banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 04:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4940, 4941, 4942, 4943, 4944, 4945, 4946 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Sep 2020, 23:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Највише голова у гостима још од 04.05.2014. против Леотара, било 0:5.

Нека смо господа напокон, и треба да нас се преноси, а и сваки клуб свако коло који има бар колику толико базу навијача. Ипак немају људи одакле гледати него из фотеље, што више преноса, то боље, најбоље и једино праведно би било да сваку преносе, 6 утакмица по колу.

Оно што примијетим да се много мање жалим(о) на суђење. Не краду нас више, сконцентрисан сам на игру, не на то како, колико и над коме је судија погрешно свирао шта. Је ли то напредак судија или то што немају притисак с трибина? Вјерујем да трибине дају дозу адреналина и непромишљености. Али то и јесте чар фудбала, фали псовање породице црнокошуљашима. :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 00:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Umetnik je napisao:
Оно што примијетим да се много мање жалим(о) на суђење. Не краду нас више, сконцентрисан сам на игру, не на то како, колико и над коме је судија погрешно свирао шта. Је ли то напредак судија или то што немају притисак с трибина?


Ili se dešava dolazak novog rukovodstva saveza, pa se plaše da im Vico ne bi uši zavrtao.
Za ovih 9 kola, ne sjećam se ni jedne sudijske greške, ni u našu korist ni protiv nas. Nema navlačenja za nas, ali nema ni da nas jebu kao prije. Baš tako i treba da bude.

Čestitke ekipi na pobjedi, sredina nam je bila najtanja kao što sam i očekivao, ali smo zato preorali po stranama. To je bilo i više nego dovoljno jer je Olimpik raspad, ali protiv jačih ekipa i sredina mora biti na nivou, ali sa ovom dvojicom zajedno na terenu, teško.

Protiv Travnika u srijedu ne smijemo sa drugom postavom jer bi ispali iz kupa. :lol: Neki kombinovani sastav: Kruz, Borovčanin, Radulović, Georgiev, Marković i ostalih 6 iz prve postave. Jaka ekipa, a opet bi odmorili dio tima za Velež.

Ajde Arena, sredite nam prenos iz Travnika! 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 08:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Sledeci vikend dolazi kvazi muzicki kriticar pedja dudic i njegova precijenjena prigradska ekipa. Sa tom pobjedom se izdvaja u vrhu tabele a iza sebe ostavljaju ekipe tipa radnika,veleza,tuzle,slobode.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 09:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Треба почети спремати плеј-листу за Дудића и рођене :evil3:

Ајд Слобода данас извуци реми или побједи.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 10:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Мислим да вриједи окачити овдје

Citiraj:
Првог јула, прије четири године, први пут си се појавио на Градском стадиону.

Ушао си у трофејну салу нашег клуба. На лицу ти је била исцртана трема, док си, помало бојажљиво, сједао за онај сто испред нас новинара и телевизијских камера. Онако дежмекаст, у том часу, ниси ми баш дјеловао као највећи фудбалски таленат Републике Српске.

Да те не лажем. Сумњичаво бих вртио главом и тражио ману за маном да је, тада, испред мене сјео и седамнаестогодишњи Кристијано у чији родни град идеш.

Вјерујем да си, за ових година овдје, научио да нам је то у крви. Да прво покудимо, па тек онда да вадимо из блата и кујемо у звијезде. Знам да нам не замјериш. Понио си из своје куће наук да је људски праштати.

Провео си овдје четири љета.

Нимало лака.

Ни за тебе, ни за клуб, ни за нас.

Од како си задужио дрес сваки твој потез био је под повећалом. Уз дрес, задужио си и наш грб на срцу, али те запала и торба пуна критика, “савјета”, очекивања и крајишког менталитета. Грешка је била пет пута већа, а добар дриблинг и клизећи старт троструко мање вриједан.

Торба је то од које теже нема на овом свијету.

Псовке и звиждуци били су јачи од аплауза.

Не једном, не два пута, ни три, него све чешће и чешће.

“Вади га напоље”, проламало се под оним кровом западне трибине.

Знам да си могао да чујеш, а вјерујем да само ти знаш колико си муке појео у себи док си се, сам у четири зида, далеко од породице, запиткивао у чему гријешиш.

Кривио си себе. И ја бих, право да ти кажем, да сам стално слао оне твоје “дијагонале” коју су отварале противнику контранапад.

Шалим се мало на твој рачун.

Не замјери.

Било је твоје кривице, али ни упола као свих нас око тебе.

Не замјери нам ни на томе.

Сломило би то многе.

Тебе није.

Сваки ударац дочекао си уздигнутог гарда, а сваким новим даном био си све јачи и јачи. Сјећам се, да сам се на једним припремама одушевио твојом радном етиком. Газио си километре, бројао до бесконачно склекове и трбушњаке, слијепо вјерујући у себе, свој поштени рад и фудбалске снове.

Критике су постајале твој мотив. Хранио си жиле самопоуздањем. Стасао си за велика дјела.

А, онда је кренуло..

Псовке и звиждуци полако су утихнули. Прво стидљиво, један по један, па све гласније и гласније, аплауз за аплаузом, билло их је на стотине, одзавањали су истим оним кровом западне трибине.

“Добар је, мали”, знам да си и то чуо.

И, вјеруј ми, заслужио си то!

Свакви смо, ми одавде.

И овакви, и онакви. Али, кад нам неко прирасте срцу, остаје дио нас.

Ти си, Владане, дијете из Фоче, али си показао поштовање према овом граду. Нашим улицама, алејама, људима. Заволио си Бањалуку, а и Бањалука је завољела тебе. Направила је од тебе фрајера за све оно што те чека “тамо преко”.

Међу ријеткима си којима је то пошло за руком.

Показао си, Владане, за ове четири године, а то да је на понос твојим родитељима, како једно честито дијете, напорним радом уз богомдани таленат може да оствари своје снове без обзира на све недаће које му се нађу на путу.

И да оде далеко, далеко.

Показао си, Владане, поштовање и љубав према овом клубу који је од бојажљивог дјечака направио факина који ће да натјера Мадеиру да заборави на свог најбољег сина.

Хвала ти, Жутињо (Zouthino, на португалском, оп.а.) за свих стотину четрнаест утакмице у дресу нашег клуба, за десет постигнутих голова, за све лијепо и мање лијепо што смо проживјели у минуле четири године “Борчеве” борбе.

Вратићеш се ти, да поравнамо још Лигу Европе. На крају крајева, обећао си то данас.

Да нас нећеш никада заборавити.

А, сад је вријеме да идеш.

“Порасло дијете. Осамосталило се.” , што би рекли у оној твојој серији, а?

Са срећом ти било, брате!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 10:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
pinkara je napisao:
Sledeci vikend dolazi kvazi muzicki kriticar pedja dudic i njegova precijenjena prigradska ekipa. Sa tom pobjedom se izdvaja u vrhu tabele a iza sebe ostavljaju ekipe tipa radnika,veleza,tuzle,slobode.

Надам се да ће се саставити плејлиста по његовом укусу. Друга најбитнија утакмица, послије тузле. Штета што Радник није бод извукао. Са побједом одлазимо на 6 бодова разлике. Било би добро кад би и Крупа који бод извукла сутра.
Против Травника: Павловић, Боровчанин, Јовановић, Круз, Ћосић(Кујунџић), Ацо, Бртан, Георгијев, Црнов, Зиљка и Марковић (знам да ће бити Кајкут :lol: )

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 10:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
Dobro Velež igra da se ne lažemo, i samo su 3 boda iza nas, sa mnogo manje uloženog novca u ekipu nego mi. Uvijek igraju otvoreno, napadaju, tako da očekujem dosta golova u nedjelju, nadam se više u njihovoj mreži. :D :D
Obren Cvijanović igra odlično dole, naše dijete, njega bih volio vidjeti u našem dresu sljedećeg ljeta, kao i Predragovića. Umjesto Crnova i Kalesića. Dolaze bez Radovića i Radovca, koji imaju kartone.

Šteta što će biti bez publike, da Dudiću spomenemo članove ženske familije i neke seksualne aktivnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Dobro je igrala i Tuzla pa nisu imali nijednu pravu sansu osim penala. Jos smo bili iscrpljeni od Evrope.

Samo zadrzati ovakav pristup i dobicemo.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 11:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
https://sportsport.ba/fudbal/pocinje-no ... lov/376912

Po meni sranje. Samo su nas sutnuli u to trece takmicenje koje donosi manje novca..
Jedino prvak ima dobre uslove..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 11:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Гледајући састав квалификација, реално нама се, кад су противници у питању, ништа не би промијенило.
Опет су ту, потенцијално, ривали у другом колу четврти и пети из Португала, други из Грчке, четврти из Русије... тако да се са те стране фактички не мијења много тога.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 12:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Ali je novca duplo manje za ta pretkola nego za Ligu Evrope.

Barem da su još drugoplasiranom dali mogućnost da igra kv. za LE. Ovako sarajevo ima da se natrese para ko i ove godine, i da se naigra u Evropi jer iz kojeg god takmičenja ispadnu ne idu kući nego nastavljaju u slabijem takmičenju... ostali tek ako daleko doguraju osjetić veću novčanu sumu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 12:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Ако је тако за ЛЕ, онда и куп БиХ губи на значењу. Боље да се максимално сконцетришемо на утакмицу са Вележом, него да се трошимо против Травника, и ризикујемо. Нашем Борцу фали још два играча квалитета као што је Јовановић и можемо слободно да се "кољемо" за титулу, а биће их на тржишту 2,3 дана прије краја прелазног рока.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 12:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
U prevodu, titula će biti jedina isplativa.
Vjerovatno će ovi bogatiji ovo treće takmičenje bataliti, u smislu da druge/treće timove tamo šalju.

Treba tri kola odigrati da bi se pristojno zaradilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 12:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4831
Ja mislim da bi naši sutra doveli bombu prelaznog roka u sredini terena, ali ne znaju ni oni više šta je bomba. Da li skup Srbijanac, da li bivše zvučno ime, da li, da li. Klonirati Marka Jovanovića


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Sep 2020, 16:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Да, превелик је јаз те награде у виду такмичења које игра шампион и рецимо другопласирани. ББЛ, титулу, ипак, мислим да ове године не можемо освојити. Односно, можемо, али мора се више ствари посложити.

Било би кул када би освајач купа добио приступ квалификацијама за ЛЕ, као некад кад је то био Куп купова. Овако, шта да се ради. Мање новца, али бар први корак је лакши за проћи у односу на досадашњу ЛЕ, гдје ни први корак не гарантује пролазак.
Spoiler:
Gazimestanac87 je napisao:
Мислим да вриједи окачити овдје

Citiraj:
Првог јула, прије четири године, први пут си се појавио на Градском стадиону.

Ушао си у трофејну салу нашег клуба. На лицу ти је била исцртана трема, док си, помало бојажљиво, сједао за онај сто испред нас новинара и телевизијских камера. Онако дежмекаст, у том часу, ниси ми баш дјеловао као највећи фудбалски таленат Републике Српске.

Да те не лажем. Сумњичаво бих вртио главом и тражио ману за маном да је, тада, испред мене сјео и седамнаестогодишњи Кристијано у чији родни град идеш.

Вјерујем да си, за ових година овдје, научио да нам је то у крви. Да прво покудимо, па тек онда да вадимо из блата и кујемо у звијезде. Знам да нам не замјериш. Понио си из своје куће наук да је људски праштати.

Провео си овдје четири љета.

Нимало лака.

Ни за тебе, ни за клуб, ни за нас.

Од како си задужио дрес сваки твој потез био је под повећалом. Уз дрес, задужио си и наш грб на срцу, али те запала и торба пуна критика, “савјета”, очекивања и крајишког менталитета. Грешка је била пет пута већа, а добар дриблинг и клизећи старт троструко мање вриједан.

Торба је то од које теже нема на овом свијету.

Псовке и звиждуци били су јачи од аплауза.

Не једном, не два пута, ни три, него све чешће и чешће.

“Вади га напоље”, проламало се под оним кровом западне трибине.

Знам да си могао да чујеш, а вјерујем да само ти знаш колико си муке појео у себи док си се, сам у четири зида, далеко од породице, запиткивао у чему гријешиш.

Кривио си себе. И ја бих, право да ти кажем, да сам стално слао оне твоје “дијагонале” коју су отварале противнику контранапад.

Шалим се мало на твој рачун.

Не замјери.

Било је твоје кривице, али ни упола као свих нас око тебе.

Не замјери нам ни на томе.

Сломило би то многе.

Тебе није.

Сваки ударац дочекао си уздигнутог гарда, а сваким новим даном био си све јачи и јачи. Сјећам се, да сам се на једним припремама одушевио твојом радном етиком. Газио си километре, бројао до бесконачно склекове и трбушњаке, слијепо вјерујући у себе, свој поштени рад и фудбалске снове.

Критике су постајале твој мотив. Хранио си жиле самопоуздањем. Стасао си за велика дјела.

А, онда је кренуло..

Псовке и звиждуци полако су утихнули. Прво стидљиво, један по један, па све гласније и гласније, аплауз за аплаузом, билло их је на стотине, одзавањали су истим оним кровом западне трибине.

“Добар је, мали”, знам да си и то чуо.

И, вјеруј ми, заслужио си то!

Свакви смо, ми одавде.

И овакви, и онакви. Али, кад нам неко прирасте срцу, остаје дио нас.

Ти си, Владане, дијете из Фоче, али си показао поштовање према овом граду. Нашим улицама, алејама, људима. Заволио си Бањалуку, а и Бањалука је завољела тебе. Направила је од тебе фрајера за све оно што те чека “тамо преко”.

Међу ријеткима си којима је то пошло за руком.

Показао си, Владане, за ове четири године, а то да је на понос твојим родитељима, како једно честито дијете, напорним радом уз богомдани таленат може да оствари своје снове без обзира на све недаће које му се нађу на путу.

И да оде далеко, далеко.

Показао си, Владане, поштовање и љубав према овом клубу који је од бојажљивог дјечака направио факина који ће да натјера Мадеиру да заборави на свог најбољег сина.

Хвала ти, Жутињо (Zouthino, на португалском, оп.а.) за свих стотину четрнаест утакмице у дресу нашег клуба, за десет постигнутих голова, за све лијепо и мање лијепо што смо проживјели у минуле четири године “Борчеве” борбе.

Вратићеш се ти, да поравнамо још Лигу Европе. На крају крајева, обећао си то данас.

Да нас нећеш никада заборавити.

А, сад је вријеме да идеш.

“Порасло дијете. Осамосталило се.” , што би рекли у оној твојој серији, а?

Са срећом ти било, брате!

Лијепо срочено. Владану сам понајвише замјерао што га се гура и што тиме одређене персоне желе зарадити преко леђа Борца. Али то није ни његова лична кривица. Исто са Лукићем, треба период адаптације, напретка...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Sep 2020, 11:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
U ovoj sedmici očekujemo da završimo posao sa jednim igračem, koji će biti baš pojačanje na deficitiranoj poziciji. Ali, oprezni smo, ne želimo gomilati igrače i dovoditi ih na kvantitet umjesto na kvalitet.

https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a990641/T ... kovic.html

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Sep 2020, 13:44 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Hoce li biti prenos kupa protiv travnika mozda?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Sep 2020, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Velež i Tuzla se pojačali, Zrinjski i Sarajevo imaju svakako jači tim od nas, Željo je tu negdje.
Morali bi se i mi bar sa top veznjakom pojačati, možda čak i dva.
U slučaju povrede Vranješa nemaš zamjene, zadnji vezni su svakako destruktivci.
Red je da uprava u ovih par dana nešto uradi po tom pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Sep 2020, 05:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Protiv Travnika iako je Kup BiH i da kažem bitno proći dalje, nadam se da će Vlado dati priliku igračima koji do sada nisu imali previše minuta u utakmicama. Dobra prilika da i ti momci zagrizu i pokazu da se na njih i na drugim utakmicama u prvom planu moze racunati.

što se tiće pojačanja, mislim da treba o tome prestati pričati. Imamo lijepu ekipicu, koja je imala problema "porođajnih" na početku, sada izgleda da su se našli, uklopili i da ima hemije. Do polusezone ne treba nikoga dovoditi, pustiti da raste ova ekipa, siguran sam da će ukoliko atmosfera bude dobra ekipa još više rasti.

Još da to ljudi skontaju na forumu umjesto prozivanja igrača koji deru trenutno sve redom pa i mi damo dio pozitivne energije gdje bi nam kraj bio.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Sep 2020, 09:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Volim Borac je napisao:
što se tiće pojačanja, mislim da treba o tome prestati pričati. Imamo lijepu ekipicu, koja je imala problema "porođajnih" na početku, sada izgleda da su se našli, uklopili i da ima hemije. Do polusezone ne treba nikoga dovoditi, pustiti da raste ova ekipa, siguran sam da će ukoliko atmosfera bude dobra ekipa još više rasti.

Još da to ljudi skontaju na forumu umjesto prozivanja igrača koji deru trenutno sve redom pa i mi damo dio pozitivne energije gdje bi nam kraj bio.


Ne znam da je iko prozivao i napadao igrace, vec se pojacanja traze (ocekuju) zbog cinjenice da nam je klupa tanka na nekim pozicijama i da su neophodna pojacanja jer smo u slucaju povreda ili suspenzija u problemu.

A ekipa u zadnjih mjesec dana dobija samo pohvale, zasluzene.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113929 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4940, 4941, 4942, 4943, 4944, 4945, 4946 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs