banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4554, 4555, 4556, 4557, 4558, 4559, 4560 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 11:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Нова Варош je napisao:
Нисам бигман, али очигледно није обезбјеђена толика сума, јер не би ништа каснило, шта више и радној заједници би било уплаћено.
Спонзори би требали уплаћивати мјесечно, мада ја искрено сумњам да уплаћју сви, али то је само моја претпоставка.
Већ пар кола не избацују колико је клуб зарадио од улазница, а против Жељезничара је било фино људи.

Тако некако. Ово посљедње је више посљедица околности, а не нетранспарентности. Јер се све зна и не може се ништа сакрити. Сама чињеница да ја знам понешто, говори да се нешто ни не троши енергија на сакривање. Што је потпуно погрешно, ако мене питате. Под хитно треба затворити све изворе информација из клуба. Али све.
До чега је довела потпуна транспарентност око спонзора, учешћа у управи, донаторске вечери? Транспарентан треба бити само на крају, у билансима и око улазница. Укупни износи спонзора. Нигдје се плате не знају, овде се све зна. Овде неко написа, клупском картицом Вицо негдје ишао... Па СТЈ, ко пуни ту картицу??? Ако клуб уопште има картицу, с обзиром на бонитет код банака и блокаде... Него тако, крену брљезгања, често из свлачионице или из кафане или из уста "новинара", и тако у круг. Као гдје је отишло 20.000 марака. Па да ли неко стварно мисли да је то неки члан управе украо? Дају од себе или довуку спонзоре у клуб да би опет узели од клуба? :lol:
Наравно, годе информације кад човјек зна. Али кад крене нешто низбрдо, које информације се прве ваде из џепа...?

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 11:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
@bigman

Sta se desava sa izborom trenera, kakvi su planovi za nove igrace...ako ih ima?
Umori vise ova prica oko para.
Moze i na pp ako zelis...

Da li je Jovic uopste realna opcija?

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 12:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Citao sam u novinama da nije neralno da ostane ovaj momak sto je bio privremeno Igor. Sta mislite o tome?
Meni bolji i on nego ovi drugi sto ih spominju samo sto ovaj momak ima svoja zaduzenja u omladinskoj skoli pa bi se to sve poremetilo ali sa druge strane njega ce se pitati oko pojacanja, odlazaka pa nista ligicnije da i sjede na tu klupu.
Za Jovica ja sam odavno govorio da mi je to nerealno pocev od nacina kako je otisao od nas do toga da smeka najmanje 5 pozeljnijih trenerskih funkcija trenutno, mozda je Siroki najblizi otkazu trenera, siguran sam da je njemu tako nesto u glavi. Kod nas je dosta toga u magli i u povoju, docice za godinu dvije mozda ako se u skladu sa Plano malo ustabilimo u svakom smislu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Jankovića guraju lopovi iz FSRS, minus u startu. Koliko je samostalan u poslu, pisao je gore neko situaciju sa Koševa, da mu je Zeljković govorio koga da zamjeni.
Jeste bolja opcija od Srbijanca nekog, ali da je dobar nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
Jankoviceva bravura sa zadje utakmice je sve rekla, vadi Kondica uvodi Iliju a Ojdanic ide na beka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Fostee je napisao:
Jankoviceva bravura sa zadje utakmice je sve rekla, vadi Kondica uvodi Iliju a Ojdanic ide na beka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Bila je dobra i ona u Vitezu, Ojdanić i Ilija stoperi, Boka desni bek, a Kondić na klupi. To je od Kize naučio, jebo ga on. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Моријентес je napisao:
Fostee je napisao:
Jankoviceva bravura sa zadje utakmice je sve rekla, vadi Kondica uvodi Iliju a Ojdanic ide na beka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Bila je dobra i ona u Vitezu, Ojdanić i Ilija stoperi, Boka desni bek, a Kondić na klupi. To je od Kize naučio, jebo ga on. :lol:

Па бољи је бек Бока од Кондића кад се већ одлучио за тај штоперски пар.
По мени по исписницу требају доћи: Кондић, Ојданић, Губерац и Мирковић..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
borac_sampion je napisao:
Па бољи је бек Бока од Кондића кад се већ одлучио за тај штоперски пар.
По мени по исписницу требају доћи: Кондић, Ојданић, Губерац и Мирковић..


Kakav Boka na desnom beku, pa koliko mu je puta pobjegla lopta protiv Krupe gore i protiv njih u kupu na Gradskom. Nije mu tu prirodna pozicija. Da ne pričam da nema više brzinu da se ganja sa protivničkim krilima. Boka je stoper tu je i dalje tata za Ojdanića i Iliju, ali to je sad nažalost završena priča.

Kondić je po meni bolje bek i od Ćine, ja ne znam kad je on kiksao, napravio penal, kad smo primili gol zbog njega... ?
Zezaju ga malo povrede, ali Ćinu zezaju još gore. :D Može igrati i stopera, i tu je bolji vjerovatno od ona 2 mučenika.

Na desnom beku smo bili najjači u jesenjem dijelu RS lige, Bečelić starter, Kondić rezerva. A onda su se "stručnjaci" umješali i sve sjebali.
Za te tri ostale ispisnice se slažem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Моријентес je napisao:
borac_sampion je napisao:
Па бољи је бек Бока од Кондића кад се већ одлучио за тај штоперски пар.
По мени по исписницу требају доћи: Кондић, Ојданић, Губерац и Мирковић..


Kakav Boka na desnom beku, pa koliko mu je puta pobjegla lopta protiv Krupe gore i protiv njih u kupu na Gradskom. Nije mu tu prirodna pozicija. Da ne pričam da nema više brzinu da se ganja sa protivničkim krilima. Boka je stoper tu je i dalje tata za Ojdanića i Iliju, ali to je sad nažalost završena priča.

Kondić je po meni bolje bek i od Ćine, ja ne znam kad je on kiksao, napravio penal, kad smo primili gol zbog njega... ?
Zezaju ga malo povrede, ali Ćinu zezaju još gore. :D Može igrati i stopera, i tu je bolji vjerovatno od ona 2 mučenika.

Na desnom beku smo bili najjači u jesenjem dijelu RS lige, Bečelić starter, Kondić rezerva. A onda su se "stručnjaci" umješali i sve sjebali.
Za te tri ostale ispisnice se slažem.


Не знам мени Конда не улијева неко повјерење, можда је до мене. Ћина је за мене у топ 3 играча ове јесени, стварно ме је позитивно изненадио.
приоритети за прелазни рок: лијеви бек (резерва свемоћном Зеки), штопер, зависно од дужине повреде Ћине и десни бек, крила нам требају под хитно (само Веселиновић и Мирковић су остали)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 14:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Кондић је био бек у пуно бољем и јачем Борцу, Јовићевом у сезони 2013/14.
Кондић је нападачки јако лимитиран, али је дефанзивно бетон за ову лигу. Момак је превише потцјењен.
Успут речено и ћина је одиграо јако добру полусезону, скривио пенал у Широком, али свакако би то изгубили.
А такође се слажем да је Бечелић требао остати, али шта је ту је. Руку на срце, десни бекови су нам одиграли добру сезону и нису они проблем.

Фудбалски гледано, осим гурања играча, Губерац и Владан нису квалитет, Ацо није био спреман 100%, Буразор је извисио због гурања прве двојице, и све што је већ испричано.
Мирковић је бољи од Чудића, а и Зекановића на крилу, о Ђорђевићу је сувишно расправљати.

О неким тактичким и формацијским фаријацијама сам ономад писао, али џаба све, да је нама проблем само игра, лако би ми.

Утопијски гледано, а да управа прогледа, нама треба голман, јер колико знам на авдуку се не рачуна. Лијеви бек јер нема Пузигаће, три штопера, нема Боке, Ојданић и Илија нису кадар превести основце преко пјешачког. Јаничић, један да играм са њим у пару, један резервна, и нек јуниор или тако неки клинац да учи.
Два везна играча, јер Губерац није за озбиљног фудбала, Владан није кадар за прву поставу, дакле само Ацо остаје, ако ће Гале играти крило са Веселим. Дакле, прва постава Гале и Весели, резерва Урош, а по потреби може и Зекановић ускочити. Резерва у везном реду Владан и Буразор.
Не знам шта мисле, али Карић и Кунић могу полусезону изнјети и на љето тражити једног или два нападача.

На зиму се прави тим за идућу сезону, чисто да још једно поновим.

Дакле, на зиму:
добар тренер, са аутономијом у раду, иначе смо јебани !!!
голман
лијеви бек
два везна
три штопера
прикључити неке јуниоре, какви су да су, можда неко и прогира. Могу сигурно радити ово што су неки стандардни играчи радили.


курталисати се лопатара, знамо већ којих.



Нема назнака да ће ова управа скоро ићи, дакле очекује нас "врућа" зима. Надам се најбољем, иначе ће бити момци који воде клуб обиљежени као једна од најгорих управа.
Надам се за добробит свих, да ће се избјегавати тренер из Србије, и неки играчи са политичко-земљачким везама.
Ако и у идућу полусезону уђемо са некаквим полу-тимом ова негативна енергија ће прећи у катастрофичне размјере.

Ја би им и опростио лигу за опстанак, и ова мангуписања са играчима, ако се сад уозбиље и крену радити како треба.



Што би рекао форума волимБорац, поздрављам и ја до срећнијих времена, боље речено, до краја прелазног рока, да сумирам шта смо урадили, односно нисмо урадили.

Видимо се тамо, крајем фебруара на стадиону, ваљда ћемо тад некад чекати дралета и весело друштванце са периферије.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Dec 2017, 18:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Evo Jankovic potvrdio da su igraci otisli zadovoljni na odmor sa isplacenim platama, da bi volio ostati makar u strucnom stabu ako ne kao trener i da razmisljaju o dovodjenju 4-5 igraca duplo boljih nego sto sada imamo. Neki potencijalni reprezentativci. Vidjecemo! Prozivka valjda oko 10. januara a na pripreme ce se u Austriju ili Sloveniju.

P.S. Sjetih se kako se Pusic hvalio da smo po izdvajanju za plate igraca na 7, 8 mjestu. Eto i na tabeli smi na diobi tog mjesta. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 01:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Daj pa zar vjerujes Jankovicu da smo 7-8 po placanju, da ti kazem da je samo Celik ispod nas a svi iznad po placanju.
Pare 20 000km sa donAtorske otisle Deli vodji navijaca u dzep.
Igraci otisli na odmor zadovoljni, neki igraci dobili tri plate, njih jedna cetvorica, neki dve plate a vecina jednu dok ostali sa transfer liste nijednu. Spremite glavu na blokade sljedece godine jer ima igraca kojim nisu marku uplatili, naravno na koje na racunaju i samim tim misle da su rjesili problem. Prije da su ga gutnuli pod tepih.
Pripreme u Sliveniju ili Austriju po zimi :lol: pa svako ide u toplije krajeve a mi na snijeg. Jer mi smo totalno drugciji od drugih...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 08:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Испаде дела скупљи од кизе :lol:

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 10:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Transparentno. Pa svugdje su navijaci placeni, bezveze bi bilo da mi kaskamo za okruzenjem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Laganica je napisao:
Daj pa zar vjerujes Jankovicu da smo 7-8 po placanju, da ti kazem da je samo Celik ispod nas a svi iznad po placanju.
Pare 20 000km sa donAtorske otisle Deli vodji navijaca u dzep.
Igraci otisli na odmor zadovoljni, neki igraci dobili tri plate, njih jedna cetvorica, neki dve plate a vecina jednu dok ostali sa transfer liste nijednu. Spremite glavu na blokade sljedece godine jer ima igraca kojim nisu marku uplatili, naravno na koje na racunaju i samim tim misle da su rjesili problem. Prije da su ga gutnuli pod tepih.
Pripreme u Sliveniju ili Austriju po zimi :lol: pa svako ide u toplije krajeve a mi na snijeg. Jer mi smo totalno drugciji od drugih...


Ko je dobio jednu ili ni jednu platu?
Iskreno mi je tesko u to povjerovati da igrac XY dobije tri plate a igrac YX ni jednu a da su pri tome oba igrala ovu polusezonu! Konstantno se govori uopsteno,kako su neki dobili a neki nisu,dajte ako vec imate provherene info napisite ko nije dobio nista.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 12:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Zasto niste iznijeli odmah te info. ako ste znali u vezi tih vodja, malo cudan tajming, a i otkad to da se o stvarima vezanim za navijace prede ovdje. Zar to ne rjesavate na svojim forumima. Kad smo kritikovali za neke incidente proslih godina bili ste jako ljuti sta ko ima da prica o lesinarima. Tako i za ovo, to su neki vasi unutrasnji problemi, to vi raspravljajte medju sobom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Samo sto su ovaj put izgleda usko povezani sa upravom, a kao sto vidis, situacija nije bajna.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 16:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Naši zainteresovani za Pericu Ivetića?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 16:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ne daj Bože..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 16:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Pero ivetic #djubre#borcevacdoposljednjemarke#nulaodcovjeka???


Bojan puzigaca je za njega maldini licno!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4554, 4555, 4556, 4557, 4558, 4559, 4560 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Vuk Mandusic i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs