banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 19:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4483, 4484, 4485, 4486, 4487, 4488, 4489 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
U odnosu na nas prije mjesec dana i ovo danas ja sam odusevljen.
Ostaje zal za pobjedom jer smo ih imali.
Sve ostalo za pohvalu borbenost trcanje markiranje ma sve.
Za mene je ovo danas ravno pobjedi.
Bravo.
Idemo dalje.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
veteran 1987 je napisao:
U odnosu na nas prije mjesec dana i ovo danas ja sam odusevljen.
Ostaje zal za pobjedom jer smo ih imali.
Sve ostalo za pohvalu borbenost trcanje markiranje ma sve.
Za mene je ovo danas ravno pobjedi.
Bravo.
Idemo dalje.

Slazem se, odavno bolju transformaciju nismo imali i steta sto ih nismo u nadoknadi nokautirali jer su bili gotovi.. svi igraci su dal svoj maksimum i to im se vratilo. Bravo za Zekanovica na beku momak kida kao i Trkulja koji je bio perfektan danas.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 19:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
bod u MO ima tezinu kao 3 boda u gabeli gledajuci snagu protivnika,steta sto se nismo jos malo vise isprsili ali bez obzira sto je pobjeda ispustena, igraci su nam popravili raspolozenje i sa vise samopouzdanja ce ulaziti u sljedece duele


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 20:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Пушите курац песимисти.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
izjava koja se savrseno uklapa sa utakmicom 8) 8) 8)

https://youtu.be/D0SpNlJGtdM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2189
Lokacija: Бања Лука
Овакав бод ме више усрећио него она сјеб*на утакмица са Радником. Борци су истрчали на терен данас и свака част момцима на борби.

Велики бод који ће значити само ако додамо три из Зенице.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 22:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
5 min. sudijske nadoknade, nasi momci kidisu da zabiju za pobjedu, vrse visok presing, oni se ne mogu sastaviti s loptom, ne mogu iole smislenu akciju izvesti. Takav Borac hocemo.
To sto neki kukaju na valjanje meni je smijesno, pa tri puta vise su se igraci sarajeva valjali ovdje. Par puta je neko lezao na terenu, i to poslije snaznih duela i to je sve.
Gale isto odlicno odigrao kao i vecina ali treba voditi racuna o onim izgubljenim loptama u fazi napada nakon cega ostaje ogromna praznina iza i otvara im strasne kontre, isto tako upropastio je kasnim dodavanjem 3-4 nase kontre gdje je pravovremeni pas 80% gol. Kiza otvara prostor mladjuriji, ovi su mu danas vratiki na pravi nacin. Mora se tako nastaviti, ovaj x je nista bez serije pobjeda, na pola prvenstva mi smo ispali iz zone 6, ali ide nabolje igra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
samo da ne polete poslije danasnjeg upecatljivog izdanja, mi smo tome skloni pa da odu put zenice u stilu lako cemo tamo, tradicija je na nasoj strani, nadam se da ce ih Kizo na to upozoriti i da ce jos bolje igrati, do kraja odigrati muski kao danas i da im to bude putokaz kako se primaknuti sto boljoj poziciji na tabeli


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Okt 2017, 23:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Sve cestitke igracima i strucnom stabu na borbenosti i osvojenom bodu.

Elem spavas li mirno PESIMISTO :lol: Schlageru , ubio me je u pojam ove sedmice koliko je kukao :D da ce nas poniziti dole .....

Aj BORAC

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 07:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
nije vrijeme na podjele tipa optimisti-pesimisti :) , ko kuka a ko pjeva :D , vec da od danas a pogotovo poslije ZE da svi radimo na pozitivnoj atmosferi koja bi ponovo privukla sto veci broj gledalaca na tribine


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 08:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Sep 2017, 05:16
Postovi: 19
Ma bravo momci.Ovo je BORAC kakav želimo.Malo hrabrije i to je to.Niti su nasi protivnici u ovoj ligi Real, niti Bajern.Kad se pritisnu visoko kad se markiraju bez lopte kao što smo radili juče ,odmah smo u sansama,otvaraju se kontre.Kritikovao sam Kizu,ali skontao je izgleda.Imao muda poslati dvije MEGA ZVEZDE na klupu i pogodio.Licno sam bio frustriran s Avdukom na klupi ,ali i Trkulja odradjuje posao.Bez greške za sada.Sad u Zenicu bolji smo i uz ovakav pristup,rezultat mora doci.A onda nastaviti...vidjecemo dokle...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 08:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Zenica je moze se reci kljzc sezone za nas, tj hocemo li na tebeli gore ili cemo dole, to su najopasnije ekipe...
Ali ako nasi budu ovako slozeni kao juce, trkacni na ovom nivou, mislim da bodovi nece doci u pitanje...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 09:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
mora nas u ZE biti bar 500 da osvojimo bodove :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 11:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
AJ Borac

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 14:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Моријентес je napisao:
Nemoj da se bahatiš, ako ti je do toga navijaj za Zvezdu, Željezničar i sl. Mi nismo takvi.

:lol: :lol: :lol:
Па да, ми смо у рангу Судурлице. И нисам рекао да се куп РС треба ставити испред првенства, чак напротив, само кажем да испада ружно и нелогично да имамо мање трофеја од Радника. Као што нисам ни рекао да бих желио да јуруишамо на све трофеје за које се кандидујемо (купови, првенство), не можемо се толико луксузирати. Ето, надам се да сам овај пут био јаснији.

Изгледа да се макело са мртве тачке током паузе, и то не малим корациома. Свака част! Коначно се види игра, од одбрањеног шута на наш гол па све до шута на противнички гол (који се нажалост сваки пут изјаловио) постојала је жеља, напон, играчи су коначно знали гдје лопти треба да буде циљ и да је доведу дотле :D Сва срећа па нисам стигао отићи у кладару, попушио бих тај кец 8) Иако и Зрињски као да се препао, устручавао, шта ја знам (мада не знам чега би се бојали, па до сад наши играчи нису показали зубе да се неко попут зриње боји), али од почетка ми оно није личило на екипу која остварује у 10-том колу двоцифрен плус на табели. И све чекам кад ћемо да примимо гол, међутим након наших пар напада схватио сам да нема потребе, само се пазити, пробати њима уваљати лопту у мрежу и мирни смо. Првих пар наших покушаја ми је изгледало тремарошки, под притиском, препаднуто, али како је вијеме одмицало, хвала Богу драгом нападе су изводили до краја а не да се као до сад боје шутати.

Тркуљи свака част, мислим да ћемо имати достојног замјеника Авдуки, то је битно. Само да га не пуштамо да оде прерано и прејефтино, ако може да уопште не иде било би најбоље.
Borac u srcu je napisao:
5 min. sudijske nadoknade, nasi momci kidisu da zabiju za pobjedu, vrse visok presing, oni se ne mogu sastaviti s loptom, ne mogu iole smislenu akciju izvesti. Takav Borac hocemo.

+1
Само овако сад и са Челиком, нека су распад, озбиљно у свакој утакмици. И ако се ту побједи, наравно и под условом да игра буде једнако борбена и са еланом, Градски ће опет скупљати неколико миља :occasion5:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 16:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Mladost nije uspjela pobjediti Goska, dobro je.. Zakuvalo se sada u sredini tabele, Mladost Krupa Sarajevo Borac.. neko se nece progurati u prvih 6.. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Da s tim da je 1/3 prvenstva iza nas, ostalo je jos 21 kolo, tj. jos 7 pa zimsko pretumbavanje ekipa. Mnogi su se ugrizli za jezik kad su poslije 3 dobre utakmice Mladost proglasili za hit poput Krupe prosle god. i sigurnog ucesnika u Evropi. Mladost sve teze dise, nije prvenstvo 3 kola. Cak mislim da ce sarajevo opet stici Zrinjski ako ne oni onda sigurno neko od dva pratioca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Okt 2017, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Evo zeljeznicar vodi 3:0 u Zenici, nadam se da cemo i mi uspjeti ostvariti makar minimalnu pobjedu koja nas sigurno ubacuje u prvih 6. Gledajuci tabelu ostala su cetiri tima u borbi za tri mjesta koja vode u ligu 6, a to su pored nas jos Sarajevo, Krupa i Mladost svi smo unutar jednog boda nakon ovog prvog dijela :)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 05:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
pun je pogodak ovo sa Kunicem kao spicom, ali me brine nova pozicija Karica koji tu pruza mnogo manje nego kad je najistureniji, nista nismo vidjeli u par utakmica od njega i zato Kizo mora dobro procjeniti kako i na kojoj poziciji da bude mnogo korisniji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Okt 2017, 11:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Пионири: Борац - Челик 3:0
Кадети: Борац - Челик 2:1
Јуниори: Борац - Витез 7:0

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4483, 4484, 4485, 4486, 4487, 4488, 4489 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs