banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 17:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113972 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4669, 4670, 4671, 4672, 4673, 4674, 4675 ... 5699  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Колега... Надам се да си са најбољим намјерама дошао на форум... Али да ти објасним. Бока, баш као што си рекао, и јесте дијете овог Града, ове Трибине, овог Клуба. Није као неки са стране кога доведу на полусезону из витеза и на крају из Борца оде у Рудар Пд, на примјер. И њега се прије свега није требало, није смјело онако шутнути. Борцу је посветио више од многих играча који су протеклу деценију продефиловали Клубом, да не кажем од свију. Ето једино због толико година играња у Борцу би Авдука био испред њега. Много више је дао Борцу и од људи (да их тако назовемо) из управе која му је дала ногу. И шта сад, тако те шутну, што је на неки начин ружно и да није у питању један Бока, и ти ћеш све супер, нема шта. Нека тужи клуб. И тако тренутно у клубу није гарнитура која му жели добро, то смо видјели у мноштво наврата. И зашто не би тужио? Као професионални играч тај новац је зарадио, својим играма. И заслужује да му се исплати. Требају и фудбалери од нечега да живе ваљда.

И то, да воле Борац до посљедње марке, тај ко је то смислио сигурно није мислио на Боку. То је прозивка за одређене управе које су нас доводиле до овога гдје смо сад, прозивка такође за играче који, као што поменух на почетку, дођу, често и не одиграју више од пола сата, и оду, па туже клуб за плату у моментима кад клубу треба лиценца нпр.
А Бока, вјеруј ми, воли и вољеће Борац , у то не сумњај, без обзира на било какве марке.

Још једном, добродошао и надам се да ћеш бити форумаш који ће рећи кадкад нешто паметно, који ће на теми Борца да пише (и мисли) као сваки прави навијач Борца ;)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 19:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Umetnik je napisao:
Колега... Надам се да си са најбољим намјерама дошао на форум... Али да ти објасним. Бока, баш као што си рекао, и јесте дијете овог Града, ове Трибине, овог Клуба. Није као неки са стране кога доведу на полусезону из витеза и на крају из Борца оде у Рудар Пд, на примјер. И њега се прије свега није требало, није смјело онако шутнути. Борцу је посветио више од многих играча који су протеклу деценију продефиловали Клубом, да не кажем од свију. Ето једино због толико година играња у Борцу би Авдука био испред њега. Много више је дао Борцу и од људи (да их тако назовемо) из управе која му је дала ногу. И шта сад, тако те шутну, што је на неки начин ружно и да није у питању један Бока, и ти ћеш све супер, нема шта. Нека тужи клуб. И тако тренутно у клубу није гарнитура која му жели добро, то смо видјели у мноштво наврата. И зашто не би тужио? Као професионални играч тај новац је зарадио, својим играма. И заслужује да му се исплати. Требају и фудбалери од нечега да живе ваљда.

И то, да воле Борац до посљедње марке, тај ко је то смислио сигурно није мислио на Боку. То је прозивка за одређене управе које су нас доводиле до овога гдје смо сад, прозивка такође за играче који, као што поменух на почетку, дођу, често и не одиграју више од пола сата, и оду, па туже клуб за плату у моментима кад клубу треба лиценца нпр.
А Бока, вјеруј ми, воли и вољеће Борац , у то не сумњај, без обзира на било какве марке.

Још једном, добродошао и надам се да ћеш бити форумаш који ће рећи кадкад нешто паметно, који ће на теми Борца да пише (и мисли) као сваки прави навијач Борца ;)


To sto je on sutnut iz Borca na takav nacin je po meni najveca sramota ove uprave koja nije ni dozvolila da se oprosti na jedan dostojanstven nacin. Ne znam da li si me razumio i procitao moj post gore sto sam napisao to je moje misljenje o njemu i samo sam podjelio stvari koje znam.. ja vam jos jednom kazem on je za mene pizda zato sto je cutio dok je njemu bilo dobro , cim su ga otjerali krenuo je da kuka i proziva sve po redu... i opet naglasavam on je pare dobijao i od OVE SADA UPRAVE Ii od bivsih uprava da odrzava red u svlacionici! I ajd reci mi kakav je to onda covjek i jos na kraju tuzi taj isti Borac bez kojeg bi realno bio bjednik u zivotu i koji mu je bio odskocna daska za karijeru i da zaradi sebi koliko toliko za pristojan zivot? Ja bih samo volio znati ovde ko se krije iza kojeg nika da vam svima kazem po nesto , posto se veoma dobro znamo vjerovatno ako ste isli na sve utakmice i gostovanja, posto ja od 2005. nemam propustene!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 19:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1563
Dok je boka cutao i dok mu je bilo dobro kako kazes, i nama je svima bilo dobro i imali smo ispunjene tribine i pozitivnu pricu o Borcu u gradu.. zasto bi tada boka prozivao i unosio nekakav nemir?
Ne znam da je tada iko prozivao i kukao, djelovalo je sve da ide ka naprijed.. onda su krenula kola nizbrdo, rasulo, bahatost uprave i prljav ves je dosao na vidjelo..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 19:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Rangarok je napisao:
Dok je boka cutao i dok mu je bilo dobro kako kazes, i nama je svima bilo dobro i imali smo ispunjene tribine i pozitivnu pricu o Borcu u gradu.. zasto bi tada boka prozivao i unosio nekakav nemir?
Ne znam da je tada iko prozivao i kukao, djelovalo je sve da ide ka naprijed.. onda su krenula kola nizbrdo, rasulo, bahatost uprave i prljav ves je dosao na vidjelo..


Pa nije ni trebao kukati i unositi nemir, al onda nije trebao ni srati kad su ga otjerali.... trebao si otici u miru i ispao bi za sve nas to sto je on jos uvijek za nekolicinu vas, heroj i legenda!
A o upravi nemam nista da kazem , meni je od pocetka to bilo smijesno da taj isti vico koji je pljuvao Borac u mladosti i otvoreno govorio kako navija za igokeu dodje na neku funkciju...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 20:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
VicoBl je napisao:
Rangarok je napisao:
Dok je boka cutao i dok mu je bilo dobro kako kazes, i nama je svima bilo dobro i imali smo ispunjene tribine i pozitivnu pricu o Borcu u gradu.. zasto bi tada boka prozivao i unosio nekakav nemir?
Ne znam da je tada iko prozivao i kukao, djelovalo je sve da ide ka naprijed.. onda su krenula kola nizbrdo, rasulo, bahatost uprave i prljav ves je dosao na vidjelo..


Pa nije ni trebao kukati i unositi nemir, al onda nije trebao ni srati kad su ga otjerali.... trebao si otici u miru i ispao bi za sve nas to sto je on jos uvijek za nekolicinu vas, heroj i legenda!
A o upravi nemam nista da kazem , meni je od pocetka to bilo smijesno da taj isti vico koji je pljuvao Borac u mladosti i otvoreno govorio kako navija za igokeu dodje na neku funkciju...



Konje jedan balavi,neka me banuju jebe mi se...znam licno da je Boka otjeran jer je kamcio pare od uprave da se plate igraci....kad je poceo da trazi zaradjene pare za igrace tad je postao nepodoban i zato su ga otjerali a ti debilu balavi odskakutaj sa teme jer previse idiotarija pises....ban za mene....bujrum....ali ne mogu podnjeti kretene koji se nakace i onda pljuju....jebo te nik u supak....!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 20:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Hirosima je napisao:
VicoBl je napisao:
Rangarok je napisao:
Dok je boka cutao i dok mu je bilo dobro kako kazes, i nama je svima bilo dobro i imali smo ispunjene tribine i pozitivnu pricu o Borcu u gradu.. zasto bi tada boka prozivao i unosio nekakav nemir?
Ne znam da je tada iko prozivao i kukao, djelovalo je sve da ide ka naprijed.. onda su krenula kola nizbrdo, rasulo, bahatost uprave i prljav ves je dosao na vidjelo..


Pa nije ni trebao kukati i unositi nemir, al onda nije trebao ni srati kad su ga otjerali.... trebao si otici u miru i ispao bi za sve nas to sto je on jos uvijek za nekolicinu vas, heroj i legenda!
A o upravi nemam nista da kazem , meni je od pocetka to bilo smijesno da taj isti vico koji je pljuvao Borac u mladosti i otvoreno govorio kako navija za igokeu dodje na neku funkciju...



Konje jedan balavi,neka me banuju jebe mi se...znam licno da je Boka otjeran jer je kamcio pare od uprave da se plate igraci....kad je poceo da trazi zaradjene pare za igrace tad je postao nepodoban i zato su ga otjerali a ti debilu balavi odskakutaj sa teme jer previse idiotarija pises....ban za mene....bujrum....ali ne mogu podnjeti kretene koji se nakace i onda pljuju....jebo te nik u supak....!!!!


Nije on nista trazio od uprave, on je cutao citao vrijeme ko pozdica najveca i smirivao igrace, pa on je kada je poceo strajk kada nisu htjeli da treniraju ubijedio ih da to nije pravi nacin i da ne treba to da rade, i za to je naravno pocascen od podpredsjednika tadasnjeg... ti pricas stvari o kojima nemas pojma i prosipas neku silu ovde, ako si vec toliko hrabar javi mi se u privatnu pa da se nadjemo popricamo, rekao sam ti vec nemoj muda ovde da pokazujes i da se mangupises....

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 20:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
VicoBl je napisao:
Hirosima je napisao:
VicoBl je napisao:
Rangarok je napisao:
Dok je boka cutao i dok mu je bilo dobro kako kazes, i nama je svima bilo dobro i imali smo ispunjene tribine i pozitivnu pricu o Borcu u gradu.. zasto bi tada boka prozivao i unosio nekakav nemir?
Ne znam da je tada iko prozivao i kukao, djelovalo je sve da ide ka naprijed.. onda su krenula kola nizbrdo, rasulo, bahatost uprave i prljav ves je dosao na vidjelo..


Pa nije ni trebao kukati i unositi nemir, al onda nije trebao ni srati kad su ga otjerali.... trebao si otici u miru i ispao bi za sve nas to sto je on jos uvijek za nekolicinu vas, heroj i legenda!
A o upravi nemam nista da kazem , meni je od pocetka to bilo smijesno da taj isti vico koji je pljuvao Borac u mladosti i otvoreno govorio kako navija za igokeu dodje na neku funkciju...



Konje jedan balavi,neka me banuju jebe mi se...znam licno da je Boka otjeran jer je kamcio pare od uprave da se plate igraci....kad je poceo da trazi zaradjene pare za igrace tad je postao nepodoban i zato su ga otjerali a ti debilu balavi odskakutaj sa teme jer previse idiotarija pises....ban za mene....bujrum....ali ne mogu podnjeti kretene koji se nakace i onda pljuju....jebo te nik u supak....!!!!


Nije on nista trazio od uprave, on je cutao citao vrijeme ko pozdica najveca i smirivao igrace, pa on je kada je poceo strajk kada nisu htjeli da treniraju ubijedio ih da to nije pravi nacin i da ne treba to da rade, i za to je naravno pocascen od podpredsjednika tadasnjeg... ti pricas stvari o kojima nemas pojma i prosipas neku silu ovde, ako si vec toliko hrabar javi mi se u privatnu pa da se nadjemo popricamo, rekao sam ti vec nemoj muda ovde da pokazujes i da se mangupises....

Pa ti si bas ogranicen ....eto uso sam se :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 20:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Moj prijedlog je da se i administracija ovog foruma pridruzi bojkotu,dok ovo zlo ne prodje...i zakljuca ovu temu u znak solidarnosti prema 99% ljudi ovdje koji su isli na utakmice i kuci i na gostovanja,i kojima nije bio bitan ni rang takmičenja ni stanje na tabeli...i koji su ovu temu nacinili ubjedljivo najvecom,najcitanijom,i sa najvise i postova i stranica na čitavom ovom forumu,a od kojih vise niko ne pise.

Iznio sam prijedlog,a vi kako hocete.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Schlager je napisao:
Moj prijedlog je da se i administracija ovog foruma pridruzi bojkotu,dok ovo zlo ne prodje...i zakljuca ovu temu u znak solidarnosti prema 99% ljudi ovdje koji su isli na utakmice i kuci i na gostovanja,i kojima nije bio bitan ni rang takmičenja ni stanje na tabeli...i koji su ovu temu nacinili ubjedljivo najvecom,najcitanijom,i sa najvise i postova i stranica na čitavom ovom forumu,a od kojih vise niko ne pise.

Iznio sam prijedlog,a vi kako hocete.

Drugim rijecima bojkot foruma, a lijepo smo jednom digli “bojkot je nemoc”! Koliko imas slageru evropskih gostovanja molim te?

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nijedno.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Schlager je napisao:
Nijedno.

Ako je tako kao sto kazes bez sarkazma ne kontam o cemu ti pises ovde, uzi krug grupe je bio barem na jednom od tri evropska gostovanja fk borca i jednom evropskom gostovanju rk borca... znaci ti si neko ko nije bio u jezgru grupe ili si bio samo neki potrcko ili anonimus i onda za mene tvoja rijec uopste nema tezinu.

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Бока можда и не би тражио та дуговања, не одмах, можда би их и опростио да види дацје нека нормална управа у клубу, да се иде узлазном путањом, не би био партибрејкер и кварио добру атмосферу. Е сад... У клубу је и даље управа (дијелом) која га је и избацила и под чијим водством и јесте 100 људи на трибинама, између осталог. И што да прашта ишта? Па не расту њему паре на грани.

Иначе се у осталом што кажеш о управи слажемо, али не могу рећи да је Бока пизда, то ми се коси са било чим нормалним.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Evo čovjek Šlageru drži predavanje o Borcu :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
VicoBl je napisao:
Schlager je napisao:
Nijedno.

Ako je tako kao sto kazes bez sarkazma ne kontam o cemu ti pises ovde, uzi krug grupe je bio barem na jednom od tri evropska gostovanja fk borca i jednom evropskom gostovanju rk borca... znaci ti si neko ko nije bio u jezgru grupe ili si bio samo neki potrcko ili anonimus i onda za mene tvoja rijec uopste nema tezinu.



Ja budale majko moja mila......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
shakal je napisao:
Evo čovjek Šlageru drži predavanje o Borcu :lol:


A 2005 g. po sopstvenom priznanju vidio gdje nam je stadion.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Evo čovjek Šlageru drži predavanje o Borcu :lol:


Nisam zaista bio ni na jednom evropskom gostovanju FK Borca :D

Doduse,nije ih bilo ukupno 3 kako decko rece,vec 6...Za Rimelanz i Anderleht sam bio beba...Za Metalist i Harkov sam bio u JNA..A ovo za Lozanu,Niksic i Haifu,jbg,stigle godine 8)

Mada,ovakvih "evropskih" kao sto je Niksic,imam jedno stotinjak 8) ..A koliko se sjecam,tu je grupa cak i zaustavljena,i vracena,ili tako nesto.,..Iz Trebinja

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
Schlager je napisao:
shakal je napisao:
Evo čovjek Šlageru drži predavanje o Borcu :lol:


Nisam zaista bio ni na jednom evropskom gostovanju FK Borca :D

Doduse,nije ih bilo ukupno 3 kako decko rece,vec 6...Za Rimelanz i Anderleht sam bio beba...Za Metalist i Harkov sam bio u JNA..A ovo za Lozanu,Niksic i Haifu,jbg,stigle godine 8)

Mada,ovakvih "evropskih" kao sto je Niksic,imam jedno stotinjak 8) ..A koliko se sjecam,tu je grupa cak i zaustavljena,i vracena,ili tako nesto.,..Iz Trebinja



Ako ce dJecka malo smiriti da se pohvalim da sam privatno u svojoj reziji bio u Niksicu,tako da ja IMAM jedno evropsko gostovanje a sad klinac razligu.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
Schlager je napisao:
shakal je napisao:
Evo čovjek Šlageru drži predavanje o Borcu :lol:


Nisam zaista bio ni na jednom evropskom gostovanju FK Borca :D

Doduse,nije ih bilo ukupno 3 kako decko rece,vec 6...Za Rimelanz i Anderleht sam bio beba...Za Metalist i Harkov sam bio u JNA..A ovo za Lozanu,Niksic i Haifu,jbg,stigle godine 8)

Mada,ovakvih "evropskih" kao sto je Niksic,imam jedno stotinjak 8) ..A koliko se sjecam,tu je grupa cak i zaustavljena,i vracena,ili tako nesto.,..Iz Trebinja



Zaboravljas da za dJecka FK Borac postoji od 2005 godine....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 22:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
"Није то за форума" Д.В.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2018, 22:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Iza nika VicoBl se krije Dela, i cilj je ispljuvati Boku jer ih on ne dozivljava...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113972 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4669, 4670, 4671, 4672, 4673, 4674, 4675 ... 5699  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: bojanbojan i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs