banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4621, 4622, 4623, 4624, 4625, 4626, 4627 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Bigman, da li razmisljaju o ostavkama? Glavno i jedino pitanje.

Ako kazes da i dalje ne vidis razlog za to, onda ne znam stvarno..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 15:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Ја лично сам давно видио разлог за то. Али то није ово овде што се пише, поготово ових дана. Данас је лако паметан бити. Негдје на јесен, бих ја, да сам члан управе, дао оставку. Једноставно је ПРЕТЕШКО бити у Борцу сада (у задњих 5 година, а вјероватно и у наредних xy).

Сви чланови ове управе су више изгубили него што су добили од овога. Неки материјално, неки статусно, неки пословно и лично. Добили, осим и тешког (позитивног и негативног) искутва, нису ништа. Ја сво вријеме само знам и браним њихову добру намјеру, али свих њих, свих до једнога. Нико није дошао ту да заради, нити да се окористи. А разлози за ово стање, па има их доста, неискуство, неке лоше процјене, недостатак спортске среће, недостатак неке генералне чврстине на почетку (превише се било лабаво у старту, свлачионица). ФК БОРАЦ није лошији него што је био кад су они дошли, напротив. То одговорно тврдим. МНОГО старих дугова је плаћено, клуб је спашен од гашења, тада. Спортски план је подбацио, а то је послије повукло још тога негативног. Али и даље је то далеко од катастрофалног стања, иако је атмосфера другачија направљена. (Ова дешавања сад, око навијача и тјерања и "тјерања" управе, изузимам из тог става.)
Не може Вицо да ваља свима на почетку мандата, а да не ваља сада. Од почетка до данас је то исти лик (главни). Значи да се доста тога издешавало у међувремену, што није до њега све. Ал` сад ће опет бити ја браним...
Да нагласим, ја бих дао оставку. Још поготово, ако је сва борчева публика и навијачи за то. Ови падобранци на форуму се не рачунају.
С друге стране, познајући их, неће дати оставке, бар још неко вријеме, док се неке ствари не издешавају. Ако се деси све како је планирано и жељено, мислим да ће покушати и наредну сезону водити клуб. То ја мислим, нисам о томе ни са ким причао у том смислу.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 15:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Ne mozes mi reci Bigman da i dalje imas bilo koje pozitivno misljenje o ovog garnituri koja je u klubu. Oni jesu valjali na pocetku, jer su na pocetku bili ljudi pored njih koji znaju da rade posao, i za koje bih mozda i mogao reci da im nije u cilju iskoristiti Borac za licne interese. Medjutim, ti ljudi su napustili Borac, ocigledno je zasto i zbog koga. Sad dobijamo pravu sliku ljudi koji su trenutno u klubu. Plate nema nigdje, treneri se mijenjaju ko na traci, o igracima da ne pricam i tome ko je ciji igrac i kako nam je pojacanje igrac iz sipova. Dalje, njihov pijun koji zavodi red po tribini ako se bilo sta kontra iste kaze. Teren koji su namjerno unistili, jer budimo realni, klinac od 10 god kad bi vidio traktor na terenu u onakvim uslovima bi skontali sta ce se desiti. Navijace necu da komentarisem, nije tema za to ali ni njih nemamo zbog cjelokupne situacije. I sad, kako je moguce da ti imas i dalje dozu povjerenja u te ljude i kako ti ljudi daju sebi za pravo da budu i dalje tu i cekaju " fortunu" da ih pogleda pa da preko noci sta.. igramo ligu sampiona ? Ovo sve jesu razlozi, a ima ih vise sigurno da ova uprava koliko sutra napusti klub ( tribinu ne racunam ), te pogotovo ovdje na forumu sto se pise.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 18:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па добро, нека буде тако, људи који су у управи су жељели и желе добро Борцу, што је и тачно било једно вријеме, и рецимо да и сада ови који су остали раде све у корист клуба, али ето неке силе спрјечавају. Па добро, какве то силе, ко се то нашао да спрјечава развитак, ко стаје на пут томе? Мора да је неко, није ово "недостатак фортуне", неко подмеће клипове, то се види. Па ко онда то подмеће клипове, у реду, није садашња управа, наводно ћемо вјеровати, али ко онда други?

пфц88, ниси разумио, то не може да разумије тек тако ко није добро упућен у то, па можда ни ја не разумијем на крају крајева... Али то нису приче за јавност. Снаће се Лешинари као и сваки пут, не треба се ништа овдје писати, нема сврхе.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 18:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Umetnik je napisao:
Volim Borac je napisao:
Dajte mi neki pravilnik u kojem pise kada se grupa gasi?!
Grupa ce se ugasiti kada ljudi prestanu voljeti Borac, a to se nece nikada desiti...

Рекао сам да нећу више писати на ову тему, али само још нешто да кажем. По вашим причама, група се требала угасити још за вријеме рата први пут. Тада је промијењено име, национални и вјерски састав људи, то више уопште нису били исти људи, иста група, почињало се са нечим новим, па опет нигдје не пише Лешинари 1995 већ 1987.
Ево посљедњи пут када се десило "гашење" по тој логици, било је прије скоро 3 године, на примјер. Па се опет наставило даље, јер да није, онда би ово били неки нови Лешинари са годином оснивања 2016. А није тако. Итд, итд.

Дешавале су де и горе ствари па се настављало даље, што је сасвим нормално. И опет кажем, не закључујте по ономе што само видите, јер није све како изгледа.

И ако желите добро групи, ако имате могућност да помогнете, онда помозите, у противном не одмажите и не лапрдајте глупости. И о томе се, понављам, не пише овдје. Колико су тога Лешинари позитивног и похвалног урадили па се све кришом помиње, као о њима се не прича. Сад кад се може пљунути, такмиче се ко ће више да је ставља у уста. Не знам само какву сатисфакцију имате од тога. Не знам стварно.


a sto si mene citirao ?

:roll: :roll: :roll:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 18:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
@supersonic
80% svog novca koji je usao u Borac u ovo periodu o kojem pricamo su unijeli Vico i Mario. Svako ko ti kaze suprotno, laze. To mozes sve njih da pitas isti ce odgovor biti.
Svi ostali su vazan doprinos dali na svim ostalim poljima. Ali za novac neke stvari se moraju jasno dati do znanja.
I sad, da si na mom mjestu i znas to od prvog dana, a pri tom znas da nemaju nikakav finansijski licni interes, da li bi ti branio namjeru? Odnosno zelju da se uradi dobro klubu???
Znaci, naglasavam namjeru, ne postupke.

I drugo, nisam ja rekao da oni cekaju neki srecan dogadjaj. Vec rasplet vezan za finansije.
Ne vjerujem da ce se povuci ako se sve izdesava kako se ocekuje.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 19:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2018, 13:04
Postovi: 43
ama koji novac vise???
jesmo mi svi budale ovde gdje je transparentnost,vraceni dugovi,plate igracima?
oni stalno nesto kao placaju i vracaju a dug isti u prici uvijek i zaduzili su sa platama igraca koje su nemilice dovodili klub vise nego 2 prethodne uprave

dali svoje pare u klub?
gdje su te pare?sta je sa parama donatorskog,od grada,sponzorskim?

ne moze svaka para otici po njihovoj prici na tekuce probleme i tekuce troskove

evo nek sutra izbace transparentno znaci kad su dosli u klub dugovanja kompletna i sadasnji ukupan dug,sazvakacu sve i jednu rijec napisanu ovde :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 19:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Uvijek su najvece mudonje bile na forumu. Jer naravno, jedino se na forumu moze pisati nesto, a da ne vidis ko je sa druge strane racunara, a da ne gledas tog nekoga u oci dok mu kurcevito odgovaras, i da rijetko postoji i teoretska sansa da ces tog nekog upoznati uzivo. Davno su neki pametni ljudi rekli, Srbima ne trebaju neprijatelji, sami smo sebi ti isti. Ovo se sad moze preformulisati u, Borcevcima ne trebaju neprijatelji, ne treba nam mrznja Sarajlija, Zenicana, Tuzlaka, Mostaraca, dovoljno se podijeliti na zapad i istok Gradskog stadiona. Dovoljno je pljuvati, po svojima. I to ne ponekad, nego imam osjećaj da neki ljudi jedva docekaju, kao da prizeljkuju, neka komisiji na drugoj strani crkne krava.

Jesmo svi mi Borac? Jesmo. Je l volimo svi isto klub? Volimo. Zasto je onda istok zadužen za rjesavanje situacija? Evo ako je neko mudonja u zivotu, ako je spreman svoj zivot dati za klub, sad je prilika da to uradi. Banjaluka je jako malen grad, prije ili kasnije svako sazna sta zeli da sazna. U Banjaluci se ne mozes sakriti. U Banjaluci moras hodati gradom, zivjeti, kretati se, setati sa zenom, sa djevojkom, sa djetetom, drugom, drugaricom... U Banjaluci se tacno zna ko gdje zivi, i ko gdje spava. E sada, neka svako ko je napisao ruznu rijec sa momke sa tribine, iskreno kaze,koliko je spreman odreci se svog mirnog sna i rizikovati zivot sebe, ali ne samo sebe, vec i svoje porodice. Prizeljkujete neke stvari, a niste svjesni koliko to daleko moze otici. I ne znam da li ste primjetili da nije rijec o jednom covjeku.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 22:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
tatamata je napisao:
Uvijek su najvece mudonje bile na forumu. Jer naravno, jedino se na forumu moze pisati nesto, a da ne vidis ko je sa druge strane racunara, a da ne gledas tog nekoga u oci dok mu kurcevito odgovaras, i da rijetko postoji i teoretska sansa da ces tog nekog upoznati uzivo. Davno su neki pametni ljudi rekli, Srbima ne trebaju neprijatelji, sami smo sebi ti isti. Ovo se sad moze preformulisati u, Borcevcima ne trebaju neprijatelji, ne treba nam mrznja Sarajlija, Zenicana, Tuzlaka, Mostaraca, dovoljno se podijeliti na zapad i istok Gradskog stadiona. Dovoljno je pljuvati, po svojima. I to ne ponekad, nego imam osjećaj da neki ljudi jedva docekaju, kao da prizeljkuju, neka komisiji na drugoj strani crkne krava.

Jesmo svi mi Borac? Jesmo. Je l volimo svi isto klub? Volimo. Zasto je onda istok zadužen za rjesavanje situacija? Evo ako je neko mudonja u zivotu, ako je spreman svoj zivot dati za klub, sad je prilika da to uradi. Banjaluka je jako malen grad, prije ili kasnije svako sazna sta zeli da sazna. U Banjaluci se ne mozes sakriti. U Banjaluci moras hodati gradom, zivjeti, kretati se, setati sa zenom, sa djevojkom, sa djetetom, drugom, drugaricom... U Banjaluci se tacno zna ko gdje zivi, i ko gdje spava. E sada, neka svako ko je napisao ruznu rijec sa momke sa tribine, iskreno kaze,koliko je spreman odreci se svog mirnog sna i rizikovati zivot sebe, ali ne samo sebe, vec i svoje porodice. Prizeljkujete neke stvari, a niste svjesni koliko to daleko moze otici. I ne znam da li ste primjetili da nije rijec o jednom covjeku.


U potpunosti se slazem sa ovde napisanim, samo znate prozivati lesinare da rjesavaju probem, moze i zapad reci i uraditi dosta ali svi sute. Da neko ustane ispravno je ali ne kao pojedinac, veca masa protiv njega pravi jos vecu masu koja ce rasti i istjerati ga jer ne voli on Borac nego pare, ali problem je sto njega stici policija tj radi za policiju, odnosno ima zastitu tako da se za neke prijetnje nemas kome obratiti jer je trenutno policija na njegovoj strani al to nece dugo trajati i sad dali cekati kraj ili ustajati protiv toga.?

Usput da kazem da vico ne drzi Dramu nego Marinko, Euro express a on je gazda firme koja odvozi medicinski otpad pa da se ne mjesaju te dve stvari.

Uprava se moze oprati da od njihovog dolaska do sada javno objavi kome su rjesili dug, kome jos trebAju, koliko je para uslo ovu sezonu u klub i gdje su otisle jer sa tim parama dobra cifra dugovanja se mogla ocistiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 23:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
bigman je napisao:
@supersonic
80% svog novca koji je usao u Borac u ovo periodu o kojem pricamo su unijeli Vico i Mario. Svako ko ti kaze suprotno, laze. To mozes sve njih da pitas isti ce odgovor biti.
Svi ostali su vazan doprinos dali na svim ostalim poljima. Ali za novac neke stvari se moraju jasno dati do znanja.
I sad, da si na mom mjestu i znas to od prvog dana, a pri tom znas da nemaju nikakav finansijski licni interes, da li bi ti branio namjeru? Odnosno zelju da se uradi dobro klubu???
Znaci, naglasavam namjeru, ne postupke.

I drugo, nisam ja rekao da oni cekaju neki srecan dogadjaj. Vec rasplet vezan za finansije.
Ne vjerujem da ce se povuci ako se sve izdesava kako se ocekuje.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Ok, gdje je onda taj novac otisao ? Vidim da se igracima duguje, bez trenera smo ostali zato sto nije dobio nikakve pare za ovaj period sto je tu bio. Dalje necu zalaziti ( stanarina, hranarina, prevoz i to ) jer nisam upucen. Ako su donijeli pare i ako su igraci, treneri, svi u globalu uredno isplaceni onda nema zamjerke. Ali vidim, cujem, citam da nije to bas tako. O onome sto rade mimo toga, o cemu smo vec istupili zube svi, nema potrebe govoriti. Ja te ne napadam, znam da dugo pises ovdje, pricamo kao navijaci/simpatizeri kluba

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 23:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Volim Borac je napisao:
Umetnik je napisao:
Volim Borac je napisao:
Dajte mi neki pravilnik u kojem pise kada se grupa gasi?!
Grupa ce se ugasiti kada ljudi prestanu voljeti Borac, a to se nece nikada desiti...

Рекао сам да нећу више писати на ову тему, али само још нешто да кажем. По вашим причама, група се требала угасити још за вријеме рата први пут. Тада је промијењено име, национални и вјерски састав људи, то више уопште нису били исти људи, иста група, почињало се са нечим новим, па опет нигдје не пише Лешинари 1995 већ 1987.
Ево посљедњи пут када се десило "гашење" по тој логици, било је прије скоро 3 године, на примјер. Па се опет наставило даље, јер да није, онда би ово били неки нови Лешинари са годином оснивања 2016. А није тако. Итд, итд.

Дешавале су де и горе ствари па се настављало даље, што је сасвим нормално. И опет кажем, не закључујте по ономе што само видите, јер није све како изгледа.

И ако желите добро групи, ако имате могућност да помогнете, онда помозите, у противном не одмажите и не лапрдајте глупости. И о томе се, понављам, не пише овдје. Колико су тога Лешинари позитивног и похвалног урадили па се све кришом помиње, као о њима се не прича. Сад кад се може пљунути, такмиче се ко ће више да је ставља у уста. Не знам само какву сатисфакцију имате од тога. Не знам стварно.


a sto si mene citirao ?

:roll: :roll: :roll:

Ма тебе цитирао у смислу подржавам, потписујем :D Оно - е овај паметно збори :)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Mar 2018, 23:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
tatamata je napisao:
Uvijek su najvece mudonje bile na forumu. Jer naravno, jedino se na forumu moze pisati nesto, a da ne vidis ko je sa druge strane racunara, a da ne gledas tog nekoga u oci dok mu kurcevito odgovaras, i da rijetko postoji i teoretska sansa da ces tog nekog upoznati uzivo. Davno su neki pametni ljudi rekli, Srbima ne trebaju neprijatelji, sami smo sebi ti isti. Ovo se sad moze preformulisati u, Borcevcima ne trebaju neprijatelji, ne treba nam mrznja Sarajlija, Zenicana, Tuzlaka, Mostaraca, dovoljno se podijeliti na zapad i istok Gradskog stadiona. Dovoljno je pljuvati, po svojima. I to ne ponekad, nego imam osjećaj da neki ljudi jedva docekaju, kao da prizeljkuju, neka komisiji na drugoj strani crkne krava.

Jesmo svi mi Borac? Jesmo. Je l volimo svi isto klub? Volimo. Zasto je onda istok zadužen za rjesavanje situacija? Evo ako je neko mudonja u zivotu, ako je spreman svoj zivot dati za klub, sad je prilika da to uradi. Banjaluka je jako malen grad, prije ili kasnije svako sazna sta zeli da sazna. U Banjaluci se ne mozes sakriti. U Banjaluci moras hodati gradom, zivjeti, kretati se, setati sa zenom, sa djevojkom, sa djetetom, drugom, drugaricom... U Banjaluci se tacno zna ko gdje zivi, i ko gdje spava. E sada, neka svako ko je napisao ruznu rijec sa momke sa tribine, iskreno kaze,koliko je spreman odreci se svog mirnog sna i rizikovati zivot sebe, ali ne samo sebe, vec i svoje porodice. Prizeljkujete neke stvari, a niste svjesni koliko to daleko moze otici. I ne znam da li ste primjetili da nije rijec o jednom covjeku.

Управо тако. И надам се да је сад та полемика завршена, да се не препиремо више, јер нам то сад најмање треба. Да се вратимо ужим темама, за пар дана утакмица против Младости без и једног нападача (трагикомедија), шта да очекујемо (са колико голова губимо :( )... Опстанак и даље није обезбјеђен.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Mar 2018, 01:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Feb 2018, 18:17
Postovi: 28
Umetnik je napisao:
tatamata je napisao:
Uvijek su najvece mudonje bile na forumu. Jer naravno, jedino se na forumu moze pisati nesto, a da ne vidis ko je sa druge strane racunara, a da ne gledas tog nekoga u oci dok mu kurcevito odgovaras, i da rijetko postoji i teoretska sansa da ces tog nekog upoznati uzivo. Davno su neki pametni ljudi rekli, Srbima ne trebaju neprijatelji, sami smo sebi ti isti. Ovo se sad moze preformulisati u, Borcevcima ne trebaju neprijatelji, ne treba nam mrznja Sarajlija, Zenicana, Tuzlaka, Mostaraca, dovoljno se podijeliti na zapad i istok Gradskog stadiona. Dovoljno je pljuvati, po svojima. I to ne ponekad, nego imam osjećaj da neki ljudi jedva docekaju, kao da prizeljkuju, neka komisiji na drugoj strani crkne krava.

Jesmo svi mi Borac? Jesmo. Je l volimo svi isto klub? Volimo. Zasto je onda istok zadužen za rjesavanje situacija? Evo ako je neko mudonja u zivotu, ako je spreman svoj zivot dati za klub, sad je prilika da to uradi. Banjaluka je jako malen grad, prije ili kasnije svako sazna sta zeli da sazna. U Banjaluci se ne mozes sakriti. U Banjaluci moras hodati gradom, zivjeti, kretati se, setati sa zenom, sa djevojkom, sa djetetom, drugom, drugaricom... U Banjaluci se tacno zna ko gdje zivi, i ko gdje spava. E sada, neka svako ko je napisao ruznu rijec sa momke sa tribine, iskreno kaze,koliko je spreman odreci se svog mirnog sna i rizikovati zivot sebe, ali ne samo sebe, vec i svoje porodice. Prizeljkujete neke stvari, a niste svjesni koliko to daleko moze otici. I ne znam da li ste primjetili da nije rijec o jednom covjeku.

Управо тако. И надам се да је сад та полемика завршена, да се не препиремо више, јер нам то сад најмање треба. Да се вратимо ужим темама, за пар дана утакмица против Младости без и једног нападача (трагикомедија), шта да очекујемо (са колико голова губимо :( )... Опстанак и даље није обезбјеђен.



Добро све сте рекли. Тачније пуно сте тога рекли и све је смијешно. Хоћете рећи да би тај исти момак покуцао на 300 врата ако вас 300 у секунди упадне на трибину? Зашто момак који је 1996 годиште и који му је стао на црту није толико угрожен и слободно шета по граду? Што се мене тиче не треба нико више да пише на ту тему ништа али исто тако и ви немојте писати такве глупости ако себе сматрате навијачима. Имам осјећај да никад нисте у животу осјетили шта значи бити навијач чим тако размишљате. Тих пар чувара нису никакве убице и ако их чува мурија не значи да могу убијати људе по становима заштићени као бијели медвједи. Утјерао вам је момак страх и то је једино што га одржава док му момак који је 1996 годиште стаје у гард. Ако сте већ немоћни и ако сте скренули са курса без икаквог званичног става онда немојте ни овдје износити своје појединачне ставове. Не појазујете ни најмањи вид жеље да се са тим злом изборите. Више људи по граду и улици о томе зна и прича него што је то случај овдје на форуму.

_________________
Матори Борчевац


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Mar 2018, 02:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Постовање за све вас овде старије, али немојте да пишете свашта, када у доста ствари који су везани за групу нисте упућени.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Mar 2018, 11:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Mislice neko da znam ko je pocetnik...Ali jos jednom moram reci sve je opet rekao kako jeste i vidim da je dobro upucen.To govorim jer znam o cemu prica...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Mar 2018, 16:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
http://www.glassrpske.com/sport/republi ... 57540.html
Malo vedrijih tema..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Mar 2018, 21:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
http://www.banjaluka.com/sport/fudbal/p ... ske-staze/

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Mar 2018, 22:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Idemo dosta oslabljeni u Kakanj ali takvi smo kad nas otpisu najopasniji . Nemamo sta izgubiti i niko se ne nada pozitivnom rezultatu.
Vico je u Kini i dolazi navodno u Petak i vec vidim pricu kako je pregovarao sa potencijalnim ulagacima u klub i koji volju da ulazu u klub od sljedece sezone, a samo da ovu privedemo kraju i da izgura borbu sa licencama. Vjerovatno na tu foru smeksati potrazioce. Gaja i Celo Malbasic se mozda vrate, ovaj drugi najvjerovatnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Mar 2018, 22:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
kamo srece da bude spreman poslije pada na atletsku stazu, jer je veliko pitanje kakve je posljedice ostavio po segmente, tek kad se to sve uveze i pusti signal sa racunara znacemo da li ce trebati novi semafor :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Mar 2018, 00:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Наравно да неће, није то семафор са таблама са бројевима. Пиксели тј лампице за приказ су сигурно поломљене, такође од силине удара је могуће да је нешто сломљено и каблови покидани, струјна кола... А падао је и снијег и топио се, дакле и вода ушла и направила своје. Електронику, колико се ја разумијем, треба комплет мијењати.

Да, изгурати до краја, па шта буде, а сљедеће... Не знам стварно, клуб није стабилизован, прилика се искористила можда 20% јер је фино кренуло и онда су засрали по свим основама. Дакле, нисмо ни одмакли од онога гдје смо били ових година. Само што за разлику од прије, немамо спортски сектор који ће нас одвести до квалификација за ЛШ :D

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4621, 4622, 4623, 4624, 4625, 4626, 4627 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs