banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 09:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114019 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4407, 4408, 4409, 4410, 4411, 4412, 4413 ... 5701  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 17:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Играчки кадар се мора појачати након ова два кола, тачка !!! Нападач је под мус !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 17:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Nisam dugo pisao ali evo i ja da se javim malo.

Ljudi moji stoji to sve da bi nam fino leglo jos koje pojacanje ali isto tako stoji i druga strana price. Bez nametanja nepotrebnih pritisaka, kao sto je receno cilj je top 6 to ne mora i ne znaci borba za prva 3 mjesta neminovno, mi bi trebali i sa ovom ekipom da imamo realne sanse za neku petu sestu poziciju prije playoffa. Treba imati u vidu da je ekipa i svjeza uigravanje promjena trenera i svasta nesto (neki ovo smatraju kao alibi pricu ali to zaista igra veliku ulugu), pored toga forma se mjenja svima tako i nama. Ne treba sada crniti poslije 2 losa rezultata bice i dobrih nit treba glave da padaju. Evo ja juce npr gledam belgijansku ligu Antwerp Gent domacin gubi 1-4 2 stvari su mi privukle paznju: 1. ponasanje navijaca, okiceni raznim rekvizitima sve sa tocenim pivom u rukama navijaju i bodre svoj tim, 2. igraci obe ekipe igraju kao je 0-0. kod nas je evidentna igra na rezultat rana zatvaranja prilikom vodstva i slicno nekad se to obije o glavu nekad se iskoristi znalacki, za ocekivati nesto drugacije u ovoj ligi bilo bi vjerovanje u nestvarno. fudbal je spor, igra se takticki i cvrsto igraci nisu spremni nikad potpuno itd. a kod nas pored toga da domacin gubi 0-2 odma bi krenulo zvizdanje i ubacivanje predmata u teren. tako da mi ne mozemo ocekivati neko ludilo ovo za sada je za svaku pohvalu inicijativa impuls posvecenost sto se tice uprave koja vodi klub, prije par dana je bio podatak da je plava za igrcaki kada 17000 eura. vece plate su bile prije 8 godina u borcu tako da govoriti o nekim imperativa pobjeda i slicno je glupost i nametanje pritisaka javnosti i igracima. Cilj je prosle godine postavljen ostvaren je. Ove godine znaju se ciljevi sve je fino receno, nemojte odma da crnite i mracite vjerujte u upravu ako su prosle godine ostvarili zacrtano sto nebi i ove? igracemo taj playoff uzivajte u ovim lijepim danima dok nisu kise pocele pivo u ruke dres na sebe i na stadion.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Avg 2017, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Врањешу као навијач највише замјерам једну ствар, и то већини кажем:
водимо на Грбавици 0:1, Жеље нигдје нема, 55. минут се игра, велика шанса да им побједом одмакнемо на три бода пред њима двије изузетно тешке утакмице против Сарајева кући и у гостима код Широког. У таквој ситуацији се умјесто Владана Даниловића који је 1999. годиште и којем је ово тек четврта утакмица у овом рангу, 35 минута прије краја, уводи Радуловић, 12 година старији задњи везни са искуством играња у Премијер лиги који познаје све ''премазане'' играче у сваком клубу и полако се утакмица затвара, да он буде тај деструктивац њихове игре, па ако се нешто направи из контранапада или какве смислене акције из тога, добро и јест, слично смо дали други гол Челику и гол за побједу у Габели. Жељезничар је у 68. минуту дао гол за 2:1 а Врањеш је тек осам минута касније увео Ацу да као нешто уради али у нападу...
Остаје жал за побједом тамо јер сарајевски вјечити ривали никад нису имали лошију атмосферу у и око клуба на самом почетку сезоне и лако се то могло искористити...
Сад имамо двије утакмице код куће и не треба сметнути са ума да побједама, уз неколико резултата који би нам одговарали (а игра се пар дербија), можемо првенствену паузу да дочекамо и као први, што није мала ствар.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 07:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Schlager, debelo si u zabludi, uprava funkcionise kao tim, ali su sami do sada nebrojeno puta rekli da su im odgovornosti podijeljene, dakle Pusic marketing, Milinovic finansije, Vico sportski sektor, sta nije jasno, sportski sektor dakle SD i treneri, ako kazemo da skripi, a skripi jer svima koji hoce da gledaju mogu to skontati, tu je najmanje kriv Vico, jer mislim da se najmanje razumije u fudbal, vise ga ovi ostali zednog vodaju preko vode... sta je sa Subicem, evo momak je na ovom forumu napisao da se cuo s njim i da je imao zelju da dodje u Borac, zasto smo propustili tu situaciju, dal je moguce da dovedes igraca na pripreme na Zlatibor i trener saopsti nakon jednog ipo treninga da to nije igrac koji bi bio pojacanje, dal je Vule prosle godine eliminisao Ojdanica i receno je da on odlazi, ja vidim da Ojdanic nije otisao nego nas je direktno kostao bodova, dali je tacno da za jedina dva igraca za koja je Borac ikada uplatio obestecenje, Djordjevica i Burazora nema ni minute u PL, jebiga, cije su ovo fule i jesam li nesto izmislio, posebno nebih da se osvrcem na lakrdiju oko Zekanovica...
Dakle, uprava je TIM, samo tako moze ici naprijed, ali ako neko u tom timu sepa, moram li se ja kao simpatizer ponasati kao noj i zabiti glavu u pijesak i reci sve je u redu ili imam pravo da primjetim da smo upravo u ovom dijelu najtanji i da se tu moramo hitno dozvati pameti ili ce sva ova prica koja je bila u Banjaluci zadnjih mjesec dana pasti u vodu, jer vec imas komentare, igraju ko picke, nema borbe, nema ovo nema ono, a vidis, ja licno mislim da nismo
Od Kaknja i od Zelje zasluzili poraz, ali imam pravo da kazem da nam fale tri boda, ali ovi rezultati ce znatno uticati na posjetu i na prihod od ulaznica, a to je dio stabilizacije kluba, boriti se za sesto mjesto, a ne imati ambiciju da se boris za evropu, za mene je ravno igranju u prvoj ligi RS.

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 07:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Daj ne mracite toliko jbt, poslje dva poraza kao da ispadamo iz lige. Doce sve na svoje, strpljenja malo, nije ovo RS liga. Sportskom sektoru treba najvise vremena, u marketingu ti odradis stvar i rezultate vidis odmah, a ovde se mora sacekati, ne moze preko noci.Istrpiti ako treba i citavu polusezonu pa onda praviti rezove, a uvjeren sam da nece biti potrebni ni tad.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 07:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Uopste ne pricam o rezovima, nego pricam o tome da jedni sepaju, dok drugi vuku kao konji, a mi smo kao klub tanki kao list papira i najmanji povjetarac nas nosa, marketing koji je odradjen je odlican temelj da pocnes da gradis klub koji je prakticno devastiran, klub koji je postojao samo na papiru i zato, ako ne duvaju svi u jedra ravnomjerno, zato nas ovako nosa na sve strane... eto nadam se da ja grijesim, ali prihod od ulaznica ce protiv Viteza biti upola manji nego protiv Mladosti iz jebenog doboja pored Kaknja...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 07:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
Niko ne mraci ali ne treba se praviti slijep.
I ne treba vremena ni za sportski dio! Sjecas se kad smo uzeli titulu, za koliko vremena je okupljena ekipa? Sada se ne ide na titulu, znaci ne mora biti u tom obimu.

Sustina svega je da na sve dobro sto se desava u klubu rezultati moraju to da isprate i dadnu dodatni zamah! Toga sada nema.

A evo sta ce da se desi, na zimu cemo morati dovesti 4-5 igraca jer cemo kasniti za rezultatskim planom! Umjesto da smo sada doveli jos 2, bilo bi lakse i drzali bi prikljucak bez problema.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 07:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
E da, ja nemam problem da kazem kada nesto pogrijesim, a evo sada cu reci, po meni, najstandardnije i najbolje ove cetri utakmice koliko sam ja vidio odigrao je Cina Dujakovic...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 07:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2774
Pa majku mu zar ova tema nije mjesto gdje se kritikom može ukazati na grešku?! Podrazumijeva se podrška. Kritika i jeste da bi se stvari koje nisu dobre poprave!

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Neko spomenu da se i Vranjes pogubio na Grbavici. Moze se reci da je malo kasnio sa izmjenama, ali realno, vjerujem da i njega pocinje da boli glava jer vidi da ne moze podici igru sa rezervistima koje trenutno ima. Imas Acu i to je uglavnom sve.
O tom tupimo ovdje, dovesti jos 2 kvalitetna igraca pa mozemo skenirati i Cupine reakcije tokom igre.
Nije kasno, zabrljali smo 2 utakmice i imaju ovih 15 dana da reaguju. Vlakanje je postavio 2 dobra spica, vjerujem da je barem jedan dostizan.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Pa nije valjda ljudi da ste ocekivali da cemo imati max. ucinak pobjeda, bez nerijesene i poraza kroz cijelu sezonu ?
Nista nije izgubljeno, tek je pocelo.. bez nepotrebnih tenzija, vidjecemo na polusezoni kakva ce situacija biti.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Kad je mogao Arsenal mozemo i mi. Obje lige su Premijer. :lol:

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
supersonic je napisao:
Pa nije valjda ljudi da ste ocekivali da cemo imati max. ucinak pobjeda, bez nerijesene i poraza kroz cijelu sezonu ?
Nista nije izgubljeno, tek je pocelo.. bez nepotrebnih tenzija, vidjecemo na polusezoni kakva ce situacija biti.

Rekao sam da nam za sada fale tri boda, a sam mislio da cemo sve pobjedjivati, napisao bi da nam fali sest bodova...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Ne, nisam mislio na tvoj post nego u globalu. Ok, izgubili smo dve tekme, sta je tu je. I sad zbog toga haos nastao, krenule prozivke od najmanjeg u klubu do najviseg. Kazem, polako ljudi, nema potrebe za tim. Tek je pocelo sve..
( ne mislim na konstruktivne kritike koje upucujete upravi)

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
Zar nije bigman rekao da ce biti josi pojačanja do kraja prelaznog roka

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
subzero81 je napisao:
Zar nije bigman rekao da ce biti josi pojačanja do kraja prelaznog roka

Jeste.. i nadam se da ce dovesti 2-3 igraca na pozicije koje nam skripe, i naravno, igrace da ih mozemo nazvati pojacanje u pravom smislu te rijeci.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Ајд да сачекамо још ова 2 кола.
Нападач нам је најпотребнији, резерва Пузигаћи, и евентуално неки штопер. Додуше са доласком Саничанина и неког бржег офанзивнијег играча можемо моментално закрипити све рупе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/klubov ... bih/248274

4.000 kazne za utakmicu protiv mladosti nije malo uopste.... ono sto bode oci su nabrojane stavke za 3 utakmice iste, propusti u org. , Pirotehnika i nesportski transparenti za 3 kluba a zeljo ima manju kaznu 500 km. Po osnovu cega? Kako se uopste vrijednuju te kazne i pod sta se misli sa ,,propusti u organizaciji utakmice,,. Zvuci kao nesto sto se moze ,,pripisati,, svaku utakmicu. Moze li klub uraditi nesto po pitanju ovoga?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Нова Варош je napisao:
Ајд да сачекамо још ова 2 кола.
Нападач нам је најпотребнији, резерва Пузигаћи, и евентуално неки штопер. Додуше са доласком Саничанина и неког бржег офанзивнијег играча можемо моментално закрипити све рупе.

Sanicanin je poceo igrati za Mladost, tako da je to poprilicno nerealno...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
stize BORAC je napisao:
http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/klubovi-nastavili-puniti-kasu-nfsbih/248274

4.000 kazne za utakmicu protiv mladosti nije malo uopste.... ono sto bode oci su nabrojane stavke za 3 utakmice iste, propusti u org. , Pirotehnika i nesportski transparenti za 3 kluba a zeljo ima manju kaznu 500 km. Po osnovu cega? Kako se uopste vrijednuju te kazne i pod sta se misli sa ,,propusti u organizaciji utakmice,,. Zvuci kao nesto sto se moze ,,pripisati,, svaku utakmicu. Moze li klub uraditi nesto po pitanju ovoga?


Dobro smo prosli kada uzmes u obzir da su neki drekavci gadjali sudiju flasama sa zapada i sl. A nedportsk transparent je vezan za oluju...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114019 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4407, 4408, 4409, 4410, 4411, 4412, 4413 ... 5701  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs