Kako neznam.
A Dudicu se sjetim familije. Tako nam i treba da se svaki idiot popisa na nas, umjesto da smo im juce dali par komada naklonili se i otisli ovako idiot pisa po 10 000 ljudi da su fasisti.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 12:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Najvažnije je sada ići utakmicu po utakmicu, ekipa je sigurno u psiholoskom nokdaunu. Prva utakmica na kojoj kiksa nikako ne bi smjelo biti je Sloboda. Ekipa koja je ovaj vikend prvi put pobijedila nakon 13 kola bez pobjede. Na zatvaranju jesnjeg dijela tj 8.12. smo ih pobijedili 2:1 uz dva gola Kajkuta.
Inače utakmica protiv Veleža bila je za Sašu 100 utakmica u Premijer ligi u dresu Borca. Tako je postao tek osmi igrač u klubu 100 :D

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 12:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
https://pravdabl.com/cvijanovicev-gol-i ... cen-video/

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 13:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Boka Borac je napisao:
Jovanovicu kapa do poda, gine, bori se kao da je iz Bl a ne kao neki pojedinci, necu da imenujem. Necu ni da komentarisem ove 4 tekme jer bi bile vjerovatno ruzno shvacene.
Samo mi je zao sto nisam imao priliku zaigrati sa Jovanovicem jednu tekmu u tandemu.
Poruka za trenera, postroji, utegni, ovo do sad je bio seoski vasar


Direktno pitanje za tebe: da li si ikada bio najplaceniji igrac u borcu?
Ne zanimaju me cifre,samo jesi ili nisi....
I da li je u redu da se kapiten,gradsko i klupsko dijete neke ekipe ponasa kao uvrijedjena mlada ako neko ima vecu platu od nega?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 13:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
https://pravdabl.com/cvijanovicev-gol-iz-prekrsaja-borac-ostecen-video/


Vidi pravde što šalu prosipa.
A gdje su mladi tu je i šala.


Ako je Ogi vodio ljubav sa Jelenom, treba stoletu namjestiti bar Milicu Todorović :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 14:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2018, 22:39
Postovi: 22
pinkara je napisao:
Boka Borac je napisao:
Jovanovicu kapa do poda, gine, bori se kao da je iz Bl a ne kao neki pojedinci, necu da imenujem. Necu ni da komentarisem ove 4 tekme jer bi bile vjerovatno ruzno shvacene.
Samo mi je zao sto nisam imao priliku zaigrati sa Jovanovicem jednu tekmu u tandemu.
Poruka za trenera, postroji, utegni, ovo do sad je bio seoski vasar


Direktno pitanje za tebe: da li si ikada bio najplaceniji igrac u borcu?
Ne zanimaju me cifre,samo jesi ili nisi....
I da li je u redu da se kapiten,gradsko i klupsko dijete neke ekipe ponasa kao uvrijedjena mlada ako neko ima vecu platu od nega?


Poslao sam ti na PP cifru a ovde cu odgovoriti i drugima, nikad nisam bio najplaceniji igrac u Borcu za ukupno 10 godina provedenih u Borcu, dogovorio sam sa ljudima svoju platu a sto je neko dogovorio vise nije moj problem, ja sam samo gledao da svoju opravdam na terenu. Moram spomenuti da su danasnje plate pet i vise puta vece nego moja tad najveca i neka se stanje popravilo. Cujem i da se placa skoro redovno dok u mom slucaju je uvijek bilo dugovanja i po nekoliko mjeseci ili ljepse receno, nisam za 10 god dobio tri plate zaredom tipa do petog u mjesecu, uvijek je bilo kasnjenja.
Ne samo kapiten nego svi drugi ne trebaju biti izbijeni na druge ako imaju vecu platu, sjedio si,pricao sa upravom, dogovorio, rukovao i sad radi. Opravdaj svoje. Pisao bih jos dosta ali rekao sam ionako previse


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 14:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Никада Борац више неће имати капитена као што је Бока.
Момак који је истински гинуо сваку утакмицу за клуб. Када није био на терену био је са нама на трибинама, ишао на гостовања, прошао свашта како са клубом тако и са Лешинарима. Момак који је пара и пара опростио клубу. Велико хвала вјечни капитену на свему.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 14:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Boka Borac je napisao:
[
Ne samo kapiten nego svi drugi ne trebaju biti izbijeni na druge ako imaju vecu platu, sjedio si,pricao sa upravom, dogovorio, rukovao i sad radi. Opravdaj svoje. Pisao bih jos dosta ali rekao sam ionako previse


Svaka cast! Sa ovim je sve receno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 14:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Nije ni na tribinama loše, na zapadu su udobnije stolice :evil3: :evil3: :evil3:

Nešto kontam, šta je uprava skršila para na nebitne igrače. Volkov, Mirić, Čomor, Vujaklija, Crnov. Ovdje ima baš dosta para, u njihovim platama, a nisu nizašta tokom cijele sezone, a neće ni biti do kraja ove.

Zakarića i Galića treba još čekati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Rekao si sasvim dovoljno i ono sto sam pretpostavljao da ces reci.
Problem je sto su neki previse narcisoidni pa zanemaruju interes kluba. Da su od prvog kola svi povukli koliko mogu,borac bi imao puno vise bodova a mozda bi se i u kupu proslo dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 17:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Kod nas je jedan BOKA, covjek je unistio rijec sujeta. I pored svega sta su mu uradili, stane i bodri crveno plave.

Dok neki poljevaju trubače kesom, slikaju se sa satro biznismenima i jefitinim kuravama pjevacicama , okrecu ravama u separeima perinjone itd itd itd, Boka sjedne u raspali autobus i sa navijacima u neku raspalu zabit ide ispratiti klub.

Kako ovim "princezama" objasniti na lijep nacin, da prosjecan covjek (a i to lazu) ako ima srece u ovoj zemlji za godinu dana zaradi oko 10 000 maraka. Za godinu dana sjebanog rada.
Od tih para ti ljudi odvoje da bi vas gledali, i sve sto zele je da vidi vas kako postujete klub gdje igrate i te ljude koji su vas dosli gledati, a to se jedino moze ispostovati borbom na terenu.

Opametite se dok je vrijem ...znamo mi i da su u Celziju 100 ili vise puta plate vece nego u Borcu, ali onda ako mozete proci idite u Celzi, pa tamo prosipajte politiku .

Hocemo srce na terenu, hocemo borbu, zasluzite postovanje (cast izuzecima).
Nije niko iznad kluba.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 17:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Avg 2013, 16:56
Postovi: 298
Volim Borac je napisao:
Kod nas je jedan BOKA, covjek je unistio rijec sujeta. I pored svega sta su mu uradili, stane i bodri crveno plave.

Dok neki poljevaju trubače kesom, slikaju se sa satro biznismenima i jefitinim kuravama pjevacicama , okrecu ravama u separeima perinjone itd itd itd, Boka sjedne u raspali autobus i sa navijacima u neku raspalu zabit ide ispratiti klub.

Kako ovim "princezama" objasniti na lijep nacin, da prosjecan covjek (a i to lazu) ako ima srece u ovoj zemlji za godinu dana zaradi oko 10 000 maraka. Za godinu dana sjebanog rada.
Od tih para ti ljudi odvoje da bi vas gledali, i sve sto zele je da vidi vas kako postujete klub gdje igrate i te ljude koji su vas dosli gledati, a to se jedino moze ispostovati borbom na terenu.

Opametite se dok je vrijem ...znamo mi i da su u Celziju 100 ili vise puta plate vece nego u Borcu, ali onda ako mozete proci idite u Celzi, pa tamo prosipajte politiku .

Hocemo srce na terenu, hocemo borbu, zasluzite postovanje (cast izuzecima).
Nije niko iznad kluba.

+1
BRAVO!
Objaviti letke sa ovim tekstom i podijeliti ovima u svlačionici!
Niko nije iznad Borca , to treba da znaju svi a pogotovo ovi sto ih je Borac NAPRAVIO..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 17:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Dobro i ko je sad kolovodja, mozemo li izvuci zakljucak...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 18:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Vjerovatno su "nasa djeca".

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 09 Mar 2020, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Ja jos ne mogu povjerovati da sa ovakvim platama mogu biti nezadovoljni.. pored toga imas i sve uslove, ides dva dana ranije u mostar i siroki, odlicne pripreme u antaliji, itd.
I onda u 4 dana u 180 minuta nemas krstene akcije i suta na gol.. a tek ono u mostaru sramocenje..
Pa hajde pokazi da zasluzujes vise.. po prikazanom u proteklih mjesec dana svi su dobili i daleko vise nego sto su zasluzili.

Boka sve objasnio, potpisao si tu platu, gledaj sebe i daj svoj maksimum..

I zivo me zanima da li stvarno ima nekih negodovanja i nezadovoljstva oko toga.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113930 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4820, 4821, 4822, 4823, 4824, 4825, 4826 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs