banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 19:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113972 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727 ... 5699  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 16:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Lijepo, to je sad vec ozbiljana ekipa, daj jos tog Vujakliju, pa da vidimo kako to onda izgleda...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 17:11 
https://sportdc.net/n/109459/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 20:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Sto se tice pojacanja Subica mislim da ga se necemo nagledati jer upitno je koljeno koje je bilo povredjeno i mislim da ga nije zalijecio.
Cifre su opasne moj burazere, neko napisa da nema niko vise od 4K, Stojan recimo ima 8K plus na ruke sto je uzeo cifru a sta mislis da ne moze Miric uzeti ili Jovanovic? E sad koliki je tal izmedju igraca i pojedinca iz uprave, tvoje je ovoliko a moje ovoliko sto je vec sad bivsi clan uprave radio, da ga ne imenujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 21:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Ne znam koji je prelazni rok, na papiru bolji? Ovaj ili onaj prije 2 godine?

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 21:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Laganica je napisao:
Sto se tice pojacanja Subica mislim da ga se necemo nagledati jer upitno je koljeno koje je bilo povredjeno i mislim da ga nije zalijecio.
Cifre su opasne moj burazere, neko napisa da nema niko vise od 4K, Stojan recimo ima 8K plus na ruke sto je uzeo cifru a sta mislis da ne moze Miric uzeti ili Jovanovic? E sad koliki je tal izmedju igraca i pojedinca iz uprave, tvoje je ovoliko a moje ovoliko sto je vec sad bivsi clan uprave radio, da ga ne imenujem.
Kakav tal Bog ti pomogao. Vico placa igraca i onda se utali da vrati sebi pola svojih para?
Boze sacuvaj. Prepolovi sve svoje cifre i opet ces biti tek tu negdje...

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 21:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1563
bigman je napisao:
Laganica je napisao:
Sto se tice pojacanja Subica mislim da ga se necemo nagledati jer upitno je koljeno koje je bilo povredjeno i mislim da ga nije zalijecio.
Cifre su opasne moj burazere, neko napisa da nema niko vise od 4K, Stojan recimo ima 8K plus na ruke sto je uzeo cifru a sta mislis da ne moze Miric uzeti ili Jovanovic? E sad koliki je tal izmedju igraca i pojedinca iz uprave, tvoje je ovoliko a moje ovoliko sto je vec sad bivsi clan uprave radio, da ga ne imenujem.
Kakav tal Bog ti pomogao. Vico placa igraca i onda se utali da vrati sebi pola svojih para?
Boze sacuvaj. Prepolovi sve svoje cifre i opet ces biti tek tu negdje...

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

Kako mislis svojih para?
Zar pare nisu Borceve?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Rangarok je napisao:
bigman je napisao:
Laganica je napisao:
Sto se tice pojacanja Subica mislim da ga se necemo nagledati jer upitno je koljeno koje je bilo povredjeno i mislim da ga nije zalijecio.
Cifre su opasne moj burazere, neko napisa da nema niko vise od 4K, Stojan recimo ima 8K plus na ruke sto je uzeo cifru a sta mislis da ne moze Miric uzeti ili Jovanovic? E sad koliki je tal izmedju igraca i pojedinca iz uprave, tvoje je ovoliko a moje ovoliko sto je vec sad bivsi clan uprave radio, da ga ne imenujem.
Kakav tal Bog ti pomogao. Vico placa igraca i onda se utali da vrati sebi pola svojih para?
Boze sacuvaj. Prepolovi sve svoje cifre i opet ces biti tek tu negdje...

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

Kako mislis svojih para?
Zar pare nisu Borceve?
Koji prihod to Borac generise?

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 22:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Dec 2011, 17:39
Postovi: 229
Па коњу један не организују се донаторске вечери за Вицу већ за Борац!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 22:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Koje Vico svoje pare daje, ima da ove Dodikove pare spickaju i napune dzepove. Nece me ova uprava lopovska vidjeti na stadionu da dovedu Mesija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Jul 2019, 22:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1563
Znaci nece se od ovog prvog miliona placati pojacanja, vec iz Vicinog dzepa. Pa ajde super, jos bolje, da vidimo gdje ce onda te pare otici...

U danasnje vrijeme gdje biznismeni samo gledaju gdje kaplje para, nama se posrecilo da imamo nekoga ko 3 godine svoje pare ulaze, nema nikakvog profita od toga, cak je uz to postao omrzen medju narodom, ali eto i dalje daje svoj novac... eto mozda je stvarno tako, ali ne znam kako da se natjeram povjerovati u tako nesto..

Inace da se razumijemo, niko ni ne ocekuje da to tako bude, ali po tvojoj prici ispade tako..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Jul 2019, 06:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12386
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Laganica je napisao:
Koje Vico svoje pare daje, ima da ove Dodikove pare spickaju i napune dzepove. Nece me ova uprava lopovska vidjeti na stadionu da dovedu Mesija
Nase, ne Dodikove.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Jul 2019, 11:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
заталаса je napisao:
Па коњу један не организују се донаторске вечери за Вицу већ за Борац!

Eх... Мислиш? И који милион од додика, тај новац Борац видјети неће, дај не вјерујте у приче са портала :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Jul 2019, 19:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Poduvali i od Lucana

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Jul 2019, 20:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Borac je izgubio 0:1
Za razliku od meča protiv Napretka bili su puno bolji u polju konkretniji i opasniji po gol rivala
Trkulja kod gola nije mogao ništa ostalo je bio siguran
Cina je drugu utakmicu zaredom bio bas dobar, siguran u defanzivi, sto se ne bi reklo za Cosica. Veceras je bas ispadao po njegovoj strani su napali na startu i pao je i gol na startu drugog.
Stoperi su bili okej , mada je Janicic nekoliko puta dao opasnu loptu veznjacima kad su imali rivala na leđima pa su mogli Lucani da opasnije zaprijete.
U vezi Danilović je bas bio siguran, u finišu je malo grijesio ali stigao ga je umor. Sa njim je u paru igrao Bosancic. Bice on dobro pojacanje. Pretrcao je zaista puno ima loptu treba mu jos vremena jer je ovo ipak novo sa njega ali je bitno da se ne boji . Ima pas, pregled, jos ga ponekad povuce lopta ali jbg mlad je.
Ziljkic je bio ispred njih i po narodnoj krava da 20 litara mlijeka pa ga prospe. Odlicno se kretao otvarao ali je u vecii slucajeva imao potez ili dva vise. Slomi igraca Mladosti, vrati loptu na jacu nogu i onda se odluci za jos jedan dribling.
Jakup je bio lošiji nego protiv napretka, dok je Miric imao nekoliko prodora. Cini se da jos nije uhvatio ritam.
Markovic se borio i trudio u napadu međutim stoperi Milosevic i Satara su ga dobro zatvorili.
Iskreno kad spominjem Sataru cudno mi da ga niko iz RS nije zvao. Dobar igrac bas

U nastavku su usli Gbakle, Lekanic, Runic, Milutinović i Anicic.
Anicic je donio zivost u napad.Imao je dobar slobodnjak lakse je zadrzavao loptu od Markovića
Lekanic i Runić su bili korektni , dok se kod Milutinovica vidi trag od pauze.
Za kraj sam ostavio Gbakle. Kako vrijeme odmice cini mi se sve vise da ce ostati u klubu. Trudi se , ima brzinu, naravno treba tu uigravanja. Zamjerka stalno u dribling ide u lijevu stranu i pretjerano nastoji da doda loptu saigračima. Trebao bi odvaznije krenuti ka golu jer ima dribling.
Sutra ce kombinovani sastav protiv prvog tima Surdulice.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Jul 2019, 12:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1301
Izduvali i od Surdulice 2-0. Čitave pripreme 1 gol dali.

Novi dresovi se čine dobro, ali bijele štucne loše. To nisu Borčeve tradicionalne boje, ali razjebite i to kad ste sve razjebali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Jul 2019, 13:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Моријентес je napisao:
Izduvali i od Surdulice 2-0. Čitave pripreme 1 gol dali.

Novi dresovi se čine dobro, ali bijele štucne loše. To nisu Borčeve tradicionalne boje, ali razjebite i to kad ste sve razjebali.

Kako jedan, valjda tri...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Jul 2019, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Laganica je napisao:
Koje Vico svoje pare daje, ima da ove Dodikove pare spickaju i napune dzepove. Nece me ova uprava lopovska vidjeti na stadionu da dovedu Mesija
Da, Dodik ne zna kako da da pare nećaku, pa to radi preko Borca.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Jul 2019, 13:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1301
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Моријентес je napisao:
Izduvali i od Surdulice 2-0. Čitave pripreme 1 gol dali.

Novi dresovi se čine dobro, ali bijele štucne loše. To nisu Borčeve tradicionalne boje, ali razjebite i to kad ste sve razjebali.

Kako jedan, valjda tri...


Moja greška, jedan u ovoj seriji utakmica sa superligašima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Jul 2019, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Rangarok je napisao:
Znaci nece se od ovog prvog miliona placati pojacanja, vec iz Vicinog dzepa. Pa ajde super, jos bolje, da vidimo gdje ce onda te pare otici...

U danasnje vrijeme gdje biznismeni samo gledaju gdje kaplje para, nama se posrecilo da imamo nekoga ko 3 godine svoje pare ulaze, nema nikakvog profita od toga, cak je uz to postao omrzen medju narodom, ali eto i dalje daje svoj novac... eto mozda je stvarno tako, ali ne znam kako da se natjeram povjerovati u tako nesto..

Inace da se razumijemo, niko ni ne ocekuje da to tako bude, ali po tvojoj prici ispade tako..
Novac sa donatorski veceri se daje za Borac, ali po zahtjevu/molbi uprave (Vice) zbog toga ko je, sta je i sta on predstavlja. Nemojte da se pravimo ludi. S druge strane, u prethodnim donatorskim vecerima ogroman procenat nije bio u kesu, vec u nekoj protivvrijednosti u robi/uslugama. Svakodnevno funkcionisanje i novcani tok UGLAVNOM dolazi iz jednog dzepa. Odnosno, pare su uglavnom plod njegovih veza ili njegove licne. Smijesno je pomisliti da se on tali sa Miricem i ostalima za par hiljada...
Nijedna uprava ni u teoriji ni u praksi ne bi bila u stanju da iz ovakvog Borca izvuce finansijski interes, bar jos narednih 5 godina, pod uslovom da sve ide idealno. I to oni vrlo dobro znaju. Ovde je rijec o licnim ambicijama, gradjenju nekih karijera u sportskom svijetu, pravljenju imena, van rodbinskih okvira. Ako me razumijes.

Послато са LG-H870 помоћу Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Jul 2019, 14:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kakva ljudina taj Vico, prosto šteta što ne preuzme sve klubove u RS


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113972 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727 ... 5699  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs