banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 19:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113982 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4625, 4626, 4627, 4628, 4629, 4630, 4631 ... 5700  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Mar 2018, 12:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Rangarok je napisao:
Pravda kaze da dolazi i neki migrant iz gane da trese mreze, Abdulaji :lol:


Google ne zna za takvog, bar ne sa 19 godina. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Mar 2018, 13:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
http://pravdabl.com/mihael-modic-u-borcu/

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Mar 2018, 14:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
borac_sampion je napisao:
http://pravdabl.com/mihael-modic-u-borcu/



Ovaj video ovog iz Gane kao da je neko digitronom snimao....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Mar 2018, 14:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
Hirosima je napisao:
borac_sampion je napisao:
http://pravdabl.com/mihael-modic-u-borcu/



Ovaj video ovog iz Gane kao da je neko digitronom snimao....

Da je bilo sve kako je ovaj iz pravde pisao do sad bi bili prvi na tabeli, suvisno je komentarisati bilo ssta , sta on objavi ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Mar 2018, 15:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2017, 19:27
Postovi: 32
Sa nama je redovna komedija,sramota prava,sramota,ja tačno ne mogu da vjerujem da sada dovode još 3 4 5 igrača nekih,pišu gluposti,pa mene je sramota za moj Borac a ove debile ništa ne dotiče...Skoro sam prisustvovao svirci na splavu,i zamislite slučajnosti da pjevač pjeva "eh da Bog da sreće da se vrate dani..." na uho našem direktoru seljacicu,milinom nećaku,narkomančiću proslavljenom BORČEVCU VICI ZELJKOVIĆU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2018, 00:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Apr 2012, 20:04
Postovi: 18
Vojvodić je izveo Slobodu, Zvijezdu i Travnik iz Premijer lige (toliko se ja sjećam, možda ima još neki tim). Čovjek dođe nešto kao stečajni upravnik.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2018, 08:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Citiraj:
Vojvodić (47) je posljednji angažman imao u Slogi Simin Han, a u karijeri je vodio veliki broj klubova u BiH - Drinu, Slobodu, Radnički, GOŠK, Slaviju, Travnik i Zvijezdu.

:confused2:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2018, 10:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Vojvodic je jedan trenerski kauboj i bas ce se fino slagati sa ovim nasim kaubojima. Neka proba i on, ionako nemamo sta izgubiti a nadam se da nece biti skup jer smo jako tanki sa parama, nemamo za igrace a da on uzme cifru je bas bezveze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2018, 15:12 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5253
Lokacija: Црвено - плави град
Ко нема пара, па ми доводимо појачања из Милана и Гане, ало..

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2018, 22:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Ko ce znati kakve su to kombinacije kad dovodimo ove mada nemam nista protiv ako ce nam biti od pomoci. Sa Vojvodicem je cirkus zagatantovan, pa on je u Siminom Hanu igraca ganjao sarafcigerom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Mar 2018, 23:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
Laganica je napisao:
Ko ce znati kakve su to kombinacije kad dovodimo ove mada nemam nista protiv ako ce nam biti od pomoci. Sa Vojvodicem je cirkus zagatantovan, pa on je u Siminom Hanu igraca ganjao sarafcigerom...


Kako im se samo da siriti vise lazi i podmetanja , kad vrlo dobro znamo da ni jedan normalan igrac Nece da dodje kod nas jer ovi ne placaju nikog , cak prijete za dugovanja da se otpisuju , mnogi su svoje dugove morali oprostiti .. A ja garantujem da je ovaj Vojvodix jedina budala koja je pristala da dodje kod nas , jer je degenerik kao i ovi iz uprave ..
Da mi je neko pricao da ce ovoliki cirkus ispasti iz onakve ljepote kad su bili svi u upravi braca pusic i ostali ne bih vjerovao , uspjeli su otjerati 8000 ljudi sa stadiona, navijace , zgaditi Borac , sve uz pomoc bahatog Vice Zeljkovica , e Banjaluko pokvarila si se , poklopila si se po usima ...
Da si ona stara jaka , na svakom cosku , na svakoo zidu bi bar pisalo
VICO ZELJKOVICU BAHATI MAMLAZE MARS IZ VELIKANA , MARS IZ NASE LJUBAVI !!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Mar 2018, 07:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
posto svi znamo da novi trener ima kratki fitilj, ne bi me iznenadilo da vec danas gadja igrace sa grudvama snijega kad pogrijese ili da podmece nogu igracima prilikom trcanja kao sto je to uradio onomad u travniku igracu borca djokicu, poslije cega je slijedila reakcija naseg igraca i naravno crveni karton ili je smislio nesto originalno mada sumnjam jer nema cime


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Mar 2018, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
a da mu damo podrsku. tek je dosao a svi odmah po njemu.

vecih budala i neznalica je bilo i svi su u startu dobijali podrsku.

ako misli da treba da ih gadja grudvama, nek ih gadja ako ce to donijeti rezultat neki. jedno je zasluzeno pljuvati po upravi, al igraci nisu sami dosli, nije ni trener.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Mar 2018, 14:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Feb 2018, 18:17
Postovi: 28
Nijeposteno je napisao:
Laganica je napisao:
Ko ce znati kakve su to kombinacije kad dovodimo ove mada nemam nista protiv ako ce nam biti od pomoci. Sa Vojvodicem je cirkus zagatantovan, pa on je u Siminom Hanu igraca ganjao sarafcigerom...


Kako im se samo da siriti vise lazi i podmetanja , kad vrlo dobro znamo da ni jedan normalan igrac Nece da dodje kod nas jer ovi ne placaju nikog , cak prijete za dugovanja da se otpisuju , mnogi su svoje dugove morali oprostiti .. A ja garantujem da je ovaj Vojvodix jedina budala koja je pristala da dodje kod nas , jer je degenerik kao i ovi iz uprave ..
Da mi je neko pricao da ce ovoliki cirkus ispasti iz onakve ljepote kad su bili svi u upravi braca pusic i ostali ne bih vjerovao , uspjeli su otjerati 8000 ljudi sa stadiona, navijace , zgaditi Borac , sve uz pomoc bahatog Vice Zeljkovica , e Banjaluko pokvarila si se , poklopila si se po usima ...
Da si ona stara jaka , na svakom cosku , na svakoo zidu bi bar pisalo
VICO ZELJKOVICU BAHATI MAMLAZE MARS IZ VELIKANA , MARS IZ NASE LJUBAVI !!!!


Па да има навијача шарали би и по зидовима а и по кући том Вици ретарду па би састанак направили и упали сви заједно на утакмицу. Проблем је у страху и због страха су се и угасили. Најдаље докле су навијачи стигли су статуси на фејсбуку "управа напоље" ... Ја вас и даље позивам да не идете на стадион. Људи не идите и нека буде празан и кад је дерби и нека се срамоте ти идиоти у управи кад виде да против највећих ривала нико неће да дође на стадион. Нека их исмијава читав регион кад су идиоти. Све су нам згадили.

_________________
Матори Борчевац


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Mar 2018, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1564
Ajd ne kaki vise, idi pa saraj po zidovima, i ti si Borcevac valjda? Ides na utakmice, volis taj klub, bori se za njega.
Znam da nemas lose namjere, ali sjasi sa grupe.

Svi smo mi govna jer se ne borimo za dobro naseg kluba, i sjever i istok i zapad, svi do jednoga i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Mar 2018, 17:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Feb 2018, 18:17
Postovi: 28
Rangarok je napisao:
Ajd ne kaki vise, idi pa saraj po zidovima, i ti si Borcevac valjda? Ides na utakmice, volis taj klub, bori se za njega.
Znam da nemas lose namjere, ali sjasi sa grupe.

Svi smo mi govna jer se ne borimo za dobro naseg kluba, i sjever i istok i zapad, svi do jednoga i to je to.



Пријатељу ја сам своје ишарао прије 15, 20 година још док нас је било у копу по 40 на ПРАЗНОМ стадиону. Оних клинаца је било 2000 на годишњици. Мање групе су знале ријешити веће проблеме и теже агентуре од ове која њих терорише. Фино ми је кад их видим да иду свуда, да навијају али исто је пичкасто шта су урадили од НАШЕ групе. Ја не могу по "маторе" дане да окупљам клинце по граду да руше криминалце. Нису поштовали старије на трибини, сада нека трпе. Прије 10, 15 година ово не би прошло. Лакше је ићи у Нови Сад на Војводину него ријешити проблем у својој кући. То ме боли код данашњих клинаца, то што су све преузели без имало труда и нису спремни да се боре за оно што је 25 година грађено трудом, крвљу и знојем. И коме је уопште битно ко је овај Војводић?? Још један дебил који је нов на листи за протјерати из клуба. Избацио је из лиге 4,5 клубова и неко каже да му дамо подршку? За шта подршку? Треба и нас да избаци овај сељак из лиге? Мажу вам очи проблемом тренера и играчког кадра док режу климаве ноге клуба. Нека објаве колики је дуг Борца данас! Има ли ико у овом граду ко ће позвати Боку, Авдуку и Вулета да кажу јавно свима шта се дешава у Борцу?
А што се тиче групе нека објаве јесу ли се распали или ће у борбу против овог зла јер се то тиче и нас који смо качили заставе по Гацком, Посушју, Орашју, Теслићу и осталим још мањим вукојебинама када је Бањалуци пуцао курац за Борцем.

_________________
Матори Борчевац


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Mar 2018, 13:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
https://www.nezavisne.com/sport/fudbal/ ... ija/470249

Citiraj:
Vitezu je sve podređno. Moramo pobjediti i njih i GOŠK. Igračima neće izaći sa terena dok ne dobiju oba ta meča! Spremićemo se dobro i pobjediti", zaključio je Vojvodić.


e ovako treba,ako ne pobjedis jebao si jeza. a ne cupas se na neku srecu i slicno

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Mar 2018, 14:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Vojvodić je izrazio zadovoljstvo jučerašnjim treningom, ali i ukazao na deficit u igračkom kadru.

"Ne smije se ući u sezonu, sa samo jednim klasičnim napadačem i bez jednog iskusnijeg golmana koji bi nam sada mnogo pomogao. Ne bih sad da pričam o igračima koji su na 'pola', niti su gore niti su dole. To se moglo malo bolje uraditi, ovako smo potrošili dosta novca, a sa manje smo mogli da to uradimo puno kvalitetnije. Drugačije bih sastavljao ekipu. Meni je juče bio problem da vidim jednog Puzigaću koji je bio skroz depresivan. Taj momak mora biti u kadru, oko ekipe, morate ga razigrati. Imamo jako puno igrača jedne vrste, nemamo nekih drugačijeg profila".


U par recenica se posra po Vici i kompaniji. :lol:
Znaci, ovo su obicni navijaci pricali od prvog dana. Tupadzije su ladno ovdje mogle procitati sta da ne rade.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Mar 2018, 14:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
ovaj cokoladni sto se ovdje spominje je u zenici u rukama sipe, vjerovatno mu ispituju porijeklo imovine jer ce ovdje igrati za dzabe pa je to bilo sumnjivo, salu na stranu, stize veceras u banjaluku, a u zagrebu se nalazi drugi isto iz gane, kazu reprezentativac i on ce da pojaca nas napad


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Mar 2018, 14:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
Simpatizer je napisao:
Citiraj:
Vojvodić je izrazio zadovoljstvo jučerašnjim treningom, ali i ukazao na deficit u igračkom kadru.

"Ne smije se ući u sezonu, sa samo jednim klasičnim napadačem i bez jednog iskusnijeg golmana koji bi nam sada mnogo pomogao. Ne bih sad da pričam o igračima koji su na 'pola', niti su gore niti su dole. To se moglo malo bolje uraditi, ovako smo potrošili dosta novca, a sa manje smo mogli da to uradimo puno kvalitetnije. Drugačije bih sastavljao ekipu. Meni je juče bio problem da vidim jednog Puzigaću koji je bio skroz depresivan. Taj momak mora biti u kadru, oko ekipe, morate ga razigrati. Imamo jako puno igrača jedne vrste, nemamo nekih drugačijeg profila".


U par recenica se posra po Vici i kompaniji. :lol:
Znaci, ovo su obicni navijaci pricali od prvog dana. Tupadzije su ladno ovdje mogle procitati sta da ne rade.


Znajuci iz do sad vidjenog,da im nacrtas oni bi i dalje gurali isto,oni su u pravu,oni su bezgresni,oni znaju naj bolje....jebes Boku i Avduku,njima poletarac prvi golman a decko nema snage loptu preko centra ispucati,stoper Janicic...svi smo vec vidjeli njegove kvalitete ali po njima je bolji od Boke............jebes budale!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113982 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4625, 4626, 4627, 4628, 4629, 4630, 4631 ... 5700  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: СамоБорац!, Gazimestanac87 i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs